خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ترکیبیات و احتماااااااااااااال

سلام بچه ها خوبید؟بچه ها من تو مبحث ترکیبیات دوم و احتمال سوم واقعااااااااااااا ضعیفم راستشو بگم کلا نمیفمم چی میگه الان اومدم یه خورده خوندم رفتم تستاشو بزنم دیدم خیلییییییی بارم نیست چی کنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزمن با یه خورده خوندن که تو نمیتونی از پس همه تستا بربیای
      ریاضی که باکسی شوخی نداره
      باید اول مفهومو درک کنی بعد بری سراغ تست نه اینکه با یه خورده خوندن بری سراغ اصل مطلب
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من منظورم یه خورده خودنم امروز بود وگرنه از دوم خیلی خوندم و متاسفانه خوب نمیفهممش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از من به شما نصیحت

ریاضی و فیزیک رو فقط از مسعودی استفاده کنید

من فقط با خوندن جزوات ودی وی دی ها مسعودی حتی بدون زدن یه تست یه درصد مطلوب تو ریاضی وفیزیک زدم

احتمالش هم واقعا فوق العاده س

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره احتمال با بیشتر بچها مشکل داره
      من خودم اولاش فوق ضعیف بودم.ولی تستای زیادی از انتشارات مختلف کار کردم تا بالاخره فهمیدم
      باید وقتی درسنامه رو خوندی تستای خیلی خیلی زیادی حل کنی
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمال با اون همه پیچیدگی که داره از چند تا تیپ تشکیل شده که اگه بتونی اونارو دسته بندی کنی و تست های زیادی از اون تیپ هارو حل کنی اونوقت تو کنکور کارت خیییییلی راحت می شه.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین ریاضی درسه شیرینیه اما برای کسی که دوستش داره...
      این فصلی هم که تو میگی جوری نیست که بگی فقط فرمولایی که داره رو حفظ کنم با جایگشت و...نه اینطوری نیست نه که نباشه هست ولی تو اگه دیدی تستای اولو غلط حل کردی ینی اینکه درسنامه رو خوب یاد نگرفتی...اگه دقت کنی درسی رو که برا بار دوم میخونی میبینی کلی نکته توش بوده که تو دقت نکردی درسته؟
      این فصل بیشتر از هر چی به خلاقیت تو نحوه ی حل کردن سوالات داره....سعی کن تستاتو مضربی کار کنی...به نظر من تو که توش مشکل داری مضرب5 بردار(1-5-10...)چون توش مشکل داری بایدسری اول تستا رو بدون زمان گیری حل کنید و بشین رو سوالات فکر کن یکم (اشکال نداره 5دقیقه هم طول کشید موردی نداره اصل یاگیریه تویه زدن یه تست درست خیلی بهتر از حل کردنه5 تست نصفه نیمست)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببین ریاضی درسه شیرینیه اما برای کسی که دوستش داره...
      این فصلی هم که تو میگی جوری نیست که بگی فقط فرمولایی که داره رو حفظ کنم با جایگشت و...نه اینطوری نیست نه که نباشه هست ولی تو اگه دیدی تستای اولو غلط حل کردی ینی اینکه درسنامه رو خوب یاد نگرفتی...اگه دقت کنی درسی رو که برا بار دوم میخونی میبینی کلی نکته توش بوده که تو دقت نکردی درسته؟
      این فصل بیشتر از هر چی به خلاقیت تو نحوه ی حل کردن سوالات داره....سعی کن تستاتو مضربی کار کنی...به نظر من تو که توش مشکل داری مضرب5 بردار(1-5-10...)چون توش مشکل داری بایدسری اول تستا رو بدون زمان گیری حل کنید و بشین رو سوالات فکر کن یکم (اشکال نداره 5دقیقه هم طول کشید موردی نداره اصل یاگیریه تویه زدن یه تست درست خیلی بهتر از حل کردنه5 تست نصفه نیمست)
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      احتمال خیلی درس باحالیه من چون میخواستم آی تی بیام گسسته و مخصوصا گراف و ترکیبیات و احتمال رو زیاد کار می کردم تو کنکورم همه ی تستاشو دیدم . شما دی وی دی های ترکیبیات و احتمال دکتر مهدی زاده از گروه پیروزان رو بگیر فوق العاده قشنگ و مفهومی یادت میده . تو فیزیکم چیزی خواسی برو سراغ مسعودی ولی تو گسسته ( همون جبر و احتمال و ترکیبیات و ... ) دکتر مهدی زاده تدریسش فوق العادست من تو آزمونا گسسته رو بالا 80 میزدم ( به جز مبحث نظریه اعداد )
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو احتمال باید صورت مسئله رو یه بار به زبون آدمیزاد بنویسی بعد به جای «یا» جمع بزاری و به جای «و» ضرب
      بعد راه میوفتی
      من خودم این کارو کردم بعد 100 تایی از مهر و ماه تست زدم
      خیلی کمکت میکنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب گسسته مهر و ماه کتاب خوبی است اما به نظر من اگه خودتون با خوندن یه کتاب معتبر در گسسته مانند فار متوجه نشده اید این مبحث رو از یک معلم (ترجیحا ) معلم مدرستان بخواهید که این مبحث را به شما درس بدهد

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم همون اول سال چون می دونستم توی ترکیبیات ضعیفم و مبحث مهمی هم هست رفتم سراغش...من مشکلم رو با کتاب حل کردم ...می تونم کتابایی مثل خوشخوان و فار و بهت معرفی کنم بخصوص خوشخوان که توی ترکیبیات خوب تر کار کرده تست هاشم خیلی قشنگ و جامع هست...کلا گسسته درس شیرینیه بخصوص نظریه اعداد ...ازش نترس و خوب بشین روش های حل چند تا مثال رو نگاه کن کم کم راه می افتی

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      احتمال ترکیبیاتش به مراتب آسون تر از ترکیبیات گسسته فصل آخر ریاضی 2
      برای گسسته فقط تست کنکور بزن بقیه موارد ممکنه تستو خیلی هندی کنه

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بابا این اجیه کنکوریه ما رشتش تجربیه نه ریاضی...برا شما گسسته رو خیلی گسترده کردن برا ما تجربی ها یه کتابو کردن یه فصل...
      کلا میگم اگه میخوای از روی کتاب کار کنی درسنامه رو2-3بار بخون که بفهمی راه حل وتوضیحاتو
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ترکیبیات یکم فراره
      اما اگه ترکیبیاتو یاد بگیری احتمال آسون میشه
      سوالایی که توش مشکل داری رو اینجا بنویس و حل بقیه رو ببین . خیلی کمک میکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن