خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

*****کلاه برداری گروه آموزشی فانوس !!******

با سلام خدمت شما دوستان عزیز.......
      بنده جوادی هستم مولف جزوات زیست شناسی گروه آموزشی هم کلاسی ها......
      متاسفانه گروهی جعلی بنام گروه آموزش فانوس که تبلیغاتشم در همین سایتم هست به صورت کاملا غیرقانونی داره جزوات بنده رو به اسم گروه خودشون به فروش می رسونه . با من هم هیچ هماهنگی در این مورد صورت نگرفته در ضمن ایشون فیلم های زیست شناسی که بنده روی سایت خودم آپلود کردم رو می خواد بفروشه و منتظر جمع بندی زیست شناسی توسط گروه ما هستش . واقعا نمی دونم چی بگم........
      زحمت 2 ساله ی من رو یکی که هیچ بویی از انسانیت نبرده داره همینطوری به باد میده فقط می تونم بگم متاسفم.....
      به زودی از طریق مراجع قانونی وارد میشیم و حالش رو جا میاریم چون خدارو شکر این جزوات ثبت شدن .
      لطفا به دوستان خودتون اطلاع بدید به محض اینکه باهاشون تماس گرفتم بخش مربوط به جزوه های زیست شناسی رو حذف کردن . جزوات بنده فقط از طریق سایت خودم ارائه میشه . در ضمن افرادی که سال سوم دبیرستان هستن و 94 کنکور دارن نیازی به خرید جزوه نیست چون این جزوات به کتاب تبدیل شده و در تابستان در تیراژهای 1000 به بالا چاپ میشن .
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D9%81%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3-2.jpg   %D9%81%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3.jpg  
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

ویرایش توسط fardin javadi : 06 اسفند 1392 در ساعت 19:16

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنیییییییی چقدر بی فرهنگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا ازشون نگذره
      واقعا جزوه شما فوق العاده س
      فقط خدا کنه جزوه پیش هم هرچه زودتر آماده شه

5. Top | #5
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش برو شکایت کن که اینا شورشو در آوردن . یعنی اینقدر گستاخ ? دزدی توی روز روشن ? خدا رو شکر اگثر بچه های کنکوری شما رو میشناسن ولی واقعا واسشون متاسفم قبلا هم یه نفر یه مطلبی در مورد عربی گذاشت که جچوری بخونیم رفت به اسم خودش توی سایتش گذاشت !!!!! خداییش به شدت پیگیر شکایت باش . انشاالله که شکایتتون به جای برسه . موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان دقیقا واسه2ماه پیش هست تایپیک
      الکی بالا نیاریدش)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن