خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      اگه میتونستم ردزنی بکنم که الان وضعم بهتر از این بود
      خوب منم اگه خودم میتونستم تنهایی ردزنی کنم که الانه این حرفا و صحبتا نبود /////
      ..............................
      همه ی ما آدما تو شرایط مختلف به کمک هم نیاز داریم و این همان بُعد سوم شخصیتی و انسانی ماهاست که در بودن و ارتباط با دیگری، تکامل پیدا میکنه !!
      .........................

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از این و اون و معلم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط majidbarz نمایش پست ها
      از این و اون و معلم
      نه جون دیداش، انگاری گوشی دستت نیست !! نگرفتی چی شد ؟؟
      ..........................................
      ببین عزیز من، ایکه ما میگیم Tracing هستش === >> حالا بگو ایکه گفتی یعنی چــــــــــــــــــــــ ؟!؟! ===== >> ها جونووم واست بگه، ایکه شما می بینی یه چیزی ماله قبل تر از «رفع اشکال» و ای صحبتاست==== >>> یعنی ایکه اول بدونیم اشکال و عیب کار کجاست، و بعد میریم دنبالش تا رفعش کنیم !!!! ==== >> حال شما واسه ای که بفهمی عیب کارت کجاست میری از « این و اون و معلم» مپیرسی ؟!؟ یا ایکه اول عیب را پیدا می کنی و بعد میری از همینا واسه رفع اشکال سوال میپرسی ؟!؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      نه جون دیداش، انگاری گوشی دستت نیست !! نگرفتی چی شد ؟؟
      ..........................................
      ببین عزیز من، ایکه ما میگیم Tracing هستش === >> حالا بگو ایکه گفتی یعنی چــــــــــــــــــــــ ؟!؟! ===== >> ها جونووم واست بگه، ایکه شما می بینی یه چیزی ماله قبل تر از «رفع اشکال» و ای صحبتاست==== >>> یعنی ایکه اول بدونیم اشکال و عیب کار کجاست، و بعد میریم دنبالش تا رفعش کنیم !!!! ==== >> حال شما واسه ای که بفهمی عیب کارت کجاست میری از « این و اون و معلم» مپیرسی ؟!؟ یا ایکه اول عیب را پیدا می کنی و بعد میری از همینا واسه رفع اشکال سوال میپرسی ؟!؟
      'گاهی وقتا هم حتی مشکله اصلیتو که خودت نمیفهمی باید از دیگران بپرسی تا بهت بگن !!!
      مثلا شما هر چی میخونییه مطلبیو متوجه نمیشی خب‌؟ بعد میری مثلا از رفیقت میپرسی میگه برا این مطلب قبلش برو فلان بحث رو بخون تا اینو بتونی بفهمی ! این چیزیه که شاید شما نفهمیده باشی !
      ولی یه بحثیم هست برا رفعش .... مثلا میگی من این مبحثو مشکل دارم ! خب حالا میری برا رفعش تحقیق میکنی و مثلا از معلم میپرسی !
      در نتیجه بعضی موارد هست که خود آدم نمیتونه تشخیص بده ! مثلا خدایی نکرده شما سرت درد میگیره ولی با هیچ دارویی خوب نمیشی میری دکتر میگه مثلا فلان بیماری رو گرفتی که با یه آمپول سریع خوب میشی !
      به همین سادگی!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      'گاهی وقتا هم حتی مشکله اصلیتو که خودت نمیفهمی باید از دیگران بپرسی تا بهت بگن !!!
      مثلا شما هر چی میخونییه مطلبیو متوجه نمیشی خب‌؟ بعد میری مثلا از رفیقت میپرسی میگه برا این مطلب قبلش برو فلان بحث رو بخون تا اینو بتونی بفهمی ! این چیزیه که شاید شما نفهمیده باشی !
      ولی یه بحثیم هست برا رفعش .... مثلا میگی من این مبحثو مشکل دارم ! خب حالا میری برا رفعش تحقیق میکنی و مثلا از معلم میپرسی !
      در نتیجه بعضی موارد هست که خود آدم نمیتونه تشخیص بده ! مثلا خدایی نکرده شما سرت درد میگیره ولی با هیچ دارویی خوب نمیشی میری دکتر میگه مثلا فلان بیماری رو گرفتی که با یه آمپول سریع خوب میشی !
      به همین سادگی!
      ببین عزیز، به هرحال باز شما «یه اشکل و ابهام» واست مشخص هستش که بعد میری دنبالش را میگیری و بعد متوجه میشی که لازمه اش رعایت پیش نیاز بوده !! حالا اگه همون یه اشکال و ابهام واست مشخص نبود، «این و اون و معلم» چه جوری میتونه کمک واسه ردزنیش برای شما باشه ؟!؟
      .............................
      ببین رفیق، من منکر نقش و اهمیت «این و اون و معلم» نیستم، فقط میخوام ذهن را از بدیهیات دور کنم و ببینم با وجود تمامی توجهات، چه جوری ممکنه اشکال و ابهام مشخص نیست، و واقعا چه جوری میشه سریع و دقیق اونو رد زنی کرد !؟!
      یه مثال :
      به تجربه متوجه شدم، یکی از دلایلی که واسه بعضیا ردزنی ابهام و اشکال دقیق ممکن نیست، «اضطراب و استرس» هستش === >> حال اگه شما هم مثل من، این مساله به خوبی واست حل شده بود، بهتر به این مساله فکر می کردی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن