خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کنکور 94 چقدر قابل پیش بینیه؟

رأی دهندگان
    35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی زیاد!

2 5.71%
    • تا حدودی!

15 42.86%
    • اصلاً!

18 51.43%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question شباهت سوالات کنکور 93 با سوالات احتمالی؟!؟

دوستان عزیز سلام.

اونهایی که سوالات احتمالی شیمی یا ریاضی یا هر درس دیگه ای رو که قبل از کنکور تهیه کردند ، خواهش می کنم که بیان و بگن که چقدر در مقایسه با کنکور 93 شباهت دیدن و چقدر براشون مفید بوده.

باشد که نتیجه این تاپیک برای آیندگان مفید باشد. ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام! تو درس دین و زندگی من سوالی ندیدم که تو خیلی سبز اونو کامل و جامع نیورده باشه! در درس روان شناسی هم خیلی سبز بازم عالی کار کرده بود! این دو تا درس سوالاتش از درون خیلی سبز بود! بقیه رو نمیدونم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تشابه؟؟؟؟

دلت خوشه ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تشابه؟؟؟؟

دلت خوشه ها

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طراحان كنكور معلوم نيست منبعشون چيه؟؟؟!!!....
      تخيلي ترين سوالاتو ميگردن پيدا ميكنن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      تشابه؟؟؟؟

دلت خوشه ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid reza نمایش پست ها
      طراحان كنكور معلوم نيست منبعشون چيه؟؟؟!!!....
      تخيلي ترين سوالاتو ميگردن پيدا ميكنن
      آخه دوستان زیادی هنوز هم تبلیغشون روی سایت هستش و با اطمینان ، سوالات احتمالی خودشون رو هم ارز آینده دانش آموزان می دونند.

میخوایم اگر فایده داره که بگیم سال بعدی ها هم استفاده کنند (نونشون رو توی روغن کنیم) و اگر بی فایده هست هم بگیم استفاده نکنند (و نونشون رو آجر کنیم).

ممنون از دوستانی که تجربیاتشون رو ارائه می کنند.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      منو هم یک ماه تو یه جا حبس کنند و بگن 25 تا سوال طرح کن میرم سخترین ها رو پیدا میکنم دیگه

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      منو هم یک ماه تو یه جا حبس کنند و بگن 25 تا سوال طرح کن میرم سخترین ها رو پیدا میکنم دیگه
      اما من بعید میدونم اونطور باشه که سازمان سنجش میگه.

نه قرنطینه ای در کاره و نه اتفاقی انتخاب کردن سوالات از بانک سوالات اساتید گمنام!

چرا که اگر چندتا آزمون جامع زده باشید ، به وضوح میتونید ببینید که سوال 1 تا سوال آخر هر درس ، کار یک گروهه.

مثلاً همین دینی رشته ریاضی ، کاملاً مشخص بود تمام سوالات حاصل تفکرات چندتا ذهن بیماره!! البته با کمال احترام به تمام طراحان عزیز گمنام که هنوز بلدن سوال غلط بدن!!

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allisool نمایش پست ها
      آخه دوستان زیادی هنوز هم تبلیغشون روی سایت هستش و با اطمینان ، سوالات احتمالی خودشون رو هم ارز آینده دانش آموزان می دونند.

میخوایم اگر فایده داره که بگیم سال بعدی ها هم استفاده کنند (نونشون رو توی روغن کنیم) و اگر بی فایده هست هم بگیم استفاده نکنند (و نونشون رو آجر کنیم).

ممنون از دوستانی که تجربیاتشون رو ارائه می کنند.
      درود بر کنکوری های 93 و سلام بر کنکوری های 94
      الان دهمین سالی است که در مسیر همراهی کنکوری ها اقدام به دادن تست احتمالی شیمی می کنم . ولی از 92 ارائه تست احتمالی شیمی را در سطحی ملی و بین المللی شروع کردم ( این یعنی ریسک علمی ، یعنی به تاراج گذاشتن وجهه علمی ، )
      دوستانی که در سایت کنکور فعالیت دارند می دونند که بنر اطلاع رسانی تست احتمالی شیمی استاد مومنی درست از 10 تیر 92 با این مضمون ( بعد از موفقیت 100% در ارائه تست احتمالی شیمی 92 ، کلاس آنلاین شیمی ..... ) در بالای سایت کنکور و سایت کانون شیمی گرگان نمایش داده شد
      بله هنوز فرصت نکردم در سایت کنکور این بنر را بذارم ولی همین الان اگر مراجعه کنید در بالای سایت کانون شیمی گرگان می بینید .
      اما ، هدف شما از دادن این پست ، من آن را به نیت خیر می گیرم و بر خلاف میل باطنی ، چند نمونه از سوالات احتمالی در تطبیق شیمی کنکور 93 ارائه می دهم . با قدرت می گویم که سنجش را وادار کردم سوالی را در کنکور ایران مطرح نکرده بود در کنکور 93 مطرح کند .
      پاسخ دادن به سوال 220 گروه ریاضی در حالی که اکثر داوطلبین به آن پاسخ ندادند می توان ما را چندین نفر به جلو بیندازد .
      فایل پیوست 10195
      و اما تست احتمالی شیمی استاد مومنی
      فایل پیوست 10196
      فایل پیوست 10197
      و اما تست احتمالی شیمی استاد مومنی !!

12.png
      233.png
      اما تست احتمالی شیمی استاد مومنی
      16.png

بازم می تونم نمونه بدم ولی این چند تا سوال فانتزی من بود ، چون که همون طور که گفتم تا حالا در کنکور داخل مطرح نشده بود .
      توصیه به کنکوری های 94 : سخت به مطالعه مفهومی شیمی بپردازید و هرگاه خواستید شیمی خود را تکمیل کنید به بنر های بالای سایت کنکور یه نگاه کوچولو بندازید .

البته برای این چند تا سوال روش فوق انفجاری در سر کلاس آنلاین مطرح می کردم . وگرنه خود تست احتمالی نمی تونه سرعت تست زنی را تضمین کنه !!

نقل قول نوشته اصلی توسط کانون شیمی گرگان نمایش پست ها
      الان دهمین سالی است که در مسیر همراهی کنکوری ها اقدام به دادن تست احتمالی شیمی می کنم . ولی از 92 ارائه تست احتمالی شیمی را در سطحی ملی و بین المللی شروع کردم ( این یعنی ریسک علمی ، یعنی به تاراج گذاشتن وجهه علمی ، )
      دوستانی که در سایت کنکور فعالیت دارند می دونند که بنر اطلاع رسانی تست احتمالی شیمی استاد مومنی درست از 10 تیر 92 با این مضمون ( بعد از موفقیت 100% در ارائه تست احتمالی شیمی 92 ، کلاس آنلاین شیمی ..... ) در بالای سایت کنکور و سایت کانون شیمی گرگان نمایش داده شد
      بله هنوز فرصت نکردم در سایت کنکور این بنر را بذارم ولی همین الان اگر مراجعه کنید در بالای سایت کانون شیمی گرگان می بینید .
      اما ، هدف شما از دادن این پست ، من آن را به نیت خیر می گیرم و بر خلاف میل باطنی ، چند نمونه از سوالات احتمالی در تطبیق شیمی کنکور 93 ارائه می دهم . با قدرت می گویم که سنجش را وادار کردم سوالی را در کنکور ایران مطرح نکرده بود در کنکور 93 مطرح کند .
      پاسخ دادن به سوال 220 گروه ریاضی در حالی که اکثر داوطلبین به آن پاسخ ندادند می توان ما را چندین نفر به جلو بیندازد .
      فایل پیوست 10195
      فایل پیوست 10196
      فایل پیوست 10197

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 12.PNG
مشاهده: 290
حجم: 22.4 کیلو بایت

نام: 233.PNG
حجم: 81.0 کیلو بایت

نام: 16.PNG
مشاهده: 291
حجم: 94.5 کیلو بایت

بازم می تونم نمونه بدم ولی این چند تا سوال فانتزی من بود ، چون که همون طور که گفتم تا حالا در کنکور داخل مطرح نشده بود .
      توصیه به کنکوری های 94 : سخت به مطالعه مفهومی شیمی بپردازید و هرگاه خواستید شیمی خود را تکمیل کنید به بنر های بالای سایت کنکور یه نگاه کوچولو بندازید .

البته برای این چند تا سوال روش فوق انفجاری در سر کلاس آنلاین مطرح می کردم . وگرنه خود تست احتمالی نمی تونه سرعت تست زنی را تضمین کنه !!
      البته نظرات دوستانی که از این مجموعه تست استفاده کردند ، می تونه موید گفته های من باشد .
      با چشمی باز به این موضوع نگرش داشته باشید . کنکوری های 94

220.png
      13.png
      ویرایش توسط ostadmomeni : 08 تیر 1393 در ساعت 19:35

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 10195
      فایل پیوست 10196
      فایل پیوست 10197

نام: 12.PNG
حجم: 22.4 کیلو بایت

نام: 233.PNG
حجم: 81.0 کیلو بایت

نام: 16.PNG
مشاهده: 291
حجم: 94.5 کیلو بایت

البته نظرات دوستانی که از این مجموعه تست استفاده کردند ، می تونه موید گفته های من باشد .
      با چشمی باز به این موضوع نگرش داشته باشید . کنکوری های 94

نام: 220.PNG
مشاهده: 284
حجم: 24.9 کیلو بایت

نام: 13.PNG
مشاهده: 282
حجم: 27.4 کیلو بایت

هزینه کلاس های انلاین چقد است و چند جلسه هست؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اخه ما که اینترنتمون داغونه و وب کم و اینا نداریم چه کنیم؟

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. بنده هم هدف شما از گذاشتن این پاسخ در این تاپیک رو به فال نیک می گیرم(و نه استفاده از فرصت برای تبلیغات). حالا باید ببینیم دوستانی که تاریخ عضویتشون در سایت ، تازه نیست هم نظر شما رو دارند؟ "با قدرت می گویم که سنجش را وادار کردم"

ممنون.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یعنی چه؟توضیح بدید
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اغا منم شب قبلش اومدم ي نكته گرامر زبان گفتم تو ازمون تجردي همون سوال زبان بود
      من سنجش را وادار كردم طبق گفته من عمل كنه
      من دولت تايين ميكنم
      من تو دهن طراح هاي سنجش ميزنم
      خخخخ
      جمع كنيد بابا

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اغا منم شب قبلش اومدم ي نكته گرامر زبان گفتم تو ازمون تجردي همون سوال زبان بود
      من سنجش را وادار كردم طبق گفته من عمل كنه
      من دولت تايين ميكنم
      من تو دهن طراح هاي سنجش ميزنم
      خخخخ
      جمع كنيد بابا

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      [IMG][IMG][/IMG][/IMG]
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

15. Top | #15

نمایش مشخصات

یکی ب من بگه تست احتمالی ینی چی؟؟
      جدی میگما!!
      قلم چی میاد میگه شباهت 80درصدی! گزینه 2 میگه88درصدی!گاجم میخاد عقب نمونه میگه 93درصدی!!!

یا کتاب بانک تست مبتکران.ک اومده بود گفته بد تقریبا همه کنکور 92 شبیه کتاب ما بوده!ولی شباهتش این بود ک مثلا ی تست از دنباله حسابی داده بود!و کنکورم ی تست دنباله هندسی اورده بود!!!!!!

خب اگه شباهت ینی پیش بینی اینکه از کدوم بخشا تست میدن من از همین الان واسه 94/95/96 تا اخرین کنکور تاریخ بجز زیست واسه همه درسا تست احتمالی میدم!!!والا!!!
      مگه کاری داره ی سلول سوختی بدی بگی تست احتمالی؟خب معلومه یکیش قطعی همینه!
      یا تو ریاضی یدونه تست معادله مثلثاتی بدی!قطعا هر کنکوری اینارو داره!!!

***تا جایی من میدونم تست احتمالیا را اگه شبیه باشن و الکی نباشن بعد کنکور همه میانو تطابق میدن!(روی حرفم با اقای مومنی هس!!) بعد میگن چقد تشابه داشته!!شما 92 رو جایی نذاشتید قط بنر زدین "موفقیت تست های احتمالی شیمی 92" امسالم زدین "موفقیت 93!"

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)