خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 128
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کلاس مجازی نکته و تست شیمی دکتر بابایی

سلام
      كسي هست كه همايش شيمي دكتر رضا بابايي رفته باشه؟ كلا در مورد همايش هاي بعد عيد نظرتون چيه؟ ميتونن مفيد باشن؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimzo نمایش پست ها
      سلام
      كسي هست كه همايش شيمي دكتر رضا بابايي رفته باشه؟ كلا در مورد همايش هاي بعد عيد نظرتون چيه؟ ميتونن مفيد باشن؟؟
      شک نکن
      به نظر من خیلی خوب جمع بندی میکنه1بار تو فرصت برابر بیشتر نیمده((حییییییییییف))))
      من که خودم تهران نیستم ولی چن تا از دوستام که اونجا هستن خیلی راضی بودن
      موضوع هم ویرایش شد

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      شک نکن
      به نظر من خیلی خوب جمع بندی میکنه1بار تو فرصت برابر بیشتر نیمده((حییییییییییف))))
      من که خودم تهران نیستم ولی چن تا از دوستام که اونجا هستن خیلی راضی بودن
      موضوع هم ویرایش شد
      درسته منم تهران نــــیستم.....

ولی تو تهران خیلیـــــــا رو دیدم ک چندان هم ازش راضی نــــــــبودناااااااااااا اا
      ............

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دكتر رضا بابايي خيلي پولكيه و بهتره بدونيد،قيمت جلسه با جلسش برحسب نوع مبحث تدريسي و مدل كلاس،مثل اموزش،جمع بندي و در نهايت نكته و تست متفاوت هستش ولي جداي از اين ها درحال حاضر بهترررين دبير شيمي كشور هستش و كسايي كه كلاساش رو رفتند بپرسيد،زير ٨٠٪ تو كنكور نزدن.كاااملا مفهومي و با بياني شيوا تدريس مي كنه و كلاس هاش بازدهي فوووق العاده اي دارند.
      من كلاس هاي نكته و تست بعد عيدش و البته همايش هاي عيد و خردادشو ثبت نام مي كنم.
      هشدار:فقططط كسايي كلاس هاي نكته و تست اش ثبت نام كنند كه ي تسلط نسبي قبلي روي مباحث دارند و اگرنه كلاس ها به هيچ دردي نمي خورند.براي كسي كه كاااملا به شيمي تسلط داره،كلاس هاي ايشون دقيقا مثل نوشدارو در لحظه مرگ صحراب مي مونه وحسااابي تو شيمي بالا مي كشدتون.
      من كلاس هاي محمدرضا مصلايي رو هم بسيار عالي مي بينم ولي چون نمونه تدريس رضا بابايي رو ديدم و كاااملا باهاش متچ بودم و سينك شدم،ديگه سراغ كس ديگه اي نرفتم.درضمن كسي كه مبتكرانو برا پيش خونده باشه،خيلييي راحت ارتباط برقرار مي كنه با شيوه تدريس ايشون.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3vil نمایش پست ها
      درسته منم تهران نــــیستم.....

ولی تو تهران خیلیـــــــا رو دیدم ک چندان هم ازش راضی نــــــــبودناااااااااااا اا
      ............
      چرااا؟؟ خیلی از دوستای خودم کلاسای ایشونو میرن تو اموزشگاه میگن خیلی خوبه! البته ایشون دبیر شیمی رشته تجربی مدرسه ما هستن و بچه ها واقعا از درس دادنشون راضین ولی خب کمی!!!!! بد اخلاق هستن !!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      دكتر رضا بابايي خيلي پولكيه و بهتره بدونيد،قيمت جلسه با جلسش برحسب نوع مبحث تدريسي و مدل كلاس،مثل اموزش،جمع بندي و در نهايت نكته و تست متفاوت هستش ولي جداي از اين ها درحال حاضر بهترررين دبير شيمي كشور هستش و كسايي كه كلاساش رو رفتند بپرسيد،زير ٨٠٪ تو كنكور نزدن.كاااملا مفهومي و با بياني شيوا تدريس مي كنه و كلاس هاش بازدهي فوووق العاده اي دارند.
      من كلاس هاي نكته و تست بعد عيدش و البته همايش هاي عيد و خردادشو ثبت نام مي كنم.
      هشدار:فقططط كسايي كلاس هاي نكته و تست اش ثبت نام كنند كه ي تسلط نسبي قبلي روي مباحث دارند و اگرنه كلاس ها به هيچ دردي نمي خورند.براي كسي كه كاااملا به شيمي تسلط داره،كلاس هاي ايشون دقيقا مثل نوشدارو در لحظه مرگ صحراب مي مونه وحسااابي تو شيمي بالا مي كشدتون.
      من كلاس هاي محمدرضا مصلايي رو هم بسيار عالي مي بينم ولي چون نمونه تدريس رضا بابايي رو ديدم و كاااملا باهاش متچ بودم و سينك شدم،ديگه سراغ كس ديگه اي نرفتم.درضمن كسي كه مبتكرانو برا پيش خونده باشه،خيلييي راحت ارتباط برقرار مي كنه با شيوه تدريس ايشون.
      در اینکه بهترین دبیر شیمی کشوره که شکی نیست! فقط شک داشتم که با وجود فشردگی آزمون ها و برنامه های بعد عید آیا واقعا ارزش داره 5-6 ساعت برای یه همایش وقت گذاشت یا نه! میشه لطفا اگه از تاریخ و برنامه ی همایشای ایشون با خبر شدی به منم خبر بدی؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چرااا؟؟ خیلی از دوستای خودم کلاسای ایشونو میرن تو اموزشگاه میگن خیلی خوبه! البته ایشون دبیر شیمی رشته تجربی مدرسه ما هستن و بچه ها واقعا از درس دادنشون راضین ولی خب کمی!!!!! بد اخلاق هستن !!
      من ک تیر ماه تهران بودم.............دوستام تو ی همایش دیگــــــــه ایــــ شرکت کرده بودن.....تقریبا بیشتر کسانی ک اونجا بودن .....چندان از بابابی راضی نـــــبودن .......

ب هر حال من چیزی رو از بچه ها شینده بودم گفتم...... بقیشو خودتون میدونین.......

خب اگه ب نظرتون خوبه و معلم مدرستونم هست.و ازش نتیجه میگیرین بــریــــــــن.

ب هر حال خوب یا بد بودن یه معلم ی چیز نسبیه... و بستگی ب نتیجه ای داره ک خود فرد ازش میـگیــــــــــره.
      ویرایش توسط SHINER : 12 اسفند 1392 در ساعت 20:00

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در اینکه بهترین دبیر شیمی کشوره که شکی نیست! فقط شک داشتم که با وجود فشردگی آزمون ها و برنامه های بعد عید آیا واقعا ارزش داره 5-6 ساعت برای یه همایش وقت گذاشت یا نه! میشه لطفا اگه از تاریخ و برنامه ی همایشای ایشون با خبر شدی به منم خبر بدی؟؟
      میشه به منم خبر بدین؟؟!!!!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadyi نمایش پست ها
      میشه به منم خبر بدین؟؟!!!!
      حتما عزيزم
      My Life...Starts With an A

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما عزيزم
      به نظرتون این کلاسهای نکته و تست بعد از عید خوبه؟من تهران نیستم اما شنیدم خیلی خوبه الان نمی دونم پاشم بیام یا نه؟جزوه هاشو می تونم پیدا کنم و نیام یا نه بیام بهتره!! موندم سر چند راهیی. یکی راهنماییم کنه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کیمی چند چندی؟ بشین درس بخون. رفیقای من که رتبه تک شدن تو عید فقط درسیدن. دیدی گفتم بنده خرا نرفته؟ هست هنو!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرتون این کلاسهای نکته و تست بعد از عید خوبه؟من تهران نیستم اما شنیدم خیلی خوبه الان نمی دونم پاشم بیام یا نه؟جزوه هاشو می تونم پیدا کنم و نیام یا نه بیام بهتره!! موندم سر چند راهیی. یکی راهنماییم کنه
      والا من سال اولمه كه كنكور شركت ميكنم با اين كلاسا امسال اشنا شدم!اگه بگي كودوم معلما مد نظرته بيشتر ميتونم راهنمايي كنم ولي چيزي كه همه ميگن اينه كه واسه دروس اختصاصي به خصوص رياضي و فيزيك وقتتونو تو اين كلاسا تلف نكنيد!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      کیمی چند چندی؟ بشین درس بخون. رفیقای من که رتبه تک شدن تو عید فقط درسیدن. دیدی گفتم بنده خرا نرفته؟ هست هنو!!
      اين برنامه بعد عيدمه!! اون بنده خدا بد بخت دروغگو...
      ویرایش توسط Kimzo : 21 اسفند 1392 در ساعت 17:12

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من سال اولمه كه كنكور شركت ميكنم با اين كلاسا امسال اشنا شدم!اگه بگي كودوم معلما مد نظرته بيشتر ميتونم راهنمايي كنم ولي چيزي كه همه ميگن اينه كه واسه دروس اختصاصي به خصوص رياضي و فيزيك وقتتونو تو اين كلاسا تلف نكنيد!

البتهمنم رشته ام تجربیه. برای زیست دکتر آرامفر و برای شیمی بابایی. عمومی هم عربی و زبان. به نظر تون برم؟شما می دونین که میشه جزوه هاشون را خرید یا نه؟ به همون دلیل که میگین وقت تلف میشه. میگم اگه میشه جزوه هاشونو بخرم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البتهمنم رشته ام تجربیه. برای زیست دکتر آرامفر و برای شیمی بابایی. عمومی هم عربی و زبان. به نظر تون برم؟شما می دونین که میشه جزوه هاشون را خرید یا نه؟ به همون دلیل که میگین وقت تلف میشه. میگم اگه میشه جزوه هاشونو بخرم
      اقاي ارامفرو نميدونم ولي جزوه هاي اقاي بابايي خريدني نيست! واست از بچه هاي تجربي ميپرسم ! ولي زبان واقعا ارزش نداره كه وقتتو بزاري! خيلي از اين معلما تو شهراي مختلف همايش ميزارناا حتما تحقيق كن

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)