خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نتایج اعتراض به نتایج سراسری رو کی اعلام میکنند؟

سلام
      من 1393/6/19 اعتراض دادم برای مردود شدنم تو نتایج نهایی!
      میخواستم بدونم اصلا اینا اعتراضاتو پیگیری میکنن و اینکه اگه پیگیری میکنن نتایج اعتراضارو کی میدن؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1374 نمایش پست ها
      سلام
      من 1393/6/19 اعتراض دادم برای مردود شدنم تو نتایج نهایی!
      میخواستم بدونم اصلا اینا اعتراضاتو پیگیری میکنن و اینکه اگه پیگیری میکنن نتایج اعتراضارو کی میدن؟
      سلام.
      شما الان اجازه اعتراض نداشتی پس پیگیری نمی کنن.اعتراضات از 10 مهر که کارنامه نهایی بیاد مقدوره.بالای این کارنامه ای هم که الان توضیح دادن نوشته.

تا حالا سابقه نداشته که اعتراضی رو پیگیری کنند 100 % مطمئنم.در نهایت آبانماه یک کپی از کارنامه تون و یک نامه مختصر براتون با پست میاد که نوشته کارنامه شما مجددا بررسی شد و همون نتایج رو عینا می بینی.

کلا شما به فکر اعتراض نباش چون وقت و اعصابتون از بین می ره و آخرشم 100 % نتیجه نمی گیری...............

امیدوارم تو بقیه مراحل زندگی موفق باشید منم مردود شدم///////تازه 150 رشته ای که انتخاب کرده بودم همه از رشته های پیشنهادی خود نرم افزار سنجش بود که 15 تومن از سایت سنجش قابل دسترسی بود.
      نادون ها تو اخبار گفته بودن از انتخاب 1 تا 10 90 درصد شانس قبولی دارید و از 10 به بعد بالای 95 درصد.......................................
      من برای همین نرم افزار شو خریدم وگرنه خود قلمچی هم همین رشته ها رو پیشنهاد کرده بود مجانی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم اعتراض زدم .موردي نبايد داشته باشه كه الان بزنيم يا 26 شهريور خيلي ها مثل ما اعتراض زدند وقتي كارنامه نهايي آمد به همگي رسيدگي ميكنند.اينقدر به هم استرس وارد نكنيد.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سیستم پاسخگویی سنجش : 3-4 هفته آینده

"When the going gets tough, the tough get going."

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رهی نمایش پست ها
      سلام.
      شما الان اجازه اعتراض نداشتی پس پیگیری نمی کنن.اعتراضات از 10 مهر که کارنامه نهایی بیاد مقدوره.بالای این کارنامه ای هم که الان توضیح دادن نوشته.

تا حالا سابقه نداشته که اعتراضی رو پیگیری کنند 100 % مطمئنم.در نهایت آبانماه یک کپی از کارنامه تون و یک نامه مختصر براتون با پست میاد که نوشته کارنامه شما مجددا بررسی شد و همون نتایج رو عینا می بینی.

کلا شما به فکر اعتراض نباش چون وقت و اعصابتون از بین می ره و آخرشم 100 % نتیجه نمی گیری...............

امیدوارم تو بقیه مراحل زندگی موفق باشید منم مردود شدم///////تازه 150 رشته ای که انتخاب کرده بودم همه از رشته های پیشنهادی خود نرم افزار سنجش بود که 15 تومن از سایت سنجش قابل دسترسی بود.
      نادون ها تو اخبار گفته بودن از انتخاب 1 تا 10 90 درصد شانس قبولی دارید و از 10 به بعد بالای 95 درصد.......................................
      من برای همین نرم افزار شو خریدم وگرنه خود قلمچی هم همین رشته ها رو پیشنهاد کرده بود مجانی
      وقتی اعتراض کردیم گفت که فقط یه بار حق اعتراض داریم میشه اعتراض رو پس گرفت و دوباره اعتراض کرد دی: فکر کنم رشته رو اشتباه انتخاب کردم البته مطمئنم نکردم ولی الان روی اعصابمه و همش احساس میکنم اشتباه کردم...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاممن 1393/6/19 اعتراض دادم برای مردود شدنم تو نتایج نهایی!میخواستم بدونم اصلا اینا اعتراضاتو پیگیری میکنن و اینکه اگه پیگیری میکنن نتایج اعتراضارو کی میدن؟
      ضمن سلام ،تمامی کسانیکه به نتایج نهایی اعتراض دارن تا الان اعتراض خودشونو تو سایت سنجش ارسال کردن .. از دیدگاه دکتر توکلی اجازی بدیم کارنامه ای که 26 ام همین ماه رو سایت سنجش میزنن ، بیاد بعد ببینیم رتبه آخرین فرد قبولی در رشته محل های انتخابیمون چنده .. اگر چه از نظر بنده دکتر توکلی گونه ای صحبت کرد که انگار اتفاق خاصی نیفتاده ! و فکر نکنم دیگه بشه کاری کرد.. منم مردودم ولی چاره ای نیست

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_200 نمایش پست ها
      ضمن سلام ،تمامی کسانیکه به نتایج نهایی اعتراض دارن تا الان اعتراض خودشونو تو سایت سنجش ارسال کردن .. از دیدگاه دکتر توکلی اجازی بدیم کارنامه ای که 26 ام همین ماه رو سایت سنجش میزنن ، بیاد بعد ببینیم رتبه آخرین فرد قبولی در رشته محل های انتخابیمون چنده .. اگر چه از نظر بنده دکتر توکلی گونه ای صحبت کرد که انگار اتفاق خاصی نیفتاده ! و فکر نکنم دیگه بشه کاری کرد.. منم مردودم ولی چاره ای نیست
      یعنی اون موقع اعتراض کنیم؟؟؟ الان میشه اعتراض رو پس گرفت و دوباره اعتراض کرد(رشته رو شک دارم درست زده باشم(به خاطر استرسه وگرنه بی دقت نیستم :yahoo (19)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      یعنی اون موقع اعتراض کنیم؟؟؟ الان میشه اعتراض رو پس گرفت و دوباره اعتراض کرد(رشته رو شک دارم درست زده باشم(به خاطر استرسه وگرنه بی دقت نیستم :yahoo (19)
      اگه تردید داری و ناراحتی میتونی با همون حسابی که تو سایت باز کردی هر چه سریعتر تو بخش عمومی بهشون بگی که : معذرت میخوام من تو اعتراض به نتایج شک دارم که رشته رو درس زدم یا نه لطفا بنده رو از صحت اطلاعات وارد شده مطلع سازید . متشکرم . بخش عمومی قسمت نتایج نهایی بزن راحت شو.. فقط آخرش بگو که رشته بنده فلانه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی من تا ۲۶ ام صبر کنم؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی اعتراض کردیم گفت که فقط یه بار حق اعتراض داریم میشه اعتراض رو پس گرفت و دوباره اعتراض کرد دی: فکر کنم رشته رو اشتباه انتخاب کردم البته مطمئنم نکردم ولی الان روی اعصابمه و همش احساس میکنم اشتباه کردم...
      منم یه رشته شبانه رو بالاتر از روزانه زدم .... میشه کاری کرد ؟ باید چیکار کنیم دقیقا ؟ تو خود سنجش که دوتا گزینه بیشتر نداشت برا اعتراض !!! یا مردود یا رشته های بالا تر ؟!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم فکر نکنم خبر خاصی بشه ...........

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من از سهمیه استفاده نکردم میتونم الآن استفاده کنم؟
      اعتراضی چیزی نمیتونم بکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مثلا با حضوری رفتنم به سنجش درست نمیشه؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      منم یه رشته شبانه رو بالاتر از روزانه زدم .... میشه کاری کرد ؟ باید چیکار کنیم دقیقا ؟ تو خود سنجش که دوتا گزینه بیشتر نداشت برا اعتراض !!! یا مردود یا رشته های بالا تر ؟!
      نمیدونم بپرسد ببینید میشه یا نه،بماند که جواب منو هنوز ندادند که دیروز پرسیدم،شما بپرسید ببینید چی میگند.

ولی درنهایت گفتند رتبه های زیر 5000 شما چند بودید؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم بپرسد ببینید میشه یا نه،بماند که جواب منو هنوز ندادند که دیروز پرسیدم،شما بپرسید ببینید چی میگند.

ولی درنهایت گفتند رتبه های زیر 5000 شما چند بودید؟؟
      یعنی فقط اعتراضهای رتبه های زیر 5000 رو بررسی میکنن؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی فقط اعتراضهای رتبه های زیر 5000 رو بررسی میکنن؟
      نه اعتراض همه بررسی میشه.
      زیر 5000 مثل اینکه مخصوص کسایی است که سنجش میذاره دوباره انتخاب رشته کنند،البته من خودم هم درست متوجه نشدم ولی مثل اینکه همه ی زیر 5000 ها هم نه فقط اونایی که انتخاب های نادرست توی کارنامه داشتند یا یه همچین چیزی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن