خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 62
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amn1 نمایش پست ها
      من از اقا محمد و بقیه ناظر ها خواهش میکنم تاپیک رو نبندن
      شما همین جا بگین
      من حرف خدا رو فقط زدم
      گفتم که ممکنه واسه خودمم دردسر ساز بشه , خوب بیا یاهو , چه ایرادی داره ؟؟

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      من 29 سالمه , زمانی که 16 17 سالم بود دقیقا به همین سبک شما رفتار میکردم , پس مطمئن باش الان کاملا درکت میکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

عمر مجدد چیه ؟؟!!! من میگم دعا واسه بهبود بیماری , آقای خمینی اون موقع بیمار بودن , پدر رویا خانوم هم بیمار بودن , رویا خانوم میگن با دعا تونستن بیماری پدرشون رو بهبود ببخشن و من میگم مردم ایران با دعا نتونستن بیماری آقای خمینی رو بهبود ببخشن ...
      شما فقط هر چی میشه میگین اقای خمینی
      بنده واستون توضیح دادم
      چند بار باید بگم؟
      اگه دیگه قبول ندارین یا قانع نمیشین دلیل نداره که بیایین بگی
      ما هم میگیم شما بگین اقای خمینی من هم میگم خواست خدا

گفتم که ممکنه واسه خودمم دردسر ساز بشه , خوب بیا یاهو , چه ایرادی داره ؟؟
      ببینین اگه حرفی هست اگه میخوایین دفاع کنین همین جا بگین دلیلی نداره بهانه بیارین

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من 29 سالمه , زمانی که 16 17 سالم بود دقیقا به همین سبک شما رفتار میکردم , پس مطمئن باش الان کاملا درکت میکنم

عمر مجدد چیه ؟؟!!! من میگم دعا واسه بهبود بیماری , آقای خمینی اون موقع بیمار بودن , پدر رویا خانوم هم بیمار بودن , رویا خانوم میگن با دعا تونستن بیماری پدرشون رو بهبود ببخشن و من میگم مردم ایران با دعا نتونستن بیماری آقای خمینی رو بهبود ببخشن ...
      اولا که بقیه ی حرفمو نخور!!!!!جواب اونم بده!!!!!من با این حرفام گفتم که شاید استجابتش به ضررش باشه!
      ثانیا ایشون عمرشون رو کردن به همون دلیلی که خیلی از آدما بعد از 1مدت میرن ایشونم رفتن!!!
      بعدشم شما که تو سال2014 زندگی میکنی جناب!
      بیماری1انسان70-80ساله رو با1انسان 40-50(مسلما پدر رویا خانوم بیش از این سن ندارن)ساله مقایسه میکنی

4. Top | #49
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

29 سال که کمه ... شما دوست عزیزم اگه 100 ساله هم بشین که چون خودتون نمیخواین اوضاعتون بهتر که نمیشه بدترم میشه !!!
      در ضمن منم 16 ،17 ساله نیستم .. منم 22 سالمه .. پس فکر نکنید 29 ساله بودن دلیل بر عاقل بودن و منطق کامل داشتنه.
      پدر من شفا نگرفته دوست عزیز فقط لطف خدا شامل حالش شد و از مرگ نجات پیدا کرد... این چیزی نیس که سخت باشه درکش !!! اگه خدا به دعاهای ما جواب مثبت داد چون مصلحت ما به این بود که این اتفاق واسه پدرم نیفته .
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      اولا که بقیه ی حرفمو نخور!!!!!جواب اونم بده!!!!!من با این حرفام گفتم که شاید استجابتش به ضررش باشه!
      ثانیا ایشون عمرشون رو کردن به همون دلیلی که خیلی از آدما بعد از 1مدت میرن ایشونم رفتن!!!
      بیماری1انسان70-80ساله رو با1انسان 40-50(مسلما پدر رویا خانوم بیش از این سن ندارن)ساله مقایسه میکنی

اگه اینطوره که شما میگین چرا شب و روز تو صدا و سیما میان میگن برای سلامتی آقای مهدوی کنی دعا کنید ؟؟ ایشون هم هشتاد و خورده ای سال سن دارن , اگه دعا تاثیر داره بر ایشون که با این نظر شما در تضاد هست و اگه تاثیری نداره پس چرا انقدر درخواست میشه و تاکید میشه که برای ایشون دعا کنید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها

اگه اینطوره که شما میگین چرا شب و روز تو صدا و سیما میان میگن برای سلامتی آقای مهدوی کنی دعا کنید ؟؟ ایشون هم هشتاد و خورده ای سال سن دارن , اگه دعا تاثیر داره بر ایشون که با این نظر شما در تضاد هست و اگه تاثیری نداره پس چرا انقدر درخواست میشه و تاکید میشه که برای ایشون دعا کنید ؟

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منتظر جوابتونم
      عزیزجان شما پستی که درباره دعای اقای خمینی فرمودین رو چند بار بخونین

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اینم جواب بدم 1آخوند دیگه پیدا میکنی!!!!!!!!!!
      عزیز من اوشون چند سالش بود؟!!!!!!!!!چرا چیزی که جوابشو بهت دادم باز میپرسی!
      هم من هم امیر حسین گفتن که دعا یعنی درخواست
      ما درخواست میکنیم ورد نمیخونیم که به1 چیز بگیم باش!!!!اونم باشه!!!!

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درباره مصداق عینی گویا چیری میخواستین بفرمایید
      سراپا گوشم

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها

29 سال که کمه ... شما دوست عزیزم اگه 100 ساله هم بشین که چون خودتون نمیخواین اوضاعتون بهتر که نمیشه بدترم میشه !!!
      در ضمن منم 16 ،17 ساله نیستم .. منم 22 سالمه .. پس فکر نکنید 29 ساله بودن دلیل بر عاقل بودن و منطق کامل داشتنه.
      پدر من شفا نگرفته دوست عزیز فقط لطف خدا شامل حالش شد و از مرگ نجات پیدا کرد... این چیزی نیس که سخت باشه درکش !!! اگه خدا به دعاهای ما جواب مثبت داد چون مصلحت ما به این بود که این اتفاق واسه پدرم نیفته .
      نکته اینجاست که زمانی که پاسخی برای شبهات ندارید فقط با آوردن کلمه مصلحت یا حکمت از جواب دادن فرار میکنید , به من از طریق علم پزشکی این مسائل رو اثبات کنید اگه میتوانید وگرنه بستن هر چیزی به مصلحت و حکمت که قانع کننده نیست

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکته اینجاست که زمانی که پاسخی برای شبهات ندارید فقط با آوردن کلمه مصلحت یا حکمت از جواب دادن فرار میکنید , به من از طریق علم پزشکی این مسائل رو اثبات کنید اگه میتوانید وگرنه بستن هر چیزی به مصلحت و حکمت که قانع کننده نیست

جناب لطفا جواب بنده هم بفرمایید و بهانه نیاورین

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عاغای محترم ، خسته مون کردی.
      بحث ما به جایی نمیرسه.
      خداحافظ

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      عاغای محترم ، خسته مون کردی.
      بحث ما به جایی نمیرسه.
      خداحافظ
      اتفاقا میرسه
      بذارین صحبت کنیم

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان جرا بحث ميكنيد ايشون با خميني و اخوندا بيشتر مشكل دارن تا با دعا
      منم ي زماني ادمايي اومدن تو زندكيم ك حرفشون همين بود و ميكفتن برو تحقيق كن تاريخو بخون
      هي اعتقاداتم سست تر ميشد تا اينكه مامانم ماجراي شبيه سازي انسان رو تعريف كرد برام
      واقعا ب خدا اعتقاد كامل بيدا كردم و از اونا هم ممنونم ك با اومدنشون ب زندكيم ايمان منو قوي تر كردن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #59
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چیو از طریق علم پزشکی به شما اثبات کنم ؟؟؟
      شفاهایی بوده که حتی علم پزشکی هم جوابی براشون نداره ... اون وقت شما اثبات از طریق علم پزشکی میخواین ؟؟؟؟
      الان دقیقا جواب چه سوالی رو میخواین ؟؟
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من از ديد بپزشكي اثبات ميكنم چون به خودمم همينجوري اثبات شد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن