خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      نه اعتراض همه بررسی میشه.
      زیر 5000 مثل اینکه مخصوص کسایی است که سنجش میذاره دوباره انتخاب رشته کنند،البته من خودم هم درست متوجه نشدم ولی مثل اینکه همه ی زیر 5000 ها هم نه فقط اونایی که انتخاب های نادرست توی کارنامه داشتند یا یه همچین چیزی
      من مردود شدم!
      کی جواب منو میدن پس؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خدا کنه یه چی شه خوب شه

میمریم برای
      اشک

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که رفتم سازمان سنجش کتبا اعتراض کردم باید توی سایتشم برم اعتزاض کنم ؟
      ای تویی که با سهمیه رفتی جای من تو دانشگاه نشستی
      فقط بدون ازت نمیگذرم

یه روز همو ملاقات میکنیم
      اون روز ، روز خنده ی من و گریه ی توئه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چشمم آب نمیخوره پیگیری شه
      اینهمه اعتراض
      کی وقت میکنن رسیدگی کنن آخه؟
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به خدا سنجش محفوظ به حیاست من جای خدای بودم میدونستم چطوری برخورد کنم!!!!!! طرف اومده میگه چرا با 7500 آی تی اصفهان نیاوردم
      یکی دیگه عرضه نداره رتبه خوب کنه ..... مان میزنه به کنکورش از بس خنگه میگه من بومی اینجام نباید هیچکی بیاد شهری که من هستم رشتهاش مال بابامه و خودم!!!
      بابا شرمم چیز خوبیه
      کی گفته این ادعاها رو حالا ممکنه یه اشتباهایت هم شده باشه یا بحث کاهش ها ولی اینکه با 9000 چرا پردیس قبول نشدم یا N هزار چرا مهندسی نیاوردم یا شهر خودمه چون تخم دو زرده کردم کسی نیاد(زر مفت!!!!!) چیه اخههه!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrDr نمایش پست ها
      به خدا سنجش محفوظ به حیاست من جای خدای بودم میدونستم چطوری برخورد کنم!!!!!! طرف اومده میگه چرا با 7500 آی تی اصفهان نیاوردم
      یکی دیگه عرضه نداره رتبه خوب کنه ..... مان میزنه به کنکورش از بس خنگه میگه من بومی اینجام نباید هیچکی بیاد شهری که من هستم رشتهاش مال بابامه و خودم!!!
      بابا شرمم چیز خوبیه
      کی گفته این ادعاها رو حالا ممکنه یه اشتباهایت هم شده باشه یا بحث کاهش ها ولی اینکه با 9000 چرا پردیس قبول نشدم یا N هزار چرا مهندسی نیاوردم یا شهر خودمه چون تخم دو زرده کردم کسی نیاد(زر مفت!!!!!) چیه اخههه!
      نه دیگه وقتی کسی میره اعتراض باید دلایلش قانع کننده باشه اگه کی رو میشناسه که با رتبه بدتر امسال قبول شده هم باید مدرک ببره وگرنه بها نمیدن به حرفش
      حالا منظورت کیا هس؟

ویرایش توسط I M P : 22 شهریور 1393 در ساعت 02:53

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I M P نمایش پست ها
      نه دیگه وقتی کسی میره اعتراض بلید دلایلش قانع کننده باشه اگه کی رو میشناسه که با رتبه بدتر امسال قبول شده هم باید مدرک ببره وگرنه بها نمیدن به حرفش
      حالا منظورت کیا هس؟
      البته فردین جان موافقم منم خودت استادی نمیشه همینجوری استدلال مسخره کرد که بعله عاقا! من تخم دو زرده کردم تو شهر خودم یه سال خودنم رتبم شده این چیزمانی که میبینید بعد یکی دیگه رتبش 100 تا 200 تا رچی از من بهتر شده بیخود کرده بیاد اینجا اینجا سندش مال خودمو بابامهههههه / خو بگو *** یکم بیشتر از نورون های مغزت استفاده کن شهر خودت قبول شو چرا میخوای بیعرضه بازی خودتو بندازی گردن این بهانه ها
      خودشون میگیرن مرجع ضمیر این پست من منتها از بس دلیلش منطقیه خجالت غلبه میکنه و سکوت حکم فرما !!!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از کجا باید اعتراض بزنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

از کجا باید اعتراض بزنم؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrDr نمایش پست ها
      البته فردین جان موافقم منم خودت استادی نمیشه همینجوری استدلال مسخره کرد که بعله عاقا! من تخم دو زرده کردم تو شهر خودم یه سال خودنم رتبم شده این چیزمانی که میبینید بعد یکی دیگه رتبش 100 تا 200 تا رچی از من بهتر شده بیخود کرده بیاد اینجا اینجا سندش مال خودمو بابامهههههه / خو بگو *** یکم بیشتر از نورون های مغزت استفاده کن شهر خودت قبول شو چرا میخوای بیعرضه بازی خودتو بندازی گردن این بهانه ها
      خودشون میگیرن مرجع ضمیر این پست من منتها از بس دلیلش منطقیه خجالت غلبه میکنه و سکوت حکم فرما !!!
      شگه شما هم رشته خودتو نمیوردی میفهمیدی ما چی میگیم !!!! هیچ ربطی هم به عرض نداره وقتی ظرفیت کم بشه معلومه با رتبه سال قبل نمیشه همون رشته رو اورد ...

به همبن سادگی ... در ضمن اونی که گفت شهر خودم منظورش بومی بودنه !!! شما گازشو گرفتی هی میگی مال باباشه و خودشه و سندش ماله عمشه ...

کلا شما خرت از رو پل رد شده ... و گر نه اینطوری صحبت نمبکردبن !!!

توهین نداریم اینجا !!! کافیه فقط مقایسه کنی ظرفیت پارسال و امسالو ... به همین سادگی !

عنوانه تاپیکم یه نگاه بندازی بد نیست ... گفته نتایجه اعتراضو کی اعلام میکنن ... پس اگه اطلاعی ندارین حاشیه نرین لطفا !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط numb95 نمایش پست ها
      از کجا باید اعتراض بزنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

از کجا باید اعتراض بزنم؟
      از این لینک ثبت نام میکنی و اعتراضتو میزنی : پاسخگویی سنجش
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1374 نمایش پست ها
      من مردود شدم!
      کی جواب منو میدن پس؟
      نمیدونم من هم منتظرم ولی همه میگند بعد اون کارنامه نهایی میاد چون خدایی هم گفته بوده بعد اون کارنامه اعتراض کنید،حالا دیگه خدا میدونه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      نمیدونم من هم منتظرم ولی همه میگند بعد اون کارنامه نهایی میاد چون خدایی هم گفته بوده بعد اون کارنامه اعتراض کنید،حالا دیگه خدا میدونه
      من که قبل کارنامه نهایی اعتراض زدم!
      پیگیری نمیکنن یعنی؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up............

14. Top | #29
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1374 نمایش پست ها
      من که قبل کارنامه نهایی اعتراض زدم!
      پیگیری نمیکنن یعنی؟
      نه ربطی نداره،پیگیری میکنند ولی منظور خدایی این بوده بذارید کارنامه نهایی بیاد و ببینید اخرین رتبه قبولی چند بوده و.... اگه باز اعتراض داشتید اعتراض کنید.

حالا اعتراض که هیچ ، بابا الان جواب هم دیگه نمیدند به سوالامون!!!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افزایش چشمگیر قبولی داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 1393

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از افزایش آمار قبولی داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 1393 با توجه به اجرایی شدن قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران خبر داد.
      به گزارش ایسنا،حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن مؤذنی به نقل از دکتر خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: با توجه به اجرایی شدن قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران،آمار قبولی پذیرفته شدگان شاهد وایثارگر آزمون سراسری سال 1393 نسبت به سال قبل از افزایش چشمگیری برخوردار است.
      وی افزود:رشد قبولی داوطلبان شاهد وایثارگر نسبت به سال 92 معادل 7/6 درصد است که در رشته‌های روزانه دولتی افزایش 2/5 درصدی نسبت به سال قبل دارد. همچنین در رشته‌های پزشکی آمار قبولی نسبت به سال قبل رشدی معادل چهار دهم درصد دارد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن