خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تغیرات شیمی 2 مبتکران

سلام.
      من شیمی 2 مبتکران ( هر دو جلد ) چاپ سال 91 ویراست هشتم رو دارم . ممنون میشم اگه بگین که با چاپ جدید تفاوت دارن یا نه ؟ اینایی که من دارم رو میتونم استفاده کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      من پارسال که 92 بود روش کار کردم فقط تست کنکور های جدید توشه و گرنه ویرایش نشده.... فصل 2 و 5 کتاب درسی جدید خیلی فرق کرده البته اگه مثل من دقیق بخونی. اگه چاپ 93 هم مثل همون 92 باشه یه کم کارت سخت میشه.... موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تغییرات در حدی نیست که بخوای کتاب جدید بگیری ,اون فصل ۵ که خیلی تغییر کرده رو از روی خود کتاب درسی بخونی کفایت میکنه ... ( البته این نظر شخصی منه )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همون طور که amirofff گفتن تغییرات در حدی نیست بخوای کتاب جدید بگیری
      کاری که باید بکنی اینه که فصل 2و5 کتاب اون سال رو(کتابی که مبتکران اون سالو بر اساس اون نوشتن) با کتابی که میخوای باهاش کنکور بدی مقایسه کنی
      برای دریافت کتب هر سال هم میری پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی
      بعد میفهمی تغییرات چیه
      بعد حالا رو اون چیزهایی که تو کتاب نیست یه ذره وقت بیشتر بذار تا کامل دستت بیاد و شک نکن و مطمئن باش بعدا قبل کنکور تویه آزمایشی قلم چی گزینه دو یا چیز دیگه ای ازش تست خوای زد!نگران نباش. درست یاد بگیری مشکلی نیش. حالا اگه خیلی نگرانیاگه دوستات کتاب دیگه ای هم دارن یه چک کن شاید تستی نکته ای چیزی ازش در بیاری( یا حتی اینترنت) ولی اونقدرا ضروری نیست.
      ویرایش توسط the great aziz : 27 تیر 1393 در ساعت 03:08

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ویراست هفتم چی؟؟؟؟؟؟؟؟تک جلدیه......... اون چی قابل استفاده هست؟
      آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      سلام
      من پارسال که 92 بود روش کار کردم فقط تست کنکور های جدید توشه و گرنه ویرایش نشده.... فصل 2 و 5 کتاب درسی جدید خیلی فرق کرده البته اگه مثل من دقیق بخونی. اگه چاپ 93 هم مثل همون 92 باشه یه کم کارت سخت میشه.... موفق باشی
      منظورتون چیه که کارت یکم سخت میشه ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mister_ali نمایش پست ها
      ویراست هفتم چی؟؟؟؟؟؟؟؟تک جلدیه......... اون چی قابل استفاده هست؟
      تغیرات اساسی داشته .
      منظورت از قابل استفاده بودن چیه ؟ خوب هر کتاب قابل استفاده س. با تغیر کتاب و ویرایش که علم شیمی هم ویرایش نمیشه . فقط چون تک جلده بعضی مطالبی که تو این دو جلدیه هست دیگه نداره .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، در چاپ جديد علاوه بر اضافه شدن تست های كنكور 93 ، تغييرات مربوط به جدول تناوبی ( بخش 2 ) و مطالب اضافه شده به بخش پنجم ( آميدها و نام و فرمول تركيبات آلی ديگر ) لحاظ شده است، همانطور كه دوستان اشاره نمودند كتاب قبلی قابل استفاده است اما بهتر است تغييرات اين 2 بخش و تست های كنكور 93 را مطالعه نماييد.

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      اینکه میگین تغییرات فصل 2 و 5 زیاده به فصل 5 فقط چند پاراگراف اضافه شده که حفظی ان در مورد فصل 2 که جدول تناوبی تغییر کره یعنی اون مطالبی که واسه جدول قبلی می گفتن نکاتش تو این صادق نیس؟
      همه مشتی ها.............دهه شصتی ها

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رحيمي نمایش پست ها
      سلام ، در چاپ جديد علاوه بر اضافه شدن تست های كنكور 93 ، تغييرات مربوط به جدول تناوبی ( بخش 2 ) و مطالب اضافه شده به بخش پنجم ( آميدها و نام و فرمول تركيبات آلی ديگر ) لحاظ شده است، همانطور كه دوستان اشاره نمودند كتاب قبلی قابل استفاده است اما بهتر است تغييرات اين 2 بخش و تست های كنكور 93 را مطالعه نماييد.
      سلام . مگه چاپ 93 اومده ؟؟؟ من که رفتم سایت مبتکران هنوز چاپ نشده که . شما از کجا می دونید ؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      سلام . مگه چاپ 93 اومده ؟؟؟ من که رفتم سایت مبتکران هنوز چاپ نشده که . شما از کجا می دونید ؟
      سلام
      اين تغييرات طبيعی است كه در چاپ جديد بايد لحاظ شود.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفانه من بر اثر بی دقتی !! رفتم کتاب فروشی مبتکران شیمی 2 و 3 رو گرفتم که چاب 92 بود !! همین یه ماه بیش !! رفتم بسش بدم گفت تا 24 ساعت بعده خرید وقت ارجاع داری نه یه ماه !!!! شیمی 2 یکم تغییر کرده شیمی 3 که نگو...........

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امسال میرم پیش
      میخوام شیمی 2 مبتکران بخرم، چاپ 91 که تک جلدی هست رو باید بخرم؟

14. Top | #14
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .:Mahdi:. نمایش پست ها
      من امسال میرم پیش
      میخوام شیمی 2 مبتکران بخرم، چاپ 91 که تک جلدی هست رو باید بخرم؟
      در مورد ویرایش ها نمیدونم ولی تک جلدی فقط آموزشه ... ولی دو جلدی آموزش + تست

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      سلام.
      من شیمی 2 مبتکران ( هر دو جلد ) چاپ سال 91 ویراست هشتم رو دارم . ممنون میشم اگه بگین که با چاپ جدید تفاوت دارن یا نه ؟ اینایی که من دارم رو میتونم استفاده کنم ؟
      طبق اون چیزی که من دیدم 92 با 91 هیچ فرقی نداره ... + در چاپ 92 تستای آزاد حذفیدن !!! حالا 93 رو نمیدونم
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad51 نمایش پست ها
      متاسفانه من بر اثر بی دقتی !! رفتم کتاب فروشی مبتکران شیمی 2 و 3 رو گرفتم که چاب 92 بود !! همین یه ماه بیش !! رفتم بسش بدم گفت تا 24 ساعت بعده خرید وقت ارجاع داری نه یه ماه !!!! شیمی 2 یکم تغییر کرده شیمی 3 که نگو...........
      سلام ، تغييرات شيمی 3 هم خيلی زياد نيست استوكيومتری محلول ها از بخش 1 به بخش 3 منتقل شده ، بخش 2 مبحث تعيين گرمای واكنش با استفاده از انرژی پيوند حذف شده است از بخش 3 ، جدول مربوط به تركيبات يونی محلول و نامحلول در آب و از واحدهای غلظت درصد حجمی و غلظت معمولی حذف شده است.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن