خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها

دوست عزیز اول هر کاری سخت هست حتی دانشگاه عادی ! توقع نداشته باش اونا با گل و شیرینی ازت پذیرایی کنن !

چون روزانه به مدت یک ماه 300 نفر مثل شما رو چک میکنن شمام بودی خسته میشدی و خوب رفتار نمیکردی اتفاقا خودمم گفتم مثل سگ با ادم رفتار میکنن که البته دلیل داره

میخان هر کس مرد کار نیس و مرد لحظه های سخت و طاقت فرسا نیس مرد جنگ نیس ول کنه بره همین اول کار و نه وقت خودشو تلف کنه نه ارتش !

مزایا هم که گفتم همونجا با یه مهندس تعمیرات هواپیما ارتش اشنا شدم که جز اونا نبود ینی جز هیئت اون پادگان و جداگانه با داداشش اومده بود تست بده همه چیز رو اون بهم

گفت و از کسای دیگه هم شنیده بودم !

ادم بره تو ارتش حداقل می دونه کارش تضمین هست ! عمر ما انسان ها هم محدود ! فرصت ازمون و خطا وجود نداره که من برم دانشگاه عادی درس بخونم ایا بروم سر کار یا نروم ؟

اگه نرم بد میشه یه جووون 27 28 ساله هستم که هیچ حرفه ای بلد نیستم و فقط درس خوندم سن ازدواجمم گذشته و دیگه هیچی ! پولم که ندارم !

واسه جنگ شدن هم مطمن باش جنگ بشه یقه همه رو میگیرن میبرن جنگ ! یادت نره خیلیا رفتن جنگ و واس ما جنگیدن که الان من و تو زنده ایم و داریم راحت می حرفیم

دفاع از کشور افتخار هست و چیز بدی نیس ادم بخاد فراری باشه چقدر زمان جنگ ما تو وطنمون مرد داشتیم بچه 15 ساله می رفت جبهه نمونش پدر خودم 14 سالش بود رفته

سوم راهنمایی !!! ولی الان ما ها از جنگ فراری شدیم و به عنوان یه امتیاز منفی بهش نگاه میکنیم که اگه یه زمانی رفتیم افسری جنگ شد میبرنمون !...

واقعا چقدر ارزش و رفتار ها و.... عوض شدن
      نمیدونم دلیل جبهه گرفتنتون چیه!!!شما تاپیک زدین بنده هم نظرمو گفتم و راهنمایی کردم
      در مورد جنگ و جبهه هم به نظرم این ییه موضوع شخصیه،کسی رو نمیشه به زور به جنگ برد
      بنده هم به عنوان عضو خیلی کوچیک از قشر فرهنگی جامعه که قرار افراد زیادی رو تربیت کنم و تقدیم به جامعه کنم طرز برخورد با افراد مختلف رو باید حتما بلد باشم
      و این طرز برخورد از رفتار و گفتار طرف مقابل ایجاد میشه
      برادر من شما خودت داری میگی که برای مزایا و اینکه بعد از این که به مرز 28 سال رسیدی بیکار نباشی میخوای راهی ارتش بشی،بنده هم معایبش رو بهتون گفتم
      شمایی که شعار میدی که بنده ارزش ها رو نمیفهمم و قدر شهدای عزیزمون ( 175 شهید غواص به ذهنم رسید الان!) نمیدونم شما اگر قدر این عزیزان رو میدونی و ادعای این رو داری که میخوای میراث دار این عزیزان باشی چرا بخاطر مزایا و فرار از بیکاری میخوای ارتش رو انتخاب کنی؟! لطفا خودمون باشیم،شعار ندیم و به دیگران هم برچسب نزنیم
      امیدوارم بهترین راه رو انتخاب کنید.موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaban.in نمایش پست ها
      نمیدونم دلیل جبهه گرفتنتون چیه!!!شما تاپیک زدین بنده هم نظرمو گفتم و راهنمایی کردم
      در مورد جنگ و جبهه هم به نظرم این ییه موضوع شخصیه،کسی رو نمیشه به زور به جنگ برد
      بنده هم به عنوان عضو خیلی کوچیک از قشر فرهنگی جامعه که قرار افراد زیادی رو تربیت کنم و تقدیم به جامعه کنم طرز برخورد با افراد مختلف رو باید حتما بلد باشم
      و این طرز برخورد از رفتار و گفتار طرف مقابل ایجاد میشه
      برادر من شما خودت داری میگی که برای مزایا و اینکه بعد از این که به مرز 28 سال رسیدی بیکار نباشی میخوای راهی ارتش بشی،بنده هم معایبش رو بهتون گفتم
      شمایی که شعار میدی که بنده ارزش ها رو نمیفهمم و قدر شهدای عزیزمون ( 175 شهید غواص به ذهنم رسید الان!) نمیدونم شما اگر قدر این عزیزان رو میدونی و ادعای این رو داری که میخوای میراث دار این عزیزان باشی چرا بخاطر مزایا و فرار از بیکاری میخوای ارتش رو انتخاب کنی؟! لطفا خودمون باشیم،شعار ندیم و به دیگران هم برچسب نزنیم
      امیدوارم بهترین راه رو انتخاب کنید.موفق باشید
      دادا من بیکاری رو یکی از مزایا حساب کردم در مورد جنگ رفتن و .... هم مطمن باش بشه مثل همون جنگمون با عراق خیابون میبندن همه رو میبرن یه چیز واضح هس

حالا شما بگو کدوم رشته من برم صد در صد سرکار هستم بنده قصد توهین ندارم و خودمم رشته زیست شناسی رو دوست دارم و واقعا دلم میخواد ادامه تحصیل بدم ولی

از اینده هم می ترسم و همچنین بیکاری و....

ممنون میشم توضیح بدید مرسی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دادا من بیکاری رو یکی از مزایا حساب کردم در مورد جنگ رفتن و .... هم مطمن باش بشه مثل همون جنگمون با عراق خیابون میبندن همه رو میبرن یه چیز واضح هس

حالا شما بگو کدوم رشته من برم صد در صد سرکار هستم بنده قصد توهین ندارم و خودمم رشته زیست شناسی رو دوست دارم و واقعا دلم میخواد ادامه تحصیل بدم ولی

از اینده هم می ترسم و همچنین بیکاری و....

ممنون میشم توضیح بدید مرسی
      بحث های قبلی رو فراموش کنید...
      یه نصیحت از من به شما،حرفای همه رو گوش کنید،ولی تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید الان من بگم فلان رشته برو صد در صد سر کاری مطمئنا حرف منطقی ای نیست
      شما باید به توانایی های خودتون،پتانسیل و شرایط زندگی و ... نگاه کنید و تصمیم بگیرید
      فعلا تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که فقط به فکر کنکور باشید و بس فردا روز اگر رفتید یه رشته بد خودتون رو سرزنش میکنید که چرا کنکور رو بد دادم فعلا فقط کنکور همین
      موفق باشید

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من

همه این مزایا و معایب رو

چه برا افسری و چه برای دانشگاهی مثل تهران و شریف روی کاغذ بنویس

قشنگ سبک سنگین کن . واقعا حرف یه عمر زندگی هستش

بزرگترین ویزگی دانشگاه های وابسته به صنایع دفاعی امکانات کاملا مدرن و پیشرفته اونها هستش . به خصوص تو دروس مهندسی که واقعا اگه اهل کار باشی زمینه فراهمه. نمونش هم قرار گاه خاتم هستش که کل پروزه های کلان کشوری دستش هستش

اما بزرگترین عیبیش هم اینه که 30 سال متعهد میشی به دولت

بقیقه دانشگاه ها رو هم در نظر بگیر

در مورد جنگ هم مطمئن باشید حتی اگه یه سر سوزن غیرت داشته باشین خودتون میرین! نیازی نیست ببرنتون!!!!!!!!!!!!!

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه علاقه داری برو افسری وقتی بری افسری دیگه مث سراسری هیچیت دست خودت نیس اونوقت کل زندگیت برا افسری.کی بری و کی میایی.چی بخوری و چی نخوری دست افسریه و بس
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      به نظر من

همه این مزایا و معایب رو

چه برا افسری و چه برای دانشگاهی مثل تهران و شریف روی کاغذ بنویس

قشنگ سبک سنگین کن . واقعا حرف یه عمر زندگی هستش

بزرگترین ویزگی دانشگاه های وابسته به صنایع دفاعی امکانات کاملا مدرن و پیشرفته اونها هستش . به خصوص تو دروس مهندسی که واقعا اگه اهل کار باشی زمینه فراهمه. نمونش هم قرار گاه خاتم هستش که کل پروزه های کلان کشوری دستش هستش

اما بزرگترین عیبیش هم اینه که 30 سال متعهد میشی به دولت

بقیقه دانشگاه ها رو هم در نظر بگیر

در مورد جنگ هم مطمئن باشید حتی اگه یه سر سوزن غیرت داشته باشین خودتون میرین! نیازی نیست ببرنتون!!!!!!!!!!!!!

بالاخره یه نفر پیدا شد نظر قشنگ بده و کاملا بی طرف باشه مرسی داداش حتما استفاده می کنم

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا حدودی حرفاتون درست هستش ولی شما اگه از اشناهاتون و... شنیدید ما هم شنیدیم

من به پزشک توهین نکردم نگفت درامد نداره و... الان دارم میبینم پزشک هایی که بیکارن یا ماهی 2 میل نهایتا میگیرن ...

در مورد خونه سازمانی هم خدمتت عرض کنم که الان از دوستای خودم ستوان دو هست درجه داری بوده و کم کم بازنشست هست از روز همون اول بهش خونه دادن تازه نیرو انتظامی !!!!

این یه نمونش بود و کلا ادمای زیادی هم میشناسم که اینجورین اگه نیرو زمینی باشی که صد در هزار خونه گیرت میاد و خونه خالی هم زیاد دارن ....

چسبیده به خونه ما پادگان هس و یه سرگرد همسایمون تازه نیرو زمینی هم هست بیا ببین بد زندگی میکنه ؟ ساعت کاریشم مثل اداره ها هست 7 تا 2 عصر !

باهاش صحبت کردم مشکلی هم نداره راضی هست

تو این اوضا بیکاری و بدبختی هیچی بهتر از افسری واس سرکار رفتن نی مگه که بند پ داشته باشی که اونم ما نداریم ....

اینا به کنار شما تا اخر عمرت زیر دست نمیمونی ! افسری بخونی 22 23 سالی ستوان دو هست و بعد 30 سال خدمتت کم کم یه سر تیپ هستی واس خودت پس مثل خیلی جاها

دیگه درجه و رتبتم ثابت نیس
      خب اگه اینقدر مطمئنین برین افسری. نکنه با این حرفا میخوایین ما رو قانع کنید بریم افسری؟

اما اینگه گفتین بعد 30 سال کم کم سرتیب میشین بعید میدونم. اگه همه ورودی های 30 سال پیش ارتش الان سرتیپ بودن که کلی سرتیپ داشتیم! مگه الان چند نفر سرتیپ داره ارتش؟البته بعد سرتیپی هم باز زیر دست یکی دیگه هستین. سرلشگر هم بشین باز یکی بالاتر از شما هس و همیشه باید گوش به فرمان باشین.
      یه مشکلی که با ارتش دارم اینه که مغز براشون مهم نیس! جسم براشون مهمه.
      با آرزوی بهترین ها برای شما
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      خب اگه اینقدر مطمئنین برین افسری. نکنه با این حرفا میخوایین ما رو قانع کنید بریم افسری؟

اما اینگه گفتین بعد 30 سال کم کم سرتیب میشین بعید میدونم. اگه همه ورودی های 30 سال پیش ارتش الان سرتیپ بودن که کلی سرتیپ داشتیم! مگه الان چند نفر سرتیپ داره ارتش؟البته بعد سرتیپی هم باز زیر دست یکی دیگه هستین. سرلشگر هم بشین باز یکی بالاتر از شما هس و همیشه باید گوش به فرمان باشین.
      یه مشکلی که با ارتش دارم اینه که مغز براشون مهم نیس! جسم براشون مهمه.
      با آرزوی بهترین ها برای شما
      دوست عزیز من نظر خاستم کسی رو تشویق نکردم بره یا نره

در مورد سرتیپ هم هر از چهار سال یک درجه میگیرید و در سی سال هم حدودا می تونی 7 تا درجه بگیری

حالا از ستوان دو برو ستوان یک بعد سروان بعد سرگرد بعد سرهنگ 2بعد یک بعد سرتیپ 2 بعدشم سر تیپ تمام ....

این تازه در صورتی هست که بخای معمولی باشی که هر از چهارسال یه درجه بگیری ...

اتفاقا سر لشگر و سرتیپ زیاد داریم... اونجا که تست می گرفتن 20 30 تاش یه جا بودن مصاحبه میکردن

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من نظر خاستم کسی رو تشویق نکردم بره یا نره

در مورد سرتیپ هم هر از چهار سال یک درجه میگیرید و در سی سال هم حدودا می تونی 7 تا درجه بگیری

حالا از ستوان دو برو ستوان یک بعد سروان بعد سرگرد بعد سرهنگ 2بعد یک بعد سرتیپ 2 بعدشم سر تیپ تمام ....

این تازه در صورتی هست که بخای معمولی باشی که هر از چهارسال یه درجه بگیری ...

اتفاقا سر لشگر و سرتیپ زیاد داریم... اونجا که تست می گرفتن 20 30 تاش یه جا بودن مصاحبه میکردن
      دوست عزیز فکر کنم تا درجه سرهنگی میتونی هر 4 سال یه درجه بگیری. بالاتر از اون دیگه از این قانون تبعیت نمیکنه!
      کجا سرلشگر و سرتیپ زیاد داریم؟ فرمانده کل نیرو های مسلح سرلشگره! فرمانده کل سپاه پاسداران و کل ارتش سرلشگره. فرمانده نیروی زمینی و هوایی و دریایی
      سرتیپه! یعنی شما میخوایی سرلشگر بشی یا باید فرمانده کل ارتش بشی یا سپاه یا معادلش. اگه میخوایی سرتیپ بشی باید در حد فرمانده کل نیروی زمینی باشی
      حالا ما یکمم تخفیف بدیم.. حدس میزنم کل سرتیپهای ایران زیر 100 نفر و کل سرلشگرا زیر 20 نفر باشن.
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیدا کردم..اینم منبع: اسامی همه سرلشگرا رو نوشته. کلا 14 نفر
      سرلشکر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)