خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوستان انقد عجله واسه چیه؟
      اگه میشد ادبیات(سخت ترین درس عمومی) رو تو 2-3 هفته جمع وجورش کرد که دیگه نمیخواست اصلا درس خوند!
      اروم اروم بیاید جلو.کسی که تا الان چیزی نخونده چرا انقد عجله هست برای تموم کردنش تو کمتر از 1ماه!
      مسلما ادبیات رو میشه تو 2-3 هفته خوند.
      عدم موفقیت داوطلبان توی کنکور در درس ادبیات عدم مرور و تکرار این درسه. اگه کسی تا الان چیزی از ادبیات نخونده (مثل آغاز کننده تاپیک که گفته هیچی از ادبیات نخونده) باید قبل از عید یه دور تموم کنه تا بعد از عید بتونه چند دور مرور کنه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وازگان و تاریخ ادبیات و املا و قرابت بخون و ارایه بخون بسه خخخخخ ببخشید فک کنم شد کل ادبیات بجز زبان فارسی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام یک سوال داشتم من می خواهم برای زبان فارسی دو الی سه سوال بزنم از نظر شما چه درس هایی آسان تر هستند و از روی چه منبعی مطالعه کنم؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان منم سوال مهران رو دارم رو چه مباحثي از زبان فارسي فوکوس کنم بهتره؟؟

اميد هنوز هست
      بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن.
      مارک تواین

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeHrAn1374 نمایش پست ها
      سلام یک سوال داشتم من می خواهم برای زبان فارسی دو الی سه سوال بزنم از نظر شما چه درس هایی آسان تر هستند و از روی چه منبعی مطالعه کنم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajadzarnge نمایش پست ها
      دوستان منم سوال مهران رو دارم رو چه مباحثي از زبان فارسي فوکوس کنم بهتره؟؟

اميد هنوز هست
      زبان فارسی تستاش کلا1جوریه
      ولی درسساختمان واژه (1و2و3) میشه درس های17+20+24 رو بخونید حتما1تست داره
      ویرایش حتما1تست داره
      درس7 و 9 هم حتما1تست داره
      روی سایر مباحث(واج،تکواژ،واج میانجی،ترکیب وصفی و اضافی و ...)به نظرم صلاح نیست وقت بذاری
      البته واج سخت هم نیست ولی واج میانجی1کم هست

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeHrAn1374 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید من تا حالا اصلا ادبیات چیزی نخوندم می خواهم یک ماهه این درسو تموم کنم البته برای درصد 40 - 50 برای همین از شما در خواستی دارم از پنج تیپ سوالاتی که در ادبیات مطرح میشود چند تا موضوع که راحت میشه زد به همراه منبع مناسب بهم معرفی کنید
      سلام.
      من توی آزمون های کانون و سنجش ، درصد ادبیاتم بین 10 تا 20 درصد بود. ولی الان تونستم میانگین ادبیاتم رو به 55 % برسونم. و با کمی تلاش میتونم قوی ترش کنم.
      باورت نمیشه اگه بگم توی یک هفته این کار رو کردم.
      کتاب تاریخ ادبیات + کارتون نشر الگو رو گرفتم و تاریخ ادبیاتش رو کلا دیگه یاد گرفتم.
      کلمات و املا رو از مهروماه خوندم.
      قرابت معنایی رو فقط تست زدم. تمام تست های پنج گنج مهروماه رو زدم ( البته بجز تجربی ها ) حتی تالیفی ها رو هم زدم . اولش بدون زمان رفتم تا درک ادبیاتم تقویت بشه. الان با زمان می زنم
      آرایه ، یک دور آرایه های 5 گنج رو خوندم و فقط تست زدم.
      تست های زبان فارسی رو نمیزنم. فقط مشتق و مرکب مشتق ، اینا ها رو میزنم. هنوز توی آرایه اشتباه دارم
      شما هم شیوه منو برو.
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khorsand نمایش پست ها
      سلام.
      من توی آزمون های کانون و سنجش ، درصد ادبیاتم بین 10 تا 20 درصد بود. ولی الان تونستم میانگین ادبیاتم رو به 55 % برسونم. و با کمی تلاش میتونم قوی ترش کنم.
      باورت نمیشه اگه بگم توی یک هفته این کار رو کردم.
      کتاب تاریخ ادبیات + کارتون نشر الگو رو گرفتم و تاریخ ادبیاتش رو کلا دیگه یاد گرفتم.
      کلمات و املا رو از مهروماه خوندم.
      قرابت معنایی رو فقط تست زدم. تمام تست های پنج گنج مهروماه رو زدم ( البته بجز تجربی ها ) حتی تالیفی ها رو هم زدم . اولش بدون زمان رفتم تا درک ادبیاتم تقویت بشه. الان با زمان می زنم
      آرایه ، یک دور آرایه های 5 گنج رو خوندم و فقط تست زدم.
      تست های زبان فارسی رو نمیزنم. فقط مشتق و مرکب مشتق ، اینا ها رو میزنم. هنوز توی آرایه اشتباه دارم
      شما هم شیوه منو برو.
      من املا و لغتم داغونه از بچگي ضعيف بودم بنظرت با اين وقت كم بخونم يا حذفش كنم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتما بخون حدف نکن 20 درصده هااااااااااااااااا

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      من املا و لغتم داغونه از بچگي ضعيف بودم بنظرت با اين وقت كم بخونم يا حذفش كنم؟

بخون. حتما. اگه پنج گنج داری ، واقعا چند ساعت طول میکشه. اگه نداری ، ته کتاب رو بخون و یک سری درس ها مثه بیهقی و درسایی که لغت دارن. متن درس رو بخون.
      حذف نکن.
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

10. Top | #25
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      حذف؟!

(این شکلکای عصبانیت، ضعیفن یه کم.
      گشتم، چیز ِ دُرُس درمونی پیدا نکردم!
      فعلا همین عصبانیت سنتی یاهو رو داشته باش!)

همه لطف خداست.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی زبان فارسی ،بعضی درسها هستن که توی بودجه بندی ها،اصلا سوال نیومده ازشون،اونا رو بخونیم ؟یعنی با دقت؟
      دا بالا بالا اوتوزورام

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi nazari نمایش پست ها
      حذف؟!

(این شکلکای عصبانیت، ضعیفن یه کم.
      گشتم، چیز ِ دُرُس درمونی پیدا نکردم!
      فعلا همین عصبانیت سنتی یاهو رو داشته باش!)

چرا اقاي نظري؟
      من داغونما حتي كلمه هايي كه توي راهنمايي و بعضا دبستان خونديم اشتباه مينويسم اين كه از املا
      لغتم كه نميره تو مخم زنگاي ادبيات از رو كتاب گاج سبز ميخوندم يدور حدود متن دستم ميومد دبيرمون كه ميپرسيد بر اساس كلمات قبل و بعدش متن رو معني ميكردم و يا بعضي سختاشو مينوشتم از رو ميخوندم!
      ببخشيد واسه اعترافم ولي خب اينجوري ام!
      با زبان فارسي هم به مقياس انبوه! مشكل دارم ي كتاب خيلي سبز تو كتابخونه ام هس بابام خريده دو سال قبل برام كه برا كنكور ٩٣بخونم فايده اي داره؟
      كلشو بخونم؟! وقت گيره!
      من ي داوطلب اورژانسي ام! چون خيلي وقت نيس شروع كردم همه اميدمم به برابت معنايياس!بعد تاريخ ادبيات و بعدم ارايه

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      چرا اقاي نظري؟
      من داغونما حتي كلمه هايي كه توي راهنمايي و بعضا دبستان خونديم اشتباه مينويسم اين كه از املا
      لغتم كه نميره تو مخم زنگاي ادبيات از رو كتاب گاج سبز ميخوندم يدور حدود متن دستم ميومد دبيرمون كه ميپرسيد بر اساس كلمات قبل و بعدش متن رو معني ميكردم و يا بعضي سختاشو مينوشتم از رو ميخوندم!
      ببخشيد واسه اعترافم ولي خب اينجوري ام!
      با زبان فارسي هم به مقياس انبوه! مشكل دارم ي كتاب خيلي سبز تو كتابخونه ام هس بابام خريده دو سال قبل برام كه برا كنكور ٩٣بخونم فايده اي داره؟
      كلشو بخونم؟! وقت گيره!
      من ي داوطلب اورژانسي ام! چون خيلي وقت نيس شروع كردم همه اميدمم به برابت معنايياس!بعد تاريخ ادبيات و بعدم ارايه

کتاب همایش نشر دریافتو بخونید+تستای کنکورای اخیر

****مهسا خانوم دیگه شرایط جوری نیس ک بخوایید با نظم و برنامه و منطق درس بخونید!دیگه زمان ب آبو آتش زدنه!باید عجیب و غریب و کولاکی خوند!باید از همه توانایی های مغز استفاده کرد....

مثلا من تو طول سال ب زور تو 2 هفته 4 درس دینیو واسه کانون میخوندم.ولی دیروز ب خودم گتم من اجبارن باید 6 تا درسو تو 1ساعت بخونم!!!و خوندم. ب نظرم اینجوری بخونی بعد همینجوری بیای ده 15 بار دوره کنی خیلی بهتره تا کند کند دقیق یه دور بخونی.....

پ ن :اینا نظرات خودمن!شما ببین اگه ب صلاحت نیس انجام نده!

موفق باشیم....

14. Top | #29

نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه!!ادبیات زیست پریمه!!!هرچی میتونید بخونیدش!!و تست بزنید....

استاد نظری چرا یهو ادبیاتو اینقده سختش کردن!!!سال 87 /88 نخونده حدود80 میزدی و حالا خونده 80 بزنی کار شاخی کردی!!درسته باید رقابت باشه ولی نه دیگه اینقده سخت!!چ خبره؟؟!!

خواهشن نگید سخت نیست!واقعا سخته!حداقل نسبت ب باقی درسا سختتره!
      من کنکور92 رو از خودم گرفتم .ادبیاتو از همه درسا (بجز زیست و زمین) کمتر زدم!!

15. Top | #30

نمایش مشخصات
      یه سوال دارم.من هنوز تاریخ ادبیات و املانخوندم.لغات رو هم نصفه خوندم.آرایه ها هم فقط درسنامشون رو خوندم بدون تست.ولی قرابت رو تقریبا مسلطم
      جامع مهر و ماه + سیب مهر وماه+موضوعی گاج رو دارم
      به نظرتون چجوری بخونم؟؟اصن میتونم تمومشون کنم؟؟روزی 1 ساعت بیشتر هم نمیتونم برا ادبیات وقت بذارم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن