خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

♥♥ لطفا آرام وارد شوید ♥♥

میگن ارزوهای خوب رو واسه بقیه داشته باشی مال خودت هم زودتر برآورده میشه

داره دوساله شدنم میرسه تو اینجا

خیلی خاطرات خوب گاهی بد داشتم خیلی لحظه های ناب و تکرارنشدنی

فردا و پس فردا خیلی هامون کنکور داریم

دلم خواست یادی بکنم از خیلی هاتون و براتون آرزو موفقیت کنم

کسی رو از قلم انداختم پوزش میخوام بذاره به حساب حافظه ضعیفم

آروم و باحال فوق العاده میریم سراغ مسابقه در دو روز آتی

بچه ها خدا اینجاست حواسش به هممون هست
      @Afsane-IN عزیزم برات آرزوی موفقیت میکنم هارواردی آینده.مهندس خواننده خوش صدای انجمن پیروز میشی

@AmiR13 عزیزم برات آرزو میکنم امسال به هدفت برسی متن های پرانگیزه و پرانرژیت رو ازیاد نمیبرم+امضای محسن چاوشی رو

@BackStreetBoys عزیزم میدونم نیستی و شاید هیچوقت اینجا رو نبینی اما آرزو میکنم موفق بشی

@bbehzad عزیزم خیلی وقتا که استرس داشتم و از همه چی خسته شده بودم باحرفات و دلگرمیات انرژی بخش بودی.امیدوارم همه انرژی ها جمعه بهت برگرده.بهترین آزمون رو برات آرزو میکنم

@dentist عزیزم اسم تو رو که نوشتم کلی خاطره از آبان اومد تو ذهنم کلی برنامه و حرف و روزای خوب و قشنگ. سیمای خوبم امیدوارم موفقیتت رو ببینم و حاصل تلاشای یکی از بهترین دوستام رو جشن بگیرم

@dr.sahar عزیزم امیدوارم کنکور خوبی بدی. لینک های آهنگای ترکیت همیشه تو ذهنم می مونه

@eli94 عزیزم امیدوارم بهترین نتیجه روبگیری چون حقته بعدم بریم عروسی با لباس پولکی

@eskalis عزیزم برات ارزوی موفقیت میکنم امیدوارم روز به روز استعدادهای بیشتری رو شکوفا کنی

@ehsan.bp عزیزم بامعرفت و بامرام.امیدوارم خیلی ازاونچه انتظار داری بیشتر خوب شه کنکورت.منتظر قطاب ها هستیم. خش خواسته باشی

@ehsan-66 عزیزم امیدوارم بهترین رشته و دانشگاه رو بیاری.فردا کنکورخوبی بدی.اسمت برام یادآور شیرینی ناپلئونیهیادش بخیر کلوب

@faal_nazari عزیزم اسم شما منو یاد تاپیک شیمی و آخرای شب سرزدن به استاد مومنی به طور دست جمعی میندازه زود گذشت. موفق باشی

@Farzaneh15 عزیزم امیدوارم همونطور که از آغازی دوباره همراه بودی کنکور خوبی پشت سر بذاری

@hadi r عزیزم امیدوارم به حقت برسی و روزهای خوبی منتظرت باشه

@hanna199665 عزیزم امیدوارم امسال پاداش همه تلاش هات رو ببینی و با روحیه عالی بری سرجلسه

@hero93 عزیزم امیدوارم امسال دوتا صفر که میخواستی بندازی و ما رو هم خوشحال کنی

@HiccUp عزیزم امیدوارم بهترین آزمون امسال رو بدی.پرفسور رضا رو میخوام مهر سلولی مولکولی ببینم
      @Itak عزیزم بامن زیاد کنتاکت داشتی اما واست ارزو میکنم باآرامش هرچی رو بلدی جواب بدی اگرهم خدایی نکرده نشد برا امسال نشد قول بده سال دیگه از جون مایه بذاری و رشته ی الکی نری چون لایقش نیستی منم تا بتونم ایشالا کمکت میکنم

@Johnny Depp عزیزم امیدوارم امسال دزدان دریایی سنجش رو شکست بدی و بازهم پرکار ببینیمت

@MaHnooxxH عزیزم امیدوارم امسال بهترین رتبه ای رو که انتظارداری بیاری و خوشحال ببینمت

@Majid-VZ عزیزم امیدوارم کنکورخوبی بدی و آهنگ های بیشتری ازت بشنویم در آینده نزدیک

@mbt.danial عزیزم امیدوارم روزای روشنی پیش روت باشه.پیامای انرژی بخشت رو از یاد نمیبرم
      @M o h a m m a d عزیزم مهندس منابع انجمن امسال خوشحال می بینمت مطمئنم

@milad 22 عزیزم قارداش میلگرد امیدوارم بهترین نتیجه ممکن رو بگیری.پ.ب ها و حرفا و شوخی ها رو از یاد نمیبرم.یکی از بهترین دوستای انجمنم
      امیدوارم خوشحال ببینمت

@mohammad96 عزیزم امیدوارم به پزشکی که عشقته برسی.جزوه ها و کارای خیری که برا بچه ها گذاشتی رو از یاد نمی بریم

@mohammad^s عزیزم دوست دوساله ی من. امسال مامانت با افتخار نگات میکنه.امیدوارم کنکور خوبی بدی و میدی شک نکن.

@N a v i d عزیزم امیدوارم بهترین نتیجه رو ببینی و به علاقت برسی.کمک هات راجع به زیست و انرژی مثبت ها رو هیچوقت از یاد نمیبرم

@Mr.Pharmacist عزیزم یکی از پیگیرهای قدیمی آزمونای کانون من امیدوارم اسم کاربریت رو به زودی به واقعیت تبدیل کنی.

@na3r!n عزیزم دوستی کم عمر اما عمیق رو باهاش دارم.شریک شادی و غم.برات از اون ته ته ته دلم آرزو میکنم آروم باشی و بتونی از همه دانسته هات کامل استفاده کنی.به زودی می بینمت.بهترین ها رو واست همیشه خواستم و میخوام.هرچند خیلی حرصم دادی اما دوست داریم

@niloojoon عزیزم امیدوارم پدرومادرت رو خوشحال ببینی و سربلند باشی.امسال سال توعه

@Parloo عزیزم امیدوارم با امید و انرژی کامل کنکور رو بدی و بهترین نتیجه ممکن رو بگیری

@poorak-20 عزیزم یادآور شبهای تابستون توی کلوب.منتظر خبرهای خوبت هستم

@Purple NarSiS عزیزم از قدیمی های آغاز دوباره. امیدوارم به زودی شبیه عکس کاربریت ببینمت خوشحالمون کنی

@r.ali_csc عزیزم امیدوارم به زودی خبرهای خوبی بشنوی

@roshana عزیزم امیدوارم به رتبه دلخواهت برسی و بیماریت زودتر بهبود پیدا کنه و خوشحالمون کنی

@sama عزیزم خیلی وقته ندیدمت امیدوارم خوشحال ببینمت و بهترین آزمونت کنکورت باشه

@SanliTa عزیزم یار تابستونیه من زوده زود برگرد باهم کلی کیف کنیم کلوب به امید شیرینی قبولیتیاشاسین زنجان

@shervin13 عزیزم امیدوارم هرچه زودتر همکار پسرعموت شی و خوشحالم کنی چون لایقشی

@Tinker Bell عزیزم چندوقتیه خیلی خوشحالم که تغییرات زیادی دادی.زود نتیجشو می بینی امسال.شک ندارم

@yaghma عزیزم امیدوارم هرچه زودتر دکتر صدات کنم.خاطرات خوبی داشتیم امسال.امیدوارم نتیجه همه زحماتت رو ببینی و با شیرینی ناپلئونی خوشحالمون کنی

@zn.d عزیزم امیدوارم کنکور خوبی رو پشت سربذاری و راضی باشی

@آقای دکتر عزیزم امیدوارم امسال بهترین رتبه رو بیاری چون بسیار مستعد هستی

@hamid1996 عزیزم امسال سال موفقیته مطمئنم بهترین میشی

هرکی رو از قلم انداختم بذاره به حساب حافظه. امیدوارم بهترین روزای عمرتون منتظرتون باشه

دم همه انجمن کنکور گـــــــــرم
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

ویرایش توسط angel : 20 خرداد 1394 در ساعت 23:20

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ای جوووونم...فدا مدا مریمی....ایشالا خانوم دکتر بشی چون میدونم لایق بهترینایی.. دوست گلم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درووووووووووود بر پشتکار شما

واقعا میگم ؛
      همیشه واستون دعا میکردم و میکنم که ایشالا به هدفتون برسی

مطمئنم میرسین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه هم آرزو کنید

مرسی از همتون که بهم لطف دارین

بازم کسی رو اگه از قلم انداختم پوزش میخوام

واستون از خدا آرامش میخوام با لبخند
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Macyخانومم
      با ارزوی بهترینا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا که زمینه فراهم شده , منم دوست دارم از استارتر (مریم خانم ) تشکر کنم , نه تنها به من , فک کنم به گردن خیلیا اینجا حق داشته باشن که با صبوری , علیرغم اینکه خودشون هم گرفتار درس و کنکور بودن وقت گذاشتن , برای منی که سالها دور بودم از درس , الگو شدن , در لحظات نا امیدی امید دادن و از کمک کردن تو برنامه درسی توی عید بگیر تا این دوران یعنی جمع بندی و.....
      قصدم تعارف تیکه پاره کردن نیست , فکر کنم بی انصافی بود که حداقل یک تشکر خشک و خالی از ایشون نکنم.
      صمیمانه کمال تشکر رو دارم و از ته دلم برات بهترین رتبه رو توی کنکور و موفقیت در زندگی واقعی ارزومندم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      مرسی مریم عزیزم.برات آرزوی بهترین هارو دارمهمچنین واسه همه بچه های انجمن
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مــریم عزیــزم

آرزو می کنم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی ...

به امیـد پیـروزیتــ

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      امیدوارم همتون موفق باشید و به آرزوهاتون برسید'

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون مریم جان :-)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ایشالا که همه امسال موفق بشن چه اونایی که خیلی خوندن و چه اونایی که به دلایلی کم کاری کردن....برای تمام دوستای کنکوریم مخصوصا برای همه ی رقیبام آرزوی بهترینارو دارم... ایشالا امسال یکی از بهترین سالای زندگیمون باشه.. این روزا الکی میخندیم الکی خوشیم که از اضطرابمون کم کنیم فقط خدا از دلامون خبر داره....برا ارامش همدیگه دعا کنیم... من فردارو آن نمیشم جمعه بعدازظهر ایشالا همتونو خوشحال میبینم... دوستای عزیزیم که کم کاری کردن اصلا مهم نیست آرامششونو حفظ کنن دنیاکه به آخر نرسیده نمیگم کنکور همه ی زندگی نیست چون فقط شعاره همه میدونیم که بخش مهم زندگیه ولی تموم که نشده تنها چیزی که تاریخ انقضا نداره کنکوره دوستای عزیزم که نخوندن میتونن هرچه زودتر با یه برنامه درست از جا بلند شن و اشتباهاتشونو دوباره تکرار نکنن ... @Itak

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      ایشالا که همه امسال موفق بشن چه اونایی که خیلی خوندن و چه اونایی که به دلایلی کم کاری کردن....برای تمام دوستای کنکوریم مخصوصا برای همه ی رقیبام آرزوی بهترینارو دارم... ایشالا امسال یکی از بهترین سالای زندگیمون باشه.. این روزا الکی میخندیم الکی خوشیم که از اضطرابمون کم کنیم فقط خدا از دلامون خبر داره....برا ارامش همدیگه دعا کنیم... من فردارو آن نمیشم جمعه بعدازظهر ایشالا همتونو خوشحال میبینم... دوستای عزیزیم که کم کاری کردن اصلا مهم نیست آرامششونو حفظ کنن دنیاکه به آخر نرسیده نمیگم کنکور همه ی زندگی نیست چون فقط شعاره همه میدونیم که بخش مهم زندگیه ولی تموم که نشده تنها چیزی که تاریخ انقضا نداره کنکوره دوستای عزیزم که نخوندن میتونن هرچه زودتر با یه برنامه درست از جا بلند شن و اشتباهاتشونو دوباره تکرار نکنن ... @Itak

واست آرزوی بهترینا رو دارم چون لایق بهترینایی
      :*

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با ارزوی بهترین ها برای همه....و تشکر از مریم خانوم برای یاد کردن دوستان انجمنی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      يكي از بهترين تاپيك هاي اين انجمن
      مرسي از انجي عزيز

نميدونم، با اينكه چهار بار كنكور دادم (دو بار ازاد و دوبار سراسري) و توي دو تا مقطع مختلف ولي صادقانه اعتراف ميكنم خيلي استرس و ترس دارم و سنگيني رو قلبمه، مخصوصا اينكه همون دانشگاهي كه درس خوندم بايد كنمور بدم
      دوست ندارم تنها، دوست دارم ههمون امسال با هم قبول شيم
      انجي،الي ،مهسا،مهنوش،بهزاد،محمد، سعيد ان ار تي، سعيد ٧٣٥، اقاي دكتر، پارسا ، كتي مليح ، جوزف و همه اونهايي كه تقریبا 36 ساعت دیگه روی صندلی دارن برای یکی از سخت ترین رقابت های زندگیشون مبارزه میکنن
      خیلی دلم میخواست آیتک هم با ما باشه ولی خوب حتما قسمت این بوده (بگذریم که تا اومدن نتیجه ها هیچ چیز معلوم نیست) ولی قول داده سال دیگه داروی تهران یکی از صندلیهاش را مال خودش کنه
      همتون خیلی از من کوچکترین و تقریبا من نقشبابابزرگتون را دارم، همتون را مثل نوه های خودم دوست دارم و از صمیم قلب براب همتون ارزوی موفقیت میکنم
      کنکور مهم هست ولی مهمترین نیست، این را یادتون نره
      ما ملت درد کشیده اس هستیم، بیاین به هم قول بدیم بعد رسیدن به رشته مورد علاقمون مرهم درد مردم بشیم نه نمکی بر روزی زخم اونها

حق، همونی که از کارهای اون ما الان باید این زیست پیچیده را بخونیم و به واسطه لطف اونه که مغز ما یادش نمیره قلبمون باید بزنه و ششمون باید مدام کار کنه و لطف دوستامون یادمون نره، همیشه و در همه مراحل زندگیتون پشتوانه محکم راهتون باشه
      دوستتون دارم

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استارتر تاپیک من نمیشناسمتون ولی خیلی خوش قلبین♥ ایشالا موفق میشین خدا همیشه حواسش هس

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)