خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بالاخره چی شد؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DokToR zAhRa نمایش پست ها
      بالاخره چی شد؟؟؟
      هیچی دیگه.نخود نخود هرکه رود خانه ی خود.تیم ملی امروز پرواز میکنه و میاد.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه چی ازاول مشخص بود...این یه سناریوی ازپیش تعیین شدس که از همون بازی اول شروع شد تا ایرانو هرجوری هست زمین بزنن...مطمئن باشین اون کارت قرمز اتفاقی و از سر حواسپرتی نبود..نیس ما تو چند سال گذشته رابطه خوبی با جامعه جهانی داشتیم!(البته اگه گینه بیسائو و سودانو جز جامعه جهانی حساب نکنیم!)...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.facori نمایش پست ها
      چی شد پس حالا مردمو سرکار گذاشتنا؟

ولی فکر میکنم امثال کفاشیان میخوان خودشونو عزیز کنن

کی روش باید بره

ایران همش دفاعی بازی میکنه

خدایی یه پاس درست و حسابی بلد نیستن بدن به غیر از سردار ازمون و چند تا لژیونر بقیشون باید ریخت دور

پولادی سرباز فراری رو گذاشتن دفاع ایران عدالت ایران اگه اینه پس همون بهتر که حذف بشه ایران پولادی هر چی توپ میومد پیشش میشوتید میرفت اونوقت شده عزیز همه داور عجله کرد کارت دومو داد ولی خود پولادی هم مقصر بود الکی تمارض کرد که داور به دروازه بان کارت بده
      اقای آنالیزور!شما بفرمایید چجوری یه تیم میتونه پاسکاری خوب داشته باشه؟وقتی که بازیکنا بتونن همو چش بسته پیدا کنن و وقتی میتونن این کارو انجام بدن که تو چندتا بازی رسمی جلوی تیمای خوب همین ترکیب با هم بازی کنن...حالا به من بگو ما چنتا بازی دوستانه داشتیم؟امارات 8 سال همین بازیکنا با همین مربی کار میکنن وعلاوه بر اون 14تا بازی انجام دادن در نتیجه بخوبی تو زمین همدیگرو پیدا میکنن...حال ما با یه فدراسیون درپیت توقع داریم قهرمان شیم؟کیروش واقعن کاربلده که با دوتا اردوی بلند مدت بازیکنارو آماده میکنه تا 80 دقیقه با تمام وجود 10نفره میدوون تا بازیو نبازن...در مورد پولادیم شما اصن میدونین کدومور بازی میکنه؟!اتفقا پولادی در زمینه دفاعی جز بهترین ها بود که به ندرت کسی ازش رد میشد واگر کیروش میتونست تو چند بازی تدارکاتی جایگزینشو پیدا میکرد اینقدر اصرار به بودنش نداشت...وکلام آخر منصف باش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      باید قبول کنیم که تو دنیا حرفی واسه گفتن نداریم ... فقط واسه خودمون بزرگ و شایسته هستیم !

تیمی که قانون کشورش رو زیر سوال ببره حقش بدتر از ایناس !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      باید قبول کنیم که تو دنیا حرفی واسه گفتن نداریم ... فقط واسه خودمون بزرگ و شایسته هستیم !

تیمی که قانون کشورش رو زیر سوال ببره حقش بدتر از ایناس !
      خب منم همینو گفتم دیگه

من میگم وقتی پولادی از سرباز فرار میکنه کدوم عدالت داره اجرا میشه کجان اون ادما که دم از عدالت اسلامی میزنن حق ایران نبود و بس حق عراقم نبود

ژاپن و کره و حقشون بود استرالیا به نظرم حقش نیس اگه اون تیم کیهیلو نداشته باشه کلا خیلی وقت بود حذف شده بود

واقعا کره جنوبی صاحب سبک نمیخوام بگم نه ایران بد بازی کرد

اتفاقا غیرتی هم بازی کرد اقایی که میگی بهم منصف باش چشم

اگه بهترین دفاع اینه که من توپو بگیرم بشوتم اگه منظورتون از دفاع اینه که یه بچه دبیرستانی هم بلده اینو پولادی معلوم نی باباش پولداره یا .. وگرنه خیلی وقت بود رفته بود زندن

من نمیدونم قانون چیکارس اینایی که کارت خدمت سربازی جعلی دان چرا ازادانه دارن میگردن راحت از کشور خارج میشن و یان و همه کار میکنن اینجاس کمه میگن قانون برای بچه پولدارا نیس فقط مال افرادی مثل ماست که میترسیم حرف بزنیم

دوستی بود که میگفت پاسکاری چجوری میشه باید بهشون عرض کنم پاسکاری از دفاع شروع میشه میره تو میانه زمین و بعد تو زمین اونا نه اینکه ایران سه تا گل زد تو بازی همش هم از هد زد این نشون میده که کا کار نکردیم تو قضیه پاسکاری

خدایی خودتون ببینید تو بازی ایران ایران تو دفاع تا توپ دستش میومد سانت میکرد این نشون میده ایران فقط به فکر گل زدنه نه ایده برای بازی قشنگ کردن

عراق تمی نبود که ایران بهش ببیازه خیلی بهتر شده بود بازیشون جلوی ایران فک کنم دوپینگ مپینگ کرده بودن همشون

بعضیا میگن ایران چرا فوتبالش رشد نمیکنه به خاطر اینه که پسره بلد نیس یه پاس درست بده اونوقت رفته پرسپولیش داره خط حمله بازی میکنه اینو بهتون بگم وقتی تیم ملی رشد میکنه که اولا رو مربی زوم نکنه دوما باید باید لیگ برترش کلا خصوصی سازی شه تا یه نفر که باباش پولداره نیاد بشه فروارد

فوتبال ایران همش شده رفیق بازی مثل خیلی از ادره های دولتی

کفاشیانم باید بره کنار تا عوض شه هوای فوتبال ایران عجب پوست کلفتی هم هست این کفاشیان چندتا باید جام ملت ها و جام جهانی بگذره باید حتما برن تو گوشش بگن حیا کن فدراسیونو رها کن مثل کنه چسبیده به صندلیش

یه دوستی هم بود میگفت دفاع مون خوب شده باید عرض کنم اگه 11 تا بازیکن برن تو لاک ه دفاعی چغندرم باشه معلومه قدرت دفاعی تیم خود به خود میره بالا

در اخر حق ایران بیشتر از این نبود فقط دلم به سردار ازمون سوخت واقعا بازیکن خوبیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)