خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 61
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی از خوابگاهای دانگاه اصفهان خبر داره؟؟
      خوابگاها تو خود پردیس دانشگاهه؟یا تو شهر؟
      کلا فضاش چجوریه؟
      وضعیت خود خوابگاه چی؟وقت داره میگذره...لطفا...اگه اطلاعی دارین کمکم کنین...
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی اینجا خوابگاه براش مهم نیست ؟
      یه روزی دوباره خورشید رد میشه از بغض ابرا
      دوباره بوسه و لبخند میشه سرگرمی دنیا

3. Top | #33

نمایش مشخصات
      دوستان از نظر خوابگاه و امکانات رفاهی دانشگاه شریف خوبه ، امیرکبیرم بد نیست ، دانشگاه تهرانم یکم از امیرکبیر بدتره ،به دانشجوهای کارشناسی فقط سال آخر خوب میرسه ، یکم هم بستگی به شانس داره ، ولی کلن توقع تون را خیلی باید پایین بیارید ، همین که تمیز باشه و حموم و دستشویی اون زود به زود تمیز شه ، به نظر من کافیه ، چون به هر حال یه عده پسر بین 18 تا 24 سال طبیعی هه که صب تا شب تو سر و کول هم بزنن و سر وصدا باشه ، همه جا همین جوریه زیاد نباید سخت بگیرید ، اگرم خیلی رو سر و صدا حساس هستید باید همون موقع ثبت نام زرنگ باشید و چندتا هم مسلک خودتون رو پیدا کنید
      از یکی از دوستام هم قبلنا پرسیدم مهندسی شیمی صنعتی اصفهان میخوند میگفت خوبه خوابگاهش فقط یکم راه بین دانشکده ها و جاهای مختلف زیاده ، ضمن اینکه خیلی به تیپ شخصیتی و توان سازگاری با محیط هر فرد بستگی داره ، باید خودتون رو با شرایط وفق بدید به هرحال
      بازآی که تا به خود نیازم بینی
      بیداری شب‌های درازم بینی

نی نی غلطم که خود فراق تو مرا
      کی زنده رها کند که بازم بینی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط --mohammad-- نمایش پست ها
      کسی اینجا خوابگاه براش مهم نیست ؟
      مهم که هست..
      کسی نیست که جواب بده..
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا کسانی که تجربه دارن در مورد امکانات دانشگاهها مث خوابگاه...اطلاعاتشونو در اختیار دیگران هم بگذارن، چون این مسئله برا بعضیا مهمه؟؟؟مث من

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها
      بین اینا دانشگاه تبریز رو ندیدم پ تبریز خوابگاهش حله ؟
      خانمايي که روزانه قبول شدن دو ترم خودگردان فک کنم چارراه شهيد بهشتي ميمونن بعد منتقل ميشن به خوابگاه شهدا داخل دانشگاه. خوابگاه شهدا هر دقه سرويس داره و رفت آمدش خيلي راحته. ساختمونه و بو صورت سوئيتي هس. از لحاظ امنيت عاليه هم خودگردانش هم داخل يونيش. بايد ساعت نه شب خوابگاه باشي و بعد اذان صبح ميتوني خارج بشي. به شهرستاناي تبريز به راحتي خوابگاه ميدن. از داخلش خبر ندارم ولي ظاهرش خوبه.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harem93 نمایش پست ها
      لطفا کسانی که تجربه دارن در مورد امکانات دانشگاهها مث خوابگاه...اطلاعاتشونو در اختیار دیگران هم بگذارن، چون این مسئله برا بعضیا مهمه؟؟؟مث من
      شما سوالتو بپرس من جواب ميدم البته اگه از دستم بر بياد. راستي براي اطلاع از خوابگاه و وام و اينا ميتونين به امور دانشجويي دانشکده مربوطه هم زنگ بزنين

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دوستم تهران میره و تا حالا در دو سه تا خوابگاه ها بوده
      من هم یکی از این خوابگاه رو رفتم و یکی دو روزی مهمونش بودم
      برای من همون دو روز هم کابوس بود با اینکه نزدیک تعطیلات بود و اکثر بچه ها رفته بودن خونه هاشون و تو اتاق 5 نفری اینها فقط دوستم و یه نفر دیگه باقی مونده بود
      اینطور که متوجه شدم خوابگاه هر طبقه اش دو واحد داشت و هر واحدم چند تا اتاق و یک هال و یک اشپزخانه و یک دستشویی برای 20 30 تا ادم
      حمام هم که کلا منصرف ام کردن از دیدنش:yahoo (4):
      وضعیت اتاق ها هم به این صورت بود که تخت های دو طبقه کوچیکی داشت که من پاهام میفتاد بیرون ازشون:yahoo (4):
      و انگار هیچ کس هم هیچ وقت حال مرتب کردن تخت خودش رو نداشت!!
      فرش هم که نبود و موکت کرده بودند که اون هم بچه ها اکثرش رو سوزونده بودن یه گوشه هم پر بود از ظرف های نشسته و باقی مونده های غذا چند ماه پیش
      یخچال هم که دکوریه اونجا فقط توش اب هست و برفک و دیگر هیچ!

تو هال هم یه میز و چند تا صندلی و یه تلویزیون و یه سری کمد بود که وسایل شخصی مهم تون رو بذارید توش که البته درش به راحتی با یکم زور باز میشد و قفلش الکی بود
      یه سالن مطالعه هم داشت این ساختمون که البته من نتونستم ببینمش

همه جور ادمی هم هست اونجا از شهر های مختلف با فرهنگ های متفاوت و عقاید عجیب غریب، و اگه نتونی خودت رو وفق بدی باهاشون و هر روز به مشکل بر بخوری با بقیه برات خیلی سخت میشه زندگی
      اکثرا هم اونجا سیگاری بودن که واقعا برای من مشکل ساز هست به خاطر بیماریم
      ولی دوستم گفت این مورد قابل حله، میشه افراد رو جا به جا کرد یا شرط کرد که تو اتاق نکشند
      غذای سلف اش هم که خوب خودتون میدونید تعریفی نداره من اون شبی که بودم ترجیح دادم نون و ماست بخورم

خلاصه این جایی که من رفتم شرایطش اینجوری بود جالبه دوستم میگفت 100 برابر خوابگاه قبلیش داره اینجا بهش خوش میگذره دیگه اون اولی معلوم نیست چی بوده
      ولی خوب تمام خوابگاه های سطح شهر اونجا تقریبا وضعیت مشابهی دارند و تنها همون مجموعه کوی یکم از بقیه بهتره که فکر کنم به کارشناسی اصلا ندند
      حالا اینها که گفتم برای ترسوندن و منصرف کردنتون نبود برای اینه که اگه رفتید یهو شوکه نشید حتی من یکم اغراق کردم که برای بدترین موارد هم اماده باشید:yahoo (4):
      من خودم ناچارا باید یه ترم شایدم کمتر برم خوابگاه ولی بعدش میتونم خونه بگیرم و اینو بگم که اصلا حاضر نیستم با بهترین خوابگاه شریف هم عوض کنم خونه رو پس اگه موقعیت و شرایط خونه گرفتن رو دارید شک نکنید درش

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یعنی اینجا کسی پیدا نمیشه که از وضع خوابگاه های دانشگاه بیرجند اطلاع داشته باشه !!!
      لطفا اگه کسی میدونه یه اطلاعات جزئی بهم بده
      ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستان یعنی اینجا کسی پیدا نمیشه که از وضع خوابگاه های دانشگاه بیرجند اطلاع داشته باشه !!!
      لطفا اگه کسی میدونه یه اطلاعات جزئی بهم بده
      ممنون

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالم در مورد وضعیت خوابگاه دانشگاه های همدان، مازندران،کرمانشاه(روزانه)ب ود.یعنی این دانشگاهها به دانشجوای روزانه خوابگاه می دن یا نه؟از یکی از دانشجویان هم شنیدم که می گفت دانشگاهها هر سال این محدودیتها و فقدان خوابگاه رو اعلام می کنند ولی در آخر می دن، درسته؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پرسیدم میگن اینا همش دروغه وخوابگاه میدن ولی خواهش میکنکم از دوستانی که دقیق خبر دارن نظر بدن

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harem93 نمایش پست ها
      سوالم در مورد وضعیت خوابگاه دانشگاه های همدان، مازندران،کرمانشاه(روزانه)ب ود.یعنی این دانشگاهها به دانشجوای روزانه خوابگاه می دن یا نه؟از یکی از دانشجویان هم شنیدم که می گفت دانشگاهها هر سال این محدودیتها و فقدان خوابگاه رو اعلام می کنند ولی در آخر می دن، درسته؟؟؟
      از اون شهر ها خبر ندارم ولي منم قبلا شنيدمکه اين قضيه درسته

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو را به قران یکی نیست که اطلاعات درست ودرمان در باره وضعیت خوابگاه های علوم پزشکی بزاره به خاطر این هنوز انتخاب رشته رو ویرایش نکردم. لطفا دفترچه رو کپی نکنین و یه پاسخ کامل بدید تا این تایپیک کامل بشه.

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نبود ج بده

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست من همدانه و یکی هم بیرجند یکی هم تهران
      دوستام میگن برای خوابگاه ادیت میکنن
      اما به همشون دادن

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن