خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

تستهــــآی مـُبتکران کـآفیه یـــآ تکمیلی و هم بگیـــــــرم ؟

میدونم این با این تایپیک ناله همه بلند می شه ـآ فقط یه جواب کوچولو من دارم شیمی دوم و از چهار گزینه ای مبتکران تک جلدی بهمن بازرگان می خونم سطح سوالاتش در چه حده من به آسونی بدون خوندن ایستگاها حلش می کنم مشکل ع سوالاته یـــآ من هوش فراوونی تو شیمی دارم ؟؟؟؟به دومیش شک دارم((:حالا میخوام بدونم واسه دوم همین کافیه یـــآ تکمیلشو هم بخونم ؟؟؟؟برای سومم خیلی سبز و خریدم !!! برای پیش یک هم مبتکران و پیش دو خیلـی سبز !!!
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      میدونم این با این تایپیک ناله همه بلند می شه ـآ فقط یه جواب کوچولو من دارم شیمی دوم و از چهار گزینه ای مبتکران تک جلدی بهمن بازرگان می خونم سطح سوالاتش در چه حده من به آسونی بدون خوندن ایستگاها حلش می کنم مشکل ع سوالاته یـــآ من هوش فراوونی تو شیمی دارم ؟؟؟؟به دومیش شک دارم((:حالا میخوام بدونم واسه دوم همین کافیه یـــآ تکمیلشو هم بخونم ؟؟؟؟برای سومم خیلی سبز و خریدم !!! برای پیش یک هم مبتکران و پیش دو خیلـی سبز !!!
      همه رو حل کن جز تستای ازادو المپیادی
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      همه رو حل کن جز تستای ازادو المپیادی
      اخه برادرمن چجورهمه تست هاروبزنه واااااااااااااااااااااا

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توی دوم و سوم مبتکران تک جلدی دیگه مزخرفه بهتون قول میدم به نظرم یا گاج بگیر یا تکمیلی که تکمیلی فوق العادس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن