خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

*حاصل 3 سال فعالیت رایگان_بزرگترین بانک سوال جواب*

"حاصل 3 سال فعالیت رایگان برای کنکوری ها، ایجاد بزرگترین بانک سوال جواب مشاوره کنکور"

آرشیو 11 بسته ای سوالات شما کنکوریها در سال های 90 تا 93 از استاد افشار ، گنجینه ای ارزشمند برای تکمیل اطلاعات شخصی و عمومی شما در رابطه با مسایل پیش رو کنکور می باشد .همچنین بازخوردهای خیره کننده و حیرت انگیز دانش آموزان و فارغ التحصیلان کنکوری از همایش ها استاد افشار که بصورت رایگان در این سایت برای استفاده شما فراهم شده است ، برگ زرینی دیگر در جهت اعتدال عدالت آموزشی و سهم کوچک ما در این مسیر طولانی است

استاد افشار از طریق تالارهای گفتمان ،قسمت نظرات سایت و ایمیل ها و ..تنها مشاور کنکوری هستند که به تنهایی
      بیش از 22 هزار پرسش شما داوطلبان عزیز را پاسخ دادند که در حال حاضر با توجه به بررسی های پژوهشی استاد افشار و مشاوران دیگر ، 11 بسته از آنها در قالب فایل های پی دی اف قابل دریافت برای شما می باشد و بقیه در ماه های آینده منتشر می شود ؛

1 2 3 4 5 6

7

بسته سوال_جواب مشترک کنکوریها از استاد افشار .سال 93مهر و آبان 9
      بسته هشتم سوالات سایت (آرشیو کامل تابستان93) 8

11("جدیدترین")
      بسته دهم بانک سوالات آذر: 10

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 24 بهمن 1393 در ساعت 07:53

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یعنی خوشم میاد با اینکه روز تعطیل و آف شماست ولی بازم سرصبح سرخیز و پرانرژی به فکر بچه ها هستید ! واقعا دست مریزاد استاد

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قربان شما
      بچه ها میرن آزمون سر من خلوت تر هست و بجز کلی سوال که در سایت خودم جواب میدم ، یک سری هم به اینجا میزنم

برای تک تک تون بهترین ها آرزو می کنم

فراهم شدن این همه سوال جواب و ابراز لطف بچه ها به کلاس هایی که رایگان در اینترنت گذاشتم ، سال ها طول کشیده
      امیدوارم که پاسخ ها سوالات به درد اهلش بخوره
      چون هیچ کدوم با جهت گیری خاصی به شخص یا موسسه ای نیست

www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 24 بهمن 1393 در ساعت 12:43

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      قربان شما
      بچه ها میرن آزمون سر من خلوت تر هست و بجز کلی سوال که در سایت خودم جواب میدم ، یک سری هم به اینجا میزنم

برای تک تک تون بهترین ها آرزو می کنم

فراهم شدن این همه سوال جواب و ابراز لطف بچه ها به کلاس هایی که رایگان در اینترنت گذاشتم ، سال ها طول کشیده
      امیدوارم که پاسخ ها سوالات به درد اهلش بخوره
      چون هیچ کدوم با جهت گیری خاصی به شخص یا موسسه ای نیست
      استاد خیلی خیلی ممنون از تک تک زحماتتون مخصوصااااااااااا کارگاه های صوتی....خیلی عالی هستن...
      ضمنا فک کنم دیگه اکثرا این موسسات رو شناختن!! دیگه تقریبا همگی میدونن کارشون چجوریه!!
      راستی استاد اینو میخواستم بهتون بگم... قبلا از بعضی اساتید میدیدیم میومدن برای حل یه مسئله از روش مهندسی معکوس استفاده میکردن، بعد ما میشنیدم که این روش جالب نیست...یعنی فقط برای بعضی تستای اون مدلی جواب میده و با عوض کردن یه مقدار از مسئله کلا نمیشه از اون روش استفاده کرد....منتهی الان دیگه میبینیم رسما میاد با افتخار میگه من از مهندسی معکوس تست ها استفاده کردم و نکات تمام تستها رو براتون در اوردم!! میخواستم ببینم نظر شما در این مورد چیه؟ و اینکه ایا این روش مهندسی معکوس طبق اون چیزی ک من شنیدم و عرض کردم خدمتتون، قابل استفاده هست یا نه؟
      ممنون
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایا ممنونم که بهم فرصت دادی تا خودم آینده ام بسازم ،

اینکه منو آفریدی و اجازه دادی تا خودم نشون بدم و به دنیا اثبات کنم ؛ اینکه بهم لطف کردی و فرصت دوباره نو شدن دادی و از همه مهمتر اینکه به من این موقعیت دادی تا بتونم با دست های خودم سرنوشتی درخشان برای خودم رقم بزنم
      خوشحالم که من خدایی دارم که مالک تمام دنیاست

اما ....

خدا قول نداده آسمون همیشه آبی باشه
      خدا قول نداده آسمون همیشه آبی باشه و باغ ها پوشیده از گل .
      قول نداده زندگی همیشه به کامت باشه .
      خدا روزهای بی غصه و شادی های بدون غم و سلامت بدون درد رو هم قول نداده .
      خدا ساحل بی طوفان، آفتاب بی بارون و خنده های همیشگی رو قول نداده ..
      خدا قول نداده که تو رنج و وسوسه و اندوه رو تجربه نکنی .
      خدا جاده های آسون و هموار، سفرهای بی معطلی رو قول نداده .
      قول نداده کوه ها بدون صخره باشن و شیب نداشته باشن .
      رود خونه ها گل آلود و عمیق نباشن .

ولی خدا رسیدن یه روز خوب رو قول داده .خدا روزی روزانه ، استراحت بعد از هر کار سخت و کمک تو کارها و عشق جاودان رو قول داده . عجب روزی می شه اون روز .پس ناملایمات زندگی رو شکر بگو و فقط از خودش کمک بگیر که او جاودانه است و بس. ناامیدی مثل جاده ای پر دست اندازه که از سرعت کم می کنه اما همین دست اندازا نوید یه جاده صاف و وسیع رو بهت می ده. زیاد تو دست اندازا نمون. وقتی حس کردی به اون چیزی که می خواستی نرسیدی خدا رو شکر کن چون اون می خواد تو یه زمان مناسب تر غافلگیرت کنه و یه چیزی فراتر از خواسته الانت بهت بده. یادت باشه تو نمی تونی کسی رو به زور عاشق خودت کنی . پس تنها کاری که می تونی بکنی اینه که شخصی دوست داشتنی باشی و در نظر مردم باارزش و شریف جلوه کنی.

ممنون از اینکه وقتی لب پرنگاه سقوط بودم با یک گوشمالی مختصر بهم تلنگر زدی و منو دوباره تو خط مستقیم آوردی خدایا منو ببخش اگر به فکر رضای همه چیز بودم ، اما به فکر رضای تو که همه هستی ، نبودمخدایا منو ببخش اگر وقت هایی یادم میره که تو خدایی و من بنده

به علاوه خدا بودن ، یعنی منهای همه مشکلات

پس هرکجا لرزیدی
      از سفر ترسیدی
      فقط آهسته بگو " من خدا را دارم "

شاید قرار بود اشتباهات و اشکالات آزمونآزمایشی و یا این افت چند وقت اخیرت پوشیده و مبهم باقی بمونه و تا روز کنکور ازشون غافل باشیپس میشه از این طرف به ماجرا نگاه کرد و خدا رو شاکر بود و هرچی زودتر برای بهتر شدن شرایط در فرصت باقی مانده تا کنکور تلاش کرد
      می دونم خیلی هاتون ارتباط خوبی با بحث ها اجتماعی_کنکوری برقرار می کنیندیگه بالاخره یک پام منم در دانشگاه هست و از فضای دانشگاه و کرسی ها آزاد اندیشی و ... باید برای شما ی ذره بحث اجتماعی و سیاسی سوغاتی بیاریم .

دانلود صوت کارگاه حرف هایی از دل داستان

لینک اصلیلینک کمکی

برای سهولت در دانلود فایل صوتی مشاوره استاد افشار از این به بعد فایل ها با حجم کمی ضبط میشه

www.alirezael.ir

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام استادکیمیا هستم خیلی ممنون خیلیییییی

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کارگاه جدید مشاوره تحصیلی استاد علیرضا افشار _ 27 بهمن

فارغ التحصیلی که از بی ارادگی ها می ناله باید بدونه تا وقی که خودش متعهد نکنه صبح زود از خواب بیدار بشه و برعکس یک دانش آموز که ساعت کاری مدرسه براش چهارچوب هست ، به خودش فرجه بده و شروع مطالعه یک روز خوب به تعویق بندازه و خیلی زود به خودش بدهکار بشه و عقب بیفته ،، چیزی براش درست نمیشه .
      بالعکس باید حس کنه رباینده های زمان در کمینه و هرلحظه خودش چک کنه و مراقب باشه تا به کوچکترین انحرافی هرچه سریع تر پاسخ مطمئن و محکم بده .

دانش آموزی که این موقع ها سال مثل مجسمه فقط در کلاس ها آموزشی و کنکور حاضر میشه و فقط دفتر سیاه میکنه و چیزی از کلاس یاد نمیگیره و چون جا مانده از تدریس مجبوره برگرده خونه و از صفر بخوانه تا براش مطالب جا بیفته هم داره ی جور دیگه ای وقت تلف می کنه و اگر همین جوری پیش بره مسلما وقت داره می کشه و باید هرچه سریع تر خودش برسونه به سرفصل ها کلاس .

کنکوری هم که الان وضعیت خوبی داره و از خودش در مجموع راضی هست هم باید بدونه که اگر فیتیله پایین بکشه ، جماعت ترمز بریده ای هستن که چیزی برای از دست دادن ندارن، آمپرشون رسیده به آخر و تخت گاز مثل زامبی ها و به سرعت دارن میان جلو که به او میرسن و حتی دیده شده تا بعد از عید جلو هم بزنن ؛ پس باید با نهایت ساعت مطالعه و تعداد تست ها بره جلو و تا رسیدن به قله به تپه های کوچیک بسنده نکنه و رو زمین خدا خیلی با غرور راه نره ....

در این جلسه به سوالات مهمی پاسخ مفصل دادم که برخی از آنها بدین شرح است :

_شرکت در اردوهای نوروزی ؟؟ !! (فرصت ها و تهدیدها)
      _ تغییر سیستم به دلیل ناکارآمدی (کتاب تست،مدرس،مشاور،آزمون و ...)
      _ عقب افتادگی جزیی و کلی از برنامه کنکور آزمایشی و کلاس حضوری
      _ حمایت از کلاس ها حضوری
      _ دلایل افت انگیزش و راهکار برگشتن به روزهای خوب گذشته

www.alirezael.ir

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      کارگاه جدید مشاوره تحصیلی استاد علیرضا افشار _ 27 بهمن

فارغ التحصیلی که از بی ارادگی ها می ناله باید بدونه تا وقی که خودش متعهد نکنه صبح زود از خواب بیدار بشه و برعکس یک دانش آموز که ساعت کاری مدرسه براش چهارچوب هست ، به خودش فرجه بده و شروع مطالعه یک روز خوب به تعویق بندازه و خیلی زود به خودش بدهکار بشه و عقب بیفته ،، چیزی براش درست نمیشه .
      بالعکس باید حس کنه رباینده های زمان در کمینه و هرلحظه خودش چک کنه و مراقب باشه تا به کوچکترین انحرافی هرچه سریع تر پاسخ مطمئن و محکم بده .

دانش آموزی که این موقع ها سال مثل مجسمه فقط در کلاس ها آموزشی و کنکور حاضر میشه و فقط دفتر سیاه میکنه و چیزی از کلاس یاد نمیگیره و چون جا مانده از تدریس مجبوره برگرده خونه و از صفر بخوانه تا براش مطالب جا بیفته هم داره ی جور دیگه ای وقت تلف می کنه و اگر همین جوری پیش بره مسلما وقت داره می کشه و باید هرچه سریع تر خودش برسونه به سرفصل ها کلاس .

کنکوری هم که الان وضعیت خوبی داره و از خودش در مجموع راضی هست هم باید بدونه که اگر فیتیله پایین بکشه ، جماعت ترمز بریده ای هستن که چیزی برای از دست دادن ندارن، آمپرشون رسیده به آخر و تخت گاز مثل زامبی ها و به سرعت دارن میان جلو که به او میرسن و حتی دیده شده تا بعد از عید جلو هم بزنن ؛ پس باید با نهایت ساعت مطالعه و تعداد تست ها بره جلو و تا رسیدن به قله به تپه های کوچیک بسنده نکنه و رو زمین خدا خیلی با غرور راه نره ....

در این جلسه به سوالات مهمی پاسخ مفصل دادم که برخی از آنها بدین شرح است :

_شرکت در اردوهای نوروزی ؟؟ !! (فرصت ها و تهدیدها)
      _ تغییر سیستم به دلیل ناکارآمدی (کتاب تست،مدرس،مشاور،آزمون و ...)
      _ عقب افتادگی جزیی و کلی از برنامه کنکور آزمایشی و کلاس حضوری
      _ حمایت از کلاس ها حضوری
      _ دلایل افت انگیزش و راهکار برگشتن به روزهای خوب گذشته

استاد چرا مفتی دارین زحمت میکشین واس ما قدر ناشناسا !!

کم تر کسی هست ک چیزایی ک تو جلسات خصوصی و همایشا میگه رو باز بیاد واس عموم بچه ها رایگان بزاره !! البته من ک تو اینترنت کسی دیگ ای رو ندیدم ک این کارو بکن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      استاد چرا مفتی دارین زحمت میکشین واس ما قدر ناشناسا !!

کم تر کسی هست ک چیزایی ک تو جلسات خصوصی و همایشا میگه رو باز بیاد واس عموم بچه ها رایگان بزاره !! البته من ک تو اینترنت کسی دیگ ای رو ندیدم ک این کارو بکن
      حالا یک نفرم که داره اینکار رو میکنه شما بیا مانع شو

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      حالا یک نفرم که داره اینکار رو میکنه شما بیا مانع شو
      نه والا !!
      خیلیا هستن ک دم از عدالت و دوستی و میزنن اما واس ی پیامک ک بهشون میدی میگن باید وقت قبلی بگیری و ... !!
      ولی من خودم هر وقت به استاد افشار اس دادم و سوالی داشتم تقریبا بیشتر وقتا جواب دادن !!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دکتر افشار بعیده والا..... اینا ارززشون بیشتر از رایگانه.
      نکن این کارو عزیز من..... اینارو دونه ای 100 ... 120 تا بده ....
      اینایی که اینجان همشون میلیاردرن..

:yahoo (4):

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه والا !!
      خیلیا هستن ک دم از عدالت و دوستی و میزنن اما واس ی پیامک ک بهشون میدی میگن باید وقت قبلی بگیری و ... !!
      ولی من خودم هر وقت به استاد افشار اس دادم و سوالی داشتم تقریبا بیشتر وقتا جواب دادن !!
      اره از منم همینطور بوده
      منتهی میای میگی استاد چرا اینکارو میکنی معنیش این میشه ک اینکار رو نکن!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو نظرات سایتشون ک میخوندم از استاد خیلیا از گرفتن مشاوره با ایشون پرسیده بودن !!و استاد جواب خیلیا گفته بود ک میتونن از مطالب سایت استفاده کنن و همه چیز واس مشاوره فراهم ونیازی به گرفتن مشاوره خصوصی هم نیس !! این ینی قید پول رو بزنی ؟؟؟؟
      من به جای استاد بودم میگفتم 200 بریز ب حساب بعد جواب میدم ! !

شوخی کردما !! منم دوس دارم اگ ب جایی رسیدم بتونم به همه کمک کنم

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو نظرات سایتشون ک میخوندم از استاد خیلیا از گرفتن مشاوره با ایشون پرسیده بودن !!و استاد جواب خیلیا گفته بود ک میتونن از مطالب سایت استفاده کنن و همه چیز واس مشاوره فراهم ونیازی به گرفتن مشاوره خصوصی هم نیس !! این ینی قید پول رو بزنی ؟؟؟؟
      من به جای استاد بودم میگفتم 200 بریز ب حساب بعد جواب میدم ! !

شوخی کردما !! منم دوس دارم اگ ب جایی رسیدم بتونم به همه کمک کنم
      اره منم یه روز خواستم وقت مشاوره بگیرم گفتن برو تو سایت اون فایل رو گوش کن
      البته بیشتر به این دلیل میگن که چون وقت ندارن مشاوره بدن و وقت برای دانش آموزای خودشون ک مشاوره کامل گرفتن نمیمونه واسه همین میان اینکار رو میکنن...
      اینجوری نارضایتی هم پیش نمیاد ک اونایی ک پول دادن ناراضی و شاکی بشن

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برادر عزیز من ، دانش آموز کنکوری از خودش چه منبع درآمدی داره ؟
      چجوری انقدر به پدر و مادرهایی که همگی مون می دونیم تو این گرونی ها کم میارن و علی کلاه ، تقی سر یک ماه خودشون می چرخونن ،، من یا امثال من هم باید فشار بیاریم ؟
      در قانون اساسی مملکت ما مگه تحصیلات تا قبل از دانشگاه رایگان نباید باشه ... پس مشاوره هم که در کنار پروسه تحصیل اگر نقش خودش ادا کنه ، یکی از مهمترین پارامترها هست ... باید ی جورایی در دسترس باشه ؛ اگر من این همه از جلسات رایگان میذارم اینترنت و به صدها سوال وقت میذارم و روزانه جواب میدم که حداقل این آرشیو ها نمونه هایی از آنهاست فقط بخاطر اینه که دو نفر یاد بگیرن که در اوج هم برگردن و ببینن میشه برگشت و دستی رو گرفت .. وگرنه خوب می دونم که کیفیت کار انقدری بالا هست که همین ها الان می تونه مادام العمر برای من سود باشه و سی دی کنم و بفروشم به دیگران ....
      اما خب من خودم بچرخونم .. بگذرونم .... مایه دار بشم .... ولی نسل بعدی من چی ...؟؟ پسر من وقتی بزرگ میشه میشه ارباب رجوع شما ... اونوقع هست که سیاست برخورد شما اگر از قبل کسی بهت وفا نکرده باشه میشه بابات پول ، ننت پول ..... و هیچی جز منافع خودت نمی شناسی .
      این خیلی بده و کم کم قلب ها انسان ها از هم فاصله می گیرن ... پس بهتره بجای اینکه تک خوری کنیم ... هر کدوم ی قدری هم به فکر بغل دستی باشیم و بخصوص در این مقطع زمانی حساس ، کنکوری ها تنها نذاریم

www.alirezael.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)