خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

جزوه ترکیبی زیست شناسی

سلام به همه.کسی میدونه برای زیست شناسی یک جزوه ترکیبی عالی رو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟مثلا طوری ترکیب کنه مباحثو که چیز زیادی از قلم نیفته.البته چنین چیزی خیلی سخته چون زیست نمیشه یک جزوه کامل ازش داشت.ولی چون درصدام تو کانون از 50 بیشتر نمیره مجبورم ی جزوه گیر بیارم.اگه میدونین لطفا بگین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همایش زیست شناسی نشر دریافت

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه اونو بخونم و تست بزنم از نظر شما تو کانون بالای 70 میزنم؟؟؟ناگفته نماند که جزوه ی خود آقای عمارلو رو دارم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه درصدتون از50 بالاتر نمیره 2تامشکل ممکنه داشته باشید
      1.تست کم میزنید
      2.متن کتاب رو حفظ نیستید

تازمانیکه متن کتاب رو حفظ نباشید خوندن جزوه کاملا کار بیهوده ای هست

در ضمن اگه خود جزوشونو دارید دیگه همایش نیاز نیست جفتشون یکین فقط تست های همایش یه کم بیشتره همین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رک می گم مطمئن باش با جزوه هیج کاری تو کنکور نمی کنی همه کسایی ک ب دنبال جزون سقف زیستو تو کنکور حول و حوش 70 گرفتن اگه دبیری هم نکات جالب میگه احتمال اومدنش تو کنکور ضعیفه زیست جای طرح n تا سوال آب دار داره آیا آدم می تونه همه پولتو داشته باشه و بخونه مطمئن باش نمیشه من دو ساله اصلا سر کلاس زیست نرفتم خودم نکاتو درآوردم ب این حرفا کلیشه ای توجه نکن ک متن کتاب‌و کامل حفظ کن خود مولف کتاب درسیم حفظش نیست اوناییم ک میگن حفظن پس چرا 100 نمیزنن اگه درصد بالا 80 میخوای خودتو با کتاب درگیر کن نه با جزوه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم اگه خودت نتونی از کتاب نکاتش رو دربیاری مطمئن باش اگه بهترین معلم زیست ایران و بهترین جزوه رو هم داشته باشه بالای 50% نمیزنی ، باید زیست رو تحلیلی بخونی و مطالبش رو خودت بتونی به هم ربط بدی ، سعی کن خودت ترکیب کنی مطالبو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن