خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 866
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها چقد خوندین؟؟؟؟؟؟؟.........

2. Top | #152
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشین اگه کسی امروز 6 یا 7 درس نخونه فردا دیگه باید شب زنده داری کنه تا تموم شه !!! ( مثل ادبیات که بر سر من اومد !!! )

3. Top | #153
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه حدود 10 درسی که باید تمرین زیاد حل کرد،فایلی چیزی ندارین که نهایی های سال های قبل رو بصورت درس به درس با جواب درست البته(یکی داشتم هم قدیمی بود و هم جواباش ناقص)داشته باشه؟
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

4. Top | #154
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      مطمئن باشین اگه کسی امروز 6 یا 7 درس نخونه فردا دیگه باید شب زنده داری کنه تا تموم شه !!! ( مثل ادبیات که بر سر من اومد !!! )
      به شدت تایید میشود!قابل توجه دوستانی که یه هفته هم وقت داشته باشن روز اخر و ثانیه های اخر میخونن!!!مثل چند تا از دوستای خودم!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خیلی وقته میخوام شروع کنم...نمیدونم چرا اصلا میبینمش اعصابم خورد میشه...!!!مخصوصا این درس 1 !!!امروز زیاد خوابیدم...شب رو بیدار میمونم ببینم میشه نصفش رو تا صبح خوند !!!

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      به شدت تایید میشود!قابل توجه دوستانی که یه هفته هم وقت داشته باشن روز اخر و ثانیه های اخر میخونن!!!مثل چند تا از دوستای خودم!!
      مثل من که میگفتم زیست رو خیلی کم وقت گذاشتن...بعد روز آخر خوندم شب هم خوندم...خدارو شکر خوب شدم ولی میتونست بهتر باشه اگه میخوندم !!!!کنکور هم شب کنکور میخونم !!!!!!!!!!!

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majesticfire نمایش پست ها
      من خیلی وقته میخوام شروع کنم...نمیدونم چرا اصلا میبینمش اعصابم خورد میشه...!!!مخصوصا این درس 1 !!!امروز زیاد خوابیدم...شب رو بیدار میمونم ببینم میشه نصفش رو تا صبح خوند !!!
      تو رو جون به جونت کنن دقیقه نودی.........بازم که میگی نخوندی........زمین چن میشی؟ حدودا.........من دیگه کم کم برم بخونم که امشب والیبال قراره کواچ بترکونه.............

8. Top | #158
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما اینقدر از اول سال وتازه بیشتر بعد عید امتحانشو دادیم که دیگه الان فوت ابیم .......دست دبیرمون درد نکنه که فول اچ دی درس میده .......امیدوارم 20بگیرم خوشحال بشی .......

9. Top | #159
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا صبح میخوای بیدار بمونی بعد متوجه میشی درسو یا فقط من اینجوریم که متوجه نمیشم؟؟؟؟!!!!!
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaddeseh. نمایش پست ها
      تو رو جون به جونت کنن دقیقه نودی.........بازم که میگی نخوندی........زمین چن میشی؟ حدودا.........من دیگه کم کم برم بخونم که امشب والیبال قراره کواچ بترکونه.............
      درس 7 رو به زور جمع کردم...17-18 !!!

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درس 7 رو به زور جمع کردم...17-18 !!!
      الکی میگی؟؟؟.....17.18؟؟؟.من که مثل چی خوندم به زور 16 بشم بعد تو که تا لحظه آخر میخوندی 18؟.......برو بابا...البته من خیلی بیدقتی کردم.........به نظرت میانگین زمین کشور چند میشه؟

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      تا صبح میخوای بیدار بمونی بعد متوجه میشی درسو یا فقط من اینجوریم که متوجه نمیشم؟؟؟؟!!!!!
      داداش من در حالت عادی روز رو میخوابم شب رو بیدار میمونم !!! نمیدونم چرا...ولی انگار شب ها خیلی راحت تر درس رو میفهمم !!!!

13. Top | #163
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      vol.png

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الکی میگی؟؟؟.....17.18؟؟؟.من که مثل چی خوندم به زور 16 بشم بعد تو که تا لحظه آخر میخوندی 18؟.......برو بابا...البته من خیلی بیدقتی کردم.........به نظرت میانگین زمین کشور چند میشه؟
      بازم مثل همیشه مدرسه ی ما 2 تا 3 نمره میاره پایین میانگین کشوری رو به نظرم میانه میشه حدود 14 شایدم 13من طبیعتم اینه...شب رو 2 ساعت خوابیدم !!!! نمیدونم چجوری شد شکل 16 رو شانسی نوشتم !!! بهم وحی شد !!! ولی در کل خوندن به کمیت نیست به کیفیته!!!

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: vol.PNG
مشاهده: 22
حجم: 14.9 کیلو بایت
      برا همین میگم قراره بترکونه دیگه .4 باخت پشت سر هم.بدون امتیاز....وگرنه اگه ولاسکو بود که همش میبردو برامون عادی شد بود.این باختا خیلی کیف میده بعد اون همه برد 3 بر 0 سالای قبل.......اصلا یه چیز دیگس والیبال با کواچ .نمیتونن توپ و وسط زمین جمع کنن.آدم انرژی میگیره از بازیشن.به بچه هایی که زمین رو خراب کردن حتما توصیه میکنم نیگا کنن پر انرژی بشن برا زبان فارسی.........

صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)