خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 12212223 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 316 به 330 از 478
    1. Top | #316
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضیا ی جور راجع به خوابگاه میگن از همه و همه چیز شاکین یکی نیس بگه عزیز من تو که اینه اخلاقت مشکل اصلی خودتی !!!! نمیتونی یکم خودتو تغییر بدی با بقیه کنار بیای ، من اینجا خیلی از اخلاقای بدمو فهمیدیم ( بقیه خیلی از من بهتر بودن یا اخلاقای بد منو داشتن ) ، روش کار کردم خیلیم راضیم الان ! ی طور ک عید دلمون واسه هم تنگ شده بود .
      از همون هفته دوم همه چی عالیه خیلیم باهم خوبیم ، خوابگاه و امکاناتش خوبه 4نفرم هستیم ، شبای امتحان کلی ب داد هم میرسیم واسه هم غذا سلفو میگیریم میاریم ، جای هم حاضری میزنیم ، به هم پول قرض میدیم ، بازی میکنیم ، همدیگه رو مهمون میکنیم ، دائم میگیم میخندیم ، به همم احترام میذاریم راحت تکلیفای استادارو گروهی انجام میدیم کتاب گروهی میخریم جزوه به هم میدیم ، پروژه ای کاری هست گروهیش میکنیم راحت ، سنمون به هم میخوره درک میکنیم همدیگه رو و هزار تا چیز دیگه

هرچیزی متقابله ، همه باید ی جایی یاد بگیرن که همه جا خونه نیست ک نازتو بکشن ، وقتی یکم اوضاع بد میشه تو روی بقیه برمیگردی دیگه مامان بابات نیستن ک چیزی نگن ، همه اینا باعث رشد شخصیتی میشه . بالاخره باید مستقل بشی و یاد بگیری گروهی کارو زندگی کنی ! خوابگاه ی جای عالیه واسه تمرین کردن این کارا ، واسه تمرین زندگی !! شما اگه احترام بذاری به بقیه بقیم بهت احترام میذارن

تهش اینکه میخوام بگم این جو منفی و جهنم وار ک الان تو ذهن خیلیاتونه خوابگاه نیست خوابگاهیه ک بعضی عزیزان واسه خودشون درست میکنن و دور و بر خود منم هستن و میشناسم همینجام ، همه چی برمیگرده به خودتون ! میتونین جهنمش کنین ، میتونین بهشت بسازین ازش !

پست #314 م خیلی عالیو کامله ، دم نویسندشم گرم
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 22 فروردین 1396 در ساعت 22:28

2. Top | #317
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم چون میخوام مستقل بشم :/ خوابگاه رو ترجیح میدم

3. Top | #318
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوابگاه
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

4. Top | #319
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      بعضیا ی جور راجع به خوابگاه میگن از همه و همه چیز شاکین یکی نیس بگه عزیز من تو که اینه اخلاقت مشکل اصلی خودتی !!!! نمیتونی یکم خودتو تغییر بدی با بقیه کنار بیای ، من اینجا خیلی از اخلاقای بدمو فهمیدیم ( بقیه خیلی از من بهتر بودن یا اخلاقای بد منو داشتن ) ، روش کار کردم خیلیم راضیم الان ! ی طور ک عید دلمون واسه هم تنگ شده بود .
      از همون هفته دوم همه چی عالیه خیلیم باهم خوبیم ، خوابگاه و امکاناتش خوبه 4نفرم هستیم ، شبای امتحان کلی ب داد هم میرسیم واسه هم غذا سلفو میگیریم میاریم ، جای هم حاضری میزنیم ، به هم پول قرض میدیم ، بازی میکنیم ، همدیگه رو مهمون میکنیم ، دائم میگیم میخندیم ، به همم احترام میذاریم راحت تکلیفای استادارو گروهی انجام میدیم کتاب گروهی میخریم جزوه به هم میدیم ، پروژه ای کاری هست گروهیش میکنیم راحت ، سنمون به هم میخوره درک میکنیم همدیگه رو و هزار تا چیز دیگه

هرچیزی متقابله ، همه باید ی جایی یاد بگیرن که همه جا خونه نیست ک نازتو بکشن ، وقتی یکم اوضاع بد میشه تو روی بقیه برمیگردی دیگه مامان بابات نیستن ک چیزی نگن ، همه اینا باعث رشد شخصیتی میشه . بالاخره باید مستقل بشی و یاد بگیری گروهی کارو زندگی کنی ! خوابگاه ی جای عالیه واسه تمرین کردن این کارا ، واسه تمرین زندگی !! شما اگه احترام بذاری به بقیه بقیم بهت احترام میذارن

تهش اینکه میخوام بگم این جو منفی و جهنم وار ک الان تو ذهن خیلیاتونه خوابگاه نیست خوابگاهیه ک بعضی عزیزان واسه خودشون درست میکنن و دور و بر خود منم هستن و میشناسم همینجام ، همه چی برمیگرده به خودتون ! میتونین جهنمش کنین ، میتونین بهشت بسازین ازش !

پست #314 م خیلی عالیو کامله ، دم نویسندشم گرم
      خوابگاه عشقه ، پیج زندگی دانشجویی رو تو اینستا فالو کنین حال کنین ))))

5. Top | #320
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حال منم خوابگاهی نبودم ...
      ...........................
      ولی هم با خوابگاهی هاش زیاد نشست برخواست داشتم (اینا هم تمامن پسر !)
      ..... هم با جماعت خونه دانشجویی کم و بیش دمخور بودم (که البته اینا بیشترش دختر!)
      .................................
      هر دوش خوبی و شرایط خاص خودشو داره :
      .......
      خوابگاه ... از همه مدل آدم .. از همه رنگ و فکر و رفتار ... توشون پیدا میشه ..... ولی دیگه همش یه اتاقه دیگه .... ! ... ولی خب اون حداقل شرایط رفاهی .... تخت و یخچال رو داره (فقط درودیوار نیست ) .... غذا مذا هم سلف هر 3 وعده صبحونه ناهار شام .. بهتون میده ..... ! :: دورهمی های مختلف هم رنگارنگ بینشون هست ..... از سیگاری و تف دادن های مختلف بگیر .... تا پلی استیشن و تنیس و و قرار واسه یه استلخ و شایدم یه فوتبال و والیبال ........ ! ::: خبرا هم تو این فضا از هرچی خبرگزاری سریع تر منتقل میشه ... هرچند نت و تل هم بیشتر به این امر سرعت میده .. ولی خب نفس گرم و ارتباطای فیس تو فیس هم لینکای بیشتر ایجاد میکنه ......... ::: در کل جو خوابگاهی باحاله ! ::من که خیلی خوشم اومد ... :: حداقلش همیشه واسم یه جای خواب بودش گاهن بین کلاسی برم تو اتاقای بروبچ یه چرتی بزنم
      ...................................
      خونه های دانشجویی ! ... واضح ترین حسنش .... چهاردیواری اختیار تام هستش .... و البته تمیز و نظافتی که به شخصه میشه رعایت کرد .... ! ولی خب گاهن باید یه اجاره ای هم بدی ... که اگه با این فازش راحت باشی ..... این تریپ سکنا هم باحالی خاص خودشو داره ..... به خصوص اینکه تنها نباشی و یه هم خونه ای خوش مشرب هم داشته باشی ..... ::: اگه هم صاحب خونه گنده دماغ نباشه و پول اجارشم سر وقت بدیو و موی دماغت نشه ..... گاهی میشه یه سری دورهمی های دوستانه هم ردیف کرد و بابروبچ خوش بود ..... :::: هم شاید یه چی کمی درگیری ذهنی تو این مدل فضا داشته باشی .. اونم درست کردن شام و ناهار هستش ..... ولی خب .... ! کمی زرنگ باشی .... میشه کلاسارو یه جوری برداشت و هماهنگ شد ... که وقت ناهار دانشگاه سلف باشی ..... دیگه هم یه دونه شام رو میخاد خودت به زحمت بیفتی ! .....

6. Top | #321
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میخوای ساس وانواع انگل های خارجی وداخلی
      ببینی ومبتلابه بیماری های ویروسی ازقبیلhavیاهمون هپاتیت آبگیری حتمابرو

7. Top | #322
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به روحانی رای بدید.اگه رای بیاره هم خوابگاه میده هم خونه براتون میخره

8. Top | #323
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در کل هر کس بر اساس ویژگی شخصیتی خودش باید تصمیم بگیره و نترسه و نگران نباشه البته طبیعیه اینا ولی بعد یه ماه عادی میشه...باید مشخص کنی چن چندی..بعضیا حریم و خط و مرز دارن و میدونن واسه چی رفتن بعضیا نه...خوابگاه با حاله ولی نه به همه که بهش نسخه پیچید...خب ادمایی که اجتماعی تر هستن و بودن بهتر کنار میان و تحمل دارن و4سالم خوش میگذره....

9. Top | #324
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلا خواب گاه خوبه ومی تونه یه تجربه ی جدیدباشه...........................الب ه اگه با چند تا از رفقا یه خونه بگیر که دیگه

10. Top | #325
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliram1998 نمایش پست ها
      به روحانی رای بدید.اگه رای بیاره هم خوابگاه میده هم خونه براتون میخره
      رئیسی نمیده؟؟؟

11. Top | #326
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rajabph نمایش پست ها
      رئیسی نمیده؟؟؟
      نه

12. Top | #327
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      خوابگاه عشقه ، پیج زندگی دانشجویی رو تو اینستا فالو کنین حال کنین ))))
      ایدیشو لطف میکنی ؟

13. Top | #328
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      ایدیشو لطف میکنی ؟
      https://www.instagram.com/zendegi_daneshjooyi/

14. Top | #329
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      http://dl.nextmusic.ir/Ahang/Ordibeh...Baad%20Dad.mp3
      خوابگاه با اهنگای مخصوص تنهایی میچسبه مثل اهنگ جدید هوروش باند

15. Top | #330
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من اصلا برای خوابگاه ساخته شدم
      خوابگاه زندگیه
      وقتی با دوستا با لپ تابا شبکه درست میکنی باهاشون کانتر میزنی اصلا یه فاز دیگه ای به آدم میده
      از خونه خسته شدم

صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 12212223 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن