خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای این رشته چطور بخونم ؟

سلام
      من برای مهندسی صنایع و یا مهندسی it که به هر دو علاقه دارم مخصوصا آخری میخوام برای دولتی شهر خودم قبول بشم. دانشگاه چمران
      اطلاعاتی دقیقی از این دوتا برای چمران ک چطوری قبول بشم ندارم.
      برای مهندسی کامپیوتر ای اطلاعاتو دارم:
      زبا و ادبیات :8
      عربی:8
      دینی:13
      انگلیسی :10
      ریاضی:11
      فیزیک:11
      شیمی:7
      اینقد تست برای این دروس ک گفتم زده بشه کامیپتر چمران قبول میشه.

برای اون 2 رشته ای که گفتم چطوری بخونم بهتره چیا رو روشون بیشتر تمرکز کنم ؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin76 نمایش پست ها
      سلام
      من برای مهندسی صنایع و یا مهندسی it که به هر دو علاقه دارم مخصوصا آخری میخوام برای دولتی شهر خودم قبول بشم. دانشگاه چمران
      اطلاعاتی دقیقی از این دوتا برای چمران ک چطوری قبول بشم ندارم.
      برای مهندسی کامپیوتر ای اطلاعاتو دارم:
      زبا و ادبیات :8
      عربی:8
      دینی:13
      انگلیسی :10
      ریاضی:11
      فیزیک:11
      شیمی:7
      اینقد تست برای این دروس ک گفتم زده بشه کامیپتر چمران قبول میشه.

برای اون 2 رشته ای که گفتم چطوری بخونم بهتره چیا رو روشون بیشتر تمرکز کنم ؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      اینا الان درصد های دروس هستن برای قبولی؟
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      اینا الان درصد های دروس هستن برای قبولی؟
      نه نه
      از کل تستها این تعداد تست بزنید.
      مثلا از ریاضیات که 55 تست میاد 11 تست زده بشه ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما نباید به این تعداد بسنده کنین چون شرایط کنکور غیر قابل پیش بینی هستش..سعی کنین بیشتر بخونین ..ابتدای سال دروس اختصاصی ها تمرکز کنین و ذره ذره به ساعات عمومی اضافه کنین.
      ویرایش توسط Alfredo : 02 مرداد 1393 در ساعت 14:44

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سوء برداشت نشه...عمومی رو ذره ذره بیشتر کنین ولی نه بیشتر از اختصاصی..همواره اختصاصی ها رو بیشتر بخونین

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز برای پیدا کردن جواب سوالت بهتره بری سایت کانون کنکور 93 نمره لازم برای قبولی در رشته ها بعد انتخاب کنی مهندسی صنایع و ای تی بعد دانشگاه چمران رو پیدا می کنی(همه اینا 2 دقیقه هم طول نمی کشه) و بعد ببینی از هر 10 تا سوال باید به چندتا جواب بدی
      بعدشم اونطور که من فهمیدم کنکور 94 می خوای شرکت کنی.الان کلی وقت داری در مورد ریاضی اگه قشنگ بشینی بخونی باور کن خیلی هم بلد نباشی فقط یکم کار کنی می تونی 8-9تا سوال بزنی هندسه تحلیلی هم فصل اول و دوم 2-3تا سوال می زنی جبرم بتونی 2 تا بزنی اون اخرش احتمال گسسته 2 تا سوال اخرو بزنی راحت میشه 15-16 تا زد که درصدت بهتر بشه اصلا به 11 تا قناعت نکن
      فیزیکم پیش2 فقط 6-7تا تستشو می تونی مثل آب خوردن بزنی می مونه بیشتر از 25 تا سوال دیگه که اگه درست کار کنی از اونام 6-7تا میشه زد اونم 14-15 تا
      شیمی فقط سخته که حدود 30-40 درصدش با خوندن قسمتای مفهومی و تستی کتاب می تونی بزنی(اگه میخوای نری سراغ حل کردنیاش که به نظر من کار اشتباهیه چون بعضی مسایل واقعا اسونن)
      همه اینارو برای کسی گفتم که دانش اموز واقعا ضعیفیه به هیچ منبع کمک درسی هم دسترسی نداره و معدل امتحان نهاییش پایین شده باور کن الان که هنوز توی تابستونیم و دیر نشده شروع کنی می تونی رتبه خوب بگیری کنکور یه بخش خیلی زیادیش به خوندن مربوطه تو فقط باید اراده کنی بخونی همین

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر فراوان
      (تو سایت کنکور، دانشگاه چمران توی لیستش برای این 2 رشته نبود)
      تصمیم گرفتم بخونم دیگه. وقتی نیست...!

فقط یه سوال دارم.
      طول سال ببینید توی هفته از شنبه تا 3شنبه کلاس مدرسس. هر روز 8صب تا 2-3 ظهر.
      از 5-6 تا شب وقت برای خوندن هست.
      سوال من اینه برنامه ریزی چطور باید باشه که هم نکات تستی بخونم هم تست بزنم هم تشریحی کار کنم برای طول سال و امتحان پایانی
      این تقسیم زمان چطور باید انجام بشه ؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

up !

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هر چی چک کردم به صنایع و آی تی دانشگاه چمران نرسیدم مطمئنی این دوتا رشته توی دانشگاه چمران تدریس میشه؟
      ولی خب مهندسی کامپیوتر که تفاوتش با ای تی جزئیه بود که برای قبولی در اون باید اختصاصی از هر ده تا سوال به 2 سوال جواب بدی یعنی درصد حدود 20 برای اختصاصیات و 3 تا از 10 تا ادبیات و عربی 5تا از ده تا دینی و 4تا از 10 تا زبان که کار سختی نیست
      این حداکثر کمکی بود که از دست من بر میومد
      در مورد سوالی که الان پرسیدی هم دیگه اونش بستگی به خودت داره منم امسال کنکور دادم تقریبا برنامه مدرسمون همینطور بود فقط به جای 4شنبه های شما ما دوشنبه ها تعطیل بودیم و هر روز هم تا ساعت 3 مدرسه بودیم اونقدر مشکل وقت پیدا نمی کنی به شرط اینکه خوندنت دووم داشته باشه یعنی اینطور نباشه که یه هفته زیاد بخونی یه هفته کم.پشت سر هم بخون و خسته نشو ببین میشه روزایی که ادم تا 3 مدرسست حتی 5تا 6 ساعت بخونه البته بیشترم میشه که باید خوابتو کم کنی و این اوایل اصلا نیاز نیست به این کار
      در مرود امتحانات مدرسه چون مطالب سال چهارم جدیده مجبوری مفهوم رو درک کنی این فهمیدن مفهوم می تونه برای امتحانای تشریحی کاملا امادت کنه بعد تست که کار می کنی برای امتحانای تستی هم آماده میشی
      البته اینا تجربه خودم بود وگرنه من مشاور نیستم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن