خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 123
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله معذرت می خوام ,

کوله پشتی هم خوب به نظر میاد ولی پایم ضعیفه مسائلشو نمی فهمم چطوری حل کرده, برای پایه همون اول دبیرستان کافیه؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      بله معذرت می خوام ,

کوله پشتی هم خوب به نظر میاد ولی پایم ضعیفه مسائلشو نمی فهمم چطوری حل کرده, برای پایه همون اول دبیرستان کافیه؟
      نه خواهش میکنم
      بله کتاب اول دبیرستان خیلی قشنگ پایه همه مباحثی که برای سال های بعد هست رو اموزش داده.
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم 0 میزدم پارسال همیشه ریاضی رو .اما با استاد حیدری الان 60-70 میزنم هم کلاس دارن که شما میگی نمیتونی هم دی وی دی

- - - - - -

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hengameh_a نمایش پست ها
      منم 0 میزدم پارسال همیشه ریاضی رو .اما با استاد حیدری الان 60-70 میزنم هم کلاس دارن که شما میگی نمیتونی هم دی وی دی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

آخه مثلا چطوری درس میده که این همه پیشرفت میکنید؟؟

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین مثلا یه مبحث سخت از نظر من مثل تابع و ترکیب توابع رو با عدد گذاری حل میکنه یا مثلثات رو بدون فرمول یاد میده
      اگه خواستی امروز شبکه 2 برنامه داره کارشو ببین.
      اصلن از راه تشریحی حل نمیکنیم سوالارو بیشتر با مفهوم ریاضی

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Post درخواست کمک واسه ریاضی تجربی!!!!!!!!!!!!!!!

سلام ب همگی.... من ریاضیم خیلی ضغیفه و همیشه توی ازمون های ازمایشی 0 میزنم ولی واسه هدفم ب حداقل 30-40 نیاز دارم.... توی شهرمون معلمای خوبی هستن میخواستم راهنماییم کنین ک اگه کلاس کارساز هس برم. ملت میگن اونایی ک ضغیفن ریاضی جامع مبتکران بخونن کمک میکنه شما نظرتون چیه!؟ فیلم های دبیرستان صنعتی شریف خوبه؟!! کلا راهنماییم کنید ممنون میشم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه درس ریاضی:

کتاب واسه درس ریاضی کتاب جامع مهروماه خوب گفته ولی تستاش زیاد جالب نیه و برای تست کتاب خیلی سبز (قوی شدن هرچی بیشتر)عالی هس..

نحوه خوندن : اول اینکه وقتی داری ی مبحث از ریاضی رو میخونی با خودت بگو دارم چی میخونم منظور اصلی این فصل برای چی هست . ؟؟؟ و سوالات دیگه!!!

درسنامه جامع مهروماه خوب گفته (کامل ن) کتاب کامل وجود نداره! و بعد بیا تستای سراسری رو از همون مبحث 30الی 40 تا بزن ولی با تحلیل بزن که چرا اینجوری شد....
      و بعد تستای ازمونای سنجش سال 88 تا 93 همون مبحث رو بزن چون سوال ازمون هس پس نکات زیادی داره و میتونه مشکل تو حل کنه ..اینو میخوام بگم واسه درس ریاضی تمرین تمرین تمرین... درسی هست که یک شبه علامه دهر نمیشی....

تست تالیفی به هیچ عنوان برای شما توصیه نمیشه...
      موفق باشید

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من جامغ خیلی سبز دارم راضیم

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      من جامغ خیلی سبز دارم راضیم
      کتاب خیلی خوبیه ولی به درد دانش آموزی میخوره که توی پایه ضعف نداشته باشه. چون تمرینات رو خیلی با جزئیات حل نکرده.

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinghossein1 نمایش پست ها
      سلام ب همگی.... من ریاضیم خیلی ضغیفه و همیشه توی ازمون های ازمایشی 0 میزنم ولی واسه هدفم ب حداقل 30-40 نیاز دارم.... توی شهرمون معلمای خوبی هستن میخواستم راهنماییم کنین ک اگه کلاس کارساز هس برم. ملت میگن اونایی ک ضغیفن ریاضی جامع مبتکران بخونن کمک میکنه شما نظرتون چیه!؟ فیلم های دبیرستان صنعتی شریف خوبه؟!! کلا راهنماییم کنید ممنون میشم
      اگه هدفت ریاضی 35 هست این مباحثی که میگم را بخونید
      آمار+احتمال+تابع+لگاریتم+تص اعد+معادله درجه دوم+قدرمطلق+جزصحیح+تعین علامت ها
      تست های سراسری 10سال اخیر هر یک از مباحث را حل کنید سپس سراغ تست های قبل از 83 و تالیفی بروید.
      اگر این کار را انجام دادید و هنوزم وقت داشتید مبحث حد و مشتق و مثلثات را بخونید.
      کتاب هم بنظر من خیلی سبز خوبه تو پاسخ تشریحیش درسنامه داره
      اشکال ریاضی هم داشتید در خدمتیم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی چیزی بگم...

سوالات ریاضی فیزیک یک سری تیپ بندی های خودشو داره مثلا الکتریسته ساکن 5 نوع تیپ واسه سوال اوردن داره یا احتمال 7 نوع تیپ واسه سوال کردن داره..

اینارو میتونی از تستای سراسری در بیاری و کار که کتابهاب ابی قلمچی کرده... بهترین سوالا تستای سراسری و سنجش هست...

تست تالیفی گره ای از شما باز نمیکنه .. ی جور سم هست.. سوالات سراسری و سنجش چون توی کنکور اومده پس دارای نکات خوبی و جون داری برای یاد گیری هست ..

به هر حال خلاصه حرف سراغ تالیفی نرو

12. Top | #57
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم مث خودتم . من کوله پشتی رو زیاد تعریف کردن برا پیش کوله گرفتم . فعلا مبتکران و همین کوله پشتی اکثریت آرا رو دارن ....بعدم اینقدر تست کنکور هست که نیازی نیست تالیفی کار بشه, وقت هم کمه ... یه جزوه یا درسنامه یا فیلم توپ به همراه تست های کنکور کافیه به نظرم....

13. Top | #58
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ریاضی تجربی

سلام بچه ها
      من برای ریاضی تجربی
      جامع سبز و اموزش کوله پایه و پیش و اموزش و تست مبتکران رو خریدم
      ولی با هیچ کدومشون راحت نیستم
      به نظرتون فیلم های دبیرستان صنعتی شریف + 10 سال ابی کانون کفایت میکنه برا درصد 30 یا 40؟
      من ریاضی زیاد نمیخوام وخ بذارم.
      یا منتظر بمونم چاپ جدید الگو بیاد؟
      تو رو خدا ج بدین.

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب شما که درصد زیاد نمی خواستی چرا انقدر منبع خریدی؟
      ولی برای ریاضی کافیه اول درس یاد بگیری بعد زیاد تست کار کنی تا مسلط شی
      با مبتکران که حجم اموزشش زیاد نیست یاد بگیر از‌ دوتا منبع دیگه تستت تست کار کن

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leylahajizadeh نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من برای ریاضی تجربی
      جامع سبز و اموزش کوله پایه و پیش و اموزش و تست مبتکران رو خریدم
      ولی با هیچ کدومشون راحت نیستم
      به نظرتون فیلم های دبیرستان صنعتی شریف + 10 سال ابی کانون کفایت میکنه برا درصد 30 یا 40؟
      من ریاضی زیاد نمیخوام وخ بذارم.
      یا منتظر بمونم چاپ جدید الگو بیاد؟
      تو رو خدا ج بدین.
      سلام

بله ....... دیدن فیلم ها و زدن تست ها از کتاب آبی برای درصدی که فرمودین کافیه

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sanatisharif، فقط، فول، فیلم، فارغ، قلمچی، قیمت، قصد، لازم، ملت، ممنون، من، منو، مناسب، منبع، منتظر، مهم، مهمه، مهر، مهر و ماه، مهرو، موضوع، می، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، ماست، مباحث، مبتکران، متوسط، مثل، مسخره، مشکل، مشکلی، مشتق، معلم، معرفی، نمونده، نمی، نمیفهمم، نمیدونم، چنین، چند، نهایی، چهارم، چون، چی، چیه، چیکار، نیاز، چیزی، نیست، نیستم، نا، چاپ، چاره، نباشه، نتیجه، ندارم، نسبت، نشد، نظرم، نظرتون، هم، همون، همیشه، همگی، هیچ، ها، های، هایی، هدفم، هر، هست، هستم، هستن، وقت، وقتی، ولی، واقعا، واقعاً، واسه، وضع، یه، یک، یاد، یعنی، کلاس، کم، کمه، کمک، کمکم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور آسان است، کنار، که، کوله، کانون، کار، کارساز، کتاب، کدومشون، کردم، کرده، کسی، گاج، گرفتم، پیش، پیش دانشگاهی، پیشنهاد، پیشرفت، پایه، پزشکی، پشتی، yahoo، ؟؟، آموزش، آموزشی، آبی، آزمون، آسان، افت، افتضاح، الی، الگو، البته، التحصیل، العاده، اموزش، امید، امکان، اما، اول، اولش، اونایی، این، اگه، ابی، احتمال، احساس، اخر، ادغام، ارزش، از، ازمون، ازمایشی، ازش، اسم، استفاده، استاد، اصلا، اعصابم، بلکه، بمونم، بچه، به، بهم، بهتر، بیشتر، با، بالای، بالاتر، باهاش، باید، بازم، بازهم، بازرگان، باشه، بتونم، بجز، بخونم، بخونن، بخاطر، بدین، بدترین، بذارم، برم، برام، برای، برسم، بزنم، بشم، بعد، بعضی، تمام، تنها، تو، توی، تورو، توضیح، تک، تالیفی، تایپیک، تجربی، تخته، تخته سیاه، ترم، ترازم، تست، تشریحی، تصمیم، تصویری، تعداد، تعریف، جهت، جالب، جامع، جدید، جزوه، حل، حال، حالم، حاشیه، حتما، حد، حدود، حداقل، خونم، خونه، خوندم، خوندنش، خواهش، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خوره، خیلی، خیلی سبز، خاصی، خدمت، خدا، خرم، خریدم، خراب، خسته، دم، دنبال، دندانپزشکی، دوستان، دی، دی وی دی، دیوونه، دیگه، دیدم، دامن، دانشگاه، دانشگاهی، دادم، دارم، داره، داریم، دارید، داشته، دبیر، دبیرستان، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، در، درحد، درخواست، درد، درس، درسنامه، درسی، درصد، درصدهای، دست، رفتن، رفع، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راهنمایی، راهنماییم، راجع، راحت، زیاد، زیادی، زیست، زیست و، زدم، سوم، سومی، سوالات، سیاه، سال، ساله، سبز، سخته، سراغ، شما، شیمی، شد، شدم، شروع، شریف، شرکت، صنعتی، عوض، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن