خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

سلامقضیه دانشگاه جامع علمی کاربردی چیه؟ کلا چیه این دانشگاه؟شرایط قبولیش ظاهرا از رو معدله..یه توضیح جامعی میدین دربارش؟داوطلبان کدوم گروه میتونن شرکت کنن؟تو کدوم استانها واحد داره؟چه رشته هایی رو میشه خوند تا چه مقطعی؟مثل آزاد شهریه داره؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوال پرسیدماااا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین دانشگاهش بدون کنکوره قبولیشم تقرییا راحته ولی رشته هاس خاصه.. دفترچشو دانلود کن لیست رشته هاشو ببین.. بیشترشون واسه کار آمادت میکنه در واقع یه مهارت بهت یاد میده.. یعنی یه قسمت زیادش اصلا جا برای ارشد و اینا نداره مگر این که خود علمی کاربردی واسه ارشد بزاره.. سوال دیگه ای داشتی بپرس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-777 نمایش پست ها
      ببین دانشگاهش بدون کنکوره قبولیشم تقرییا راحته ولی رشته هاس خاصه.. دفترچشو دانلود کن لیست رشته هاشو ببین.. بیشترشون واسه کار آمادت میکنه در واقع یه مهارت بهت یاد میده.. یعنی یه قسمت زیادش اصلا جا برای ارشد و اینا نداره مگر این که خود علمی کاربردی واسه ارشد بزاره.. سوال دیگه ای داشتی بپرس
      من برای خودم نمیخوام//یکی از آشناها کاردانش..حسابداری بازرگانی خونده..مرداد ماه هم کنکور داره..این خبرو از تلویزیون شنیده کچلم کرده که ببین قضیش چیه...
      ایشون میتونن تبریز بخونن؟؟ حسابداری بازرگانی خوندن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      من برای خودم نمیخوام//یکی از آشناها کاردانش..حسابداری بازرگانی خونده..مرداد ماه هم کنکور داره..این خبرو از تلویزیون شنیده کچلم کرده که ببین قضیش چیه...
      ایشون میتونن تبریز بخونن؟؟ حسابداری بازرگانی خوندن
      تو دفترچه گفته اگه در داشنجو ان باید انصراف بدن فکر کنم اگرم دیپلم کار و دانش دارن باید لیست رشته هایی که واسه کار و دانش رو ببینن و انتخاب کنن همه چیز تو دفترچه نوشته شده برن دانلود کنن بخونن مشکلشون حل میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-777 نمایش پست ها
      تو دفترچه گفته اگه در داشنجو ان باید انصراف بدن فکر کنم اگرم دیپلم کار و دانش دارن باید لیست رشته هایی که واسه کار و دانش رو ببینن و انتخاب کنن همه چیز تو دفترچه نوشته شده برن دانلود کنن بخونن مشکلشون حل میشه
      به اطلاعات بیشتر نیاز ندارم دفترچه هم شصتاد هزار صفحه ست فقط میخوام بدونم ایشون با دیپلم کاردانش می توانند در یکی از موسسات علمی کاربردی تبریز در رشته حسابداری مشغول به تحصیل شوند؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      به اطلاعات بیشتر نیاز ندارم دفترچه هم شصتاد هزار صفحه ست فقط میخوام بدونم ایشون با دیپلم کاردانش می توانند در یکی از موسسات علمی کاربردی تبریز در رشته حسابداری مشغول به تحصیل شوند؟؟
      ببین چند صفحه ی اولو که رد کنی میرسی به لیست رشته های که طبق رشته های نظری و کارو دانش طبقه بندی شدن. اگه جلو حساب داری زده باشه کار و دانش میتونه بره بخونه! بهتره بره رشته ها رو ببینه همون 7..8 صفحه ی اوله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن