خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      رتبش شده 890 منطقه 1 دارو شهید

ادبيات فارسي 34.7
      عربي 64
      معارف 52
      زبان 64
      زمين شناسي 0
      رياضيات 25.6
      زيست شناسي 82
      فيزيك 60
      شيمي 71.5

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      رتبه 742 دارو شهید
      ادبيات فارسي 41.4
      عربي 65.4
      معارف 72
      زبان 69.4
      زمين شناسي 0
      رياضيات 48.9
      زيست شناسي 76
      فيزيك 46.7
      شيمي 70.5

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بازم بیارم؟ اینا همش الکیه؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      موتورم روشن شد! بای به همه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا واقعاً حیفه که بری داروسازی! تو راحت می تونی بری پزشکی شهید بهشتی یا دانشگاه علوم پزشکی شیراز. حالا چرا شهید بهشتی؟ راحت می تونی بری دانشگاه تهران! داروسازی شهید بهشتی با میانگین تراز 6500 قبول میشن ولی میانگین تراز شما که 7000 هست! البته این پیشنهاد من بود و تصمیم با خودته و پیشنهاد من اینه که شما بیشتر الآن تو فکر رتبه باشین تا انتخاب رشته!
      ممنون و سپاس
      ویرایش توسط Mr.Dr : 14 فروردین 1393 در ساعت 00:19

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      بابا واقعاً حیفه که بری داروسازی! تو راحت می تونی بری پزشکی شهید بهشتی یا دانشگاه علوم پزشکی شیراز. حالا چرا شهید بهشتی؟ راحت می تونی بری دانشگاه تهران! داروسازی شهید بهشتی با میانگین تراز 6500 قبول میشن ولی میانگین تراز شما که 7000 هست! البته این پیشنهاد من بود و تصمیم با خودته و پیشنهاد من اینه که شما بیشتر الآن تو فکر رتبه باشین تا انتخاب رشته!
      ممنون و سپاس
      راس میگه باوا. اول آخرش قراره داروخونه بزنی چه از مریخ مدرکتو گرفته باشی چه از کجاآباد!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره قبول میشی خیلی راحت فقط ی خورده زمین هم بزن چون میشه ی پوین مثبت واست

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      راس میگه باوا. اول آخرش قراره داروخونه بزنی چه از مریخ مدرکتو گرفته باشی چه از کجاآباد!

والا اینطور که شما صحبت کردی... آدم باید منفجر بشه!!!
      برادر من جنابعالی اومدی یه علم رو بردی زیر سوال!! آخه پروفسور ، فیلسوف ، دانشمند این منطق هست جنابعالی داری؟؟
      طبق منطق شما پزشک هم میشه ( آمپول زن ) حالا هر کجا میخواد مدرک بگیره!!
      حالا اگه پل فارمر ... جک کورکیان سیسلی ساندرز این حرفو می زدن به انسان این همه فشار نمی اومد ...

در تفکراتتون حتما تحدید نظر بفرمایید!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حالا خوبه درس داروسازی تو دانشگاه سخت تر از پرشکی ودندونه...و جز 5 رشته سخته دنیاست....استدلالاشونو نگاه کن...تحصیل کرده های اینده...
      هروقت پزشک امپول زن شد و دندونپزشک دندون کش اونوقت حرف شما درست

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها

والا اینطور که شما صحبت کردی... آدم باید منفجر بشه!!!
      برادر من جنابعالی اومدی یه علم رو بردی زیر سوال!! آخه پروفسور ، فیلسوف ، دانشمند این منطق هست جنابعالی داری؟؟
      طبق منطق شما پزشک هم میشه ( آمپول زن ) حالا هر کجا میخواد مدرک بگیره!!
      حالا اگه پل فارمر ... جک کورکیان سیسلی ساندرز این حرفو می زدن به انسان این همه فشار نمی اومد ...

در تفکراتتون حتما تحدید نظر بفرمایید!

عرض کنم خدمتتون که من با شنا هيچ نسبتي ندارم يني دوست و فاميل و آشنا و ... نيستم پس بهتره حد خودتونو بشناسيد در نحوه حرف زدنتون با اعضاي انجمن بيشتر دقت کنيد.
      نتيجه گيري خودتون از حرف هاي افراد رو نسبت نديد به اون افراد. من کجا گفتم پزشک آمپول زنه!؟ اين حرف نتيجه منطق بي منطق خودتونه, نه من!
      من گفتم که در ايران داروسازي نهايتش تو داروخونه زدن يا کارکردن در داروخانه يا گاها در کاخونه ها داروسازي خلاصه ميشه. به ندرت تحقيقات دارويي در ايران انجام ميشه. در نتيجه اکثريت افرادي که نسبت به رشته دارو سازي علاقه پيدا کردن(که به احتمال زياد هم اين علاقه کاذبه چون اکثريت راجع به رشته دارو چيزي نميدونن فقط عاشق عاشق داروهاي چندصدهزار تومني و چين ميليوني و همچنين داروخونه هايي که هيچ وقت از مشتري خالي نميشه هستن)به خاطر داروخونه زدنه. بنابراين فرقي نميکنه آزاد بخوني يا سراسري يا بين الملل يا اصن بري کشور مجاور بخوني. نتيجه نهايي اکثرا يکسانه.
      کساني که اهل ايران هستن و ادعا ميکنن که عاشق پزشکي هستن يا نهايت عاشق دندون کاملا قابل درک هستن چون با چشم خودشون کمک به افراد رو دوست دارن و انسان ذاتا کمک کردن به ديگران رو دوست داره. اما کسي که ميگه عاشق داروئه چي؟! چي ديده؟چي ميدونه؟ نهايتش اينه که عاشق شيمي دبيرستانشه و کمي هم زياده خواهه و ميگه دارو دوس دارم! جز زدنچند تا حرف قلمبه چيز ديگه اي نميدونه!

اين دوست عزيزمونم که ادعا داره دارو از همه چي سخت تره! سوالم اينه که شما پزشکي؟دارو ساز هستي؟دندون پزشکي؟ آمار داري؟ پرسش نامه پر کردي؟به قدري علم داري که بتوني همچين حرفي بزني؟ يا صرفا از روي حرف هاي اطرافيان و گاها دانشجوهاي دارو به اين مهم رسيدي؟! ياشايدم فشار اتمسفر!!براي حرفت مدرکيهم داري؟!

من تمايلي نداشتم به اين پست ها توهين آميز جواب بدم ولي ديدم يکي که تازه عضو شده تا پيک شيش ماه پيشو آپ کرده بعد اومده با لحن تند حرف زده مجبور شدم جواب بدم.
      به هر حال بنده اين بحث رو ادامه نميدم چون طرف بحثم کاملا تکليفش مشخصه!

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول از همه بگم .. شرمنده .... شما به عذر خواهی من نیازی ندارید ولی من رسما از شما عذر میخوام . امیدوارم قبول کنید.

دوست گرامی
      افرادی در ایران عاشق پزشکی میشن به این خاطره که وقتی از مطب میان بیرون و میبین 50 هزار تومن از جیبشون خالی شده !!!
      از طرفی در این اوضاع بیکاری هم اتنخاب درستی هست چون قرار نیست به کسی وابسته باشند.
      ----------------
      در علم پزشکی سه راه درمان وجود دارد : 1.دارو درمانی 2. جراحی 3. روان درمانی
      دوست گرامی همانطور که میبیند کمک های انسانی در رشته داروسازی کاملا مشحود هست!
      ----------
      از طرفی آقای سعید شما مستحضرید که کشور ما در حال حاضر چه توفیقات ارزشمندی در دشته دارو سازی داشته ... 97 درصد بومی سازی شده !!! ( از نظر عددی)
      گروه تحقیقات در 4-5شرکت بزگ ایران الزامی شده ....

بازهم معذرت خواهی می کنم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من در مورد سخت بودن رشته داروسازی هم نظرم رو بگم:

سخت بودن یک درس یا هر فعالیتی یه چیز نسبی هست ......... ولی در کل کتاب های رشته داروسازی که به شدت حفظیاتی/ فهمیدنی هستند و با اسم و .. بسیار زیادی سروکار دارند بیشتر دانشجویان بزشکی ازش تنفر دارند. دروس مشترک پزشکی و داروسازی گواه این مورد هست.. دانشجویان پزشکی اغلب این دروس رو با نمرات پایین پاس میکنن.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی کمک مردمی مال دندونپزشکا و پزشکاست ...چه چیز جالبی تالا نشنیده بودم..پس همه خیرای مملکت پزشکن ..چقد تحصیلکرده داریم ما باریکلا...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

در ضمن هرکی در مورد داروسازی اطلاعات بیشتر میخواد میتونه یه سرچ ساده تو اینترنت کنه و متوجه برتریش نسبت به خیلی از رشته های تاپ حتی پزشکی ودندون بشه...

و در جواب اون دوستمون بگم که بله من داروساز نیستم ولی شمام پزشک نیستین بهتره به علایق دوستاتون احترام بذارین ..تو همین انجمن خیلیا دارن دارو میخونن و ممکنه اون تایپیکتون باعث رنجششون بشه..همین الانم یکیشون پ.خ داده که ............
      دیگه بحثو ادامه نمیدم فقط دوستانی که ادعا میکنن به عشق مردم و کمک به اونا عاشق پزشکی شدن اول یه نکاهی به نحوه برخورد و رفتارشون داشته باشن چون در غیر این صورت مردم از جامعه پزشکی متنفر میشن...موفق باشی
      ویرایش توسط eli94 : 01 آبان 1393 در ساعت 16:56

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ...! با چیزایی که خوندم منم لازم دونستم حرفامو بزنم ...!
      دوست عزیزی که داروسازان رو در نهایت داروخونه دار میبینی یا میدونی ، شما رسما توهین کردی...چون لحن تندی داشتی و بهتره منکر نشی
      + کسایی که داروسازی می خونن میتونن ابزار راحت تری برای درمان بیمارا به وجود بیارن که درد کمتری داره...درد و هزینه ای کمتر از عمل جراحی یا امپولی که پزشکا می زنن...!
      + در ثانی ، کی گفته پزشکی رو مردم با دید خدمت به خلق میبینن و دارو رو اینجوری نمی بینن ؟ پس چرا خودتونم اشاره کردین ، داروخونه ها هیچ وقت خالی نمیشن ..! برای مردم که تو داروخونه آواز نمی خونن ، دارن بهشون خدمات رسانی می کنن...!
      + من از خود دانشجو های پزشکی و نه داروسازی شنیدم که اعتراف میکنن بچه های دارو دروس سخت تری دارن ...!
      + شما خودتون میگین این حرفا از روی امار و ارقامه یا از بقیه دانشجو ها پرسیده شده و یه جوری حرف می زنید انگار خودتون رئیس دانشگاه هستین یا مسئولیتی در آمار گیری دارین...مطمئن باشید اگه ما اطلاعات بالایی نداریم ، شما هم ندارین ..!
      + هیچ کس حق توهین به علایق دیگران رو نداره...!
      نا شنوا باش وقتی هَمـــــــهـــــ از محال بودن آرزوهایتـــــــــ می گوینــــــد

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      عرض کنم خدمتتون که من با شنا هيچ نسبتي ندارم يني دوست و فاميل و آشنا و ... نيستم پس بهتره حد خودتونو بشناسيد در نحوه حرف زدنتون با اعضاي انجمن بيشتر دقت کنيد.
      نتيجه گيري خودتون از حرف هاي افراد رو نسبت نديد به اون افراد. من کجا گفتم پزشک آمپول زنه!؟ اين حرف نتيجه منطق بي منطق خودتونه, نه من!
      من گفتم که در ايران داروسازي نهايتش تو داروخونه زدن يا کارکردن در داروخانه يا گاها در کاخونه ها داروسازي خلاصه ميشه. به ندرت تحقيقات دارويي در ايران انجام ميشه. در نتيجه اکثريت افرادي که نسبت به رشته دارو سازي علاقه پيدا کردن(که به احتمال زياد هم اين علاقه کاذبه چون اکثريت راجع به رشته دارو چيزي نميدونن فقط عاشق عاشق داروهاي چندصدهزار تومني و چين ميليوني و همچنين داروخونه هايي که هيچ وقت از مشتري خالي نميشه هستن)به خاطر داروخونه زدنه. بنابراين فرقي نميکنه آزاد بخوني يا سراسري يا بين الملل يا اصن بري کشور مجاور بخوني. نتيجه نهايي اکثرا يکسانه.
      کساني که اهل ايران هستن و ادعا ميکنن که عاشق پزشکي هستن يا نهايت عاشق دندون کاملا قابل درک هستن چون با چشم خودشون کمک به افراد رو دوست دارن و انسان ذاتا کمک کردن به ديگران رو دوست داره. اما کسي که ميگه عاشق داروئه چي؟! چي ديده؟چي ميدونه؟ نهايتش اينه که عاشق شيمي دبيرستانشه و کمي هم زياده خواهه و ميگه دارو دوس دارم! جز زدنچند تا حرف قلمبه چيز ديگه اي نميدونه!

اين دوست عزيزمونم که ادعا داره دارو از همه چي سخت تره! سوالم اينه که شما پزشکي؟دارو ساز هستي؟دندون پزشکي؟ آمار داري؟ پرسش نامه پر کردي؟به قدري علم داري که بتوني همچين حرفي بزني؟ يا صرفا از روي حرف هاي اطرافيان و گاها دانشجوهاي دارو به اين مهم رسيدي؟! ياشايدم فشار اتمسفر!!براي حرفت مدرکيهم داري؟!

من تمايلي نداشتم به اين پست ها توهين آميز جواب بدم ولي ديدم يکي که تازه عضو شده تا پيک شيش ماه پيشو آپ کرده بعد اومده با لحن تند حرف زده مجبور شدم جواب بدم.
      به هر حال بنده اين بحث رو ادامه نميدم چون طرف بحثم کاملا تکليفش مشخصه!
      منم دوست نداشتم این بحث رو ادامه بدم .... و به خاطر اینکه شما شخصیت مهمتری در این سایت به شمار میایین از شما عذر خواهی کردم.
      اما شما هم تند صحبت کردین!
      آقای سعید شما بهتره جمله من رو دوباره بخونید ... من نگفتم شما گفتین پزشک آمپول زنه گفتم طبق الگوی منطق شما که از اظهار نظرتون در مورد رشته ی داروسازی استنباط شد میتوان این نتیجه رو گرفت که پزشک هم آمپول زنه! پس بنابراین این حرف بر اساس منطق بی منطق خودم نبوده.
      در ثانی: این حرف نتیجه گیری من از حرف شما نبوده .. بلکه این حرف نتیجه ی گفتار شما بوده. از لحن نوشتار شما به خوبی منظور شما معلومه!
      ثالثا : اگر داروسازی در کار در کارخانه ها و کار در داروخانه ها و یا داروخونه زدن خلاصه میشه(که البته قرار بیتشر از این هم یک رشته تنوع داشته باشه --- البته داره ولی من بیشتر از این اطلاع ندارم) پزشکی در چه خلاصه میشه؟؟ کار در مطب / کار در بیمارستان / کار در مراکز تحقیقاتی !!! حالا فرقش با پزشکی چیه؟؟
      از طرفی پزشکها مدرک خودشون رو هر کجا بگیرن باید همشون مطب بزنن!! مگه قرار هر کدومشون یه کار خاصی انجام بدن که شما این ایراد رو از رشته ی داروسازی می گیرین؟؟

در آخر شما پست من و خانم الی رو توهین آمیز خطاب کردین که البته من تند بودن حرفم رو پذیرفتم ( که به خاطر لحن حرف زدن شما در مورد شخصیت آینده من بوده)
      ولی شما مجددا پست خودتون رو بازخوانی کنید متوجه می شوید خود شما هم تند صحیت کرده اید.

به هر حال فکر میکنم جامع توضیح دادم و نیاز به کش دار کردن این موضوع نباشه ..

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان استارتر الان داره دانشگاه پزشکی همدان درس میخونه ول کنید این بحثو صد سال هم بگذره کسی از موضع خودش کوتاه نمیاد هر سه رشته مزیت و اشکال خودشونو دارن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن