خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با تحریم حج عمره از جانب ایران موافقید

رأی دهندگان
    38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

35 92.11%
    • خیر

3 7.89%
    صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روزی خواهد رسید که کعبه محل نماز جمعه به اقامه مهدی موعود با حضور شیعیان !!

ول کنید این حیوانات کثیفو !! اینها بس که نادان بودن و تو جهل و گمراهی به سرمیبردن خدا اینقد پیامبر واسشون فرستاد !!ولی تغییر نکردن !!

ایران در صورتی میتون جواب عربستان و بده که جنگ نظامی رخ بده !!هیچ جور دیگ نمیشه این جسارت اونا رو نادیده گرفت !!!
      و اونا هم هیچ وقت نمیان دو تا مامور خودشون رو مجازات و اعدام کنن !!!

و ایران هم هیچ وقت کاری نخواهد کرد !! مخصوصا الان که موقع مذاکرات هسته ای !! و از طرفی هم عربستان متحد آمریکا و اروپاس !!

پس باید یا چشمامون رو ببیندیم و یا حج و تحریم کنیم !!!

یا قید همه چی رو بزنیم و به قول سردار سلیمانی نماز جمعه رو تو مدینه و مدینه برگزار کنیم !! با حضور 20 میلیون ایرانی !! تنها راه جبران کار اونا هم این !!که هیچ وقت رخ نمیده !!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمان محمد رضا وقتی ایران ژاندارم منطقه بود پادشاه همین عرب ها جلوی محمد رضا تعظیم کرد حالا
      ایران رو حساب هم نمیکنن
      مشاور

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      زمان محمد رضا وقتی ایران ژاندارم منطقه بود پادشاه همین عرب ها جلوی محمد رضا تعظیم کرد حالا
      ایران رو حساب هم نمیکنن
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      روزی خواهد رسید که کعبه محل نماز جمعه به اقامه مهدی موعود با حضور شیعیان !!

ول کنید این حیوانات کثیفو !! اینها بس که نادان بودن و تو جهل و گمراهی به سرمیبردن خدا اینقد پیامبر واسشون فرستاد !!ولی تغییر نکردن !!

ایران در صورتی میتون جواب عربستان و بده که جنگ نظامی رخ بده !!هیچ جور دیگ نمیشه این جسارت اونا رو نادیده گرفت !!!
      و اونا هم هیچ وقت نمیان دو تا مامور خودشون رو مجازات و اعدام کنن !!!

و ایران هم هیچ وقت کاری نخواهد کرد !! مخصوصا الان که موقع مذاکرات هسته ای !! و از طرفی هم عربستان متحد آمریکا و اروپاس !!

پس باید یا چشمامون رو ببیندیم و یا حج و تحریم کنیم !!!

یا قید همه چی رو بزنیم و به قول سردار سلیمانی نماز جمعه رو تو مدینه و مدینه برگزار کنیم !! با حضور 20 میلیون ایرانی !! تنها راه جبران کار اونا هم این !!که هیچ وقت رخ نمیده !!!
      انشالله اونم به موقش...
      آخه واسه ما کسر شانه بخوایم با این قبیله وحشی بجنگیم
      کشوری که الان یک تنه با ابر قدرتهای جهان وارد مذاکره میشه و کم نمیاره زشته که بخواد اینارو حتی آدم حساب کنه
      حیف این تمدن که بخواد دهن به دهن اینا بذاره
      11.jpg

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      انشالله اونم به موقش...
      آخه واسه ما کسر شانه بخوایم با این قبیله وحشی بجنگیم
      کشوری که الان یک تنه با ابر قدرتهای جهان وارد مذاکره میشه و کم نمیاره زشته که بخواد اینارو حتی آدم حساب کنه
      حیف این تمدن که بخواد دهن به دهن اینا بذاره
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11.jpg
مشاهده: 44
حجم: 40.3 کیلو بایت
      مشاور

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعلا که حسابمون نمیکنن و داریم خلوار خلوار پول میریزیم به حلقوم این عرب ها
      مشاور

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وا ویلا عرب ..... ن....

رفتن به مکه حرام است
      ای ایرانی تو داری پولتو میدی به وهاب سگ نجس سعودی بعد میاد شیعه کشی تو یمن تو عراق تو سوریه راه میندازه
      حالا خودت قضاوت کن این
      مکه رفتن تو حرامه
      به خدا حرامه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دلم واسه خدا میسوزه خونش کجا هس !بین یه مش احمق...........
      اون دو تا نوجوون بدبخت حالا دختر بودن یا پسر؟
      حج تمتع مستحبه ولی با این شرایط فعلی یه چی اونور تره حرامه!

8. Top | #38
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis_moh نمایش پست ها
      دلم واسه خدا میسوزه خونش کجا هس !بین یه مش احمق...........
      اون دو تا نوجوون بدبخت حالا دختر بودن یا پسر؟
      حج تمتع مستحبه ولی با این شرایط فعلی یه چی اونور تره حرامه!
      پسر بودن
      تا اونجایی که بنده اطلاع دارم حج تمتع واجبه. حج عمره هست که مستحبه! :yahoo (94):

روایت خانواده 2 نوجوان ایرانی از تجاوز ماموران عربستانی

ماجرای تعرض یا تجاوز دو مامور فرودگاه جده عربستان و پس از بازگشت از عمره به دو نوجوان ایرانی، هنوز به نتایج روشنی نرسیده است. وزارت امور خارجه تایید کرده که این دو نوجوان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

یکی از اعضای خانواده قربانی اول در فرودگاه جده درباره جزئیات این فاجعه می گوید: « قربانی اول نوجوانی 13 ساله بود که او را از گیت بازرسی از پدرش جدا کردند و به اتاقی دیگر بردند.»

وی افزود: «وقتی از اتاق بیرون امد رنگش پریده بود و ترس و لرز داشت. نفر دوم هم پس از انکه از اتاق بیرون آمد رنگ پریده بود ولی ما را در جریان گذاشت اما از ما خواست که به پدرش ماجرا را نگوییم چراکه از او خجالت می کشید.»

این عضو خانواده قربانی اول اضافه کرد: «ماجرا را با روحانی کاروان و به طور اتفاقی نماینده بعثه رهبری در میان گذاشتیم. آنها با مدیر فرودگاه صحبت کردند. او دو سه نفر را اورد و نهایتا شناسایی شدند اما سعی داشتند که با یک معذرخواهی کوچک ماجرا را فیصله دهند.»

وی ادامه داد: «ما زیر بار نرفتیم و سه تا چهار ساعت این جریان طول کشید، سرانجام از محکمه و پزشکی قانونی به فرودگاه آمدند و قضیه اثبات شد.»

این عضو خانواده قربانی اول گفت: «من پریروز با کنسولگری صحبت کردم، آنها گفتند دادگاه اول ماموران خاطی برگزار شده است.»

مادر قربانی اول گفت: «انقدر استرس بهم وارد شده است که نمی تونم در این مورد صحبت کنم.»

پدر قربانی اول در شرایطی که بغض شدید مانع از سخن گفتنش می شد، اظهار داشت: «چطور برایتان بگویم، فعلا هیچی نمی توام بگوییم قول داده اند پیگیری کنند، البته هنوز چیزی به ما نگفته شده است.»

عضو خانواده قربانی گفت: «رنگ ها بسیار پریده بود، من تا تهران بغض داشتم و اشک از چشمانم سرایز بود. یک جوان 15 - 16 ساله که به خانه خدا رفته بود و با معنویت و خلوص خاصی به ایران می خواست بازگردد این بلا سرش آمده بود.»

منبع: انتخاب
      ویرایش توسط MahMoUoD : 22 فروردین 1394 در ساعت 16:11

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان خوبم
      لطفا تصاویر با هشتگ #تحریم_عمره اینقدر تو فضای مجازی پخش کنید تا عمره رو متوقف کنن

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      پسر بودن
      تا اونجایی که بنده اطلاع دارم حج تمتع واجبه. حج عمره هست که مستحبه! :yahoo (94):

روایت خانواده 2 نوجوان ایرانی از تجاوز ماموران عربستانی

ماجرای تعرض یا تجاوز دو مامور فرودگاه جده عربستان و پس از بازگشت از عمره به دو نوجوان ایرانی، هنوز به نتایج روشنی نرسیده است. وزارت امور خارجه تایید کرده که این دو نوجوان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

یکی از اعضای خانواده قربانی اول در فرودگاه جده درباره جزئیات این فاجعه می گوید: « قربانی اول نوجوانی 13 ساله بود که او را از گیت بازرسی از پدرش جدا کردند و به اتاقی دیگر بردند.»

وی افزود: «وقتی از اتاق بیرون امد رنگش پریده بود و ترس و لرز داشت. نفر دوم هم پس از انکه از اتاق بیرون آمد رنگ پریده بود ولی ما را در جریان گذاشت اما از ما خواست که به پدرش ماجرا را نگوییم چراکه از او خجالت می کشید.»

این عضو خانواده قربانی اول اضافه کرد: «ماجرا را با روحانی کاروان و به طور اتفاقی نماینده بعثه رهبری در میان گذاشتیم. آنها با مدیر فرودگاه صحبت کردند. او دو سه نفر را اورد و نهایتا شناسایی شدند اما سعی داشتند که با یک معذرخواهی کوچک ماجرا را فیصله دهند.»

وی ادامه داد: «ما زیر بار نرفتیم و سه تا چهار ساعت این جریان طول کشید، سرانجام از محکمه و پزشکی قانونی به فرودگاه آمدند و قضیه اثبات شد.»

این عضو خانواده قربانی اول گفت: «من پریروز با کنسولگری صحبت کردم، آنها گفتند دادگاه اول ماموران خاطی برگزار شده است.»

مادر قربانی اول گفت: «انقدر استرس بهم وارد شده است که نمی تونم در این مورد صحبت کنم.»

پدر قربانی اول در شرایطی که بغض شدید مانع از سخن گفتنش می شد، اظهار داشت: «چطور برایتان بگویم، فعلا هیچی نمی توام بگوییم قول داده اند پیگیری کنند، البته هنوز چیزی به ما نگفته شده است.»

عضو خانواده قربانی گفت: «رنگ ها بسیار پریده بود، من تا تهران بغض داشتم و اشک از چشمانم سرایز بود. یک جوان 15 - 16 ساله که به خانه خدا رفته بود و با معنویت و خلوص خاصی به ایران می خواست بازگردد این بلا سرش آمده بود.»

منبع: انتخاب

جدی جدی پسر بودن؟؟؟؟ مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      جدی جدی پسر بودن؟؟؟؟ مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله مطمئنم!

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      بله مطمئنم!

باز خوب بوده دختر نبوده،

من دیگه مکه نمیرمممممم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      خداییش یکی نیست بگه بجای کل کل با آمریکا بیاین دهن این کشور دوست وهمسایه رو سرویس کنین...
      نمیدونم این جماعت جاهل مارمولک خور بادیه نشین چطوری جرئت میکنه به فرزندان و مادران ایران من دست درازی
      کنه؟؟؟
      همون کشوری که شنیدن اسم ایران لرزه به پیکر فربش میندازه امروز مثل موش پشت سر قدرتهای جهان قایم شده و زبون درازی میکنه
      حیف....حیف...
      نمیدونم نزاع با امریکا برای ما سودمند تره یا بستن دهن این سیاست حیوان صفت...
      یکی نیست بگه آخه یه نگاه به تاریخت بنداز... تا دیروز دختراتو زنده به گور میکردی سنگ وچوب میپرستیدی هزار تا
      کار ابلهانه ی دیگه رو انجام میدادی امروز با چه جرئتی تونستی به بچه های ایران تعرض کنی...
      اینم واسه ما آدم شده...
      فکر کنم خدا موقعی که میخواست آخرین پیامبرشو نازل کنه برگشت گفته:
      ((ببین محمد اگه تونستی این جماعت عرب رو آدم کنی خیلی کارت درسته میفرستمت وسط قطب جهل جهان
      از پس اینا بر بیای دیگه حله شاخ غولو شکستی))
      ببخشید زیاد حرف زدم خواستم یکم درد و دل کنم واقعا دلم شکسته بود...
      احتمالا از تحریم خبر دارین دست من بود حج تمتع رو هم تحریم میکردم...اگه با این موضوع موافقین تو نظر سنجی شرکت کنین

پایگاه خبری تحلیلی هدانا:

سوال ما از مسوولان حج آن است که آیا عمره مستحب را به هر قیمتی باید برویم؟ آیا به هر قیمت و به هر ذلتی باید به عمره رفت؟ آیا باید به ناموس و شرف این مردم توهین شود تا این عمل مستحبی تحریم شود

بیش از ۷ میلیون زائر از کشورهای مختلف هر سال بە شهرهای مقدس حجاز سفر می کنند. هر زائر حدود ۱۰ هزار دلار بابت انجام سفر حج بە عربستان هزینه می کند.

بر اساس گزارش کمیسیون گردشگری عربستان، گردشگری، دومین صنعت پردرآمد عربستان است کە ۸ درصد از کل مشاغل موجود در این کشور را بە خود اختصاص داده است.

حال فرض کنید اگر ایرانی ها حج عمره را متوقف کنند چه میزان از درآمد سعودی ها کاسته خواهد شد ؟

نباید تن به هر اهانتی بدهیم تا بخواهیم مستحبی را به جای آوریم.... مهم تر از همه چیز امنیت است ، خصوصا امنیت ناموسی است و اگر در فرودگاه جده امنیت نباشد در پس کوچه های مکه و مدینه امنیت خواهد بود؟

قطعاً با جنایت هولناکی که نسبت به 2 نوجوان ایرانی توسط افسران سعودی در فرودگاه جده انجام شده، دولت باید یک تصمیم انقلابی و جدی گرفته و حداقل دو سال حج عمره را تعطیل کند، زیرا به طور حتم این پول‌ها خرج گروه‌های تروریستی شیعه‌کش می‌شود، از این رو وزارت ارشاد و ریاست جمهوری باید این وضع را سامان دهند و ما منتظر اقدام قاطعانه آنها هستیم.

اگر موافق تحریم حج عمره هستید پوستر تحریم حج را در تمامی شبکه های اجتماعی که عضو هستید به
      اشتراک بگذارید

:تمامی اخبار مرتبط در مورد این خبر را از همین صفحه پیگیری کنید

بله رفتارشون بسیار زشت بود
      با حلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمیشه
      کو عمل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
      اون همه پول از کشور خارج شد منافع اقتصادی بود چه اقدامی کردن؟
      حالا واسه اون دو نفر کاری میکن؟؟؟
      مشاور

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خجالت اوره !!
      به برادرای ما معرض میشه اون وقت ......
      یه پیر مرد چند روز پیش حوالی شهر ما مدارک اعزامشو
      اتیش زد افرین ب غیرت لر امیدوارم همه اینو بفهمند
      من هم نامزدم رفت مکه میگفت نمیشه از ترسشون
      نفس کشید رفتارشون وحشتناکه
      ^______________________^

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mahmood5200;410638]پسر بودن

حالا چه تمتع چه عمره من چمیدونم ! مهم اینکه خونه خدا دیگه امن نیس!

وااااااااااای مگه به پسرام میشه تجاوز کرد!
      اینا دیگه خیلی وضعشون خرابه!!!!
      خاک بر سرشون ادعای مسلمونیم دارن عربای..........
      واااااااااااااااااااااای من تازه عمق فاجعرو فهمیدم
      مرگ بر عربستان

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)