خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

توصیه جوان‌ترین داوطلب امسال به کنکوری‌ها

توصیه جوان‌ترین داوطلب امسال به کنکوری‌ها

جوان ترین داوطلب کنکور با بیان اینکه توکل بر خدا و کنترل استرس راه های پیروزی در آزمون سراسری است، گفت: برای رتبه زیر ۵۰۰ برنامه ریزی کرده ام. جوان ترین داوطلب کنکور با بیان اینکه توکل بر خدا و کنترل استرس راه های پیروزی در آزمون سراسری است، گفت: برای رتبه زیر ۵۰۰ برنامه ریزی کرده ام.

به گزارش خبرگزاری فارس، چهل و چهارمین کنکور سراسری سال 93 با حضور یک میلیون و 31 هزار و 322 داوطلب در روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه در 364 شهرستان و 15 کشور خارجی برگزار می شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهرداد سعیدی 15 ساله از استان آذربایجان غربی جوان ترین داوطلب کنکور و ابوتراب صالحی 79 ساله از کبوترآهنگ مسن ترین داوطلب کنکور امسال هستند.

مهرداد سعیدی جوان ترین داوطلب کنکور سراسری در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، توکل بر خدا و کنترل استرس را راه های پیروزی در آزمون سراسری دانست و گفت: برای رتبه زیر 500 برنامه ریزی کرده ام.

وی افزود: متولد 1378 هستم که امسال دوره پیش دانشگاهی را در رشته علوم تجربی به پایان رساندم.

سعیدی با بیان اینکه هم سن های او در حال حاضر اول دبیرستان را به پایان رسانده اند، اظهار داشت: کلاس های سوم دبستان، دوم راهنمایی و دوم دبیرستان را به صورت جهشی خواندم و در حال حاضر 3 سال از هم سن و سال هایم پیش تر هستم.

جوان ترین داوطلب کنکور گفت: برای شرکت در کنکور سراسری در چند کلاس آمادگی حضور یافتم و تست زنی را هم تمرین کرده ام و امیدوارم رتبه زیر 500 را کسب کنم تا بتوانم یکی از رشته های پزشکی را انتخاب کنم.

وی افزود: استرس کمی دارم و معتقدم کنترل استرس با توکل بر خدا می تواند در قبولی کنکور تاثیر بسیاری داشته باشد.

سعیدی با اشاره به نقش خانواده در کنترل استرس داوطلب کنکور گفت: خانواده ام جو آرامی را فراهم کرده اند تا من و برادرم مهران که او هم با 16 سال سن داوطلب کنکور است شرایط مساعدی را برای این آزمون داشته باشیم.

وی خطاب به دیگر داوطلبان کنکور گفت: خوب درس خواندن و توکل بر خدا می تواند در موفقیت کنکور تاثیرگذار باشد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اين كه دوم دبيرستانو جهشي خونده جاي تأمل داره....!!!
      خيلي سخته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      ما همسن این بودیم داشتیم برنامه ریزی میکردیم تیم گیم نت حریف رو تو کانتر چجوری ببریم !!!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته طبق آیین نامه مجلس امکان جهشی تنها در سال سوم ابتدائی وجود داره که بسیار بسیار عجیب است که چطور این فرد تونسته در سال های مختلف بصورت جهشی تحصیل کرده است!!!!!!
      البته با کمک بچه های بالا راحت!!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشالا موفق باشه
      داداش منم 78ی هس فقط مشغول بازیه
      یا نت گردی میکنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ما همسن این بودیم داشتیم برنامه ریزی میکردیم تیم گیم نت حریف رو تو کانتر چجوری ببریم
      من هنوزم تو همین فکرم 5 شنبه قراره با بچه ها همایش جمع بندی گیم نت روزی سه بار رو انجام بدیم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      ایشالا موفق باشه
      داداش منم 78ی هس فقط مشغول بازیه
      یا نت گردی میکنه
      اتفاقا به نظر من داداش شما کار بهتری میکنه....همه تو این سن باید جوونی کنند...نمیشه که درس و درس ودرس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کبوترآهنگ کجاس دیه!؟!؟!؟؟
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هم استانیه ماست فک کنم کرده! کردا واقعا باهوشن! و درس خوان! مثل رستگار

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این آقا اگه قبول هم بشه ، با 15 سال سن میتونه بره جسد انسان تشریح کنه و آناتومی بخونه؟ فک نکنم .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا از اینایی که جهشی میخونن و سنین پایین برای شرکت در کنکور برنامه میچینن خوشم نمیاد حالا که چی پزشکی هم قبول شدی بهترین لحظات زندگیتو که هم سن و سال هات داشتن خوش میگذروندن تو درس میخوند بعد به خودت میای میبینی سی سالته تازه تخصص گرفتی...اصن چه معنی داره!
      پارسال هم یه دختر هم شهری ما سنش کمتر بود فکر کنم پزشکی قبول شد...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      هم استانیه ماست فک کنم کرده! کردا واقعا باهوشن! و درس خوان! مثل رستگار
      از کجا فهمیدی ترک نیست؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برعكس بنظر من قابل تحسينه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاملا اشتباهه...این افراد اگر مسیر طبیعی رو برن میتونن جزو رتبه های تک رقمی بشن یا جزو مدال آورای المپیادی ما باشن...
      رتبه 1500 آورده...

ویرایش توسط NaKayama : 26 دی 1394 در ساعت 05:00

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن