خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد انتخاب رشته

باسلام

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما دوستان عزیز

کمی راهنمایی میخواستم.

بنده رشته تجربی هستم امسال ، یعنی سال 93 کنکور دادم. ( همین هفته پیش ) . با استفاده از کلید کانون دفترچه کنکورمو تصحیح کردم ، و توی سایت کانون ، تخمین رتبه زدم ، حدود 7 یا 8 هزار میشه . ( البته من سوالاتی که یادم نبود چی زدم رو برای خودم غلط در نظر گرفتم و با توجه به تاثیر نمرات نهایی ، احتمالا رتبه بهتری کسب کنم )

خب

من دانشگاه رضوی ، رشته حقوق هم قبول شدم. علاقه زیادی به درس زیست شناسی و رشته پزشکی دارم. ولی بنا به دلایل و مشکلاتی ، نشد امسال خوب بخونم.
      متاسفانه اینطور که متوجه شدم اون مشکلات ، امسال هم دست از سرم بر نمیدارن ( با آرزوی رفع تمام مشکلات و باز شدن تمام گره های زندگی شما )

واقعیت اینه که دوست دارم درس بخونم ( همون طور که مشاورم گفت ) ولی نمیتونم راحت بخونم...

حالا به نظر شما چکار کنم ؟

دوست ندارم مشهد باشم . دوست دارم هر شهری باشم جز مشهد . ( بخاطر مشکلات ) . برای همین حقوق دانشگاه رضوی رو نمیتونم برم.

چه رشته ای میتونم برم که درآمد خوبی داشته باشه ؟؟؟؟؟ و بازار کارش هم خوب باشه

ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید.

آخه نمیتونم تا اعلام نتایج بشینم و دست رو دست بذارم ( البته دارم روی ریاضی و زبان و عربیم ، کار میکنم و بیکار نیستم تابستونو )
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #2
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      این تخمین رتبه کشوری بود؟منطقه چندید؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نه. این رتبه منطقه 1 بود
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

4. Top | #4
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما باید رتبه زیرگروه رو در نظر بگیری،چون رشته ها بین زیر گروه ها تقسیم میشند
      بعنی رتبه زیرگروه در منطقه خودتون
      بعد اینطوری میتونی تصمیم بگیری...
      زیر گروه 1:دندون پزشکی،پزشکی،پیرا پزشکی
      زیر گروه 2:داروسازی و شیمی
      زیرگروه 3:زمین
      و دیگر یادم نیست

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز
      منظور من این بود با این رتبه دانشگاه برم یا صبر کنم برای کنکور سال بعد ؟؟؟؟؟

اگه بخوام برم دانشگاه ، رشته های اتاق عمل و زیست سلولی مولکولی ( ژنتیک ) و هوشبری ، در آمداشون چقدر هست ؟ آزاد تغذیه هم قبول میشم. بهتر از قبلی ها هست ؟
      به امید موفقیت...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه محدوديتي نميبيني خب برو امسال
      ببين ي ليستي تهيه كن واس خودت بنويس دلايل رفتن دلايل موندن بعد يكي يكي تحليل كن ببين بموني بهتره يا بري

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام.ببخشید من یک سوال داشتم و شاید اینجا محل پاسخگویی نباشه ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم و ان اینکه برای اعلام علاقمندی برای رشته های خاص اقدام کردم ولی این که کد داده نمیدونم باید کجا استفاده بشه.مثلا برای داروسازی گفته کد13 این کد کجا و کی باید استفاده بشه؟لطفاپاسخ دهید

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed نمایش پست ها
      با سلام.ببخشید من یک سوال داشتم و شاید اینجا محل پاسخگویی نباشه ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم و ان اینکه برای اعلام علاقمندی برای رشته های خاص اقدام کردم ولی این که کد داده نمیدونم باید کجا استفاده بشه.مثلا برای داروسازی گفته کد13 این کد کجا و کی باید استفاده بشه؟لطفاپاسخ دهید
      شما میری توی سیستم ثبت علاقه مندی ها ، توی اون زیرمجموعه که توش داروسازی ارتش و پزشکی و... داره ، 2 تا انتخاب میتونی بکنی. روی دایره ی کنار 2 تا رشته کلیک میکنی. و ثبت رو میزنی.
      موقع انتخاب رشته ، اون ها رو هم توی دفترچه انتخاب رشته که کد هاشو میده ، وارد میکنی ( اگه رتبت بهشون بخوره و شرایطشو داشته باشی )

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اگه محدوديتي نميبيني خب برو امسال
      ببين ي ليستي تهيه كن واس خودت بنويس دلايل رفتن دلايل موندن بعد يكي يكي تحليل كن ببين بموني بهتره يا بري

ممنون
      حرف جالبی بود. حتما انجام میدم

ولی یک سوال

به نظر شما دوستان ، کنکور 94 سخت تر نیست ؟؟ مخصوصا که درصد معدل ها بالا میره و دیگه اینکه رقبا سخت تر میشن . درسته ؟
      به امید موفقیت...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متشکرم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      كنكور اگه سخت تر بچه بچه هاي ٩٤ كه از فضا نيومدن همين بچه هان با اين فاوت كه اونا ميخوام از صفر شروع كنن شما از ٧هزار ميخواي برسي ب سه رقمي پس برا شما راحت ترم خواهد بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)