خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درخواست مشاوره از دوستان برای خرید گوشی

باسلام
      من میخوام گوشی بگیرم تا سقف 2.5 میلیون تومان
      نظر شما چیه ؟
      ممنون
      سر انجام که باید در خاک رفت / خوش آن کس که پاک آمد و پاک رفت

2. Top | #2

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      iphone 5 s بگیر

وسلام

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه برای کلاس گذاشتن میخوایapple یا blackberry بخر این دو برند گوشی های خوبی دارند اما به درد ایران نمیخوره گوشی های sony , galaxy گوشی های خوبی دارند و من sony رو ترجیح میدم . شما گوشی رو برای چه کاری میخواین؟ اولویت های خودتون رو تعیین کنید و گوشیه مورد نظرتون رو انتخاب کنید بین گوشی ها sony z1 و z2 گوشی های مناسبی هستند ( z1 compact از z1 بهتر هستش)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Faster نمایش پست ها
      iphone 5 s بگیر

وسلام
      چند نفر رو دیدین که از 5 s استفادهی تخصصی کنند؟ وقتی همه ی برنامه ها و قابلیت هایی که این گوشی رو خاص کرده تو ایران بسته ست برای چی پولشو بریزه تو سطل اشغال

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_os نمایش پست ها
      اگه برای کلاس گذاشتن میخوایapple یا blackberry بخر این دو برند گوشی های خوبی دارند اما به درد ایران نمیخوره گوشی های sony , galaxy گوشی های خوبی دارند و من sony رو ترجیح میدم . شما گوشی رو برای چه کاری میخواین؟ اولویت های خودتون رو تعیین کنید و گوشیه مورد نظرتون رو انتخاب کنید بین گوشی ها sony z1 و z2 گوشی های مناسبی هستند ( z1 compact از z1 بهتر هستش)

چند نفر رو دیدین که از 5 s استفادهی تخصصی کنند؟ وقتی همه ی برنامه ها و قابلیت هایی که این گوشی رو خاص کرده تو ایران بسته ست برای چی پولشو بریزه تو سطل اشغال
      يكيش خود من
      من نميدونم فرهنگ ايرانيا كي ميخواد درست بشه ميشه بگي چيش تو ايران بسته است كه بقيه گوشيا دارن و اين نداره؟!!
      و اما جواب استارتر:
      اگه تا اين حد ميخواي هزينه كني و بلدي چطوري باهاش كار كني قطعا اپل بهترين گزينه اس ولي اگه مثه خيليا بلد نيستي و واس كلاسش ميخواي اينكارو نكن
      بلك بري رو پيشنخاد نميكنم چون تو ايران كارايي درستي نداره و در واقع نسبت ب پولي ك ميدي كار نميكنه برات
      پيشنهاد من : اپل -گلكسي سري نوت-سوني سري z-اچ تي سري سري وان
      به حرف كسي كه ايفون از نزديك نديده حتي هم گوش نكن بهتره اين سوالا رو از كسايي بپرسي كه خودشون دارن و كار ميكنن و ايران هم محدودشون نكره مثلا تو انجمن هاي تخصصي اپل بپرس ببين چند نفر ناراضي ان
      اپل فقط ي گوشي نيست فقط كافيه ي سرچ كني راجع به پردازنده اش كه تو دنيا بي نظيره
      حسگر اثر انگشتش ( ك سامسونگ كپي كرد ي ماه نشد هكش كردن)
      يا حتي ميتونه ي دوربين عكاسي باشه برات كافيه لنز هايي ك باهاش راحت تري رو بخري براش
      اپل مجهز به هوش مصنوعيه كه هررركاري بگي برات انجام ميده بر عكس سامسونگ كه كپي كرده ولي كاراش خيلي محدوده
      اپل اندرويد نيست ! اي او اس هست و اينم بدون كه بقيه گوشيا تو اين رنج قيمت اندرويد هستن كه در واقع كپي شده از اي او اس
      و خب حيفه اينهمه پول خرج كني ي گوشي بخري كه كاملا كپي شده از اپل و امكاناتش هست.
      ضمنا اون چيزي ك تو ايران بسته است ماركت اندرويده و اينهمه نرم افزار ك ميبيني هيچكدوم اورجينال نيستن ولي ماركت اپل (اپ استور) با نرم افزاراي اورجينال برا ايرانيا بازه و مشكلي هم نداره
      ضمنا وبگردي با اپل چند برابر بقيه گوشيا سرعت داره
      سوال ديگه اي داشتي در خدمتم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اون موقعی 2.5 میلیون باید بدی گوشی که بتونی از تمام کاراییش استفاده کنی!

اگه ازش استفاده تخصصی مثل طراحی،نقشه کشی،عکس برداری حرفه ای،اینترنت گردی حرفه ای ! از اینا میکنی 2.5 بده!

نه! اگه میخوای دو تا اس ام اس بدی دو تا موزیک گوش بدی 500 هم کارتو راه میندازه!

میتونی از دو میلیون بقیش واسه خیلی چیزای مفید تر استفاده کنی!

در حد 500 600 Lg ها عالین!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ♣TaHa Eb♣ نمایش پست ها
      باسلام
      من میخوام گوشی بگیرم تا سقف 2.5 میلیون تومان
      نظر شما چیه ؟
      ممنون
      پیشنهاد من 100% گوشی Xperia Z2 هستش.از همه لحاظ (وب گردی،طراحی،کارهای گرافیکی،گیم،عکاسی و...) به طور قطع از رقبای خود حتی آیفون سرتر هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      يكيش خود من
      من نميدونم فرهنگ ايرانيا كي ميخواد درست بشه ميشه بگي چيش تو ايران بسته است كه بقيه گوشيا دارن و اين نداره؟!!
      و اما جواب استارتر:
      اگه تا اين حد ميخواي هزينه كني و بلدي چطوري باهاش كار كني قطعا اپل بهترين گزينه اس ولي اگه مثه خيليا بلد نيستي و واس كلاسش ميخواي اينكارو نكن
      بلك بري رو پيشنخاد نميكنم چون تو ايران كارايي درستي نداره و در واقع نسبت ب پولي ك ميدي كار نميكنه برات
      پيشنهاد من : اپل -گلكسي سري نوت-سوني سري z-اچ تي سري سري وان
      به حرف كسي كه ايفون از نزديك نديده حتي هم گوش نكن بهتره اين سوالا رو از كسايي بپرسي كه خودشون دارن و كار ميكنن و ايران هم محدودشون نكره مثلا تو انجمن هاي تخصصي اپل بپرس ببين چند نفر ناراضي ان
      اپل فقط ي گوشي نيست فقط كافيه ي سرچ كني راجع به پردازنده اش كه تو دنيا بي نظيره
      حسگر اثر انگشتش ( ك سامسونگ كپي كرد ي ماه نشد هكش كردن)
      يا حتي ميتونه ي دوربين عكاسي باشه برات كافيه لنز هايي ك باهاش راحت تري رو بخري براش
      اپل مجهز به هوش مصنوعيه كه هررركاري بگي برات انجام ميده بر عكس سامسونگ كه كپي كرده ولي كاراش خيلي محدوده
      اپل اندرويد نيست ! اي او اس هست و اينم بدون كه بقيه گوشيا تو اين رنج قيمت اندرويد هستن كه در واقع كپي شده از اي او اس
      و خب حيفه اينهمه پول خرج كني ي گوشي بخري كه كاملا كپي شده از اپل و امكاناتش هست.
      ضمنا اون چيزي ك تو ايران بسته است ماركت اندرويده و اينهمه نرم افزار ك ميبيني هيچكدوم اورجينال نيستن ولي ماركت اپل (اپ استور) با نرم افزاراي اورجينال برا ايرانيا بازه و مشكلي هم نداره
      ضمنا وبگردي با اپل چند برابر بقيه گوشيا سرعت داره
      سوال ديگه اي داشتي در خدمتم

گوشی های آیفون هم بی نقص نیستند.درسته در زمینه هایی مثل سرعت و عکاسی برتری هایی دارن( البته با دوربین 20 مگاپیکسلی Z2 به نظرم دیگه در این زمینه برتر نیست!) اما عیبهایی هم دارن که به عنوان مثال عدم پشتیبانی از کارت حافظه( که برای خیلی از افراد یه فاکتور مهم به حساب میاد) نداشتن بلوتوث (گرچه برنامه های مثل واتس آپ و وایبر وجود داره اما راحتی کار با بلوتوث رو نداره) نداشتن nfc، صفحه نمایش کوچکتر(که شاید برای بازی و فیلم مناسب نباشه) و یا خش پذیری بدنه!
      اما نقاط قوتی مثل سرعت گوشی،هنگ بسیار کم،امنیت،سیستم عامل منحصر به فرد و کلاس کاری هم داره!...شاید با گرفتن این گوشی در دست و کارکردن باهاش سایر نقاط ضعف به چشم نیاد اما من پیشنهادم XPERIA Z2 هستش.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      پیشنهاد من 100% گوشی Xperia Z2 هستش.از همه لحاظ (وب گردی،طراحی،کارهای گرافیکی،گیم،عکاسی و...) به طور قطع از رقبای خود حتی آیفون سرتر هستش.

گوشی های آیفون هم بی نقص نیستند.درسته در زمینه هایی مثل سرعت و عکاسی برتری هایی دارن( البته با دوربین 20 مگاپیکسلی Z2 به نظرم دیگه در این زمینه برتر نیست!) اما عیبهایی هم دارن که به عنوان مثال عدم پشتیبانی از کارت حافظه( که برای خیلی از افراد یه فاکتور مهم به حساب میاد) نداشتن بلوتوث (گرچه برنامه های مثل واتس آپ و وایبر وجود داره اما راحتی کار با بلوتوث رو نداره) نداشتن nfc، صفحه نمایش کوچکتر(که شاید برای بازی و فیلم مناسب نباشه) و یا خش پذیری بدنه!
      اما نقاط قوتی مثل سرعت گوشی،هنگ بسیار کم،امنیت،سیستم عامل منحصر به فرد و کلاس کاری هم داره!...شاید با گرفتن این گوشی در دست و کارکردن باهاش سایر نقاط ضعف به چشم نیاد اما من پیشنهادم XPERIA Z2 هستش.
      كارت حافظه نداره ولي حافظه داخليش (٣٢گيگ) بقدري هست كه جوابگو باشه
      بلوتوث و بقيه چيزا هم اگه خيلي براش مهم باشه با جيلبريك ميتونه بريزه هرچند ايفون بلوتوث داره فقط به گرشياي ديگه انتقال نميده ولي به ضبط ماشين يا هندزفري بلوتوث وصل ميشه و مشكلي ندارهضمنا توي فايو اس گزينه اي هست بنام اير دراپ كه كار بلوتوث دستگاه به دستگاه رو انجام ميده (توي سري هاي قبلي نبوده)
      صفحه نمايش رو هم قبول دارم اگه ايفون با صفحه نمايش بزرگتر بخواد ميتونه صبر كنه سري ٦ بياد كه بزرگتره رلي خب قيمت خيلي زياد تري داره چون اولشه
      اين گوشي اينقد چيزاي خوب داره كه من با اچ تي سي وان پسر خالم خواستم كار كنم بنظرم ضعيفتر ميومد
      بازم هرطور خودشون ميدونن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      2.5 میلیون تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بابا دم شما گرم.من اینقدر پول گوشی داشتم الان ایران نبودم
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      كارت حافظه نداره ولي حافظه داخليش (٣٢گيگ) بقدري هست كه جوابگو باشه
      بلوتوث و بقيه چيزا هم اگه خيلي براش مهم باشه با جيلبريك ميتونه بريزه هرچند ايفون بلوتوث داره فقط به گرشياي ديگه انتقال نميده ولي به ضبط ماشين يا هندزفري بلوتوث وصل ميشه و مشكلي ندارهضمنا توي فايو اس گزينه اي هست بنام اير دراپ كه كار بلوتوث دستگاه به دستگاه رو انجام ميده (توي سري هاي قبلي نبوده)
      صفحه نمايش رو هم قبول دارم اگه ايفون با صفحه نمايش بزرگتر بخواد ميتونه صبر كنه سري ٦ بياد كه بزرگتره رلي خب قيمت خيلي زياد تري داره چون اولشه
      اين گوشي اينقد چيزاي خوب داره كه من با اچ تي سي وان پسر خالم خواستم كار كنم بنظرم ضعيفتر ميومد
      بازم هرطور خودشون ميدونن

sent from my iphone 5s using tapatalk
      با بازیهای سنگینی که الان منتشر میشه 32 گیگ هم فضای کافی نمیتونه باشه!

اگه در سری htc بخواد رقیبی واسه ایفون باشه اون htc one m8 هستش که حتی با دوربین 4 مگاپیکسلی(!!) میتونه با ایفون هم رقابت کنه و از نظر کاربری و حتی طراحی بسیار شبیه آبفون هستش.(شاید در این زمینه تقلید کرده باشه اما خیلی به جا و درست بوده)

اینم بنچمارک گوشی m8 که دیدنش خالی از لطف نیست!:
      main-medium25255dssssssssssss.jpg
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

مقایسه قولترین گوشی های جهان= z2 . M8 , s5 , iphone 5s
      بفرما
      مقایسه گوشی های موبایل | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

ویرایش توسط mohammad74 : 20 تیر 1393 در ساعت 12:41

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدایا یکی از اینا رو نصیب ما بفرما.الهی آمین
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم s5 طبق مقایسه ای گذاشتم از همه بهتر بود

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آیفون گوشی خوبیه ولی یه جور خاصیه من باهاش حال نمی کنم
      سامسونگ بهترین دوربین داره
      یا s4 بگیر یا s5
      انقدر رو گوشی حساس نباش از 1.5میلیون به بالا هرگوشی بگیری ضرر نکردی...

A SONG OF ICE AND FIRE

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره با چی حال میکنی! مثلا سونی ضد ابه و جنسش ردیفه ولی رابط کاربریش ضعیفه! ولی به نظرم ایفون رو بگیر چون اولا اندرویدیا زود قدیمی میشن ولی اپل برا ایفون ۴ هنوز اپدیت میده! و اینکه اپل کلا خیلی حال میده!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      z2
      ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن