خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک از رتبه های عالی

سلام کسی از رتبه های زیر ۱۰۰یا سه رقمی هست که من ازش کمک بخوام

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من سال 85 رتبه ام 722 بود :yahoo (1):

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      برید به این تاپیک

http://forum.konkur.in/thread5448-5.html
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در خدمتم
      بفرمایید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی از همتون من راستش کمک میخواستم واس برنامه ریزیمو اینا راستشو بگم برنامه ریزیم خوب نیست مثلا من الان برای زیست فصل های سوم وچهارم و هفتم رو خوندم واس ادبیاتم دارم از کتاب گاج لغتاشو میخونم قرابت معنایی میزنم و تاریخ ادبیات میخونم ارایه هم میخونم عربی هم کل لغتای دوم رو خوندم و دارم درس به درس قواعد رو میخوندم تا ازفردا تست بزنم راستش برای فیزک و ریاضی و شیمی و زبان و دینی اصلا برنامم جا نداره که بزارمش دیدنیم که الان بخونم که خب یادم نمیمونه اخه و میخوام تا هفته اول مهر دیگه کل دوم رو بخونم البته همین درسای اصلیا اما خب برنامم ضعیفه چی کنم؟؟؟وووو یه چیز دیگه اینکه میخوام انقد عالی بخونم که ایشالا زیر ۱۰۰ یا سه رقمی شم چی کنم ؟ (میرم سوم دبیرستان)ازهمین الان ممنونم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه که از همین امسال شروع کردی به خوندن
      ولی بعضی چیزای اضافی رو داری می خونی مثل لغات و تاریخ ادبیات و لغات عربی چون تا سال دیگه دوباره یادت میره
      از الان برای درس.های مفهومی مخصوصا اختصاصی ها وقت بذار و سعی کن روی اون ها مسلط بشی تا برای سال بعد فقط تست بزنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب اخه بالاخره یه دورم بخونم که بد نیست ولی خب گفتم مشکل اصلیه من برنامه ریزیه و یه خورده هم چه جور خوندن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خب اخه بالاخره یه دورم بخونم که بد نیست ولی خب گفتم مشکل اصلیه من برنامه ریزیه و یه خورده هم چه جور خوندن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها

دوست من شما بهتره درس های اختصاصی مثل زیست و شیمی رو مطالعه کنید. درس های عمومی به احتمال زیاد فراموش میکنید مخصوصا لغات

آقای محمد کاظم میدانی رتبه 7 منطقه 2 واسه نحوه خوندن همه درس ها تاپیک دارن و توضیحات خوبی دادن و منابع هم معرفی کردن نتونستی پیدا کنی بگو کدوم درسو میخوای لینکشو بهت میدم.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 شهریور 1393 در ساعت 01:30

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اها وس بیشتر وقتم رو بزارم رو اختصاصی بهتره پس!ولی خب عمومی هم یه درو نگاهکنم که بد نیست بازم ممنون راستی برای زیست اقای میدانی حرفی نزدن ؟؟؟؟؟؟

اهان راستی یه چیز دیگه ببخشید انقد سوال میکنم ولی خب لازممه دیگه! مدرسه ی ما هرروز تا دونیم هستش حتی ۵ شنبه ها!سومم که خب معلومه سنگینه خود تاریخش اشک ادمو معلومه درمیاره با این که اهمیت زیادی نداره ولی خب بازم مدرسمون حساسه به نمره!منی که دارم ازالان واس کنکورم میخونم در مدت سال تحصیلی چی کنم با این برنامه؟؟؟؟!!!۱۱!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      سلام کسی از رتبه های زیر ۱۰۰یا سه رقمی هست که من ازش کمک بخوام
      حتما باید کنکوری93 باشه؟
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه بابا چه فرقی میکنه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سوالتون بپرسید تا جواب بگیرید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پرسیدم فکر میکنم از پست ۵ به بعد باشه یه سوال دیگه ای هم از کسایی که کنکور دادن دارم اینه که واقعا سوالای کنکور چه تیپیه؟؟؟اینو میدونم که اگه ادم بخونه خوب میده و اینا اما واقعا چه جوره ؟چه طوری ادم بخونه که رتبه ی عالی بیاره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن