خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

dvd کنکور آسان است

اگه کسی این dvd های کنکور آسان استو داره بذاره ما هم استفاده کنیم مگه چه اشکالی داره اونایی که توان مالی این dvd هارو ندارن هم از اونا استفاده کنند

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اشکال شرعی و قانونی داره.
      خارجیا بهش میگن کپی رایت
      تو ایران میگن حق تکثیر یا قانون حمایت از حقوق مولفان
      بعضی ها هم به این کار میگن دزدی

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه منظورت از گذاشتن آپلودِ ، که با اینترنت زغالی ایران که کسی نمیاد اینکارو بکنه! هر دی وی دی ـش حدودا یه گیگ میشه!
      ولی خیالتُ راحت کنم: همش چرت و پرته
      یه دونه فیزیکش خیلیا شیفتش شدن که اونم بخاطرِ تکنیکاشه که الان مهروماه یه کتاب زده 16 تومن تکنیکارو ریخته توش!! تازه جمع بندی فیزیک هم هست نه تکنیک تنها!
      کلن ذهنتو درگیر اینا نکن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من خودم به شخصه بخاطر خريدش زندگيمو فروختم و حاضر نيستم در اختيار كسي رايگان بزارم.حتي اگه چرت و پرت باشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سرچ برن تو گوگل شاید پیدا کنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من یه حماقتی کردم کلی پول دادم همه سی دی هاشو گرفتم همشم نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که همه دروسش مزخرفه غیر از فیزیکش که مسعودی درس میده خیلی عالیه ولی دروسی مثل شیمی که یزدانی تدریس میکنه مفت نمیرزه کتاب درسی بهتر توضیح داده تا خودش...پیشنهاد میکنم فقط سی دی فیزیکش که مسعودی تدریس میکنه رو بگیر فیزیکت توپ میشه!!!برای درس ریاضی هم اون مبحث هایی رو که مسعودی درس داله خیلی خوبن...برای درسای دیگه پیشنهاد نمیکنم چون سطح تدریسشون متوسطه بهتره همون کتابایی رو که داری بخونی الکی خرج اضافه نکن...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها
      اگه منظورت از گذاشتن آپلودِ ، که با اینترنت زغالی ایران که کسی نمیاد اینکارو بکنه! هر دی وی دی ـش حدودا یه گیگ میشه!
      ولی خیالتُ راحت کنم: همش چرت و پرته
      یه دونه فیزیکش خیلیا شیفتش شدن که اونم بخاطرِ تکنیکاشه که الان مهروماه یه کتاب زده 16 تومن تکنیکارو ریخته توش!! تازه جمع بندی فیزیک هم هست نه تکنیک تنها!
      کلن ذهنتو درگیر اینا نکن
      تازه یک کتاب هم زده فقط تکنیک ها و راه هایه کنکوری هست همش 4 هزار تومن میشه (این قیمت رو با قیمت دی وی دی ها مقایسه کنید)
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

8. Top | #8
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      تاپیک بسته شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن