خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تکنیک های که در زندگی به کار اومده و موفق شدید را در اختیار دیگران بزارید

سلام اومیدوارم موفق باشید دوستان اگه راه و روش موفقیت امیزی خلق کردید و موفق شدید اگه تجربه های موفق تو هر زمینه داشتید یا ایده های که تو ذهنتون دارید و بعدا میخواید و دوست دارید دیگران انجام بدند اگه میتونید برنامه ریزی موفقیت امیزی داشتید روش و بهتره بگم سرنخ را بگید تا همه استفاده کنند تند خوانی وووووو خودتون میدونید نظر بدین تا دیگران استفاده کنند و کاره نیکی کرده باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. خسته نباشید. اخیرا یک کمپین راه افتاده بین بچه های مشهدی به اسم "من میتونم..." به نظرم این کار خیلی مفیده. هم از این نظر که به آدم انگیزه میده و هم روحیه واسه هر موقع که احساس کردید کم آوردید و نمیتونید ادامه بدید! این نوشته خود من بود:
      من میتونم و بهترین جراح قلب در ایران خواهم شد.
      نوشته شما چیه؟:yahoo (1):

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو در این زندگی هستی وهم اکنون زنده ای پس میتوانی ایده ای بسازی که زندگی کنی تو میتوانی زنده باشی پس میتوانی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستای عزیزم انگیزه و اینا نمیخواد تو هر زمینه ای که شما تونستید موفق بشید یعنی تو اون زمینه الان عالی و با قدرت دارید با اون روش انجام میدید منظورم اون هستش ن جملات انگیزشی اید ه بدید و راه و سرنخ نشون بدید مثلا من به موفقیت کنکور رسیدم به د لیل ............ اینطوری من میتونم تند خوانی انجام بدم به دلیل اینکه روش های بلدم و اون روش ها را بدید من اعتماد به نفس خوبی دارم چون ی سمینار فلان را دیدم من ارامش خوبی دارم به دلیل .......... ک ه خودتون موفق شدید اومیدوارم منظورم را رسونده باشم ممنون میشماینطوری حرف بزنید تا دیگران اون روش ها را استفاده کنند چیز های که خودتون به وجودش اوردید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)