خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 111 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1658
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      همه هنگ کردن.***** زمان چه دیر میگذره !
      یکجا هم که درست میکنی ملت بیان راحت بشن نمیان!
      جریان ساندیس شده

"When the going gets tough, the tough get going."

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      یکجا هم که درست میکنی ملت بیان راحت بشن نمیان!
      جریان ساندیس شده
      خب آخه جو رو میخوابونید بعد توقع دارید سایت فعال باشه ! یه ذره تو بستن تاپیک ها باید وسواس به خرج بدن مدیرا :yahoo (21):

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای ملت از این فرصت ها استفاده کنید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب آخه جو رو میخوابونید بعد توقع دارید سایت فعال باشه ! یه ذره تو بستن تاپیک ها باید وسواس به خرج بدن مدیرا :yahoo (21):
      یک چیزی وجود داره به اسم گپخونه کنکوری ها دیدم اون ملت اصلا پاشون رو توش نمیگذارن دید بدی پیدا کردن اومدیم تاپیک زدیم ملت حالشو ببرن نمونه موفق داریم ولی شما ها پایه نیستید

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم امکانش هست یه نفر از عمد بره و بدون اطلاع طرف واسه یه نفر دیگه یه انتخاب رشته مزخرف بکنه ؟!!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرچی اومدم بگم بیاییم همه آواتارامون رو یکی کنیم امضاء هامون رو یکی کنیم دیدیم جو خرابه حالا براتون محیط خفن درست کردیم بیایید حالشو ببرید
      هرچی هم میخواهید به عمع سنجش بد و بیراه بگید

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      چشم!!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Predator X نمایش پست ها
      میگم امکانش هست یه نفر از عمد بره و بدون اطلاع طرف واسه یه نفر دیگه یه انتخاب رشته مزخرف بکنه ؟!!
      آره من شماره ملی و کارت یکی رو دارم دقیقه 90 میکنمش روزانه لب مرز رشته گل و گیاه

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هرچی اومدم بگم بیاییم همه آواتارامون رو یکی کنیم امضاء هامون رو یکی کنیم دیدیم جو خرابه حالا براتون محیط خفن درست کردیم بیایید حالشو ببرید
      هرچی هم میخواهید به عمع سنجش بد و بیراه بگید
      حالا بیخیال حرصشو نخور ! میگم این لینکی که برا نتیجه دادی کی باز میشه ؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی به لینکی چیزی ... نرسید ؟ ما فردا بریم سر کار برگردیم زمان نابودمون میکنه ها ...
      امسال از شهر گل و بلبل هیچ خبری نیست!
      ما که به 1400 منطقه یک هم راضی هستیم . ((رشته انسانی)) شیراز ما پرچمش بالاست ...

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا من یکسال از همه چی زدم خوندم ! تمام تلاشمم کردم ! دانش آموز شاخی هم نبودم یه متوسط تمام سعیمو کردم
      ولی ای کاش روز کنکور دستم نمیلرزید و خونه ها رو خوب پر مکیردم ! احساس خیلی خیلی بدی دارم و برام یقین شده که خراب کردم !

ولی خب حال سال دیگه رو ندارم امیدوارم رتبه ام جوری باشه که بتونه یه رشته ابرومندانه قبول شم !
      با ارزوی موفقیت برای دوستان

امیدوارم جای پای کاکا قدم بگذارم و روزی اگر حالا هم وقتش نباشد به میلان برگردم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا بیخیال حرصشو نخور ! میگم این لینکی که برا نتیجه دادی کی باز میشه ؟
      هنوز چیزی قرار نیست بیاد

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ᔕ♄ε♥¢нεηкø نمایش پست ها
      آقا من یکسال از همه چی زدم خوندم ! تمام تلاشمم کردم ! دانش آموز شاخی هم نبودم یه متوسط تمام سعیمو کردم
      ولی ای کاش روز کنکور دستم نمیلرزید و خونه ها رو خوب پر مکیردم ! احساس خیلی خیلی بدی دارم و برام یقین شده که خراب کردم !

ولی خب حال سال دیگه رو ندارم امیدوارم رتبه ام جوری باشه که بتونه یه رشته ابرومندانه قبول شم !
      با ارزوی موفقیت برای دوستان
      صبر کن حالا تو هم جوگیر شدیا

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاش برا سنجش لااقل یه سامانه ی پیامکی ای چیزی درست میکردن ...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هنوز چیزی قرار نیست بیاد
      !! مسخرمون کردی ؟ یه ساعته دارم تک تک پست های شما رو میخونم ببینم لینک اعلام نتایج کجاست! ... میگن احتمال داره شخصی که تو اینترنت داره اذیت میکنه یه پسر 18 ساله باشه ها ... همینه! بعد از عمری اومدیم کنکور دادیم ! ... مسخره دست شدیم رفته!

صفحه 3 از 111 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، mahdi، post، sara، فک، فردا، قوت، قرآن، قرص، من، منم، میکنه، میگم، میگیرن، میخوام، میخوای، میدونی، میره، میشه، میشد، متوجه، معمولا، معجزه، نفر، نفرات، نمی، نمیده، چنین، چند، چیه، نیس، نیست، نتایج، نظر، هم، هیشکی، های، هر، هرکی، هستم، ولی، ینی، یه، یعنی، کلاس، کم، کمک، کنم، کنن، کنکور، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، که، کانون، کارنامه، کردم، کرده، کردی، کسی، گوش، پست، آن، آخه، آزاد، اقای، ام، امتحان، امروزت، انتظار، اول، اولیه، اومد، اونایی، ای، این، اینکه، اینجا، اینطوری، اگه، ابتهاج، احتمال، اخر، ادبیات، ادغام، ارایه، از، استرس، اشتباه، اصلا، اعلام، به، بود، بوده، بودیم، بی، با، بابا، بازه، باشید، بحث، بخونن، بدن، برو، بزن، بزنند، بعد، تو، توش، تا، تاپیک، تخمین، تخمین رتبه، جک، حال، حذف، حرف، خلاف، خونه، خوندن، خودشون، خیلی، خدا، خط، دو، دوباره، دوست، دوستان، دیگه، دانلود، دارن، دارند، داشتم، در، دریغ، درباره، درست، رفت، رو، راه، رتبه، زیستو، سنجش، سال، سایت، ساعت، سخت، سر، سراسری، شما، شهید، شود، شبی، شده، شروع، صبح، صحیح، صد، عملی، عذر، عزیز، غنی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن