سلام و درود,

امیدوارم من رو به عنوان کاربر جدید این انجمن بپذیرید.

بنده دیپلم تجربی دارم ولی پیش و نرفتم و در حال حاظر دارم کاردانی نرم افزار میخونم.
قصد دارم برای سال 95 یا 96 کنکور تجربی شرکت کنم.
کاردانی نرم افزار خیلی آسونه و در واقع 2/3 هفته بیکارم.
برای همین میخوم بصورت کاملا" جدی عزمم رو برای قبولی درکنکور جزم کنم.

من روزی 11 ساعت و بیشتر مطالعه میکنم چون وقتم خیلی خالی هست و این امکان رو دارم که بیشتر از کسایی که در مقطع دبیرستان هستند بخونم و شاید این یعنی یک برگ برنده برای من.

یک برنامه ریزی کاملا دقیق کردم و امیدوارم جواب بده. ( در پست های آینده برنامه ای که ریختم رو نشانتان خواهم داد)

اما چرا همچین تاپیکی رو ایجاد کردم؟
میخوام هر روز که مطالعه داشتم بررسی عملکرد , نحوه مطالعه و زمان مطالعه رو در این جا پست کنم.

شیوه مطالعه من با اکثر کنکوری ها فرق داره, من به جای اینکه کامپیوتر و موبایل و... به خاطر کنکور جمع کنم از همه این ها در جهت بالا بردن سطحم استفاده میکنم. ( این روش خیلی مفیده)
علاوه بر این به جای مطالعه کتاب های فارسی از کتاب های مرجع انگلیسی استفاده میکنم. ( در هر پست کتاب هایی که در او روز خوندم رو مینویسم تا مورد استفاده قرار بگیره)

به امید خدا از فردا فعالیتم رو در این تاپیک شروع میکنم و بعد از کنکور به پایان میرسونم. ( هر روز 1 پست که شامل زمان مطالعه , شیوه و منابع مطالعه و نکته هایی در جهت بهبود مطالعه که خودم در اون روز استفاده کردم)

نمیدونم در زیر انجمن درست این تاپیک رو ایجاد کردم یا نه اگر اشتباهه مدیران عزیز لطف کنن منتقلش کنن.

تشکر فراوان....