خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 283
    1. Top | #121
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      علی (ع) روزی با دوستان خودش زیر دیواری نشتسه بود! دیوار داشت میافتاد پاشد و رفت کنار درخت!

دوستاش گفتن ای علی از قضای الهی فرار میکنی؟ گفت از قضای الهی به قدر الهی پناه میبرم!

ما نمیتونیم همه چیز رو قضای خدا بدونیم!

زندگی مارو خودمون رقم میزنیم! من یاد گرفتم اینطوری فکر کنم که کوچکترین اتفاقی که توی زندگیم میفته به دست خودمه!

حتی اون کسی که تو تاکسی کنارش میشینم!
      در مورد مرگ یک مفر صحبت کردین ... مرگ هم نه دست شماست نه دست کسی که تو تاکسی در کنار شما نشسته

2. Top | #122
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      در مورد مرگ یک مفر صحبت کردین ... مرگ هم نه دست شماست نه دست کسی که تو تاکسی در کنار شما نشسته
      گفتی مرگ! یکی از فامیلامون برا تعزیه امام حسین میخواست پرچم نصب کنه بالای تیر برق! بیچاره رو برق گرفت مرد!

سه تا بچه داشت!

حالا تقصیرو بندازیم گردن امام حسین؟ یا خودش؟

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      اقا پیام شما اصلا موضع ثابتی ندارید الان این چه ارتباطی با موضوع بحث داشت؟

4. Top | #124
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منظورت القائده و طالبان و داعشه؟! اینه فرهنگ؟
      اطالبان و داعش مسلمانن یا ادای مسلمان بودنو در میارن در کجای فرهنگ پیامبر گفته شده بی دلیل سر ببرین؟

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      مگه شما نمیگین که بر حق هستین خدا بیاین این بر حق بودنتون رو با علم اثبات کنین آقای الف
      چون نمیتونین بهم میگین تبلیغ عقاید نکن منم تبلیغ نمیکنم سوال میپرسم و انتظار جواب دارم اما کجا جواب؟؟
      کسانی مثله شما که اسم هاوکینگ و احمد ابن تیمیه الحرانی رو در یک راستا میارن باید برن سطح مطالعه اشونو گسترش بدن یه چیزی حالیشون شه
      شما مطالع رو افزایش بده... دیدگاه این دوتا درباره دعا و توسل دقیقا یکیه...
      من گفتم بر حقم؟منم یکی مثل بقیه ب دنبال حقیقت...چی رو با علم اثبات کنم؟
      ی سوال :
      چرا درقرآن گفته میشه تو جهنم بعد از سوختن پوست دوباره پوست جدید اضافه میشه و عذاب داده میشه؟خوب چ کاریه تا ته استخون و ...بسوزه چرا دوباره پوست ایجاد میشه؟همین قضیه رو تا چند سال پیش مسخره میکردن...راس میگن...چرا دوباره پوست ایجاد میشه؟
      امروز سطح علم بشر ب جایی رسیده ک این قضیه رو اثبات می کنه ک عصب در جاهای دیگه وجود نداره بنابر این بعد از از بین رفتن عصب دیگه فرد درد نمیکشه ک میشه سوختگی درجه سه...خوب قبلش می شد این قضیه رو اثبات کرد؟

A SONG OF ICE AND FIRE

6. Top | #126
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin278 نمایش پست ها
      اطالبان و داعش مسلمانن یا ادای مسلمان بودنو در میارن در کجای فرهنگ پیامبر گفته شده بی دلیل سر ببرین؟
      ببخشید ولی بهتون پیشنهاد میکنم اطلاعاتتون رو گسترش بدید!

خیلی خیلی متاثرم که بخاطر محدودیت های موجود نمیتونم بیتشر از این برای شما توضیح بدم!

امیدوارم در مورد قوانین دینتون تحقیقات بیشتری کنید!

موفق باشید

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با دلیلم مشکل داره.شما منظورت اینه با دلیل باید سر برید؟پیامبر تو یه روز چندتا از یهودیارو سر برید

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      دوستان توقع نداشته همه چیز با عقل ناقص ما جور در بیاد، تاثیر دعا و نماز هم به صورت علمی ثابت شده البته قرار نیست معجزه کنه صرفا باعث آرامش و نظم روحی روانی میشه که این خودش کم چیزی نیست همون چیزی که اغلب ناخداباوران عزیز ازش رنج می برن در ضمن آقای هاوکینگ دانشمند خیلی خیلی بزرگی نیستن ولی چون ناخداباورند بزرگش کردن برا شما ، فیزیک دانان بنام از کتاب طرح بزرگش حدود 7 تا اشتباه علمی فاحش استخراج کردن یکیش اینه که ایشون بیگ بنگ رو اونطور که اغلب دانشمندای بزرگ بیان کردن نمی پذیرند حالا چرا؟ برو بگرد بخون ببین چقد مسخره است،بنده به شما اکیدا توصیه می کنم یه خورده در مورد فیزیک کوانتوم مطالعه‌ کنید تا ببینید حرفای دین که شاید برای اکثر مردم دور از ذهن به نظر بیاد و اکثر مسلمون ها هم همینطوری از روی تقلید و بدون فکر پذیرفتنش،چطور براحتی با علم امکانش ثابت می شه مثل معاد و طی الارض،که بعضیا مارو بخاطر باورش مسخره می کنن چرا؟چون با عقلشون جور در نمیاد!!حالا برگردین اول متن!!!
      اگر منظورتون از اغلب دانشمندان فرانسیس کالینز و امثالشن که باید بگم اونا با هاوکینگ مشکل دارن
      و چرا هیچ کدومشون جرات مناظره با هاوکینگ رو ندارن
      خواهشا خودتونو با این دروغای شاخدار گول نزنین
      هاوکینگ در حال حاضر برترین فیزیکدانه

9. Top | #129
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای الف نمایش پست ها
      ی سوال :
      چرا درقرآن گفته میشه تو جهنم بعد از سوختن پوست دوباره پوست جدید اضافه میشه و عذاب داده میشه؟خوب چ کاریه تا ته استخون و ...بسوزه چرا دوباره پوست ایجاد میشه؟همین قضیه رو تا چند سال پیش مسخره میکردن...راس میگن...چرا دوباره پوست ایجاد میشه؟
      امروز سطح علم بشر ب جایی رسیده ک این قضیه رو اثبات می کنه ک عصب در جاهای دیگه وجود نداره بنابر این بعد از از بین رفتن عصب دیگه فرد درد نمیکشه ک میشه سوختگی درجه سه...خوب قبلش می شد این قضیه رو اثبات کرد؟
      این ترسوندن ها انسان رو فقط از زندگی مایوس میکنه و مجبورش میکنه در این دنیا با فقر و بد بختی به امید همخوابی با حوریان بهشت زندگی کنه!

چرا زومِ خدا بیشتر روی جهنمه تا بهشت))؟؟

شما یه طوری میگی اینگار خدا نشسته ما گاف بدیم بگیره پوستمونو بکنه!

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی سوال :
      کاش اینو میفهمیدین که قبل از قرآن این تورات و انجیل بودن که مسئله رو گفتن و قرآن یه نسخه دیگه از همونا است
      اتفاقا ابن تیمیه به دعا اعتقاد داشته و میگه همه چیز رو باید از خدا خواست نه غیر خدا و فقط توسل به قبر رو قبول نداشته شمایی که ابن تیمیه رو هم نمیشناسی چطور در مورد هاوکینگ میخوای بحث کن؟

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این ترسوندن ها انسان رو فقط از زندگی مایوس میکنه و مجبورش میکنه در این دنیا با فقر و بد بختی به امید همخوابی با حوریان بهشت زندگی کنه!

چرا زومِ خدا بیشتر روی جهنمه تا بهشت))؟؟

شما یه طوری میگی اینگار خدا نشسته ما گاف بدیم بگیره پوستمونو بکنه!
      موافقم

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین کشور ها از نظر قدرت علم فرهنگ و رفاه کشور های کفار مثلِ ژاپن چین کره هلند سوئد!

ببینم اصلا دیدین تو خبرا بیاد یکی تو دانمارک به قتل رسید؟خخخخخخخخخ=)))))))))))

یا مثلا تو هلند یکی به یکی دیگه تعرض کرد؟؟؟

اما ماشالله!

توی عراق عین گوسفند سر میبرن!

یا افغانستان!

یا پاکستان!

یا مثلا ایرانِ خوشگل خودمون
      ی سوال :
      اگه کشوری سکولار باشه ولی با آمریکا مشکل داشته باشه بازم میتونه پیشرفت کنه؟
      سوال دوم:
      چرا تروریست های تکفیری ب متحدین آمریکا تو منطقه حمله نمی کنن؟چرا عربستان و ترکیه و ... تروریست ندارن؟
      سوال سوم:
      تمامی عقاید طالبان داعش و..از مفتی های عربستان نشات میگره ..اونا حمایت علنی کردن چرا آمریکا بعد 11 سپتامبر ب عربستان حمله نکرد ب افغانستان حمله کرد؟
      اگه میشه جواب بده

A SONG OF ICE AND FIRE

13. Top | #133
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ی سوال :
      سوال دوم:
      چرا تروریست های تکفیری ب متحدین آمریکا تو منطقه حمله نمی کنن؟چرا عربستان و ترکیه و ... تروریست ندارن؟
      سوال سوم:
      تمامی عقاید طالبان داعش و..از مفتی های عربستان نشات میگره ..اونا حمایت علنی کردن چرا آمریکا بعد 11 سپتامبر ب عربستان حمله نکرد ب افغانستان حمله کرد؟
      اگه میشه جواب بده
      خب همه میدونن اونا دارن حمایتشون میکنن ولی به چی میخوای برسی؟اینا چون عقایدشون بر طبق اسلام نابه شدن بازیچه وگرنه چرا از امریکای جنوبی کسی نمیاد تو گروهشون.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ی سوال :
      سوال دوم:
      سوال سوم:
      اگه میشه جواب بده
      خب همه میدونن اونا دارن حمایتشون میکنن ولی به چی میخوای برسی؟اینا چون عقایدشون بر طبق اسلام نابه شدن بازیچه وگرنه چرا از امریکای جنوبی کسی نمیاد تو گروهشون.

14. Top | #134
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      با دلیلم مشکل داره.شما منظورت اینه با دلیل باید سر برید؟پیامبر تو یه روز چندتا از یهودیارو سر برید
      کاملا منظورمو اشتباه متوجه شدید
      ثانیا تا اونجایی که من میدونم پیامبر دستور سر بریدن رو نداد و با دستور قتل موافقت کرد چون امکان این وجود داشت یهودیا دوباره با دسیسه هایی باعث مرگ بسیاری از مسلمانان بشن

15. Top | #135
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کاملا منظورمو اشتباه متوجه شدید
      ثانیا تا اونجایی که من میدونم پیامبر دستور سر بریدن رو نداد و با دستور قتل موافقت کرد چون امکان این وجود داشت یهودیا دوباره با دسیسه هایی باعث مرگ بسیاری از مسلمانان بشن
      دستور قتل با سر بریدن

صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن