خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آیا ادبیات موضوعی گاج کافیه ؟

آیا ادبیات موضوعی گاج کافیه ؟ یعنی می تونم با تسلط به این کتاب درصد خوبی برسم؟
      دیگه نیازی به کتاب های آقای سبطی هست ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط medicine95 نمایش پست ها
      آیا ادبیات موضوعی گاج کافیه ؟ یعنی می تونم با تسلط به این کتاب درصد خوبی برسم؟
      دیگه نیازی به کتاب های آقای سبطی هست ؟
      اگه بتونی تستاشو حل کنی یعنی تسلط بر ادبیات
      اگر هم نتونی تستارو درست حل کنی باید آموزش بگیری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو دو ماه گذشته که باهاش کار کردم به این نتیجه رسیدم برای شخص من بهترین کار اینه که ادبیات درس به درس رو هم داشته باشم در کنار موضوعی. من دارم با هر دو کار میکنم. وقتی درسی رو میخونم تستای اون درسو میزنم و یه برنامه جداگونه هم واسه زدن تستای موضوعی دارم که نم نم میرم جلو.
      در ضمن اگه منظور شما بحث تست بوده، که خب این کتاب کامل و جامع تست ها رو پوشش میده اما صرفاً تسته و آموزش نداره. توی هر مبحثی که فکر میکنی ضعیف هستی یا معمولا از پس تستاش کمتر برمیای حتما یه منبع آموزشی خوب تهیه کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به عنوان آموزش کتاب خوبی نیست؟ یعنی نمی شه هم به عنوان آموزش هم به عنوان تست ازش استفاده کرد؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      تو دو ماه گذشته که باهاش کار کردم به این نتیجه رسیدم برای شخص من بهترین کار اینه که ادبیات درس به درس رو هم داشته باشم در کنار موضوعی. من دارم با هر دو کار میکنم. وقتی درسی رو میخونم تستای اون درسو میزنم و یه برنامه جداگونه هم واسه زدن تستای موضوعی دارم که نم نم میرم جلو.
      در ضمن اگه منظور شما بحث تست بوده، که خب این کتاب کامل و جامع تست ها رو پوشش میده اما صرفاً تسته و آموزش نداره. توی هر مبحثی که فکر میکنی ضعیف هستی یا معمولا از پس تستاش کمتر برمیای حتما یه منبع آموزشی خوب تهیه کن
      منم اتفاقا به همین نتیجه رسیدم. کتاب موضوعی گاج رو دارم اما با وجود تمام تعریف هایی که ازش میشه برای من کتاب مناسبی نیست که بخوام فقط از همون استفاده کنم.
      من به یه کتاب مثل کتاب های محوری گاج (سبز رنگا) احتیاج دارم. چون من دانش آموز نبودم و معنی خیلی از شعرا و کلمات رو ندارم و نمیدونم. وقتی کتاب محوری رو خوندم کارم رو راه انداخت. بعد از موضوعی گاج تست زدم.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شما اگه نخواین کتابای سال به سال رو بگیرید
      میتونید تو مباحثی که اشکال دارید موضوعی بگیرید...مثلا برای لغات یا تاریخ ادبیات بعد از روی گاج تست بزنید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی گاج در بحث قرابت معنایی فقط به مفهوم ابیات کتاب درسی می پردازه و همچنین همه ی تستای سنجش و سراسری رو هم داره
      پاسخ نامش هم عالیه که همه گزینه ها رو بررسی میکنه که چرا مثلا این گزینه جواب نشده من که راضیم تو گزینه دو هم 65 میزنم البته فعلا فقط قرابت کار میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن