خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy با داشتن لیسانس آزاد سال 86 میتوانم در کنکور دولتی 92 شرکت کنم؟

با داشتن لیسانس کشاورزی ورودی 86 و خروجیه 91 میتوانم در کنکور دولتی 92 شرکت کنم؟ میخ.ام رشته مامایی بخونم چون قبلا کشاورزی علوم دام و طیور خوندم که دوستش ندارم . حتی ارشد آزاد هم رتبه 3 آوردم .

لطفا هرچه سریعتر جواب بدین دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور امسال . تمام کتابها رو به صورت pdf گرفتم و میخوام شروع کنم . آیا ممنوعیتی برام نداره و میتونم دوباره وارد دانشگاه دولتی بشم ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elnazmusic نمایش پست ها
      با داشتن لیسانس کشاورزی ورودی 86 و خروجیه 91 میتوانم در کنکور دولتی 92 شرکت کنم؟ میخ.ام رشته مامایی بخونم چون قبلا کشاورزی علوم دام و طیور خوندم که دوستش ندارم . حتی ارشد آزاد هم رتبه 3 آوردم .

لطفا هرچه سریعتر جواب بدین دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور امسال . تمام کتابها رو به صورت pdf گرفتم و میخوام شروع کنم . آیا ممنوعیتی برام نداره و میتونم دوباره وارد دانشگاه دولتی بشم ؟
      سلام
      نه ممنوعيتي وجود نداره .
      حتي حين تحصيل در آزاد هم ميتوني سراسري بدي .
      فقط يك زمان يه قانوني بود كه اگه سراسري انتخاب رشته بكني قبول بشي و نري اون موقع 1 سال محروم ميشي كه نميدونم الانم اين قانون وجود داره يا نه .
      شما راحت برنامه ريزي كنيد .

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elnazmusic نمایش پست ها

باسلام شما نفرمودین سال 86 مقطع روزانه بودین یا اصلا کجا خوندین آزاد یا سراسری؟اگه آزاد یا شبانه خوندین که مشکلی نیست ولی اگر روزانه خوندین دیگه از تحصیل رایگان محرومین و حتی اگه رتبه یک هم بیاورید با هزینه بدید یعنی شبانه میشید.
      چون شما در هر مقطع تحصیلی یه بار از هزینه تحصیل رایگان بهره مند مشید.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن