خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

مشاوره برای ریاضی 20%

سلام
      ریاضی تو کنکور میخوام بین 15تا 25 بزنم
      از کدوم مباحث بخونم ک بشه اون سوالا رو کنکور بزنم؟
      فقط تحلیلی بردار خط صفحه بلدم و شاید یکم ماتریس بخونم
      احتمال هم بلد نیستم ولی میخونم
      انتگرال هم میخونم
      ب غیر این موارد پیشنهاد شما چیه؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      احتمال و حد
      به خصوص اینکه حد های سال های اخیر سخت نبوده البته باید به مثلثاتم تا حدودی مسلط باشید.
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      احتمال و حد
      به خصوص اینکه حد های سال های اخیر سخت نبوده البته باید به مثلثاتم تا حدودی مسلط باشید.
      موفق باشید
      پس حد و انتگرال و احتمال و
      بردار خط صفحه و ماتریس رو بخونم 20% میشه زد؟
      ممنون

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما ریاضی هستید بهتره به 50درصد فکرکنید
      سوالای مثلثاتم بزنید فکر کنم بشه 20 زد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگاه کن تو میخوای انتگرال بخونی و مشتق بلد نیستی؟ و حد بلد نیستی ؟و تابع بلد نیستی؟ و معادله درجه 2 و لگاریتم و ... رو بلد نباشی؟
      انتگرال مرحله آخره !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      شما ریاضی هستید بهتره به 50درصد فکرکنید
      سوالای مثلثاتم بزنید فکر کنم بشه 20 زد
      راستش یکم از خودم ناامید شدم ... اولا که اصلا معلمای خوبی نداشتم ... دووما حجم کتابا آموزشی خیلی زیاد ... من تا سوم دبیرستان ریاضیم خیلی خوب بود و عاشق ریاضی بودم تعجب میکردم چرا یعضی بچه ها از ریاضی بدشون میاد ولی نمیدونم چی شد کم کم بدم اومد ازش ... شاید چون نمیتونم شروع راه حل رو پیدا کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      نگاه کن تو میخوای انتگرال بخونی و مشتق بلد نیستی؟ و حد بلد نیستی ؟و تابع بلد نیستی؟ و معادله درجه 2 و لگاریتم و ... رو بلد نباشی؟
      انتگرال مرحله آخره !
      در اون حد هم نیستم هیچی از ریاضی ندونم
      اتفاقا بیشتر مباحث رو بلدم ... مشکلم اینه که نمیتونم تست بزنم ... پایه لازم برای انتگرال هم کامل بلدم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      قدرمطلق-جزصحیح-تابع-تصاعد-لگاریتم-معادله درجه دوم
      ویرایش توسط Amiir : 08 اسفند 1392 در ساعت 11:29 دلیل: لینک ندید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از نظر من روی مباحث دیفرانسیل مثل حد و مشتق و انتگرال کار کن اگر دیفرانسیل برات سحته بسته به بارم بندی کنکور درس ها که در زیر برات گذاشتم چند مبحثو انتخاب کن و بخونمباحث پر اهميت درس رياضيات كنكوررياضي(بودجه بندي 6 سال)+دانلود
      ویرایش توسط MeH RaN : 07 اسفند 1392 در ساعت 07:19

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین چندتا مبحث هستش که با یه کمی تست کار کردن میتونی راحت تو کنکور بزنیشون.
      مثلا توی هندسه تحلیلی از فصل دوم به بعد میشه با تست کار کردن به سوالای کنکور جواب داد راحت
      توی گسسته فعلا اسون ترین مبحثی که خوندیم گراف بوده اما از گرافم میتونند سوال سخت طرح کنند
      توی ریاضیات پایه روی آمار و مدل سازی کار کن چون سبک تستایی که میدن تغییر نمیکنه زیاد و اگ قبلا کار کرده باشی میتونی جواب بدی
      مثلثات هم اونقد تست ازش نمیاد که بخوای توی این وقتی که مونده زیاد ازش تست کار کنی فقط در حدی بلد باش که مقدارهای مهم مث کسینوس پی چهارم چن میشه و کدوم ناحیه ها مثبته کجاها منفی و رسم شکل سینوس و کسینوس و تانژانت و کتانژانت رو بلد باشی واسه بخش های دیگه کافیه.مثلا توی حد که عبارات مثلثاتی هم میدن دونستن همین چیزایی که گفتم برا مثلثات کافیه.
      تو دیفرانسیل حد رو خیلی خوب کار کن مخصوصا حدهای صفرصفرم چون هم اسونه هم تو کنکور سوالای اسونی ازش میاد.مبحث مشتق نسبت به مباحث دیگ تو کنکور بیشتر سوال میاد(10تا12تا تست!ینی یه چیزی حدود20درصد تست های کنکور)از این 10-12تا تست معمولا4-5تاش اسونه اما بقیش خیلی سخته(البته واسه من).یکی از سوال هایی که بیشتر مورد سوال قرار میگیره اینه که میگن مشتق این عبارت در ایکس مساوی مثلا یه عدد چند میشه؟رو این سوال ها خوب کار کن.
      با این چیزایی که گفتم فک کنم بشه راحت تا40-50درصد هم رفت!توی همین 4ماه هم میشه رسوند اما هر روز باید حداقل3ساعتی وقت گذاشت منم تازه شروع کردم.
      اگرم معلم خوبی نداری میتونی بری کتاب محمدمهربان از انتشارات تخته سیاه رو ببینی اگه خوشت اومد بخری.من فعلا دارم دیف1اشو کار میکنم خیلی راضیم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهتره با یک مشاور صحبت کنید و فکر نکنم بابت چنین موضوعی مبلغی دریافت کنن.شما بگید وضعیتتون رو بهشون اونا بهتر میتونن بگن چه دروسی رو حذف کنید.
      ​موفق باشید.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadali نمایش پست ها
      راستش یکم از خودم ناامید شدم ... اولا که اصلا معلمای خوبی نداشتم ... دووما حجم کتابا آموزشی خیلی زیاد ... من تا سوم دبیرستان ریاضیم خیلی خوب بود و عاشق ریاضی بودم تعجب میکردم چرا یعضی بچه ها از ریاضی بدشون میاد ولی نمیدونم چی شد کم کم بدم اومد ازش ... شاید چون نمیتونم شروع راه حل رو پیدا کنم
      یکی از علت هایی که باعث شده از ریاضی بدتون بیاد همون نظریه اطرافیانتون بود که موجب شده در شما هم این تصور به وجود بیاد به خودتون امیدوار باشید اگه درصد درسای دیگه تون خوب باشه با 20 درصد ریاضی هم میتونید رتبه ی خوبی کسب کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن