خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درخواست مشاوره از اساتید و بچه های درس خون

با سلام
      دوستان عزیزم من قبلا یه تاپیک زده بودم به نام http://forum.konkur.in/thread16102.html که یه سری مشکلات و پشیمونی رو داشتم
      حالا تصمیم گرفتم اونارو جبران کنم و به کمک تک تک شما ها نیاز دارم .

اول یه سری توضیحات راجب خودم میدیم بعد تصمیمی که گرفتم رو براتون میگم و منتظر کمک شما هستم

خب من بعد از اون مشکل به دبیرستان بزرگسالان رفتم موقع انتخاب واحد درس های حسابان و هندسه رو تبصره زدم و درس جبر رو انتخاب کردم برای امتحان دادن و باید دی ماه این درس رو امتحان بدم تا قبول شم و بتونم به درس های چهارم بپردازم

خب من الان که دارم این متن رو برای شما مینویسم تصمیم گرفتم از روز شنبه 07/19 برم کتابخونه و درس بخونم ولی اصلا نمیدونم چی بخونم چکار کنم .

از شما راهنمایی میخوام که چطوری درس های سال چهارم رو بخونم با توجه به غیبت و دوری 3 ماهه من از مدرسه
      برای کنکور 94 چطوری اماده بشم
      اینم بگم که من بچه تنبلی نیستم درس خونم اگه خواستید از کارنامه هام عکس میزارم براتون من سال اول و دوم راهنمایی معدلم 19 بود سوم راهنمایی شد 19/73 ولی دبیرستان که وارد شدم معدل افت شدیدی کرد و شد 14

کمکم کنید لطفا ، منتظرتون هستم که بهم بگید چی بخونم ، چطوری بخونم که هم برای سال چهارم اماده باشم هم برای کنکور 94

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داداش!
      برا چهارم مدرسه نمیرید پس؟
      عاقا اگه نمیری اصا خودتو براش ناراحت نکن منم امسال تصمیم گرفتم مدرسه رو بندازم دور کلا. اگه می تونی آزمون آزمایشی بنویسی بهتر باشه شاید که با برنامه پیش بری و ...
      اگه نمی تونی هم مشکلی نداره تحقیق کن کتابایی که به دردت می خورنو(برا تست و آموزش) تهیه کن و با برنامه شروع کن..البته یه مشاوره بری که از سردرگمی در بیای خیلی بهتره...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      معلومه که استعداد خوبی دارین. حتما از یه مشاور زبده کمک بگیرین. نذارین این نعمتی که خدا بهتون داده تلف شه. اگه تلاش کنین، مطمئنا بهترین نتیجه رو میگیرین. موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چطوری درس های سال چهارم رو بخونم ؟ سی دی بگیرم ؟ کتاب بگیریم ؟
      اینو راهنمایی کنید
      چون میخوام همزمان اماده بشم برای کنکور

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز!

مشکل شما زیاد حاد نیست!

در رابطه با جمع بندی پایه خدمتتون عرض کنم که! شما با یه ازمون ازمایشی میتونید پایه و پیش رو جمع کنید!

مثلا تا 25 مهر! یه سری محدوده واستون تعین میشه و شما هم میخونید و پیش میرید! پس نگرانی از این بابت نداشته باشید!

اما در مورد اینکه چطوری درسای پیش رو بخونید!

من پیشنهادم پیش رفتن با درسنامه های روون و راحته! و بعد هم کتاب های سطح بالا تر!

اما فک نکنم کسی از دوستان دی وی دی آموزشی رو تایید بکنن!

اگه تو بعضی از درسا خیلی مشکل داشتین! طوری که نتونستین از روی درسنامه متوجه شین!

کلاس رفتن گزینه اصلیه!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سی دی های آموزشی اگه خیلی چیز عجیب غریب و توپی هم باشه وقت گیره مثلا روزی 3 ساعت باید وقت بگذاری سی دی هارو ببینی تازه بعدش یه بار مرور کنی بعد تست بزنی و ...
      من امسال برا حسابان سی دی گرفتم خیلی وقتم گرفته شد. کتاب کارتو راه میندازه کتاب خوب که بگیری هم درسنامه قوی داشته باشه هم تست های آسون و سخت خیلی عالیه. من خودمم مدرسه نمیرم امسال الان بیشتر درسامو گاج نقره ای گرفتم واقعا درست نامش توپه.
      شما تحقیق کنید چه کتابایی به دردتون می خوره بگیرید باش پیش برید.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tanbal_Khan نمایش پست ها
      من نمیدونم چطوری درس های سال چهارم رو بخونم ؟ سی دی بگیرم ؟ کتاب بگیریم ؟
      اینو راهنمایی کنید
      چون میخوام همزمان اماده بشم برای کنکور
      معلم خوب + مشاور خوب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن