خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات

ثبت نام زود هنگام قلم چی!!!!

سلام
      قضیه ی این ثبت نام زود هنگام قلم چی ، چیه؟؟
      اصلا ارزشش رو داره؟؟؟
      اصلا واسه چیه؟؟؟
      (اگه میشه اطلاعاتتون رو در اختیار بذارید ممنون)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دروغیه برای زودتر پول گرفتن و مطمعن شدن از اینکه شما موسسه دیگه ای نمیرین.
      اون سالی که من قبل عید برای سال بعدش ثبت نام کردم و 490 تومن دادم کسی که از مهر اومده بود دقیقا همین مبلغ رو به نسبت تعداد آزمون ها میداد.
      اگه این پول توی حساب کوتاه مدت آدم میموند کلی سود روش میومد توی ای 7 ماه ! به اندازه پول یه کتاب

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نمیارزه ثبت نامش

میگن تخفیف داره اما همون قیمتی هست که واسه سال بعد از دانش آموزا میگیرن

سال قبل خودم زودتر شرکت کردم....
      :yahoo (21):

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اینکه میگن پشتیبان های با تجربه تر زود انتخاب میشن و اگه بخوای سال دیگه ثبت نام کنی پشتیبان های بی تجربه و تازه کار رو برای شما میزارن...چی؟!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فکر نکنم اینطور باشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پشتیبان های کانون اغلب بی کیفیت هستن سال بعد تصمیم بگیری بری کانون یا نه بهتره

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      سلام
      قضیه ی این ثبت نام زود هنگام قلم چی ، چیه؟؟
      اصلا ارزشش رو داره؟؟؟
      اصلا واسه چیه؟؟؟
      (اگه میشه اطلاعاتتون رو در اختیار بذارید ممنون)
      به هیچ عنوان ینی به هیچ عنوان زود اقدام نکن فوقش 40تومن تخفیف بدن اما ارزش نداره نسنجیده عمل کنی!
      من هفته‌ی دوم فروردین رفتم و تو قلم چی ثبت نام کردم و ۴۰تومن هم تخفیف گرفتم اما...
      اما بعد امتحانات نهایی به اشتباهم پی بردم چون نمی‌تونستم برم کلاس کنکور ثبت نام کنم چون روم نمی‌شد به خونوادم رو بندازم چون هزینه‌ش زیاد می‌شد و اگر همون پولی که به این مفت خور (مشت کاظم) دادم رو صرف کلاس می‌کردم ینی کلاس ریاضی و فیزیک حل بود و با 200 تومن (فکر کنم) می‌رفتم گزینه دو و به همه‌چی هم می‌رسیدم!!
      همش از بی‌تجربگی بود، تو اشتباه منو تکرار نکن، همیشه دو دو تا چار تا کن بعد برو سمتش
      راجع به پشتیبان هم چرت می‌گن!!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      اینکه میگن پشتیبان های با تجربه تر زود انتخاب میشن و اگه بخوای سال دیگه ثبت نام کنی پشتیبان های بی تجربه و تازه کار رو برای شما میزارن...چی؟!
      شما کانونی نیستی ؟ از وظایف پشتیبان اطلاع نداری ؟
      پشتیبان وظیفش اینه که دو هفته یه بار بهت زنگ بزنه و بگه آزمونت فلان روز فلان جا هست. البته وظیفه اصلیشون تبلیغات کتابها و محصولات آموزشی به درد نخور کانون هست و همینطور عکس گرفتن ازت برای قرار دادن در سایت ( که اگه تک رقمی شدی فردا نتونی بگی که من کانونی نبودم ) حالا پشتیبانت تک رقمی کنکور باشه یا کاردانی باشه فرقی نداره. امسال شهر ما از پسرا دونفرشون تونستن شهید بهشتی پزشک قبول بشن هردوتاشونم پشتیبانشون دانشجوی شیمی دانشگاه پیام نور بود. بقیه پیشتیبان هاشون یکی دانشجوی دکترا زیست شناسی بود یکی هم دانشجوی دندانپزشکی ولی هیچکدومشون نتونستن شهرهای بزرگ قبول بشن.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      به هیچ عنوان ینی به هیچ عنوان زود اقدام نکن فوقش 40تومن تخفیف بدن اما ارزش نداره نسنجیده عمل کنی!
      من هفته‌ی دوم فروردین رفتم و تو قلم چی ثبت نام کردم و ۴۰تومن هم تخفیف گرفتم اما...
      اما بعد امتحانات نهایی به اشتباهم پی بردم چون نمی‌تونستم برم کلاس کنکور ثبت نام کنم چون روم نمی‌شد به خونوادم رو بندازم چون هزینه‌ش زیاد می‌شد و اگر همون پولی که به این مفت خور (مشت کاظم) دادم رو صرف کلاس می‌کردم ینی کلاس ریاضی و فیزیک حل بود و با 200 تومن (فکر کنم) می‌رفتم گزینه دو و به همه‌چی هم می‌رسیدم!!
      همش از بی‌تجربگی بود، تو اشتباه منو تکرار نکن، همیشه دو دو تا چار تا کن بعد برو سمتش
      راجع به پشتیبان هم چرت می‌گن!!
      یعنی گزینه دو بهتره؟؟؟
      من امسال توی قلم چی بودم....
      سال دیگه میرم چهارم، نمیدونم چکار کنم؟
      این سوالا رو هم که پرسیدم..چون ممکنه سال دیگه از این شهر برم...
      به نظر شما که تجربه داشتی فرق گزینه دو و قلم چی ، چیه؟؟نمیخوام با یه اشتباه فزصتها رو از دست بدم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      یعنی گزینه دو بهتره؟؟؟
      من امسال توی قلم چی بودم....
      سال دیگه میرم چهارم، نمیدونم چکار کنم؟
      این سوالا رو هم که پرسیدم..چون ممکنه سال دیگه از این شهر برم...
      به نظر شما که تجربه داشتی فرق گزینه دو و قلم چی ، چیه؟؟نمیخوام با یه اشتباه فزصتها رو از دست بدم.
      به نظرمن سال بعدو سنجش بری از همش بهتره

خودمم یا سنجش میرم یا هردوشو ثبت نام میکنم

تاجایی که خودم سوالا و وضعیت گزینه رو دیدم ثبت نام کردن واسش واقعا پول حروم کردنه!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      شما کانونی نیستی ؟ از وظایف پشتیبان اطلاع نداری ؟
      پشتیبان وظیفش اینه که دو هفته یه بار بهت زنگ بزنه و بگه آزمونت فلان روز فلان جا هست. البته وظیفه اصلیشون تبلیغات کتابها و محصولات آموزشی به درد نخور کانون هست و همینطور عکس گرفتن ازت برای قرار دادن در سایت ( که اگه تک رقمی شدی فردا نتونی بگی که من کانونی نبودم ) حالا پشتیبانت تک رقمی کنکور باشه یا کاردانی باشه فرقی نداره. امسال شهر ما از پسرا دونفرشون تونستن شهید بهشتی پزشک قبول بشن هردوتاشونم پشتیبانشون دانشجوی شیمی دانشگاه پیام نور بود. بقیه پیشتیبان هاشون یکی دانشجوی دکترا زیست شناسی بود یکی هم دانشجوی دندانپزشکی ولی هیچکدومشون نتونستن شهرهای بزرگ قبول بشن.

همه پشتیبانا که اینطور نیستن

این شانس ماست که پشتیبانای گندوک میوفته بهمون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن