خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

]ین جوابی ود به آقای isalar اگه ناراحتتون میکرد ی تونستین نخونین!همین

قانونا وقتی کسی مطلبی مینویسه برای همه است و دلیلی نداره که به ما بگه نخون. و دیگه نمیخواهم کشش بدم ولی این را هم بگم اگر برای فقط یک جواب میدی که فقط حس میکنی مخصوص آقای isalar هست باید از چیزی به نام پیام خصوصی استفاده کنی.

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما تو هرکدوم علاقه داشته باشی میتونی بازار کار خوبی به دست بیاری! اهمیت انتخاب رشته به حدی هستش که هیچ مشاوری بدون تست شخصیت واست انتخاب رشته نمیکنه! پس همه چیز برمیگرده به خود تو! هر رشته ای باشی بازار کار هس! مهم اینه بهترین باشی

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      شما تو هرکدوم علاقه داشته باشی میتونی بازار کار خوبی به دست بیاری! اهمیت انتخاب رشته به حدی هستش که هیچ مشاوری بدون تست شخصیت واست انتخاب رشته نمیکنه! پس همه چیز برمیگرده به خود تو! هر رشته ای باشی بازار کار هس! مهم اینه بهترین باشی
      مشکل من اینه که من به ریاضیات علاقه دارم ولی حس میکنم ریاضی بدون معلم خوب به درد نمیخوره درسته؟؟ یا چاره ای برای این کار هست؟

4. Top | #49
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته ریاضی بدون معلم خوب بدرد نمیخوره. البته درسنامه های کتاب های امروزی گاهی بهتر از معلمه ولی اینکه حوصله کنی و این همه مطلب رو بخونی مهمه.
      80٪ آدما حوصله خوندن درسنامه درس های ریاضی فیزیک رو ندارن چون واقعاً خسته کننده است.

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط math1378 نمایش پست ها
      مشکل من اینه که من به ریاضیات علاقه دارم ولی حس میکنم ریاضی بدون معلم خوب به درد نمیخوره درسته؟؟ یا چاره ای برای این کار هست؟
      عزیز من توی رشته ها فقط انسانی هستش که به جز (عربی) به معلم احتیاج نداره! وگرنه فکر میکنی تو تحربی معلم خوب نمیخواد؟

درسی مثل زیست،شیمی، بدون معلم خیلی سخته! ماهیت تجربی و ریاضی تقریبا مثل همه! هر دوتاشم معلم میخواد!

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از نظر من اصلا نميشه كلي گفت
      هر كس عرضه داشته باشه تو هر رشته اي كه باشه واسش كار هست
      والسلام
      و برو دنبال علاقت چون پزشكي به شدت به علاقه نياز داره وگرنه وسطش ميبري
      سختم هس پزشكي
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آیا الان در مدارس سطح متوسط درس بخوانی و برای کنکور کلاس برای فایده داره؟
      اگه مدرسک سطح متوسط باشه باید قید رشته ریاضی و تجربی را بزنم؟

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بستگی داره ...
      الان توی این ممکلت بعد خدا پزشکها دومین رتبه را دارن ...
      از نظر کلاس و پرستیژ و گاها درامد (البته نه پزشکای تازه فارغ، اونهایی که اسمشون تو کل شهر پیچیده)

اما خوب توی رشته های مهندسی هم درامد خوبی هست، بعضی رشته هاش مثل معماری هم کلاس بالایی داره و اگه خوب کار کنی و هنرش را یاد بگیری میتونی درامد خیلی خوبی هم داشته باشی

دوستانی که میگن پزشکی باید بدونن درامدزایی توی این رشته اصلا کار مناسبی نیست، سواد کافی میخواد و پرستیژ کافی
      ترجیحا پدر یا مادر پزشک با مطب شلوغ که بتونی جاش را بگیری
      چون متاسفانه تا اسمت نپیچه مریض سراغت نمیاد و وقتی مریض سراغت نیاد یعنی درامدت خوب نیست
      اما اگه پدر یا مادرت معروف باشن در این شغل () بلافاصله که فارغ شدی و بری تو مطبشون بپلکی میگن این هم بچه همین دکتره و میان پیشت ... (این را تجربه کاملا ثابت کرده)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن