خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

از کی باید کنکور بدیم و چطوری ؟

سلام دوستان.

با توحه به زمان برگزار شدن کنکور تجربی 94 که 22 خرداده از کی باید شروع کنیم به دادن کنکورهای سالای قبل ؟ ضمنا بین هر کنکوری که میدیم چند روز باید فاصله باشه ؟

مثلا من اگه بخوام از اول خرداد تا 20 خرداد کنکورهای 89 تا 93 داخل و خارج ( جمعا 10 کنکور ) با فاصله زمانی یک روز درمیون بدم چطوره ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان کسی جواب این سوال رو نمیدونه ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه منظورت شیبیه سازی کنکور در خانه هس فک کنم بعد عید ولی به نظرم از الان سوالای کنکور رو تو هر فصل یا درس به درس بررسی کن تا سبک سیاق سوالا دستت بیاد و بعد عید وقتی شبیه سازی میکنی بنوعی مرور سوالات کنکور باشه چون معمولا بیشتر سوالات تقریبا تکراریه
      یه روز کنکورتو بده همون روز بررسیش کن یه روز فاصله بعد اون یکی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

20 خرداد کمی ذیر نیست؟

اگه مشکلی برات پیش بیاد نمیرسی 20 تا کنکور داخل و خارخ رو بدیا
      به نظر شخصی من اردیبهشت کنکورتو بده خرداد دوباره نکات کنکور ها و خلاصه هاتو مرور کن
      ویرایش توسط G3N3R4L : 02 دی 1393 در ساعت 00:09 دلیل: اشتباه خوندن سوال و غلت املایی مثله همیشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      20 اردیبهشت منظورته دیگه؟
      تا 20 اردیبهشت همه مباحث رو بخون و اگه دیدی زودتر تونستی تموم کنی یا زودتر شروع کن به امتحان دادن یا وقت باقی مونده تا 20 اردیبهشت رو اون مباحثی که میدونی کم خوندی یا تسلط پیدا نکردی رو کامل کن و به تسلط برس و بعد امتحان بده
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 02 دی 1393 در ساعت 00:38

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن