خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط | DEXTER | نمایش پست ها
      میگن توی تهران فرق زیادی با هم ندارن.

کلا دانشگاه تهران و شهید بهشتی و آزاد تهران استادای خوبی داره مطمئنا. نگران اینش نباش.کلا تو شهر های بزرگ استادای خوبی وجود داره.

درباره ی هزینه آزاد هم که یه شهریه ی ثابت داره یه متغیر ... در کل واسه ی ترم های اول از حدود دو میلیون و خورده ای شروع میشه و ترم های بعد کمی بالاتر میره...
      بیشتر از 3 میلیونم میشه

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love_Heart نمایش پست ها
      کل جملات
      تا جایی که اطّلاع دارم،کسی که از آموزش رایگان استفاده می،کنه(دانشگاه سراسری-دوره روزانه)،بعد از پایان تحصیلش،بسته به شرایط و سهمیّه ای که در کنکور استفاده کرده،باید مدّتی رو در ایران کار کنه و تا قبل از پایان این مدّت،اصل مدرک تحصیلی و ریز نمراتش(مثلاً برای ترجمه یا ارائه به کشور های خارجی) آزاد نمی شه،مگر اینکه کلّ هزینه ی تحصیلش رو به خزانه ی دولت واریز کنه،امّا کسی که در دانشگاه آزاد درس خوانده باشه،بعد از پایان تعّهدات قانونیش(طرح/سربازی)،مدرک و ریز نمراتش از سمت دانشگاه قابل ارائه هست.

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2
      "هذا من فضل ربّی"

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh35 نمایش پست ها
      تا جایی که اطّلاع دارم،کسی که از آموزش رایگان استفاده می،کنه(دانشگاه سراسری-دوره روزانه)،بعد از پایان تحصیلش،بسته به شرایط و سهمیّه ای که در کنکور استفاده کرده،باید مدّتی رو در ایران کار کنه و تا قبل از پایان این مدّت،اصل مدرک تحصیلی و ریز نمراتش(مثلاً برای ترجمه یا ارائه به کشور های خارجی) آزاد نمی شه،مگر اینکه کلّ هزینه ی تحصیلش رو به خزانه ی دولت واریز کنه،امّا کسی که در دانشگاه آزاد درس خوانده باشه،بعد از پایان تعّهدات قانونیش(طرح/سربازی)،مدرک و ریز نمراتش از سمت دانشگاه قابل ارائه هست.

ببخشید خیلی ممنونم از مطالبتون

فقط اینجارم نفهمیدم باز

ریز نمراتش(مثلاً برای ترجمه یا ارائه به کشور های خارجی) آزاد نمی شه

من میخوام برم امریکا برای پزشکی نمیتونم دیگه برم منظورتون همینه دیگه(میخوام چند سال که بخونم برم)مثلا اگر ترم 4 یا 5 باشم دولتی باید کلا 7 سالو تموم کنم نه؟

13

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

فقط اینجارم نفهمیدم باز

من میخوام برم امریکا برای پزشکی نمیتونم دیگه برم منظورتون همینه دیگه(میخوام چند سال که بخونم برم)مثلا اگر ترم 4 یا 5 باشم دولتی باید کلا 7 سالو تموم کنم نه؟
      نه،بعد از پایان اون دوران تعهّد،مدرکتون آزاد میشه و بعد می تونید به کشور دیگه ای برید.
      در مورد سوال دوم،تا جایی که من می دونم،اگر انصراف بدید و درستون رو تموم نکنید،دیگه تعهّدات قانونی ندارید.

"هذا من فضل ربّی"

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه،بعد از پایان اون دوران تعهّد،مدرکتون آزاد میشه و بعد می تونید به کشور دیگه ای برید.
      در مورد سوال دوم،تا جایی که من می دونم،اگر انصراف بدید و درستون رو تموم نکنید،دیگه تعهّدات قانونی ندارید.

ممنون خیلی خیلی ممنونم

فقط هزینه آزاد چقده؟

ترم یکش بیشتر از 3 تومنه یا نه

یا ترمای بعد به 3 تومن میرسه یا نه

میگن تو آزاد باید خودمون وسایلو بخریم راسته؟

13

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون خیلی خیلی ممنونم

فقط هزینه آزاد چقده؟

ترم یکش بیشتر از 3 تومنه یا نه

یا ترمای بعد به 3 تومن میرسه یا نه

میگن تو آزاد باید خودمون وسایلو بخریم راسته؟
      شهریّه ثابت پزشکی و دندانپزشکی:18989390 ریال.
      شهریّه ثابت داروسازی:15540740 ریال.
      شهریّه ثابت دامپزشکی:14126350 ریال.

شهریّه متغیّر هم بستگی به واحد های انتخابی داره.(شهریّه متغیّر ترم اوّل خودم با 17 واحد نظری،1 واحد عمومی عملی و 2 واحد پایه عملی،4871300 ریال شد.)
      در کل،فکر می کنم شهریّه کلّ دکتری عمومی داروسازی دانشگاه آزاد،حدود 40-30 میلیون تومان بشه.

در مورد وسایل،در مورد رشته ی دندانپزشکی و پروتز های دندانی،این طور شنیدم،ولی برای خودم،در واحد های آزمایشگاهی(تا حالا)،این طور نبوده و همه ی وسایل و مواد (به جز روپوش و عینک که شخصی هست)،در آزمایشگاه دانشگاه موجود بوده.
      "هذا من فضل ربّی"
      ویرایش توسط kourosh35 : 08 اسفند 1392 در ساعت 23:02

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r-nazary نمایش پست ها
      فقط دانشگاه ازاد نیست که خوابگاه نمیده دولتی هم خوابگاه نمیده اگرهم بده پولیه.
      دانشگاه ازاد=پول
      دانشگاه های دولتی،مثل دانشگاه تهران،علوم پزشکی تهران،علوم پزشکی شهید بهشتی و ...،معمولاً خوابگاه دارند(کوی دانشگاه تهران،کوی علوم پزشکی تهران و...)،گرچه شرایط اونها سخت هست یا مقداری پول می گیرند.
      ولی مثلاً واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد،به طور کل،خوابگاه نداره.
      "هذا من فضل ربّی"

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو دانشگاه آزادها فقط واحدهای تهران خوبن ( در رشته تجربی ) و در رشته های ریاضی واحد قزوین ( باراجین ) بعد از واحدهای تهران حرف اول رو میزنه , بقیه واحد ها به لعنت خدا نمی ارزن ...

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نام او که از اوئیم

سلام ببخشیدا من هنوز فرق دانشگاه ازاد با دولتی رو نفهمیدم

آخه از چه نظر اینا فرق دارن

از نظر هزینه؟

از نظر امکانات؟

از نظر چی آخه؟

یکی از دوستام گفت منم کنجکاو شدم

از نظر هزینه که کلی فرق دارن دولتی تحصیلت رایگانه ولی از مزایای دیگه ولی ازاد چیزی حدود سه تومن البت فک میکنم مطمعن نیستم که شهریه ازاد چند باشه باید پول بدی---بعد پزشکی ازاد هم سطح تحصیلش بالا هست دیگه البت بعضی از دانشگاه ها مثلا پزشکی ازاد تهران از پزشکی دولتی بعضی از شهرها سطحش بالاتره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های دولتی،مثل دانشگاه تهران،علوم پزشکی تهران،علوم پزشکی شهید بهشتی و ...،معمولاً خوابگاه دارند(کوی دانشگاه تهران،کوی علوم پزشکی تهران و...)،گرچه شرایط اونها سخت هست یا مقداری پول می گیرند.
      ولی مثلاً واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد،به طور کل،خوابگاه نداره.
      تا اونجا که من دفترچه انتخاب رشته ی پارسالو دیدم اکثر دانشگاه ها فاقد خوابگاه بودن اگرم خوابگاه میدادن پولی بود

11. Top | #41
      royan
      نمایش مشخصات

فقط اینجارم نفهمیدم باز

خواب دیدی خیر باشه انشا ء الله برای رشته پزشکی کلا از فکر آمریکا بیا بیرون کلا ها.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پزشکی توی آمریکا اگه اول کالج بخونی 2 سال بعدش بتونی پذیرش بگیری بالای 800میلیون میشه دوسته عزیز فقط خرج دانشگاه رو گفتما
      ویرایش توسط avernus : 10 اسفند 1392 در ساعت 15:02

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط royan نمایش پست ها
      خواب دیدی خیر باشه انشا ء الله برای رشته پزشکی کلا از فکر آمریکا بیا بیرون کلا ها.

:yahoo (94):

خدا رو چه دیدی مگه چقده هزینیش دولتی بورسیه میکنه هان نه؟

خوب نکرد آزاد میریم بعد با هزینه خودمون بعد 10 میریم اونجا خوبه؟

اگر بازم نشد که هر چی خدا بخواد

راستی مگر امریکا بده پزشکیش

تو مدرسه ما که همه معلما از درس میزنن ما هم یکم کم کاری کنیم ببین چی میشه

13

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avernus نمایش پست ها
      پزشکی توی آمریکا اگه اول کالج بخونی 2 سال بعدش بتونی پذیرش بگیری بالای 800میلیون میشه دوسته عزیز فقط خرج دانشگاه رو گفتما
      ببخشید شما امریکا تشریف داشتید که این حرفو میزنید!

13

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید شما امریکا تشریف داشتید که این حرفو میزنید!
      من آمریکا نیستم ولی فک کنم همه میدونن که هزینه تحصیل توی آمریکا خیلی زیاده..شما فک کنم اطلاعاتتون خیلی کمه..بهتره یکم سرچ کنید تا متوجه بشید اوضاع چجوریه..بعدش فکره بورسیه رشته پزشکی رو از سرتون بیرون کنید همچین کاری نمیکنن و تحصیل رایگان برای اتباع خارجی ممنوعه و اون دولتی برای خودشونه..وقتی هند پزشکیش بالای 300 میلیون میشه..خوده آزاد و بین الملل ایران زیاد میشه چه انتظاری از آمریکا دارید؟!!!تا اونجا که من اطلاع دارم به هیچ عنوان همون ابتدا اجازه رفتن به دانشگاه رو نمیدن و حتما باید 2 سال کالج رو برید و درسای کالج رو پاس کنید..تازه اگه بتونید ویزا بگیرید.....که خوده ویزا گرفتنش خیلی دردسر داره...سربازی هم که جای خودش...اینا حقیقته باید قبول کرد وگرنه چی گیره من میاد مگه؟!!میتونید سرچ کنید به حرفای من می رسید.. موفق باشید
      ویرایش توسط avernus : 10 اسفند 1392 در ساعت 17:34

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن