خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      راستی منابع رتبه یک هم همین کتابای آبی بوده ها ... تازه دفتر برنامه ریزی قلمچی هم داشته .. ای خدا به کجا داریم میریم وضع کشورو کنکورو ... از مشاوری بگیر که میومد اینجا سوال میکرد کدوم منابع واسه کنکور خوبه تا اونی که میگفت واسه تجربی زیستو صفر بزن شیمی و فیزیکتو ببر بالا پزشکی رو شاخته ...
      خخخخخ دقیقا همین بوده... وضع کشور و کنکور گفتن نداره...یعنیا موندم چی بگم...پووف همه دیگه ماشاالله مشاور شدن ..

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      جدی؟؟ینی کمبود پشتیبان دارن؟؟؟من ارتباط اجتماعیم ضعیفه....کم حرفم......اجتماعی اصلا نیستم......ولی دوس دارم با هم رده های خودم صحبت کنم
      نمیدونم کمبود دارن یا نه ؟!

ولی اغلب پشتیبانا حداکثر 2 الی 4 سال فعالیت میکنن ، چون بعدش میفهمن که خرج زندگی بیشتر از ماهی 200 تومنه !

اینکه کم حرفی مشکلی نیست ، یواش یواش راه میفتی

واسه اجتماعی نبودنتم نگران نباش ، اونم درست میشه

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب من یکبار گفت این دفعه شیمی سی زدی دفعه بعدی حتما سی و پنج میزنی....افرین دختر گلم.....
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی دوست داشتم پشتیبانش زنگ میزد خونشون....تلفنو برمیداشت دوباره میذاشت سر جاش...خخخخ...به مامانش گفته بودن دخترتون بی نظم ترین بچه ی این شعبه است.....مامانش گفته بود خوب ب من چ.....ب خودش بگین
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پشتیبان بودن توی قلمچی جزء سخت ترین کاراست
      تنها چیزی که من دیدم ازشون اینه که زنگ بزنن بگن فردا آزمون داری فراموش نکنی
      برا تحلیل کارنامه و اینا تا حالا پیششون نرفتم ببینم چطوره .
      ولی از طرفی برای ترازهای بالاشون خیلی وقت میذارن بعضا .
      کلا خدا رو خوش نمیاد بری پشتیبان شی دعا خیر بچه های مردم همینطور پشتت باشه

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام چهارم تجربی هستم...تازه کنکور دادم.زبان .تجربی.هنر.....راستش میانگین تراز قلمچی پنج هزارو دویست. ی ازمون غیبت کردم....سال اول دبیرستان و سال چهارم کانون میرفتم...کلا ینی دو سال....کنکورمو خوب ندادم......توانایی تدریس یک درس ندارم.....ب نظرتون با این شرایط کانون منو پشتیبان میکنه؟؟؟؟اخه اول سالم ک رفتم ازمون تو نظر سنجی ک اول ازمون میدم ی سوال بود ک ایا میخواهید پشتیبان بشین من نمیدونم چرا زدم نه....کمک
      عمرا با این شرایط که گفتی کانون قبولت نمی کنن. برای رشته ی تجربی فقط رتبه های زیر 3000 رو می گیرن که دانشجو یا فارق التحصیل دانشگاه سراسری روزانه باشن. تازه این فقط یکی از شرایطشه. کلی مدرک و آزمون و امتحان و مصاحبه و غیره داره. تازه تمااااااااااااام اینا مال کسیه که توان تدریس رو داره. متاسفانه از نظر کانون اصلا شرایطت مساعد نیست. گرچه اگر توانایی تدریس یه درس رو نداری اصلا برای چی می خوای بیای کانون؟ هدف مردم از پشتیبان شدن همون پولیه که می تونن از راه تدریس بگیرن. وگرنه حقوق پشتیبانی که چیزی نیست. بابت هر دانش آموز حاضر سر آزمون فقط 1500 تومن بهت میدن. یعنی اگر 70 تا دانش آموز هم بهت بدن ( که نمیدن!) و ماهی دو تا آزمون داشته باشیم میشه 200 تومن.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rosa_krs نمایش پست ها
      عمرا با این شرایط که گفتی کانون قبولت نمی کنن. برای رشته ی تجربی فقط رتبه های زیر 3000 رو می گیرن که دانشجو یا فارق التحصیل دانشگاه سراسری روزانه باشن. تازه این فقط یکی از شرایطشه. کلی مدرک و آزمون و امتحان و مصاحبه و غیره داره. تازه تمااااااااااااام اینا مال کسیه که توان تدریس رو داره. متاسفانه از نظر کانون اصلا شرایطت مساعد نیست. گرچه اگر توانایی تدریس یه درس رو نداری اصلا برای چی می خوای بیای کانون؟ هدف مردم از پشتیبان شدن همون پولیه که می تونن از راه تدریس بگیرن. وگرنه حقوق پشتیبانی که چیزی نیست. بابت هر دانش آموز حاضر سر آزمون فقط 1500 تومن بهت میدن. یعنی اگر 70 تا دانش آموز هم بهت بدن ( که نمیدن!) و ماهی دو تا آزمون داشته باشیم میشه 200 تومن.
      نه بابا.من دیدم طرف پیام نور خونده شده پشتیبان!!
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم بارتبه 30000 ديدم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. هرچندوقت یه بار یه ازمونی میزاره خود قلم چی مرکز و پشتیبان و ویراستار و بعضا مدرس انتخاب میکنه. که اون باید شرایطت خاص باشه تقریبا مثه رتبه خوب و ... . این افراد میشن پشتیبان ویژه.
      اما بیشتر این پشتیبانایی که تو هر شعبه هستن با خود شعبه کنار اومدن و ربطی به قلم چی مرکز نداره. ینی اگه قلم چی شهرتون شمارو انتخاب کنه و اسمتونو رد کنه 99درصد کار حله. به پشتیبانای معمولی تا 70 ،80 تا هم انش اموز میدن
      به پشتیبانای ویژه زیر 20تا انش اموز میدن
      من خودم پشتیبان ویژه بودم یه تایم تقریبا دوماهه. که حتی شارژ ایرانسل میفرستادن واسه تماسا بعد میگفتن این دفه بیشتر درمورد این مسائل صحبت کن.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تو سایت کانون نوشته برو پیگیری کن......

کوشا جان پشتیبانت
      HA SIN YA NON

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بدرد نمیخوره:-)

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گذشته رو بيخيال، شرايطى كه گفتم مال شهر تهران بود و مصوبه ى جديد كاظم قلمچى براى سال تحصيلى جديد هست. خودم تمام مراحل رو تازه طى كردم. رتبه م ٣١٠٣ بود به زور قبول كردن دوستم ٤٧٠٠ بود قبولش نكردن و تو گزينش رد شد. يكى هم اومده بود كه دانشگاه آزادى بود بهش گفتن طبق مصوبه ى جديد فقط سراسرى روزانه بايد رفته باشى يا دانشجو باشى. آزاد فقط دندون دارو پزشكى استثناس

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پشتيبان ويژه شدن هم شرايطش تغيير كرده. الان خودت بايد سعى كنى از بين دانش آموزايى كه بهت ميدن چندتاشونو جذب كنى كه باهات قرارداد پشتيبان ويژه ببندن. اينطورى ديگه نيت كه اسمت پشتيبان ويژه باشه و قلمچى بهت دانش آموز بده

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rosa_krs نمایش پست ها
      مدرک و آزمون و امتحان و مصاحبه؟ چه خبره دانشگاه شریف شرایطش از این راحتتره برا استاد شدن
      من که ۷ سال پیش بعد کنکورم پشتیبان شدم هیچی هم نخواستن ولی یه ماه بیشتر دووم نیاوردم در رفتم.
      فهمیدم تدریس و مشاوره کار من نیس و رتبه کنکور اصلا ربطی به توانایی مشاوره دادن نداره!
      مثلا دانش اموز میومد میپرسید فلان درس ضعیفم چیکار کنم بعد چند دقیقه به مغزم فشار آوردن میگفتم خب برو بخون دیگه خخخخخ
      راستی ۷ سال پبشم برا هر دانش اموز ۱۵۰۰ میدادن.هنوزم ۱۵۰۰ ؟ مگه میشه؟ تورم صفر در نظر گرفته؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      مدرک و آزمون و امتحان و مصاحبه؟ چه خبره دانشگاه شریف شرایطش از این راحتتره برا استاد شدن
      من که ۷ سال پیش بعد کنکورم پشتیبان شدم هیچی هم نخواستن ولی یه ماه بیشتر دووم نیاوردم در رفتم.
      فهمیدم تدریس و مشاوره کار من نیس و رتبه کنکور اصلا ربطی به توانایی مشاوره دادن نداره!
      مثلا دانش اموز میومد میپرسید فلان درس ضعیفم چیکار کنم بعد چند دقیقه به مغزم فشار آوردن میگفتم خب برو بخون دیگه خخخخخ
      راستی ۷ سال پبشم برا هر دانش اموز ۱۵۰۰ میدادن.هنوزم ۱۵۰۰ ؟ مگه میشه؟ تورم صفر در نظر گرفته؟
      دقیقا فکر می کنن حالا اونجا چه خبره که انقدر سخت می گیرن واسه اینکه آدمو راه بدن. اتفاقا خود مدیرمون هم می گفت که از امسال خیلی سخت کسیو قبول می کنن و الان با اینکه حدود دو هفته س دارم مفت و مجانی براش کار می کنم میگه که هنوز معلوم نیس واسه پشتیبانی تایید بشی چون هنوز جواب امتحان کلاس آموزشیت نیومده. حالا که فعلا اینطوری شده. نرخ هم هنوز 1500 هست.. مگه میشه هم که حالا که شده دیگه :/ حرفشونم اینه که نمی خوای نخواه کسی مجبورت نکرده بیای.
      ضمنا دیگه نمیشه بعد از یه ماه در رفت. همین الان که من مثلا هنوز 100% تایید نشدم ازم 3 میلیون تومن سفته گرفتن و یه تعهد یک ساله با دست خط خودم و اثر انگشت که اگه زیرش بزنی پیگرد قانونی داره. خلاصه یه بساطی واسه خودش ساخته کاظم قلم چی بیا و ببین.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)