خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      معرفی انسان شایسته ای مثه دکتر افشار ، جهت کمک به دانش آموزان خیلی هم خوبه !

من هر کسی رو که بنظرم شایسته بدونم به بقیه معرفی میکنم ، شخص شما رو هم جهت مقالات و فایل های صوتیت به دوستام معرفی میکنم !

یادمه در مورد احمدی هم روی این موضوع اتفاق نظر داشتیم ! شما احمدی و منم افشار !
      در مورد شایسته بودن انسان ها فقط خداوند میتونه قضاوت کنه!

خود ایشون هم راضی نیستند که دانش آموزا ازشون یه بُت ساختند

من نمیدونم شما چه خوبی ازش دیدی که اینطوری تبلیغات میکنی واسش!

ولی @majid-vlh تعریف میکرد میگفت زنگ زدم فهمید پول نریختم با یه لحن بد و عصبانی باهام برخورد کرد و تلفنو قطع کرد!

اینو گفتم بگم از هیچکس بت نسازید! همه آدما پر عیبن!

حسین احمدی هم اگه شاگرد نداشت موسسش ورشکست میشد! پس نتیجه میگیریم اونم کلی طرفدار داره

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها

ولی @majid-vlh تعریف میکرد میگفت زنگ زدم فهمید پول نریختم با یه لحن بد و عصبانی باهام برخورد کرد و تلفنو قطع کرد!

حسین احمدی هم اگه شاگرد نداشت موسسش ورشکست میشد! پس نتیجه میگیریم اونم کلی طرفدار داره

من نگفتم دکتر افشار فرشته هستن ! مسلما هر کسی مشکل خاص خودشو داره

ولی چیزی که از دکتر به من و امثال من میرسه فقط کمک موثر ایشونه

خوبه خودتم میگی @majid-vlh بدون پول تماس گرفته ، کاملا حق رو به دکتر میدم . داریم تو این جمع که افرادی واسه پول با شعار های مضحک و درصد های نجومی چطور برخورد میکنند .

در مورد احمدی همه چیز گویاست ! دیگه باید اوباما بیانیه بده که احمدی رو تحریم کنند ! وگرنه سازمان سنجش که آب پاکی رو ریخت !

بازم هرکسی نیت خیر داشته باشه ، ما هستیم که ازش حمایت کنیم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به افشار زنگ نزن :yahoo (21):

دور مشاور رو این موقع سال خط بکش ... اونایی که خوبن الان وقت ندارن دیگه ...

همین برنامت خوبه ... بهش عمل کن فقط ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

4. Top | #19
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نصف بیشتر پست های شما استرسزا هستش
      آخه کی از دوران دبیرستان خلاصه نویسی میکنه که این بنده خدا دومیش باشه؟
      البته شاید تک رقمی ها این کار رو بکنن
      به جای استرس راهکار بدید :yahoo (21):
      خوشحالیم که پست های مارو دنبال میکنید :yahoo (4):

خو عزیز حقیقت تلخه من چیکار کنم.... 4 ماه مونده به کنکور چیو خلاصه نویسی کنه؟ از همین الان بشینه روزنامه وار بخونه نمیرسه چه برسه به اینکه خلاصه نویسی کنه.
      شما به زمان و مکان اعتقاد دارید آیا؟ مغز آدم مگه چقدر میتونه سریع باشه که دروس چهار سال دبیرستان + 1 سال پیش دانشگاهی رو تو 4 ماه فول بشه؟ نه خدای جواب بده.

یه چیزی به استارتر تاپیک میگم ناراحت نشه....دیر از خواب پا شدی....الانم به جای اینکه سرعتت رو 10 برابر بیشتر کنی اینجا وقت تلف میکنی... درس خوندن برنامه نمیخواد یه همت میخواد به اندازه آسمون...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مردم نمیتونن خیلی از کارا رو انجام بدن ... بهت میگن تو هم نمیتونی ...
      رتبه آوردن از الان به بعد واسه خیلی ها ناممکنه ... اما هستن افرادی که از الان شروع کنن حتی میتونن 2 رقمی بشن ...
      شاید حتی خودشون هم از توانایی هاشون خبر نداشته باشن ...

اما با خلاصه نویسی این موقع از سال من زیاد موافق نیستم ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نگفتم دکتر افشار فرشته هستن ! مسلما هر کسی مشکل خاص خودشو داره

ولی چیزی که از دکتر به من و امثال من میرسه فقط کمک موثر ایشونه

خوبه خودتم میگی @majid-vlh بدون پول تماس گرفته ، کاملا حق رو به دکتر میدم . داریم تو این جمع که افرادی واسه پول با شعار های مضحک و درصد های نجومی چطور برخورد میکنند .

در مورد احمدی همه چیز گویاست ! دیگه باید اوباما بیانیه بده که احمدی رو تحریم کنند ! وگرنه سازمان سنجش که آب پاکی رو ریخت !

بازم هرکسی نیت خیر داشته باشه ، ما هستیم که ازش حمایت کنیم
      جالبه که بعضیا دکتر افشار رو با احمدی مقایسه میکنن!!

البته من خودم به احمدی ایمان دارم! الانم کلا درس رو گزاشتم کنار
      میخوام یه ماه مونده به کنکور زنگ بزنم به استاد تکنیک های اصیل رو از خودش بگیرم. رتبه 2 بشم :yahoo (21): با معدل 10 :yahoo (21):

نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها

انتظار داشتید قربون صدقش بره بگه خوب کاری کردی پول نریختی؟!!
      مردم چه انتظاراتی دارن!!
      وقتی خود شما (که نمیدونم چه تخصصی تو زمینه مشاوره و روانشناسی دارین!) برای یه صحبت تلفنی پول میگیرید از ایشون که کارشون اینه انتظاره دیگه ای نداشته باشید!!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      الان با یکی صحبت میکردم میگفت به جای خلاصه نویسی برو تو قسمت یادداشت کتاب های مهرماه و تخته سیاه و ..... اونجا

نکات برتر بنویس نمیخواد

رفیق خودم که فیزیک اتم مولکولی شریف درس خونده میگه فیش نویسی که یک طرف سوال و یک طرف جواب

سلام
      پیشنهاد خوبی بتون داده
      ( جعبه لایتنر ) روش بسیار خوب و عالیه

یک جور بازی حساب میشه و اصلا از درس خوندن خسته نمیشی
      تو این فیش ها مثلا میتونی ، از یک خط کتاب درسی یا یک تست معمولی واسه خودت چندین سوال و جاخالی طرح بکنی - یعنی هر طور فکر میکنی که طراح ممکنه ممکنه ازش سوال بیاره رو واسه خودت مشخص میکنی
      مثلا یکی از نکات موجود در تست رو به صورت سوال واسه خودت در میاری -با توجه به ایه الذی خلق فسوی و الذی قدر فهدی می توان نتیجه گرفت که .... بر ... الویت دارد ( که جوابش میشه آفریش بر تقدیر - یعنی خداوند اول افرید بعد آراست بعد تقدیر داد بعد هدایت کرد و باز میشه این وسط یه سوال دیگه طرح کرد که ... بر ... اولیت داد که میشه تقدیر بر هدایت کردن )
      باز همون ایه رو واسه خودت پیچ و تاپ میدی و واسه خودت سوال در میاری ( باتوجه به تست ها ) باتوجه به آیه فوق - خدواند به سوی چه چیزی هدایت داد ؟ به یک هدف خاص هدایت داد
      و...
      --------------
      خب این از این
      کلا جعبه لایتنر کاری میکنه که شما هر فیش رو هفت بار از خودت سوال بکنی - و اگر جوابش رو بلند نباشی حق نداری به خانه بعدی ببریش - و همچنین اگه در یکی از خانه های 2 تا 7 یکی از جواب های فیش ها رو فراموش کردی مجددا اون فیش رو به خانه اول میفرستی واین باعث میشه بفهمی که کجا ضعف داری و باعث میشه بیشتر روی اون زوم کنی

ولی خب فیش نویسی خیلی خیلی وقتت رو میگیره و این رو باید از مهرماه شروع میکردی
      الان هم میشه ولی به نظرم وقت کشیه
      حالا بستگی به خودت داره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      خوشحالیم که پست های مارو دنبال میکنید :yahoo (4):

خو عزیز حقیقت تلخه من چیکار کنم.... 4 ماه مونده به کنکور چیو خلاصه نویسی کنه؟ از همین الان بشینه روزنامه وار بخونه نمیرسه چه برسه به اینکه خلاصه نویسی کنه.
      شما به زمان و مکان اعتقاد دارید آیا؟ مغز آدم مگه چقدر میتونه سریع باشه که دروس چهار سال دبیرستان + 1 سال پیش دانشگاهی رو تو 4 ماه فول بشه؟ نه خدای جواب بده.

یه چیزی به استارتر تاپیک میگم ناراحت نشه....دیر از خواب پا شدی....الانم به جای اینکه سرعتت رو 10 برابر بیشتر کنی اینجا وقت تلف میکنی... درس خوندن برنامه نمیخواد یه همت میخواد به اندازه آسمون...

مغز آدم خیلی توانایی داره به شرطی که باور کنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از همه دوستای گلم متشکرم

ایشالله خدا همیشه پشتیبان شما تو تمام مراحل زندگی باشه عزیزان
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بدترین اشتباه اینه که بخوای کم بخوابی،اگه از من میشنوی حداقل 7 ساعت بخواب،ببین شما اگه خوابت به اندازه نباشه قطعا بازدهیت میاد پایین،درمورد خلاصه نویسی هم فکر کنم دیره،بشین درسنامه هارو 2،3دور بخون و تست بزن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)