خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

لیموترش سدی برای جلوگیری از ریزش مو

شاید ترشی زیاد این میوه طلایی باعث شده شما کمتر به فکر خوردن آن بیفتید، چه برسد به این که بخواهید آن را بر روی پوست سر خود ماساژ دهید. در این صورت باید بگویم شما خود را از یکی از بزرگ ترین مواهب خدایی محروم کرده اید.

لیمو ترش از نظر طب سنتی دارای انرژی های زیادی است و از این رو آن را برای درمان انواع بیماری های مفصلی مثل پا درد و زانو درد؛ امراض گوارشی مثل: تهوع و استفراغ؛ امراض تنفسی مانند آبریزش بینی و همچنین آب ریزش چشم، ضعف قوه بینایی ، سرگیجه و امراض پوستی و خصوصاً ریزش مو به کار برده اند.

در این نوشتار سعی می کنیم با استفاده از لیمو ترش به شما یاد دهیم که چگونه مانع ریزش موی خود بشویم. بنابراین کافی است قبل از استحمام میزان شامپوی مصرفی خود را در یک لیوان بریزید و درست معادل همین مقدار به آن آب لیمو ترش تازه اضافه کنید.

سپس آن را هم زده، مخلوط کرده و به مدت 2 ساعت در یخچال بگذراید. پس از گذشت همین زمان می توانید از این شامپو معطر به عطر لیمو ترش، برای شستن موهای خود استفاده کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhawk نمایش پست ها
      شاید ترشی زیاد این میوه طلایی باعث شده شما کمتر به فکر خوردن آن بیفتید، چه برسد به این که بخواهید آن را بر روی پوست سر خود ماساژ دهید. در این صورت باید بگویم شما خود را از یکی از بزرگ ترین مواهب خدایی محروم کرده اید.
      ........................
      سلام
      خوب بود منبع رو هم ذکر میکردی پس فردا این کارو کردیم موهامون نریزه
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ماینوکسیدیل ۵ خیلی خوبه , من خیلی ازش راضی هستم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      ماینوکسیدیل ۵ خیلی خوبه , من خیلی ازش راضی هستم

سلام دکتر

ماینوکسیدیل 5% واسه آقایون و 2% واسه خانوم ها تازمانی موثره که ازشون استفاده میشه و بعد از قطع دارو هر چی که مو با این دارو ها رشد مجدد کرده بعد از 3 ماه قطع دارو میریزن خیلی حواست به موهات باشه

دکتر نیلفروش زاده و تیم ش هم دارن سلول های بنیادی رو به سر انجام میرسونن و ان شالله تا چند وقت دیگه مشکل ریزش مو به کلی برطرف میشه

فعلن ...!!!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

سلام دکتر

ماینوکسیدیل 5% واسه آقایون و 2% واسه خانوم ها تازمانی موثره که ازشون استفاده میشه و بعد از قطع دارو هر چی که مو با این دارو ها رشد مجدد کرده بعد از 3 ماه قطع دارو میریزن خیلی حواست به موهات باشه

دکتر نیلفروش زاده و تیم ش هم دارن سلول های بنیادی رو به سر انجام میرسونن و ان شالله تا چند وقت دیگه مشکل ریزش مو به کلی برطرف میشه

سلام پوریا جون

آره درست میگی اما نکته ای که هست اینه که من مدتهاست که ریزش موی سرم متوقف شده و الان برای افزایش تراکم موهام از ماینوکسیدیل استفاده میکنم نه برای جلوگیری از ریزشش و نکته دیگه اینه که با توجه به قیمت بسیار کم این روش در مقایسه با روش های دیگه به نظرم میشه همیشه ازش استفاده کرد و قطعش نکرد
      .

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام پوریا جون

آره درست میگی اما نکته ای که هست اینه که من مدتهاست که ریزش موی سرم متوقف شده و الان برای افزایش تراکم موهام از ماینوکسیدیل استفاده میکنم نه برای جلوگیری از ریزشش و نکته دیگه اینه که با توجه به قیمت بسیار کم این روش در مقایسه با روش های دیگه به نظرم میشه همیشه ازش استفاده کرد و قطعش نکرد
      .
      ت
      آهااا اگه واسه افزایش تراکم شون میخوای که حرفی نیست ولی بدون همون موهایی که با این محلول در میان با قطع دارو دوباره میریزن و بهترین محلول هم ک fda تایید کرده همین ماینوکسیدیل موضعیه که اگه یکم پول بیشتر بدی می تونی از فوم روگین هم استفاده کنی که مین ماینوکسیدیله که حال کف مانند داره

راستی اگه محصول گیاهی هم خواستی بزنی لوسیون رینفولتیل خیلی خوبه خودمم دارم ازش میزنم 88 تومنه

فعلن ...!!!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ت
      آهااا اگه واسه افزایش تراکم شون میخوای که حرفی نیست ولی بدون همون موهایی که با این محلول در میان با قطع دارو دوباره میریزن و بهترین محلول هم ک fda تایید کرده همین ماینوکسیدیل موضعیه که اگه یکم پول بیشتر بدی می تونی از فوم روگین هم استفاده کنی که مین ماینوکسیدیله که حال کف مانند داره

راستی اگه محصول گیاهی هم خواستی بزنی لوسیون رینفولتیل خیلی خوبه خودمم دارم ازش میزنم 88 تومنه

برای ریزش میزنی یا برای تراکم ؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

برای ریزش میزنی یا برای تراکم ؟؟
      من مشکل ریزشم کمبودویتامین دی بووود همزمان دکترم هم بهم گفت واسه تقویت و جلوگیری از ریزش از رینفولتیل + قرص ریجن دایت استفاده کن ... بعد از 4 ماه استفاده مستمر تازه ممکنه موهای جدید رشد کنن

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من مشکل ریزشم کمبودویتامین دی بووود همزمان دکترم هم بهم گفت واسه تقویت و جلوگیری از ریزش از رینفولتیل + قرص ریجن دایت استفاده کن ... بعد از 4 ماه استفاده مستمر تازه ممکنه موهای جدید رشد کنن
      من کلا از قرص و آمپول تحت هر عنوانی فراری هستم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شايد مربوط به بحث نباشه ولي من بيش از ٣سال هستش كه زير نظر پزشكم اين ٣محصول Loreal رو استفاده مي كنم:
      ١-Out of bed
      2-pure wet
      3-volume max
      شامپوهم:
      ١-Loreal Energie
      2- loreal renutrition
      3-H&S volume
      بشدت موهام پرپشت هستند كه البته ارثي هستش ولي بهرحال مراقبت خيلي مهمه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم از شامپو Loreal Energie استفاده میکنم
      خیلی خوبه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن