خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتخاب رشته های پزشکی دانشگاه آزاد برای رشته ریاضیها

دوستان من مشکلی که دارم اینه که من خیلی پزشکی و داروسازی دوست دارم ولی به اصرار پدرم مجبور به انتخاب رشته ریاضی فیزیک شدم و الان میخوام بدونم آیا من میتونم در هنگام انتخاب رشته تو مرداد در رشته های دانشگاه آزاد پزشکی یا داروسازی را انتخاب کنم؟و همچنین درباره ی دانشکده پزشکی ارتش و بقیه الله هم همین سوالو دارم از دوستانی که اطلاع دارند و مشاوران عزیز خواهشمندم که پاسخ بدهند واقعا تو شرایط سختیم دارم و جالب اینه حالا که نزدیک کنکور شدیم پدرم میگه که تو باید میرفتی تجربی نه ریاضی تا مثل خواهرت داروسازی قبول شی آخه خواهرم داروسازی آزاد میخونه منم میخواد اگه امکانش باشه برم همون جا لطفا خواهش میکنم پاسخ بدهید...با تشکر از همه ی دوستان عزیزم...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه کنکور پزشکی آزاد حذف شده، گزینش با استفاده از رتبه ی کنکور سراسری انجام میشه، یعنی کسانی که کنکور تجربی دادن!
      قبلنم کسایی که ریاضی بودن واسه پزشکی مثلن کنکور آزاد پزشکی ثبت نام میکردن چیزی که الان دیگه وجود نداره!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه نمیشه.شما می بایست در آزمون تجربی شرکت می کردید.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه نمیشه.شما می بایست در آزمون تجربی شرکت می کردید.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.konkur نمایش پست ها
      دوستان من مشکلی که دارم اینه که من خیلی پزشکی و داروسازی دوست دارم ولی به اصرار پدرم مجبور به انتخاب رشته ریاضی فیزیک شدم و الان میخوام بدونم آیا من میتونم در هنگام انتخاب رشته تو مرداد در رشته های دانشگاه آزاد پزشکی یا داروسازی را انتخاب کنم؟و همچنین درباره ی دانشکده پزشکی ارتش و بقیه الله هم همین سوالو دارم از دوستانی که اطلاع دارند و مشاوران عزیز خواهشمندم که پاسخ بدهند واقعا تو شرایط سختیم دارم و جالب اینه حالا که نزدیک کنکور شدیم پدرم میگه که تو باید میرفتی تجربی نه ریاضی تا مثل خواهرت داروسازی قبول شی آخه خواهرم داروسازی آزاد میخونه منم میخواد اگه امکانش باشه برم همون جا لطفا خواهش میکنم پاسخ بدهید...با تشکر از همه ی دوستان عزیزم...
      یعد از ادغام کنکور قوانین یه خورده بهم ریخت...
      شما تو کنکور ریاضی ثبت نام کردید و متاسفانه با توجه به شرایط جدید شما نمیتونید پزشکی آزاد شرکت کنید... اما اطلاع کامل رو از سازمان سنجش بگیرید ( سازمان سنجش همیشه در حال تغییر و تحوله قوانینشم مثل خودش)
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن