خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 157 از 405 نخستنخست ... 57147156157158167257 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,341 به 2,355 از 6064
    1. Top | #2341
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moosoolina نمایش پست ها
      ایشون زمین شناسی24 درصد زدن که اگه یه خورده بیشتر میشد100درصد تک رقمی کشور بودن الان
      یعنی یه رقمی باید حتما زمین رو بزنه؟

2. Top | #2342
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      شما که اینقدر درصداتون عالیه چرا یه رقمی سنجش نشده تو کشور؟

یعنی همه یه رقمییای سنجش همه درسا رو صد زدند؟
      دوست عزیز رقابت بخصوص امسال در رشته تجربی سخت و تنگاتنگ هستش و بیشتر در کارنامه سنجش به رتبه معادل تاکید میکنیم.موفق باشین

3. Top | #2343
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی سلطان نژاد نمایش پست ها
      دوست عزیز رقابت بخصوص امسال در رشته تجربی سخت و تنگاتنگ هستش و بیشتر در کارنامه سنجش به رتبه معادل تاکید میکنیم.موفق باشین
      چرا رتبه معادل؟

4. Top | #2344
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم.بنده هم به شما تبریک میگم .درصداتون قابل قبول هستش.اگه نظر بنده بخواین تواین مدت باقی مانده رو نقاط قوتتون کار بکنین و سعی بکنین مطالبی رو که توش قوت دارین رو تثبیت بکنین.در مورد زیست هم درصدتون بد نیس ولی اطمینان داشته باشین در کنکور بهتر از این خواهد بود .به امید موفقیت روز افزون
      شما لطف دارید. شما تا کنکور برنامه ی خاصی برای مطالعه ی زیست دارید؟؟الان بیشتر تمرکز شما روی مطالعه کناب درسیه یا زدن تست استاندارد؟
      همیشه سکوت نشانه ی تایید حرف طرف مقابل نیست ، گاهی
      نشانه ی قطع امید از سطح شعور اوست !!!

(میشل فوکو)

5. Top | #2345
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا رتبه معادل؟
      چون فضای کنکور با سنجش فرق میکنه.

6. Top | #2346
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moosoolina نمایش پست ها
      شما لطف دارید. شما تا کنکور برنامه ی خاصی برای مطالعه ی زیست دارید؟؟الان بیشتر تمرکز شما روی مطالعه کناب درسیه یا زدن تست استاندارد؟
      سعیم بر این هستش که از امروز تا روز کنکور یه دور دیگه تموم درسارو مطالع بکنم

7. Top | #2347
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز پیام خصوصی نمیتونم جواب بدم.همین جا مطرح کنین

8. Top | #2348
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه طبق معیارای کنکور هستش

9. Top | #2349

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقای سلطان نژاد

شما پشت کنکوری هستید؟

--

اگر میشه یه راهنمایی بکنید که توی این یک ماه زیستمون رو به 85-90 برسونیم. ( در حال حاضر تسلط نسبی روی زیست دارم )

یه پیشنهاد بدین که این تسلط رو افزایش بدیم.

---

و یه سوال دیگه : اگر میشه بگین که کدوم یکی از سوالهای زیست سنجش رو غلط زدید.

---

ممنون

10. Top | #2350
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه طبق معیارای کنکور هستش

معیار رتبه معادل رو میگین؟

گروهی داده میشن؟چطوری؟

11. Top | #2351
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز برای اینکه تعداد غلطات رو کم کنی باید درساتو بدونم که توکدوم یکشیون بیشتر غلط داری تا بهت برای هر کدوم راه حل بگم.ولی ااگه بخوایم یه راه حل کلی بگیم باید سوالاتی رو که نمیدونی یا شک داری به هیچ وجه جواب ندی ولی اگه در صورتی که این کار رو اگه بکنی تعداد سوالات زده خیلی کم میشه آزمایشی یه درس رو انتخاب کن و همه سوالایی رو که شک داری استثنا جواب بده بعد بررسی کن ببین چقدر سوالات شک دارت درست بوده اگه قابل قبول باشه میتونی این روند رو به درسای دیگهتم سرایت بدی و ادامه بدی.و یه راه حل دیگه حتما توصیه میکنم آزمون هایی رو که میدی بررسی کن حتی سوالاتی رو که درست جواب دادی که این کار باعث میشه تسلطت بره بالا و تعداد غلطهات آزمون بعدی یه خرده کم بشه و را ه کار سوم اینه که کتاب اشتباهات متداول رو تهیه کن.اگه سوالی باز بود من در خدمتم

بیشتر تو زیست اونم نه به خاطر اینکه بلد نیستم بیشتر این مدلیه که سوال رو میخونم حتی دور کلمات کلیدی سوال خط می کشم ولی مثلا کلروفیل رو میخونم و توی ذهنم به کارایی که کلروپلاست انجام میده فکر می کنم یا مثلا میگه کدام نادرست است از چهار تا دوتای اول رو که درسته رو خوب رد میکنم ولی وسط سوال اون مورد نا درست رو هم رد می کنم و درست رو میزنم یعنی وسط سوال یادم میره چی می خواد
      یا توی شیمی توی مسائل اشتباهم کمه ولی توی درست نادرست هم همون قضیه زیست تکرار میشه
      تو فیزیک به جای اینکه دو رو تقسیم بر سه کنم سه رو تقسیم بر دو می کنم
      ریاضی بیشتر توی ضرب و تقسیمه
      شاید بگی تمرینت کمه ولی نیست و در ضمن اشتباهات متداول رو هم دارم و موقع زدنش مشکل ندارم
      یکی دیگه اینه که زود خسته میشم نمی دونم چرا ؟؟؟

12. Top | #2352
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad76 نمایش پست ها
      سلام آقای سلطان نژاد

شما پشت کنکوری هستید؟

--

اگر میشه یه راهنمایی بکنید که توی این یک ماه زیستمون رو به 85-90 برسونیم. ( در حال حاضر تسلط نسبی روی زیست دارم )

یه پیشنهاد بدین که این تسلط رو افزایش بدیم.

---

و یه سوال دیگه : اگر میشه بگین که کدوم یکی از سوالهای زیست سنجش رو غلط زدید.

---

ممنون
      با سلام . آرزوی موفقیت.خیر پشت کنکوری نیستم و اگه میگفتین دقیقا زیستتون چند درصد میزنین بهتر میشد راهنمایی کرد ولی در حالت کلی که تسلط کلی دارین سعی کنین تمام مطالب زیست رو اگه تموم نکردین حتما تموم کنین چون سوالات زیست ترکیبی هستش و اگه یه تستی مطرح بشه که فقط یه نکته از فصلی که شما نخوندین داشته باشه کل اون تست رو از دست میدین.برای کسب درصد زیست هم باید فقط دفعات مرورتون زیاد باشه.سوالات 179 و 204 رو به دلیل بی دقتی اشتباه زدم.موفق باشین

13. Top | #2353
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معیار رتبه معادل رو میگین؟

گروهی داده میشن؟چطوری؟
      طبق کنکور سال گذشته هستش که تخمین میزنه با این دردصدا تومنطقه چه رتبه ای رو میتونستین کسب کنین

14. Top | #2354
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طبق کنکور سال گذشته هستش که تخمین میزنه با این دردصدا تومنطقه چه رتبه ای رو میتونستین کسب کنین
      در طول سال تحصیلی برای شیمی و زیست شناسی چه منابع ای داشتید و از چی میخوندید؟!
      کلاس هم میرفتید؟!
      (در ضمن امسال کنکور ندارم)
      ممنون
      ...

15. Top | #2355
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کارنامه آزمون 25 اردیبهشت سنجشفایل پیوست 29518
      سلام ، تو ارومیه که دبیر زیست خوب نیست شما خودتون خوندین؟ زیست رو شدیدا مشکل دارم من بیشتر از ۵۵ نزدم تا حالا ، به نظرتون تو این مدت باقی مونده چیکار میتونم براش انجام بدم ، درمورد شیمی ام یکم توضیح بدین که چیکار میکنین ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن