خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط ببینید آش چقدر شوره که صدای مدیران خودشون هم در اومده
      بابا علنا بیاید بگید دانشگاه و درس فقط مال بچه پولداراست تا بقیه هم تکلیف خودشون رو بدونند برن دنبال زندگیشون از یه دانشجو بین الملل پزشکی با هزینه های جانبی حدودا سالی 20 تومن میگیرن به جرات میتونم بگم حداکثر 7-8 میلیون این پول خرج دانشگاه و تحصیل اون فرده حالا بقیه کجاست و تو جیب کی میره الله اعلم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      فقط ببینید آش چقدر شوره که صدای مدیران خودشون هم در اومده
      بابا علنا بیاید بگید دانشگاه و درس فقط مال بچه پولداراست تا بقیه هم تکلیف خودشون رو بدونند برن دنبال زندگیشون از یه دانشجو بین الملل پزشکی با هزینه های جانبی حدودا سالی 20 تومن میگیرن به جرات میتونم بگم حداکثر 7-8 میلیون این پول خرج دانشگاه و تحصیل اون فرده حالا بقیه کجاست و تو جیب کی میره الله اعلم
      تو این قضیه که جای شک نیست...
      وقتی خود وزارتخونه میگه دانشگاه های بین الملل با هدف جلوگیری از خروج ارز تاسیس شدن...
      شما انتظار داری رویکردشون علمی باشه....خدابخیر کنه از پزشکای چند سال بعد...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbr نمایش پست ها
      بله بخشی از حرفای شما درسته البته فقط بخشی از حرف ها که باید به نخبگان توجه ویژه بشه
      خب حالا بیاید ببینیم
      اون کسی که توی جنگ جانباز شده یا مشکلاتی براش بوجود اومده خب طبیعیه که شاید نتونه شغل خوب پیدا کنه و نتونه اون امکاناتی که پدر شما در اختیارتون قرار داده برای بچه‌ش تهیه کنه
      بله شما با امکانات خوب میتونید بهترین دانشگاه قبول بشید چون لیاقت دارید وحقتونه و کسی منکرش نیست
      اما کسی که پدرش به خاطر جنگ داوطلبانه رفته جنگ و اون پدر نتونسته امکانات خوب برای بچه‌ش تهیه کنه آیا اون بچه لیاقت نداشته؟؟؟؟؟؟؟؟
      باید قبول کنیم که اونا حق دارند که دولت بهشون توجه کنه!
      بله اگه به اونها توجه نشه خب معلومه که حقشون خورده شده
      خیلی عذر میخوام اما شما نفس‌تون از جای گرم درمیاد هااااا
      بله حرف شما درسته که باید به نخبگان توجه بشه من یادمه یه سری تلوزیون نشون میداد به نخبگان جایزه هرکدوم یه فلش 2 گیگ دادند که واقعا توهین بزرگی بود با این کارا فرار مغز ها رو خواهیم داشت
      وقتی به علم توجه نمیشه معلومه عقب میمونیم
      اما اصلا درست نیست که شما بخواید بگید که نباید به رزمندگان توجه بشه
      باید بگیم که باید به بقیه توجه بیشتری بشه نه اینکه یه عده رو بخوایم از
      حقشون محروم کنیم
      كه البته توجه دولت به اونا همين بس كه كلاس كنكور و ازمون و كتاب رايگان بهشون ميدن
      دانشگاه ازادم قبول شن پولشونو ميدن ديگه اين سهميه ها هم دادن وليافزايش ظرفيت به نفع اونا ظلم به بقيه است باباي منم رزمن ه بوده ٢سال و ٢ماه
      حالا جانباز نشده ولي روي اعصابش شديدا تاثير منفي گذاشته و من بايد با اين بي اعصابيش بسازم تكليف من چيه؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      همه مدیرها کاش اینجوری بودن
      با این درصدهایی ک من زدم پارسال راحت زیر2000میشدم اقلا دارو قبول میشدم
      امسال چی؟شدم 5700 دارو ی آزاد هم فک نکنم قبول بشم؛موندم واسه سال بعد احتمالا:yahoo (19):

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      چرا انقدر زرمنده زرمنده میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟بهتر نیست بجای زرمنده از ایثارگر استفاده کنید؟؟؟بابای من 30ماه رفته جبهه الان رزمندس منم هیچ سهمیه ای ندارم پس بیخودی اسم رزمنده رو بد نام نکنید اول برید تحقیق کنید ببینید به کی میگن رزمنده به کی میگن ایثارگر به کی میگن جانباز به کی میگن آزاده به کی میگن شاهزاده بعد بیاد اینجا نظر بدید.
      مدیر به این میگن.همه جوره پایتم.میخوااااااااااااااا امت

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای بابا
      حالا همه تقصیرا افتاد گردن رزمنده و شهید ...

ول کنین این حرفا رو

کم کاری خودتونو نندازین گردن بقیه

حالا بحث معدل جداس و منم باهاش مخالفم ... و امیدوار م اعتراضات نتیجه بده برای سال دیگه ...

امیدوارم همه در شرایط برابر کنکور بدن ...

اینقدرم نخبه نخبه نکنین ادم خنده ش میگیره ... خصوصا تو این دوره زمونه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید.
      اول پوزش بابت اینکه اگر مطالب یه مقدار طولانی هست ولی خوب باید تمام حقایق رو مینوشتم.
      مدتی هست که اعلام کردن کنکور سراسری رو میخوایم کم کم از بین ببریم و جاش امتحان نهایی رو جایگزین کنیم حالا میخوام براتون از امتحان نهایی بنویسم امتحان نهایی که...
      من سال90،سال سوم بودم یعنی امتحان نهایی و گرفتن دیپلم خوب ما درس خون نبودیم و سر جلسه امتحان انواع اقسام تقلب ها رو میکردیم به ذکر چند نمونه میپردازم که تمام این تقلب ها رو خودم انجام دادم و بعضی رو هم به عینه با دو چشم خودم دیدم و از اون هایی که شنیدم و مطمئن نبودم فاکتور گرفتم:
      _داخل یک برگه کوچیک تقلب ها را نوشته و داخل جا مدادی گذاشته و زمانی که مراقبین دارن چایی میخورن یا مشغول صحبت با هم هستن شما تقلب ها رو بیرون میاورید و به راحتی مشغول تقلب میشید.
      _برای هم لب خونی میکردیم و طرف مینوشت.
      _با چشمانی تیز بین از روی برگه طرف نگاه میکردیم و مینوشیم.
      _از اونجایی که برگه های امتحان چه برگ سوالات چه برگ پاسخنامه با تمام امتحانات دوره های گذشته از نظر صفحه ارایی و فونت یکی هست فرد به راحتی تمام تقلب ها رو به صورت برگه سوالات نوشته و سر جلسه میاورد ___و گاهی اوقات چون برگ سوالات پشتش سفید هست پشتش در خانه تقلب مینوشت و سر جلسه میاورد به همین راحتی بدون اینکه کسی شک بکنه.
      _از تقلب های قدیمی مثل عوض کردن برگ سوالات که نمیشه گذشت خود من امتحان نهایی زیست رو همین طوری قبول شدم یعنی برگه یکی بین پنج نفر چرخید و همه نوشتن و هر پنج نفر قبول شدن.
      _از تقلب ها مدرن براتون بگم که اندک افرادی خبر دارند و مراقبین عزیز بی اطلاع،حتی خود من چهار درسم رو این طور قبول شدم،شما یه گوشی موبایل میزاری جیبت و هنسفری اون رو چون بلند از جیب میکشی و از زیر لباس رد میکنی و بلاخره گوشیش رو میاری میزاری کف دستت و روی کف دستت هم یک باند میچیچی که معلوم نشه و وقتی اولین نفر با برگه سوالات میره بیرون طرفی که من گذاشتم میگه اقا سوالات رو بده من ببینم و سوالات رو میگیره و پاسخ هاش رو از کتاب پیدا میکنه و به من که داخل جلسه هستم زنگ میزنه و من دستم رو که گوشی بهش هست رو به راحتی میزارم روی گوشم و اون از بیرون میخونه من مینویسم.
      _تقلب بعدی مربوط به مراقبین شما مراقبی که مربوط به اون درس قبل جلسه شناسایی و با کمی خودشیرینی و حرفایی از این قبیل که اقا اگه قبول نشم باید برم سربازی و... از این دست قبیل حرفا مراقب دلش به رحم میاد و کمکتون میکنه تا جواب رو بنویسید یا حتی اگر خودش بلد نباشه میره و از برگه های دیگه نگاه میکنه و میاد به شما میگه البته این مخصوص اقایون غیر دبیر هست یعنی چی؟یعنی اینکه طرف مراقبه چون پول نمیدن برگه حضوریش رو امضا میکنه و جیم میزنه و یهو شما میبینی سالن امتحان مراقب ندارد و جای مراقب ابدارچی،مستخدم،دفتردار و مسول ازمایشگاه و... رو میارن میکنن مراقب.
      از تقلب های دانش اموز میتوانم براتون انقدر بگم که سرتون صوت بکشه تقلب هایی ما کردیم که به عقل جن هم نمیرسه اگر خواستید باز براتون میگم.

اما دیگه بهتره بریم سراغ حوزه های تصیح که مطالب تلخ ماجرا اینجاست حالا چرا تلخ چون اقایون خودشون رو عاری از هرگونه خطا و اشتباه میدونن و میگن اصلا این موارد نیست بگذریم:
      _دوست بنده امتحان شیمی رو خراب کرد یعنی اون طوری که خودش میگفت میشد14ولی از جایی که میگفتن امتحان در کنکور تاثیر داره گفت کاش اصلا نمینوشتم و شهریور امتحان میدادم رفت داخل جلسه گفت برگه من رو بدید میخوام مطالبی رو که نوشتم خط بزنم که قبول نشم که مسولین سر جلسه با بی احترامی انداختنش بیرون،همین دوست ما مادرش معلم بود و خوب به طبع اشنای دبیر زیاد داشت و با اشنایت مادرش بعد از چند ساعت یه دانش اموز رفت داخل حوزه تصیح و برگش رو بیرون کشید و همه رو خط زد تا بیافته و افتاد! و بعد با معلم خصوصی رفت و شهریور نمره19 رو گرفت.
      _شما به راحتی هر چه تمام تر میتوانید مصحح های حوزه امتحانی رو پیدا کنید و بعد از دادن پول به شکل غیر مستقیم بهشون پول بدید و اون هم به شکل غیر مستقیم شماره کارتتون رو میپرسه و بعد هم میره داخل حوزه و شماره شما رو بین مصححین پخش میکنه،البته این کار از لحاظ مالی خیلی براتون گران تمام میشه همین کار رو میشه کم هزینه هم انجام داد به این ترتیب که شما میرید پیش یه دبیری که داخل حوزه اشنا داره یا میرید سراغ مصحح های خود حوزه و میگید من با شما میخوام کلاس خصوصی بگیرم بعد سر کلاس به صورت غیر مستقیم اشاره میکنید من همه درس ها رو قبولم فقط این چند تا درس روبه مشکل بر خوردم اون هم میگه راستی شماره کارتت چند بود شماره کارت رو بین مصححین پخش و شما قبول میشید این کار رو خودم بارها و بارها انجام دادم برای سه درس یه بار یادم مصحح یه درس پیدا نمیشد این اقا اینقدر زنگ زد و پرس جو کرد تا بلاخره دبیر مربوطه پیدا شد جالب تر از این حرفا اینجاست که چه دلیل داره مثلا دبیر ریاضی زنگ بزنه به دبیر شیمی بگه نمره فلانی رو درست کن؟نفع ماجرا در اینجاست من میرم با دبیر ریاضی کلاس خصوصی میگیرم تا علاوه بر نمره ریاضی نمره شیمی رو هم برام درست کنه اون میاد پول درست کردن نمره ریاضی و شیمی و خودش میگیره و بعد برا مصحح شیمی زنگ میزنه و همکارش میگه چشم و بعد نمره شیمی رو درست میکنه بعد همون دبیر شیمی برا یکی از دانش اموزاش که نمره ریاضی ش خرابه زنگ میزنه به همون معلم ریاضی میاد نمره ریاضی رو درست میکنه
      یعنی یه بده بستون عالی.

_همین اقا که من مثلا باهاش کلاس میگرفتم ولی نمره برام درست میکرد یه بار سر کلاس گوشیش زنگ خورد و گوشیش رو جواب داد یه معلمی بود گفت فلان شماره کارت رو بده مصحح درست کنه معلم من سر کلاس گفت من زیاد بهش شماره کارت دادم درست کنه طرف از پشت تلفن گفت پس به رئیس حوزه بگو معلم ما سر کلاس گفت به رئیس حوزه هم زیاد سفارش دادم زنگ بزن فلان معلم اون کمتر سفارش داده میتونه باز سفارش کنه___بزارید راحت براتون بگم یعنی علاوه بر مصحح حوزه رئیس حوزه هم نمره درست میکنه حالا چطور؟؟؟به این ترتیب:برگه ها تصیح میشه و نمره ها داخل برگه قید میشه بعد برگه ها جمع میشه و یک نفر برگه ها رو جمع میکنه و میاد کنار رئیس حوزه میشینه و نمره ها رو میخونه و رئیس حوزه داخل لیستی که فقط شماره داره نمره وارد میکنه یعنی طرف میگه شماره1234نمره ش شده 18 رئیس حوزه وارد میکنه18یعنی به راحتی رئیس حوزه میتونه نمره 7 یکی رو بدون این که کسی متوجه بشه بکنه10و همون لیست میره اداره اموزش پرورش و از رو اون لیست قسمت کامپیوتر کارنامه صادر میکنه.
      _گفتم کامپیوتر یاد یه مورد جالب اوفتادم من در پیش دانشگاهی(بزرگسالان)بودم که مثلا مشاور مدرسه برام اشتباه انتخاب واحد کرد با این انتخاب واحد جوری شده بود که سرباز میشدم رفتم گفتم زیر بار نرفتن خلاصه بعد از مدتی دعوا و کلنجار زیر بار رفتن که اشتباه از طرف اونا بوده بعد مدیر مدرسه به راحتی رفت اداره و درستش کرد___نتیجه:مسول کامپیوتر به راحتی میتونه کار انجام بده؛دیگه شما فکر کنید برای نمره ها چه کولاکی میتونه بکنه!؟!؟!

_همون معلم معروف که گفتم نمره درس هام رو درست میکرد من ریاضی شده بودم چهار و نیم اون اقا به راحتی با اعتراضی که من زده بودم رفت کردش 14!!!

_در یک جمله بنده سال سوم(یعنی همون دیپلم) و سال مثلا چهارم رو کلا با پول و خود شیرینی پیش این و اون پاس کردم.

_یادم سال دوم دبیرستان بودیم و امتحان شیمی استانی بود نه امتحان نهایی ببینید چطور امتهان هماهنگ استانی برگزار شد:ما هم که سال دوم با تمام معلم ها کلاس خصوصی گرفته بودیم و بدون هیچگونه درس خواندن داشتیم قبول میشدیم یه عده قبل امتحان سوالات رو میدادن یه عده موقع تصیح قبولمون میکردن،امتحان شیمی بود سوالات هماهنگ استان بود و سوالات یک روز قبل تر اومد مدرسه و ما هم روز قبل امتحان کلاس ها رو میزاشتیم که سوالات رو معلم ها بدن معلم شیمی ما هی میرفت و میومد گفیم نمیشینه چهار تا سوال بهمون یاد بده(چون سوالات رو خودش طرح نکرده بود که بخواد سوالات رو بهمون بده)خلاصه با ما 10تا سوال در حد قبولی اون روز کار کرد ما هم کنف زده همون ها رو بدون اطلاع که همون سوال ها سوالات امتحان هماهنگ خوندیم و فردا سر جلسه رفتیم و سوالات بدون هیچگونه تغیر عددی و انشائی اومد___فردا تازه ما فهمیدیم جناب معلم این همه میرفنه بیرون میرفته سوالات رو نگاه میکرده؛حالا شما فکر کنید سوالات امتحان نهایی دیگه چه بلایی سرش میاد؟!؟!؟ این رو گفتم برسم اینجا معلم ها میان شبکه اموزش تو برنامه فرصت برابر و یک سری سوالات رو حل میکنن و فرداش میان میگن تمام سوالات همون ها بود که ما روز قبل حل کردیم من کند ذهن یه سوال برام پیش میاد اون هم این که چطور ممکنه یه درسی مثل ریاضی سوالاتی ازش حل بشه که همونا فردا بیاد بدون تغیر عددی؟؟؟این اقایون چرا سوال کنکور رو نمی توانند با اعدادی از پیش تعیین شده پیش بینی کنند همیشه پیش بینی هاشون در کنکور طوری دیگه هست یعنی هر کسی الکی میاد جو درست میکنه فلان سوال رو ما گفتیم نمونه ش میاد(خودشون هم میگن نمونه نه عینش)ولی در امتحان نهایی عین سوالات میاد؟؟؟قضاوت با شما!!!.

_ذکر یک مورد خالی از لطف نیست من این موارد تخلف های حوزه رو به مسولی گفتم گفت اقا تهمت نزن داخل حوزه سر برگ ها رو میکنن و برگه کسی مشخص نمیشه،کاملا درست میگفت ولی من یه سوال دارم اگر سر برگ ها کنده بشه بعد تصیح برگه هر کس چطور معلوم میشه؟؟؟خیلی جالب روی سر برگ ها شماره داوطلبی هر کس نوشته شده و در حوزه سر برگ کنده میشه اگر این طور بود برگه هر کس گم مشید ولی قبل از کندن سر برگ ها دوباره همون شماره های داوطلبی هر کسی رو گوشه ی پاسخ برگ مینویسن و بعد اتمام کارها دوباره سر برگ ها رو با سوزن به پاسخ برگ وصل میکنن.

_شما رو کارت تون اسم حوزه تون رو نوشته به این ترتیب مکان حوزه عوامل حوزه از پیش تعیین شده و قابل شناسایی هست___دوست ما رفت داخل حوزه و ابدارچی محترم رو دید و یه پولی بهش داد و گفت به مراقبا بگو از اشناهات هستم تا بهم برسونن و همین طور هم شد.

_من و دوستم سر امتحان ریاضی مثل هم نوشتیم یعنی اول اون نوشت و قبل رفتن باهم برگه سوالاتمون رو عوض کردیم بعد از اینکه کارنامه ها اومد اون شده بود 7 من شده بودم10خیلی جالب بود من هیچی ننوشته بودم و از روی دانش اون نوشته بودم به طبع سوال منفی هم نداریم ولی هنوز هم من و دوستم تو هنگیم که چرا اونی که به من تقلب رسونده بود قبول نشد ولی من قبول شدم؟!؟!؟!؟!
      .
      .
      .
      دیگه بسگی از تخلفات و تقلب ها نوشتم چشمام درد گرفت و از نوشتن بقیه صرف نظر میکنم.

چند ایراد و سوال درباره طرح حذف کنکور و جیگزینی امتحان نهایی که اگر کسی جواب بده خیلی کار خوبی انجام داده(فقط نگید اصلا این طور نیست و ****** بشین):

1) دوستان من بهتون گفتم چطور دیپلم گرفتم با پول،من ادم خنگ،من ادمی با ای کیو پایین،ولی نسبت به قبلم یعنی دوران دبیرستانم فرق کردم خداوند هم به اون عظمت دوتا بعد داره یکی بعد خشم و دیگری که همه مون بهش امیدواریم بخشندگی و مهربانی یعنی خداوند هم میگه اگر گناهی کردی بیا و توبه کن این رو گفتم برسم به اینجا اقایون با این کار دارن راه توبه و بخشندگی رو از داوطلبین میگیرن دوستان بیایید واقع بین باشیم ما در سنی انتخاب رشته میکنیم که بسیار هیجانی،بسیار حرف بین،بسیار غیر معقول و طوری انتخاب رشته میکنیم که بر اساس توانایی ها و استعداد ها انتخاب رشته نمیکنیم(دست خودمون هم نیست نه والدین نه مثلا بخش پرورش ارگان اموزش پرورش یادمون ندادن)و هزار تا چیز دیگه انتخاب رشته میکنیم،شما ها همه دیدید که طرف میره6سال کارشناسی و ارشد میگیره بعد میاد کنکور میده و دوباره تحصیل میکنه در یه رشته دیگه این یعنی اینکه با کنکور جدیدی که طرف میده با اگاهی این کار رو انجام میده یعنی انتخاب قبلی و رشته قبلی بدون اگاهی و بدون نگاه کردن به توانایی هاش انجام داده پس توبه هست ولی با این طرح طرف در رشته ای که هست اگر علاقه نداشته باشه باید بدون علاقه ادامه بده و اینده و بخشی از جامعه ی اینده ی ایران عزیزمون رو بسازه مسولین عزیز پس دیگه از اون افراد انتظار این رو نداشته باشید که بیاد اینده ایران عزیز مون رو بسازه در حد خودش ازش انتظار داشته باشید. نتیجه مورد اول:راه توبه نداره این طرح اقایون.
      2)همین الان من خبر دارم اموزش و پرورش پول نداره امتحان نهایی رو برگزار کنه داره به اجبار حوزه ها مراقبین و... میاره تا امتحان نهایی برگزار بکنن حال چطور میخواد امتحان نهایی رو با این فساد اموزش پرورش برگزار کنه اشتباه نشه در بالا همه چی خوب پیش میره فساد هر چه قدر میاد پایین بیشتر میشه. نتیجه مورد دوم:ارگان اموزش و پرورش توانایی اجرا دقت کنید اجرا این ماجرا رو نداره.
      3)اگر کاری رو نمیتونی بکنی بگو بلد نیستم بخدا هیچکس نمیاد مواخذت بکنه برای این کار بر اساس توانایی ها و **** کار انجام بده. نتیجه مورد سه:بابا بخدا اموزش پرورش توانایی،اجرا و برگزاری این طرح رو نداره من تقاضا دارم عاجزانه ارگان اموزش پرورش اینقدر پا فشاری نکنه برای اجرا این کار بگو نشدنیه.
      4)میگن سود جویی و پول هایی میلیاردی در کنکور زیاد و باید از بین بره این یکی از توجیهات این طرح ولی تا به حال به این فکر کردید ما مدرسین کنکورمون به جند درجه تبدیل میشن 1و2و... مدرسین قول کنکور و برند های قول با این طرح بیکار نمیشن بلکه پولدارتر از میشن حالا چطور؟الان مخاطبین این دو دسته فقط کنکوری های عزیز هستن با این طرح شگفت انگیز مسوولین این افراد تعداد افرادشون چندین برابر میشه(یعنی هم دانش اموز اول داره هم دوم و هم سوم) و هر چی تعداد بیشتر پول نیز چند برابر، اموزشگاه ها و برند های کنکور و مدرسین به جای رتبه برتر شوید داد میزنند با ما معدل 19 به بالا را کسب کنید،در زمان فعلی معلمین و مدرسین حتی به درجه 5و6 و اموزشگاه ها به درجه درجه3و 4(به درجه ها توجه کنید!) تبدیل شدن و الان مخاطب ندارن چرا؟برای اینکه اموزشگاه ها معتبر و مدرسین نامی و برندهای قول همه رو تور زدن و برای عزیزان درجه3 به پایین دیگه دانش اموز نیست!!با این طرح مدرس و اموزشگاه وبرند کنکوره که مثل قارچ رشد میکنه و به جایی میرسه که هر نفر یک معلم داره چرا چون الان خیل عظیمی از دانش اموزان اول، دوم و سمو کلاس نمیرن ولی با این طرح اقایون تعداد دانش اموزان اموزشگاهی و کلاسی زیاد میشه. نتیجه مورد چهار:به عواقب کار فکر نمیکنن اقایون.
      5)در امتحان نهایی یکی بد خط هست مصحح نمیتواند بخواند نمره نمیده میره چون نمیتونه بخونه حتی اگر داوطلب درست نوشته باشه. نتیجه مورد پنج:حق داوطلب ضایع میشه اساسی.
      6)نمیدونم میدونید یا نه در حوزه امتحانی شاید یه درس رو مصحح اون درس امتحانی تصیح نکنه!!!با این کار فرد مصحح اگر هنگام تصیح برگه،فرد مفهوم مطلب مورد سوال شده رو برسونه بهش نمره نمیده چون دبیر اون درس نیست که بخواد از اون درس سر در بیاره. نتیجه مورد شش:حق داوطلبی ضایع میشه که اقایون دارن برای اون این طرح رو اجرا میکنن.
      7)من جز افرادی بودم که میگفتم هر چی امکانات بیشتر موفقیت بیشتر اما در کنکور93 این حرف من رد شد،یکی از دوستان ما با هزینه بالای10میلیون و با معدل 19 به بالا(به معدل دقت کنید!!!)و همچنین از سال دوم برای کنکور مطالعه کرد کنکور نتیجه نگرفت چرا؟چون تلاش نکرد برای کنکور تلاشش در امتحان نهایی بود کلاس های خصوصی تک نفره و معدل بالا این فرد خلاصه میشد با این معدل میشد بره دانشگاه شریف ولی در اوج حیرت رتبه بالا دو هزار اورد،اون یکی دوست ما معدل ش شد18ولی چنان تلاشی کرد برای کنکور بدون کلاس و امکانات اموزشی رتبه ش شد25منطقه در ضمن از مهر 92 شروع کرد و معدل سال اول و دوم ش بد بود پس عملا نباید نتیجه میگرفت ولی اتفاقی دیگه افتاد در اخر شاهنامه. نتیجه مورد هفت:باز هم شکست طرح اقایون و ضایع شدن حق داوطلبی که بخاطر اون این طرح داره اجرا میشه.
      8)میگن میخوایم استرس رو برداریم از روی دانش اموز و والدین یا اقایون نمیخوان فکر کنن یا نمیتوانن فکر کنن تا به حال فکر کردید به این جمله اقایون؟؟؟هر کسی از هر زمانی برای کنکور شروع بکنه استرس میگره حالا میخواد از سال اول باشه،دوم یا سال کنکورش پس استرس داره(تا اینجا با مسولین موافقم اما اختلاف در اینجاست)حالا این طرح خالی از استرس هست؟؟؟خیر دوستان این طرح نیز با استرس مواجه خواهد شد یعنی دانش اموز سال اول باز استرس امتحان اخر سال رو داره سال دوم و سوم هم همین طور استرس داره پس نیاید بگید استرس با این طرح برداشته میشه. نتیجه مورد هشت:باز هم نقص در این طرح.
      9)تا به حال به این فکر کردید شما زمانی که کنکور میدید با سوالاتی مواجه میشید که معقوله(دوستان واقع بین باشیم سوالات کنکور هر سال خوب طرح میشه)یعنی مثلا از سه کتاب دینی سوالات روتین و درستی طرح میشه چرا؟برای این که طرح سوال از 3کتاب پس به طبع باید سوالات روتین باشه اما در این طرح اقایون،زمان امتحان دینی شما هستید و یه کتاب و مثلا25سوال اون موقع سوالاتی طرح میشه که همه خون گریه میکنن ما یه امتحان نهایی میدیم برا تمام دروس میگیم سخت طرح شده بترسید از زمانی که طرح اقاین پیاده بشه. نتیجه مورد نه:باز هم فکر نکردن درباره عواقب طرح و اجرای بدون فکر.
      10)اقایون با این طرح فکر کردن که:امکانات بین همه مدارس یکی نیست!!!همین هوشمند سازی مدارس در یک استان (تکرار میکنم یه مورد ساده مثل هوشمند سازی)مثلا اجرا میشه ایا در مدرسه یک روستا هم این طرح بسیار کوچک اجرا شد؟مدارس روستایی ما دقدقه ی خرابی مدارس رو دارن اون وقت این اقایون به جای اینکه یه مدرسه بسازن در یه روستا که طرف بلند نشه از روستای خودش یره سه روستا اون طرف تر مدرسه به فکر اجرا طرح های بیهوده هستن. نتیجه مورد ده:یکسان نبودن امکانات.
      11)اقایون اگر شما میگید باید اموزش رو کیفی بکنیم با این طرح باز دارید میرید سمت نمره محوری که؟؟؟. نتیجه مورد یازده:به عهده خواننده.
      12)به جای طرح از این دست برنامه ها اقایون بیان به فکر واژه دوم ارگان باشن یعنی پرورش دوستان همه ما در سیستم اموزش و پرورش بودیم حدود13سال ایا چیزی از پرورش دیدیم؟؟؟. نتیجه مورد دوازدهم:خانه از پای بست ویران است خوجه رد بند نقش ایوان است!
      13)وزیر قبلی اموزش پرورش اومد گفت سند بنیادی اموزش پرورش باید بشه3-3-6اما جدیدا صداهایی به گوش میاد مبنی بر اینکه سیستم اموزش باید بشه3-3-3-3؟؟؟حالا ارگانی که نمیداند در سند بنیادی خودش دقیقا چه چیزی نوشته شده چطور میتواند این طرح رو... . نتیجه مورد سیزده:به عهده خواننده.
      14)به جای اینکه این ارگان و مجلیس بیان کارهای زیر ساختی انجام بدن در سیستم اموزش و پرورش مون تا اینده ایران عزیزمون در اینده یه جامعه خوب و تحصیل کرده خوب باشه میان طرح هایی اجرا میکنن که یهو نتیجه بگیرن دوستان این پر واضح با این طرح نمیشه سندی تحولی بنیادی ایجاد کرد این طرح در کوتاه مدت هم جواب نمیده چه برسه به بلند مدت؛دوستان اقایون مسوول مشکل کنکور نیست مشکل جای دیگه ایه بخدا(من کند ذهن میدونم)بهتر به جای این طرح ها مشکلات رو بنیادی حل بکنیم. نتیجه مورد چهارده:بر عهده خواننده.
      15)این طرح رو مجلس تصویب کرده من یه سوال دارم نمایندگان عزیزی که این طرح رو تصویب کردن یک سری مشکلات رو ندیدن اما ایا به این مورارد بالا هم توجه کردن؟؟؟ایا اگر این طرح با شکست مواجه شد میان و از کسانی که در این طرح صدمه دیدن معذرت خواهی بکنن؟؟؟ایا ... .

دوستان دیگه چشمم درد گرفت بسگی نوشتم ولی اگر فرصت داشتم اینقدر مینوشتم که سنگ اب بشه چه برسه به اقایون.

اما دوستان ما این همه گفتیم مطمئن باشید که این طرح مدتی اجرا میشه و با شکست مواجه میشه و بعد مدتی میان مثل سابق کار میکنن و برنامه میریزن چون این طرح عین روز مشخصه که با شکست مواجه میشه این رو من غیر کارشناس و *** فهمیدم نمیدونم چرا مسوولین متوجه نیستن دارن چیکار میکنن؟؟؟
      باز هم میگم من زنده شما مرده این طرح اجرا میشه این حرفا رو زدم تا لال از دنیا نرم.
      اقایون دارن این طرح رو برای ما انجام میدن درسته؟ اما حتی به حرف ما گوش نمیدن پس نتیجه میگیرم هیچکس دلش برای ما نسوخته!
      من این متن رو به چند خبرگزاری ارسال میکنم چون انسان با امید زنده هست هر چند میدونم فایده ای نداره ....... ولی این پر واضح هست که اگر هم پیگیری بشه اقایون مسول میان توجیهاتی میکنن که ادم شاخ در میاره و کاره خودشون رو انجام میدن.
      مسوولین ما نشان دادن تا یه پروژه ای رو تجربه نکن و شکست رو با پوست و استخوان لمس نکنن همش حرف خودشون رو میزنن.
      دوستان همه ما دست کم13سال از عمرمون رو در ارگان اموزش پرورش بودیم و این رو میدونیم این ارگان مثل یه حوض چه ایه که ته اون حوض گل ته نشین شده ولی با این طرح اقایون چوب رو بر میدارن و حوض رو بهم میزنن تا گل هایی هم که ته نشین شده بعد مدت ها دوباره بیاد اب رو گل الود تر از زمان حال بکنه.

از اینکه وقت گذاشتید ممنون
      و اگر چشم تون هم درد گرفت معذرت میخوام
      به امید موفقیت همه شما خوانندگان عزیز
      یا علی...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      فرمايش جنابعالي كاملا متينه،مصداق و نمونه بارزش دوست بنده كه واااقعا زحمت كشيد و خودش رتبه اورد.
      گفت نمي خوام وقتي رفتم دانشگاه كسي سهميمو به رخم بكشه.الان ميره ترم سوم پزشكي تهران،اتفاقا شاگرد نهم كلاسشونم هست.
      بله من هم عميقا به عدالت خداوند متعال باور قلبي دارم ولي اين دليلي بر اين نيست كه عده اي از حق خودشون بگذرند كه در اخرت به حق خودشون برسند.
      درهر حال مني كه اينقدر دارم از قشر نخبه حمايت مي كنم،چون دارم مي بينم كه چه ظلمي در حقشون ميشه. بيشتر از ٣٠نفر از دانشجويان تاپ شريف و رتبه هاي برتر سال هاي قبل از دوستان صميميم هستند.
      اتفاقا همون دوست بنده كه در رابطه با ثبت اختراعش براتون توضيح دادم،٣پيشنهاد كاري عالي از كشورهاي امريكا،المان دريافت كرده،من فقط از محتواي پيشنهادي دانشگاه استنفورد خبر دارم كه نه تنها كل دوره تحصيلي تا مقطع استادياري و پروفسوري كاملا ايشون بورسيه هستند و تمااامي هزينه هاي خوراك،پوشاك و مسكن بنابر دلخواه نوع خوراك و نوع پوشاك و نوع مسكن بهشون تعلق ميگيره،بلكه ماهانه مبلغ ١٠٠٠٠دلار دريافت مي كنند بعلاوه اقامت دائم كشور امريكا و سيتيزني در يكسال براشون صورت مي گيره درحاليكه براي افراد عادي حتي قشر مرفه خارجي كه با سرمايه گذاري هاي ميليون دلاري قصد گرفتن اقامت كشور امريكارو دارن حداقل ٣سال زمان ميبره. بعنوان حقوق و وامي درصورت به نتيجه رسيدن كامل اختراعشون با بهره ٠.٢ درصد تا سقف ٣٠ميليون دلار با دوره مدت بازپرداخت ٧٧سال بهشون تعلق مي گيره كه خود رياست دانشگاه ضمانتشو انجام ميدند،يعني حتي اگر ايشون موفق به برگردوندن وام نشه تحت هر شرايطي،دولت با بانك تسويه خواهد كرد.
      ايشون شاگرد دوم هستند و از لحاظ بهره هوشي كاملا نخبه محسوب ميشن و همچنين كه پشتكار و تلاشي مثال زدني دارند،بيش از صد مقاله isi بنام خودشون دارن،به دو زبان انگليسي و فرانسه مثل زبان مادري تسلط دارند،از نوابغ شطرنج محسوب ميشن.
      عملا مي بينيد كه دليلي براي موندن ايشون در اين كشور وجود نداره.
      ديگه بهتره من نگم كه تا هزينه پرواز ايشون هم تقبل شده.
      شمايي كه احساس مي كنيد،داروسازي حق مسلم شماست، ديگه ببينيد اين فرد چي بايد بگه؟؟؟

اي كاش دولت اين فرد نازنين رو ازين كشور نمي روند.درسته كه ١٪ اين امكاناتم نمي تونه در اختيار اين فرد قرار بده ولي هيييچ حمايت معنوي هم از اين افراد صورت نمي گيره،واااقعا تاسف اوره.
      لازم به ذكر هستش كه ايشون طي ٣ماه اينده از كشور خارج ميشن با انتخاب يكي از ٣پيشنهاد كه من از جزئيات يكي باخبر بودم.
      خب عاقلانه نیست این دوست شما اینجا بمونه و با تعلق نگرفتن امکانات کافی بهشون، استعدادشون هدر بره....
      اگه آمریکا تو هر کشف و اختراعی سرآمد همه کشورهاست،دلیلش همین نخبه پذیریه....نمیدونم چرا مسئولان ما به این نخبگان نمیرسن و راحت اجازه میدن از دست برن؟!
      تو مملکتی که فوتبالیست هاش میلیاردی پول میگیرن ، چنین نابغه هایی باید بخاطر کمبود امکانات،مهاجرت کنند...
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azad3h نمایش پست ها
      ای بابا

ول کنین این حرفا رو

حالا بحث معدل جداس و منم باهاش مخالفم ... و امیدوار م اعتراضات نتیجه بده برای سال دیگه ...

خانوم محترم....همه تقصیرا گردن اونا نیست!
      ولی سهمیشون عادلانه نیست....عادلانه اینه که امکانات کامل واسشون فراهم شه و بعد در رقابت سالم علمی شرکت کنن....
      کم کاری؟!
      اونا اجازه دارن با رتبه 5 رقمی پزشکی بیارن من با 2000 دارو نیارم، کم کاری منه؟!
      الله اعلم....و خدایی که در این نزدیکیست....
      آره...تو این دوره زمونه نخبه نداریم یعنی؟!!!
      من و شما نخبه نیستیم باید تخریبشون کنیم؟!
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رتبه ۵ رقمی و پزشکی
      هاهاها

سهمیه شاهد پارسال با ۳ رقمی علوم ازمایشگاهی اورد!!!! کجای کاری؟

شرم اوره که اسم خدا رو تو پستت میاری

نخبه ای که قراره با ماهی ۲۰ میلیون معلم خصوصی بهش درس بده
      و پشتش رتبه تک رقمی بیاره

من ادم حسابش نمیکنم چ برسه نخبه یه مملکت
      چند سالته؟؟؟؟

این حرفای خاله زنکی بیشتر شبیه حرفای یه بچه دبیرستانیه

یادش بخیر زمان ما هم زیاد از این حرفا میزدیم

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مادر من دندونپزشکه، هر ماه براش چندین تا مجله میاد. پای ثابت همه این مجله ها اینه که چرا هر سال این همه پزشک و دندونپزشک پذیرش میشن؟ چرا دانشکده ها زیاد شده و........؟ کلی هم انتقاد به احمدی نژاد به خاطر این کارش!
      خود دکترهای قدیمی از زیاد شدن دکترها ناراضی ان. این بار دولت هم باهاشون همکاری کرده.
      Math & Physics are fun

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      رتبه ۵ رقمی و پزشکی
      هاهاها

چند سالته؟؟؟؟

یعنی اینو قبول دارم شدیدا..........نخبه؟؟؟؟
      بلا نسبت اگه یه اسبو بزاری تو اون کلاسا واون استادا آخرش
      یه چیزی میشن...چه برس به آدم...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

رتبه ۵ رقمی و پزشکی
      هاهاها

چند سالته؟؟؟؟

یعنی اینو قبول دارم شدیدا..........نخبه؟؟؟؟
      بلا نسبت اگه یه اسبو بزاری تو اون کلاسا واون استادا آخرش
      یه چیزی میشن...چه برس به آدم...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه ۵ رقمی و پزشکی
      هاهاها

چند سالته؟؟؟؟

اون رتبه ی 3 رقمی تو سهمیه خودشونه که تجربی امسال 14000 نفرن....شما که اینو نمیدونید لازم نیست به من درس بدید....رتبه 5 رقمی کشوری اونا میتونه پزشکی بیاره به راحتی....نسنجیده و ندیده حرفی نمیزنم که ازش مطمئن نباشم مثل خیلیا...
      رتبه من تو سهمیه خودمه بین 184000 نفر نه 14000 نفر....
      چه جالب....مطمئن باشید سن من از شما بیشتره پس لازم نیست سن بیشترتون رو هم به رخ بکشید....
      و اینکه بخاطر حسادتتون چشم ندارید نخبگان این کشورو ببینید هم مشکل خود شماست....
      اول اینکه خیلیا همه ی اون امکانات رو دارن و به جایی نرسیدن...
      دوم اینکه من نگفتم رتبه های تک رقمی نخبه ان....نخبه کسیه که از هوش و استعدادش در کنار تلاش خودش واسه کشف و اختراع و پیشرفت استفاده میکنه...
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

ویرایش توسط pourya_blue : 18 مرداد 1393 در ساعت 14:13

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      :yahoo (4)::yahoo (4):خدا خیرش بده:yahoo (4)::yahoo (4):
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا

ول کنین این حرفا رو

اولا جنابعالي وقتي اين حرفو بزنيد كه بنده معدل 20 نهايي نداشته باشم و تاپ رنك دانش اموز مدرسه x نباشم،من دارم از نخبگان اين مملكت حمايت مي كنم.
      نخبه نخبه نكنم خندتون مي گيره؟؟؟!!! والا از قديم ميگن:گربه دستش به گوشت نمي رسه ميگه پيف پيف.
      شما اصلا درحدي نيستي كه بخواي ي انسان نخبه رو تخريب كني.
      نخبه اون چهارتا گاگول احمقي نيستن كه خودشونو با كلاس كنكور و مشاور خفه كردن تا رتبه بشن.
      نخبه رو تو كامنت قبلي من بخونيد،ببينيد به كي مي گم نخبه.
      در ادامه همون كامنت قبلي،اين دوست من تو دبيرستان كتاب هاي مهندسي برقو ميشست ميخوند كه واقعا نابغه بود،تو جشنواره خوارزمي هم اول شد و اتفاقا المپياد رياضي تا نقره كشوري پيشرفت ولي راهشو ككنكور انتخاب كرد.فقط قبل دانشگاه ١١اختراع بنام خودش ثبت كرده بود.
      علاوه بر انگليسي و فرانسه به الماني هم تسلط كامل مثل زبان مادري داره.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      مادر من دندونپزشکه، هر ماه براش چندین تا مجله میاد. پای ثابت همه این مجله ها اینه که چرا هر سال این همه پزشک و دندونپزشک پذیرش میشن؟ چرا دانشکده ها زیاد شده و........؟ کلی هم انتقاد به احمدی نژاد به خاطر این کارش!
      خود دکترهای قدیمی از زیاد شدن دکترها ناراضی ان. این بار دولت هم باهاشون همکاری کرده.
      اون مجله اسمش مجله نظام پزشكيه،براي پدر من هم كه فوق تخصص قرنيه داره هرماه مياد.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن