خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      برادر عزیز من ، دانش آموز کنکوری از خودش چه منبع درآمدی داره ؟
      چجوری انقدر به پدر و مادرهایی که همگی مون می دونیم تو این گرونی ها کم میارن و علی کلاه ، تقی سر یک ماه خودشون می چرخونن ،، من یا امثال من هم باید فشار بیاریم ؟
      در قانون اساسی مملکت ما مگه تحصیلات تا قبل از دانشگاه رایگان نباید باشه ... پس مشاوره هم که در کنار پروسه تحصیل اگر نقش خودش ادا کنه ، یکی از مهمترین پارامترها هست ... باید ی جورایی در دسترس باشه ؛ اگر من این همه از جلسات رایگان میذارم اینترنت و به صدها سوال وقت میذارم و روزانه جواب میدم که حداقل این آرشیو ها نمونه هایی از آنهاست فقط بخاطر اینه که دو نفر یاد بگیرن که در اوج هم برگردن و ببینن میشه برگشت و دستی رو گرفت .. وگرنه خوب می دونم که کیفیت کار انقدری بالا هست که همین ها الان می تونه مادام العمر برای من سود باشه و سی دی کنم و بفروشم به دیگران ....
      اما خب من خودم بچرخونم .. بگذرونم .... مایه دار بشم .... ولی نسل بعدی من چی ...؟؟ پسر من وقتی بزرگ میشه میشه ارباب رجوع شما ... اونوقع هست که سیاست برخورد شما اگر از قبل کسی بهت وفا نکرده باشه میشه بابات پول ، ننت پول ..... و هیچی جز منافع خودت نمی شناسی .
      این خیلی بده و کم کم قلب ها انسان ها از هم فاصله می گیرن ... پس بهتره بجای اینکه تک خوری کنیم ... هر کدوم ی قدری هم به فکر بغل دستی باشیم و بخصوص در این مقطع زمانی حساس ، کنکوری ها تنها نذاریم
      کاش فکر ما هم مث شما بود !!

ی روز رفتم دکتر بعد اون دکتر بهم گفت اگ میخوای موفق شی ی قدم واس بقیه بردار و برای رضای خدا تلاش کن تا خدا صد قدم برات برداره !!!

حالا شما هم ایشالا خدا بهترین ها رو واستون فراهم کنه استاد !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حلول ماه اسفند، ماه عیدی کارمندی، خانه تکانی ، رخت و لباس نو ، ماهی قرمز و ... مبارکطبق قوانین فیزیکی ، میگن اگر به جسمی عایق بار الکتریکی بدیم ، اتفاقی که میفته این میشه که اون بارها در همان نقطه اثری که روی جسم به آنها داده شده سر جای خود باقی می مانند . بطور علمی تر در اجسام عایق چیزی بنام الکترون آزاد وجود ندارد ؛ اما اگر همین کار با جسمی رسانا انجام بدیم به محض انتقال بار روی یک المان نقطه ای از سطح جسم ، به سرعت تمام جسم باردار شده و توسط الکترون ها آزاد این بار به سراسر جسم انتشار پیدا می کند .
      حالا این بحث چه ربطی به کنکور و منه افشار با شما داره !!
      مشکلی که این روزها دغدغه خیلی ها از داوطلبان کنکور و دانشجویان و ... شده اینه که چرا اساسا" وقتی در یک روز بنظر نرمال تا نیمه ، درست و حسابی و با انگیزه پای کتاب و درس ها هستیم بعد از یک رفت و برگشت ساده ، دیگه اون حلاوت و شور قبلی رو درس ها نداریم ؟
      چرا نمی توانیم به مدت طولانی با ثبات و همیشه در حال خوب باشیم و دائما از نظر انگیزشی در حال نوسان هستیم ؟
      چرا خیلی سخته که تغییراتی که الحق می دونیم نیاز هست و خیلی وقته دنبالش می گردیم در روند مطالعاتی مان ایجاد کنیم ؟
      چرا بازم پشت سر هم محکوم به تکرار گذشته هستیم و این در و اون در زدن و کلی صرف وقت و هزینه هنوزم درست نشدیم که نشدیم ؟
      اون کدوم هدف و هدف گذاری هست که می تونه به من و تو هر روز نشاط و فزونی تزریق کنه تا قدر خودمون بدونیم و خودمون باشیم و دنبال راحت طلبی و لذت ها لحظه ای نریم ؟

پیشنهاد ویژه برای حل مشکلات بالا به کنکوری ها کارگاه ها 3 گانه زیر :

پیشنهاد ویژه دوم برای کنکوری هایی که زیاد نخوانده اند ، از برنامه جا مانده اند و واقعا دنبال راهنمایی جامع و مفصل برای ادامه روند خودشون هستند

الگو دقیق برنامه ریزی کنکور رایگان از سطح پایین،حتی قابل استفاده از اسفند3 ماه مطالعه و 3 هفته جمع بندی برای صفر کیلومترها و کنکوری متوسطدانلود همایش ها سه گانه برنامه ریزی رایگان برای کنکوری ها قوی هم پیشنهاد می کنم و بچه هایی که سطح بالاتری دارند حتما باکس بیشتری در این 15 هفته انتخاب کنن

قسمت اول (باکس بندی دروس مختلف و ارزش گذاری فصلی و مبحثی)

قسمت دوم(ادامه مباحث جلسه اول)

قسمت سوم(چگونگی تطبیق برنامه بالا با آزمون،مدرسه و شرایط شخصی)

گوش شیطان کر این روزها سر و کله متخصصانی که به تنهایی کشف کردند منابع فلان و بهمان مهمترین عامل موفقیت در کنکور هست در صدا و سیما کمتر از قبل شده ؛ اما این دوران ناپایدار هست ، مثل آرامش قبل از طوفان . مسلما وسوسه عید نوروز و دوران جمع بندی هم کم انگیزه ای برای بلندگوهای تبلیغاتی مشاور نماها نیست!! مراقب فریب های شکارچیان کنکور همه رقمه باشین؛ رتبه شدن تلاش خودت میخواد و فرمول و وسیله انحصاری نداره و نمیخواد . بعضی ها جو گیر میشن و حرف هایی میزنن ، آیه قرآن میارن و درباغ سبز نشان میدن ؛ از تخریب دیگران و نقض روش مطالعه قبلی خودت گرفته تا اینکه اگرهم خوب باشی ولی بدون اونها ته دلت خالی می کنن و یا اگر ضعیف باشی با وجود هیچ شناختی الکی وعده میدن و دلخوش ات می کنن به رتبه شدن ،،
      ولی تو قرص و محکم باش .

مراقب اساتید دریاجیبی که مثل همراه اول و ایرانسل طرح طلایی و تخفیفی میذارن و دوست دارن این موقع سال به بهانه هر هفته و فصل و ماه با تبلیغ در شهرستان ها برنامه و همایش مبحثی و جمع بندی غیرمنطقی برگزار کنن و یا با اعتبار خودشون کلاس آخرسال دوست و همکاران دیگه روهم پر رونق کنن ، شدیدا باشید .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 30 بهمن 1393 در ساعت 10:27

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یکی از مهمترین موانع عدم رسیدن به موفقیت کنکوری ها خیال پردازی و آرمان گرایی صرف و در عین حال اهمال کاری و تنبلی هست هست . در این کارگاه تخصصی به موانع موفقیت در کنکور می پردازیم

عنوان: چرا قانون جذب برای موفقیت کنکور عمل نمی کند ؟ !! _ سخنران سمینار دکتر علیرضا افشار

چرا تا امروز از وضعیت مطالعاتی ماه های اخیرت در کنکور رضایت کافی نداری ؟
      تا حالا به این فکر کردی که چرا گاهی و شاید هم اغلب به خواسته هایی که داریم نمی رسیم ؟
      چرا با وجود اینکه بهترین ها در سر پروش دادیم نمی تونیم اون رو بدست بیاریم ؟
      مگه هدف اول شما رتبه های تاپ نبوده ،، پس چرا تا حالا در آزمون ها تراز جالبی نداشتی ؟
      چرا قانون جذب که این همه هیاهو و غوغا به راه انداخت خیلی وقت ها جواب نمیده ؟

کارگاه تخصصی بررسی عوامل و دلایل ناکامی قانون جذب برای کشورهای جهان سوم (secret)

دانلود از لینک اصلی

دانلود از لینک کمکی

به دلیل تنگی وقت بنده لطفا از ارسال SMS سوال مشاوره ای خودداری کنید و سوالات در بانک پرسش ها متداول پیدا کنید"ممنون"

کلیک کن

www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 02 اسفند 1393 در ساعت 08:56

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر افشار شما که این قدر فعالی و جواب همه رو میدی من الان کلی وقته به شما پ.خ دادم ولی هنوز جوابی از شما دریافت نکردم...لطفا مرا هم دریاب

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز در سایتم سوال بپرسین جواب میدم . قسمت نظرات زیر هر پست . آخر هفته ها پاسخ میدم

بحث مشاوره از من یا هرکس دیگه ای هم تا وقتی طرف خودش نخونه معنا نداره باید خودت کاری باشی و اهل کار . الحق هم بجای مشاوره گرفتن از من بهتره از تجربه ها کاری من استفاده کنید . چون دارم از ایران میرم گفتم سال 94 یک یادگاری خوب برای بچه ها داشته باشم . البته دوره ها و کلاس ها مشاوره ای کنکور از سال 90 به افتخار بچه های محروم ولی سخت کوش در اینترنت به کمک مدیر فعال همین سایت آقای رهبر گذاشتم تا همه استفاده کنن و نه مشاوره تبلیغی بگیری و نه حرف های تقلیدی و کم اثر بشنوند. اما چند تا از پارامترها انتخاب مشاور کنکور خوب به شما میگم تا در فضای سیاه نت راه از بیراهه تشخیص بدی .
      پس خوب گوش بدین

_مشاور خوب اونه که کارهاش نه تقلیدی و کم اثر باشه ، و نه تبلیغی که نقش بازاریابی محصولات خودشون یا موسسه ای داشته باشه . همچنین باید بتونه با دارایی , امکانات شما کارت راه بندازه و نه اینکه اول بسم الله مجبور به خرید فلان لوح فشرده و رفتن به فلان کلاس و همایش خاص کنه

_
      کم نیستن افراد افراد کم تجربه ای که با جسارت ادعاهایی می کنند و با سر و صدای و تبلیغات زیاد ، سعی می کنند با چند جمله از بزرگان مقاله یا سخنرانی انگیزشی بسازن و یا یکسری راهکار مثل دستور آشپزی بخط کنن و بگن راهکار .

_
      مراقب باش مشاور نسخه کلی و بدون شناخت برنامه ریزی (
      یکی برای همه) بجای برنامه ریزی اصولی بهت ندن . برنامه هایی که متاسفانه در اینترنت بفروش میرسند اینجور که آماری گرفتیم یا پشتیبانی ندارند و یا در حد فرمالیته چندبار زنگ زدن هست مثل پشتیبان آزمون.پس یعنی شما تنها یک برنامه داری که نه نظارت جدی داره و نه ویژگی ها و نکات شخصی نظیر ضعف، قوت های ماه های قبلی به روی فصول و نه سرعت پیشروی ها اصولی و شخصی چیده شدن !!! و این خودش بازم مشکل ساز میشه برات

_
      تبلیغ باید در عمل باشه،نه خودستایی پس نمونه کارشون مقایسه کن و بعد تشخیص بده و تصمیم بگیر چه کسی اینکاره هست و کی زحمت می کشه و حرفش به دل میشینه و صداقت داره و میشه بهش اعتماد کرد
      نبال معجزه نباش ؛ خودت تنها می توانی موفق بشی و تضمین و ترکوندنی که به وسیله رفتن سراغ فرد x یا y باشه، برای کسی که کاری نکرده و باری نبرده معنا نداره .
      روزهاتون خوش

راستی اگر میخواین از عید نهایت استفاده ببرین ، چند هفته اسفند ماه عالی بخوانید تا پر قدرت و رو فرم دوران طلایی آغاز کنید

www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 03 اسفند 1393 در ساعت 20:57

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

www.alirezael.ir

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها

یکی از مهمترین موانع عدم رسیدن به موفقیت کنکوری ها خیال پردازی و آرمان گرایی صرف و در عین حال اهمال کاری و تنبلی هست هست . در این کارگاه تخصصی به موانع موفقیت در کنکور می پردازیم

عنوان: چرا قانون جذب برای موفقیت کنکور عمل نمی کند ؟ !! _ سخنران سمینار دکتر علیرضا افشار

چرا تا امروز از وضعیت مطالعاتی ماه های اخیرت در کنکور رضایت کافی نداری ؟
      تا حالا به این فکر کردی که چرا گاهی و شاید هم اغلب به خواسته هایی که داریم نمی رسیم ؟
      چرا با وجود اینکه بهترین ها در سر پروش دادیم نمی تونیم اون رو بدست بیاریم ؟
      مگه هدف اول شما رتبه های تاپ نبوده ،، پس چرا تا حالا در آزمون ها تراز جالبی نداشتی ؟
      چرا قانون جذب که این همه هیاهو و غوغا به راه انداخت خیلی وقت ها جواب نمیده ؟

کارگاه تخصصی بررسی عوامل و دلایل ناکامی قانون جذب برای کشورهای جهان سوم (secret)

دانلود از لینک اصلی

دانلود از لینک کمکی

به دلیل تنگی وقت بنده لطفا از ارسال SMS سوال مشاوره ای خودداری کنید و سوالات در بانک پرسش ها متداول پیدا کنید"ممنون"

کلیک کن

این برنامه خیلی خیلی مهم هست ها .... مشکل خیلی از کشورها جهان سوم همین هست
      حتما گوش بدین لطفا

www.alirezael.ir

8. Top | #23
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوشحالم که استقبال از برنامه غیر کنکوری کارگاه تخصصی قانون جذب زیاد بود اما برم سراغ قرار مون و یک کارگاه مشاوره ای برای شما عزیز جان های کنکوری
      چون در طول تعطیلات عید ، سر من شلوغ هست و شما هم درس می خوانید ، در سایت چیزی نمی ذارم ولی قبلش هر چیزی لازم باشه مطرح می کنم تا مشکلی پیش نیاد انشالله.
      این هم آخرین کارگاه تا قبل از همایش ها و برنامه های جمع بندی عید نوروز هست که براتون از نمونه دولتی فرهنگ قرار میدم تا روزهای آخر سال هم درکنار هم باشیم .

راستی اگر چه در مورد شرکت در اردوهای نوروزی صحبت مفصلی اینجا داشتم ولی چون سوالات تکراری زیاد بود دوباره عرض می کنم که اکثر اردوهای نوروزی تبلیغی بازار بنا به سابقه مجریان طرح فقط در حد یک فضای مطالعاتی برای شما شرایط فراهم می کنند . و بیشتر محتوایی که در موردش صحبت می کنن برای کنکوری ها تدارک دیدن ،جنبه نمایشی داره ؛ اگر در منزل شرایط مطالعه مناسب هست ، در خانه بمانید .و بعد از عید از همایش های جمع بندی دروس مختلف برای تثبیت اطلاعات خود استفاده کنید.
      اگرچه می دانیم تبلیغات منابع نوروز و جذب اردو نوروزی خیلی بالاست و پورسانت خوبی برای عوامل جذب از جمله پشتیبان آزمون ها در نظر گرفته شده است، اما خیلی تحت تاثیر قرار نگیرین .

نهایت استفاده از این هفته های آخر اسفند ببرید ؛ باور کنید که اگر عید دوران طلایی کنکور باشه ، به قبل عید باید گفت دوران پلاتینیوم ؛ دو هفته عید هیچ فرقی با دو هفته های دیگه نداره ، اگر قبلش برای خودت اون رو حساس نکنی ، درست مثل دیروز و امروز و فردا میگذره ؛ اما میشه از قبلش خودت رو حسابی آماده مطالعه کنی و بدونی قبل از عید از خود عید هم مهمتره و ارزشش بیشتره و هر کسی خوب بخونه و ساعت مطالعه و انگیزه اش ببره بالاتر ، خیلی بیشتر و بهتر وارد تعطیلات نوروز میشه و از عید کنکوری خودش می تونه عالی استفاده کنه .

چند تا خواهش به بچه های عزیز
      اول اینکه تراز بالایی ها ، بچه های قوی تر لطفا شل نگیرن و پر قدرت تر از قبل کار کنن ، چون بقیه هم دیگه مثل سابق کند جلو نمیان و الان ی جورایی دیگه همه قلق کار دست شون هست و آنهایی اهل خواندن هستند پر شتاب میان جلو ... خدایی نکرده نشه اون ماجرایی که بعضی ها میگن اگر اسفند کنکور میدادیم خیلی بهتر می شدیم ولی الان ... !!!
      در کنار این موضوع هم باید بگم با نتایج خوبی که داری دنبال منفی ها نگرد ، و این موفقیت ها از روی شانس ندون ؛ فکر نکن کنکور چیزی عجیب و غریب تر از معلومات اطلاعاتت باشه .
      خواهش بعدی به دوستانی که بنا به هر دلایلی الان اوضاع شون خوب نیست ، شما هم بجای فکر کردن به آخر راه و نتیجه و همچنین آزار دیدن از پیامدها و عواقب آن ، الان خودتون عالی بسازین . اگر بتونی اینو برای خودت تبدیل به باور کنی که موفقیت در مسیر هست و نتیجه هرچی باشه فقط 10% سود یا زیان هست ، برات آرامش بخش تر میشه که این پروسه رو کولاک بری جلو و فقط دنبال ساختن بهترین ها باشی ازش . چیزی که ازت میخوام اینه که بدونی الان که در موضع ضعف هستی هر فکری راجب هدف و هر تردیدی راجب موفق شدن یا نشدن ، تو رو به سمت گزینه نشدن میبره ... مگر اینکه اعتماد به نفس ات در مقابلش ببری بالاتر و فقط کار خودت خوب انجام بدی و اندکی منتظر باشی تا حس و حال خوب برگرده .

این کارگاه پیش زمینه هایی برای استفاده هر چه بهتر از دوران عید نوروز است

کارگاه های برنامه ریزی رایگان در دوران طلایی نوروز با توجه به 3 سطح مختلف داوطلبان کنکور ، هفته آتی بروی سایت قرار می گیرد .

www.alirezael.ir

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دکتر افشار
      برای سال سومی ها مشاوره ای نمیزارید که ببینیم عید چجوری برنامه بریزیم و چیکار کنیم؟

10. Top | #25
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه برنامه ای در این مورد ندارم . اگر سوالی براتون پیش آمد در سایت خودم بپرسین تا بهتون جواب بدم
      اما خب کار اصلی سومی ها در عید اینه که شبیه یک کنکوری در منزل دست به کار بشن و بجای حل تست و دوره گذشته برسن به کار واکاوی و ارزیابی سوالات 5 یا حتی 6 سال گذشته امتحانات نهایی سنوات گذشته و نقاط ضعف خودشون پوشش بدن

www.alirezael.ir

11. Top | #26
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پکیج نوروزی کنکور

لینک های دانلود : اصلی ؛ کمکی

پکیج شامل همایش 70 دقیقه ای برنامه ریزی در نوروز و 4 فایل صوتی از سوال و جواب و مباحث انگیزشی همان همایش هست که در سایت قرار نگرفته است .

به علت سر و صدای جمع بچه ها ی قدری کیفیت صدای من پایین هست که امیدوارم ببخشین

مرکز مشاور کنکور دکتر افشار

www.alirezael.ir

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)