خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اولویتت کدومه !؟!؟!؟

رأی دهندگان
    128. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فردوسی مشهد

42 32.81%
    • تبریز

23 17.97%
    • اصفهان

45 35.16%
    • شیراز

36 28.13%
    • بو علی همدان

5 3.91%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 87
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه یه توضیحی راجع به دانشگاه سهند بدید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-as نمایش پست ها
      میشه یه توضیحی راجع به دانشگاه سهند بدید
      یک دانشگاه خوب برای رشته های مهندسی که فارغ التحصیلان خوبی هم توی دو سه سال اخیر ازش بیرون اومدن و داره وارد فاز رقابت با دانشگاههای برجسته کشور میشه. بعضا کتب نوشته شده توسط اعضای هیئت علمیش هم به عنوان منبع درسی سایر دانشگاهها استفاده میشه مثلا سرفصل مهندسی محیط زیست در رشته های مهندسی عموما کتابی معرفی میشه از دو نفر از اعضای هیئت علمی سهند.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      دوستان ! دلیل خاصی داره که اکثرا اگه رتبه ی خوبی در کنکور رشته ی علوم تجربی بیارن برای دندان پزشکی علوم پزشکی بهشتی رو ترجیح میدن و برای رشته ی پزشکی , تهران؟؟

نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم!! و تصادفی به چنین مواردی برخورد کردم!
      هر دانشگاه در هر رشته بسته به اینکه چه کسانی عضو هیئت علمی در اون گروه هستن شهرت و اعتبار داره و به صورت کلی نمیشه گفت کدوم دانشگاه بهتر از کدوم هست(البته توی راضی شریف از همه بهتره و این موضوع برای دانشگاههای دیگه صدق میکنه بجز شریف)(تجربی هم که خب میدونید دیگه)

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      آقای Mr.Dr (و الباقی دوستان) میشه لطفا در مورد اولویت بندی رشته ی مهندسی مکانیک برا دانشگاه های تهران توضیح بدین بعد از شریف چه دانشگاه هایی بهتره؟
      ممنون میشم!
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون میارزه مهندسی پزشکی رو توی دانشگاه سهند بخونم؟در ضمن سطح علمی و عملی سهند بالاتره یا دانشگاه هایی مثل بوعلی و رازی؟؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edward نمایش پست ها
      آقای Mr.Dr (و الباقی دوستان) میشه لطفا در مورد اولویت بندی رشته ی مهندسی مکانیک برا دانشگاه های تهران توضیح بدین بعد از شریف چه دانشگاه هایی بهتره؟
      ممنون میشم!
      دقیقا باید از کسی که تجربه مکانیکی داره پرسید اما به صورت عمومی بعد از شریف تهران و امیرکبیر و بعد خواجه نصیر و در ضمن خوارزمی(اگر رشته ای رو مشترک با بقیه دانشگاههای تهران داشته باشه) آخر قرار میگیره . یکی مانده به اخر هم طبق معمول علم و صنعت!(با اون استاد فیزیک کوانتوم بی اعصابش... هایک قولتوقچیان)

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقای Mr.Dr (و الباقی دوستان) میشه لطفا در مورد اولویت بندی رشته ی مهندسی مکانیک برا دانشگاه های تهران توضیح بدین بعد از شریف چه دانشگاه هایی بهتره؟ممنون میشم!
      فک میکنم امیرکبیر،علم و صنعت و خواجه نصیر،یکی از دوستام میگفت دانشگاه تهران تو رشته های مهندسی سخت افزار های جالبی نداره(آزمایشگاه،...)

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      متشکر!
      شما تو این فروم کسیو نمیشناسین که مکانیک خونده باشه؟(الیته به جز ادمین! که فک کنم سرشون شلوغ باشه!!)
      Hey yeah, Tiptoe higher

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون میارزه مهندسی پزشکی رو توی دانشگاه سهند بخونم؟در ضمن سطح علمی و عملی سهند بالاتره یا دانشگاه هایی مثل بوعلی و رازی؟؟
      رازی و بوعلی سطحشون پایین تر از سهند هست. رازی که برای کرمانشاه هست برو توی دانشکده فنیش با دانشجوهاش خوب و بدشو بشنو بوعلی هم طبیعتا از استاد کرمانشاه دانشجو زیاده به خاطر یک بوم بودن.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متشکر! شما تو این فروم کسیو نمیشناسین که مکانیک خونده باشه؟(الیته به جز ادمین! که فک کنم سرشون شلوغ باشه!!)
      توی فروم که نه ولی خارج از اینجا بله دوتا از دوستام هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط MrDr نمایش پست ها
      رازی و بوعلی سطحشون پایین تر از سهند هست. رازی که برای کرمانشاه هست برو توی دانشکده فنیش با دانشجوهاش خوب و بدشو بشنو بوعلی هم طبیعتا از استاد کرمانشاه دانشجو زیاده به خاطر یک بوم بودن.
      کلی از دوستام رازی هستن،کلا هرچی میگن ناامید کنندس!

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من دانشگاه آزاد واحد پزشکی و دندان پزشکی تهران از خیلی از دانشگاه های علوم پزشکی شهرستان ها سطح بالاتری داره و تو فنی ها هم دانشگاه آزاد قزوین ( باراجین ) هم خیلی سطحش بالاست ...

به نظر من دانشگاه آزاد واحد پزشکی و دندان پزشکی تهران از خیلی از دانشگاه های علوم پزشکی شهرستان ها سطح بالاتری داره و تو فنی ها هم دانشگاه آزاد قزوین ( باراجین ) هم خیلی سطحش بالاست ...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه کسی مکانیک بخونه حتما باید استخدام یه کار خونه شه؟شرایط کار ش جا های دیگه چطوریه؟
      (رازی علوم پایه به خصوص شیمیش عالیه وارشد خوب قبولی میده ولی فنیش مثل اینکه زیاد جالب نیست.....)
      ویرایش توسط nikra : 27 تیر 1393 در ساعت 02:56

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      توی فروم که نه ولی خارج از اینجا بله دوتا از دوستام هستند
      میشه لطف کنید ازشون بپرسین؟ (جدی میگم)
      من دورو بر خودم فقط یه مهندس مکانیک میشناسم (که ازش پرسیدم)!!
      (تعجب نکنید من منطقه 3 ام خخخخخخخ)
      Hey yeah, Tiptoe higher

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اول شیراز.بعدش اصفهان

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      اگه کسی مکانیک بخونه حتما باید استخدام یه کار خونه شه؟شرایط کار ش جا های دیگه چطوریه؟
      تنوع کار مهندسی مکانیک خیلی زیاده،شما ممکنه از قطعات ساده پیچ و مهره بسازی تا قطعات اصلی سد خودرو و....،البته ناگفته نماند اصل کاری هارو خارجیا میسازند،مثلا چند ساله پیش توی کارخانه ی سیمان کرمانشاه،دیگ بخارش رو یه تیم مهندسی ایتالیایی ساختن،یکی از دلایل دل کندن من از مکانیک همین بود،این همه درس بخونم آخرش یه چیز باحال نسازم؟؟

تنوع کار مهندسی مکانیک خیلی زیاده،شما ممکنه از قطعات ساده پیچ و مهره بسازی تا قطعات اصلی سد خودرو و....،البته ناگفته نماند اصل کاری هارو خارجیا میسازند،مثلا چند ساله پیش توی کارخانه ی سیمان کرمانشاه،دیگ بخارش رو یه تیم مهندسی ایتالیایی ساختن،یکی از دلایل دل کندن من از مکانیک همین بود،این همه درس بخونم آخرش یه چیز باحال نسازم؟؟

میشه لطف کنید ازشون بپرسین؟ (جدی میگم)من دورو بر خودم فقط یه مهندس مکانیک میشناسم (که ازش پرسیدم)!!(تعجب نکنید من منطقه 3 ام خخخخخخخ)
      بفرمایید،در خدمتم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      (رازی علوم پایه به خصوص شیمیش عالیه وارشد خوب قبولی میده ولی فنیش مثل اینکه زیاد جالب نیست.....)
      علوم پايه نخون هيچوقت.
      يه مشکلي که بچه هاي دبيرستاني دارن اينه که توهمي ن. دليلشم اينه که موندن خونه و فقط درس خوندن تا از کنکور قبول بشن و ناچارا به همهمرشته ها ايده آلنگاه ميکنن. شما هر رشته اي بخوني به احتمال زياد بايد استخدام بشي.
      معمولا اينجوري فک ميکنن که اگه مکانيک بخونن پمپ و کمپرسور پتروشيمي يا ديگ بخار نيروگاهو ميسازن يا اگه برق بخونن ماهواره ميسازن! ولي بعد از اينکه اون رشته رو خوندن به افکارشون قبل از کنکر ميخندن! بله اگه اينطوري فک کني خنده داره.
      من همين تابستون تو پتروشيمي کارآموزيمو گذروندم. اونجا هيچ کس جاي خودش نبود مثلا کسي که مسيول رآکتور بود به جاي اينکه مهندس شيمي باشه ليسانس مديريت بود. کلا دو تا مهندس شيميداشت! اينکه فلان قطعه رو ميسازم چرنده چون کل کارخونه رو آلمان ساخته بود اصلا کسي نميدونست داخل رآکتور چجوريه و هر قطعه اي خراب ميشد قبل تحريم خود آلمان ميومد درست ميکرد بعدتحريم چند برابر قيمت خريداري ميشد. اينجا کسي بازار کار براي مکانيکا ديد؟
      همه فک ميکنيد پتروشيميبهترين جا واسه کار کردنه ولي اصلا نميدونيد اکثر کارکنان اونجا از انواع سرطان جون خودشونو از دست ميدن!
      اينجوري سبک سنگين کنيد توهم نزنيد!
      موفق باشيد.

​راستي اين نظر سنجي اشتباهه چون هم تجربيا و هم رياضيا راي دادن. واسه تجربيا جدا و واسه رياضيا جدا تاپيک بزنيد تاپيک خيلي مفيدي ميشه.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن