خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

زیست رو بدون دبیر می شه خوند؟

بچه ها یه سوال داشتم من ریاضی و می خوام برا کنکور تجربی94 خودمو اماده کنم . به نظرتون زیست رو میتونم خودم بخونم یا نه ؟ باید کلاس خصوصی برم؟ جزوه و کتاب خوبی دارم و نکته های زیادی گفته ! تست زنیم هم خوبه ! با این حال نیازی می بینید برم کلاس یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه اصلا نمیخواد کلاس بری
      بعدا پشیمون میشی میگی ای کاش خودم میخوندم....
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال داشتم من ریاضی و می خوام برا کنکور تجربی94 خودمو اماده کنم . به نظرتون زیست رو میتونم خودم بخونم یا نه ؟ باید کلاس خصوصی برم؟ جزوه و کتاب خوبی دارم و نکته های زیادی گفته ! تست زنیم هم خوبه ! با این حال نیازی می بینید برم کلاس یا نه؟
      راستش قبلا یکی بود که ریاضی بود میخواست هم تجربی شرکت کنه هم ریاضی!!!! اول اینو ب شما بگم چون شاید مثل اون دوستمون ندونید اینکه بین انسانی و ریاضی و تجربی یکی رو میشه انتخاب کنی ولی در کنارش میتونید هنر و زبان هم کنکور بدید
      در مورد زیست:
      الزامی به کلاس نیست مگر در مباحث ژنتیک---حتی همون ژنتیک هم به معلم نیازی نداره با منابع موجود ولی خب بامعلم خیلی سریعتر میشه خوندش
      ولی چون شما ریاضی هستید حتمن توصیه میکنم دی وی دی های لوح آزمون قلم چی که بعد از هرآزمون به داوطلباش میده رو تهیه کنید و ببینید
      الزامی واسه شرکت در آزمون هم نیست میتونید از سایتشون شمارشونو ببینی و باهاشون تماس بگیری ببینی هزینش چقدر میشه تا بخری
      رهپویان دانش و اندیشه | مجموعه محصولات آموزشی اردو
      مدرسش هم جناب کرامت هست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1چیزی هم بگم که دوستمون درست میگه سر کلاسا اغلب،خیلی از وقت دانش آموزا گرفته میشه و حسرت اون زمان رو دارن و حتی بعضی دی وی دی ها هم همینطور هستن ولی اینی که معرفی کردم اصلن اینجوری نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظر شما پیش دانشگاهی رفتن برم خوبه ؟ چون رشتم ریاضیه؟ معلم هامون هم تعریفی ندارن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر شما پیش دانشگاهی رفتن برم خوبه ؟ چون رشتم ریاضیه؟ معلم هامون هم تعریفی ندارن
      با خودت رو راست باش
      اگر واقعا میشینی بخونی نرو
      ولی اگر نمیخونی برو

ویرایش توسط M o h a m m a d : 27 خرداد 1393 در ساعت 13:28

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من خودم رشته ریاضی بودم معلم هم نگرفتم الانم زیست رو کمتر از 70 تو آزمون ها نمیزنم پس میتونی بدون معلم موفق بشی البته اولش یکم سخته بعد که راه بیوفتی بهتر درسارو متوجه میشی من برای ژنتیک فقط کتاب ژنتیک مندلی رو خوندم الانم تو ژنتیک مشکل خاصی ندارم یعنی کار یه معلم رو برام انجام داد.
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه نیازی به کلاس نداری کتابای خیلی خوب تو بازار هستش راحت یاد میگیری
      زیست فقط مرور زیاد میاد از تیر امسال تا تیر سال دیگه سعی کن بارها و بارها زیست و بخونی و مرور کنی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اصلا کلاس نمی خواد فقط تستای خوبو زیاد کار کن،منم خودم نشستم خوندم دو هفته ای،کافیه خودت بخونی
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش من معلم ندارم که یکی میاد علوم ازمایشگاهی درسمون میده

این همه منبع و کتاب عالی معلم سیری چند

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم با دي وي دي هاي لوح آزمون قلمچي موافقم. از هر دبيري بهتر هست. در واقع بهترين دبير كشور و طراح قلمچي توش تدريس كرده. علاوه بر اون، به همراه زيست، درس هاي زبان و فيزيكش هم خوب هست.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط introvert نمایش پست ها
      از کجا میشه تهیه اش کرد؟با دی وی دی های بازرگان موافق هستید؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببخشید لطفا هر چه سرعتر جواب بدین ممنون
      آیا اینا خوبن؟
      و اگرنه چرا؟
      چون کلاس دیگه نمی خوام برم خودم می خوام بخونم
      رهپویان دانش و اندیشه | آموزش مفهومی شیمی3

رهپویان دانش و اندیشه | آموزش مفهومی زیست 2
      ممنون میشم جواب بدین
      اين لينك هايي كه دادين باز نشدن.
      دي وي دي هاي بازرگاني براي شيمي عالي هستن البته شيمي پيش 1 و شيمي 2 خيلي قديمي هستن.
      از همين سايتي كه لينك گذاشته بودين ميتونين شماره شركت رو بردارين و باهاشون تماس بگيرين و دي وي دي هاي لوح آزمن رو ازشون تهيه كنين. فكر كنم كل سال دوم و سوم و پيش بشه زير 130 تومن. شامل درس هاي زبان - عربي - رياضي - فيزيك و شيمي و زيست هستن. زبان و زيستشون عالي و كامل هست اگه تماشا كني بعدش ميتوني بري سراغ تست. شيمي هم بد نيست فيزيكش هم خيليخوبه مفهومي آموزش ميده ولي تست كافي نداره.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من یک سوال داشتم من امسال قرار است که برم دوم ریاضی اما قراره که بعدا کنکور تجربی بدم برای همین هم قراره سه ماه تابستان رو بشینم زیست دو رر بخونم میشه چند تا کتاب و دی وی دی خوب برای زیست دو به من معرفی کنید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چون سال دومی وقت زیاد داری بتونی زمین رو هم بخونی بد نیست . در کل بهت پیشنهاد می کنم ابتدا بر کتاب درسی و خط به خط تسلط داشته باشی و مطالب کتاب رو خوب درک کنی به نظر من از حالا زوده به فکر کنکور و تست زدن باشی ولی اگه زیست رو مرور کنی و اشنایی کلی پیدا کنی بد نیست .

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      از منی که سه ساله دارم زیست رو میخونم بشنوینباور کنین...باور کنین که فقط و فقط خودتون بخونین موفق میشین.... زیست رو هم باید حفظ بود هم مفهومی بلد بود...همینباید بین فصل ها و مباحث مختلف ارتباط برقرار کنین....من سال اول کنکور زیست رو فقط حفظی خوندم...سال بعدش ی ماه مونده ب کنکور مفهومی تر خوندم...درصدم دو برابر شد...معجزهپس مطمئن باشین موفقیت تو زیست ب خودتون بسته س
      Lady in Red

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن